Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Parkløpet 26. april 2017

Klasse: GJ0-6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Julie Maurtvedt

Ingen

korriger

Astri Bredal-Knutsen

Ås IL

korriger

Sigmund Johannes Kvamme

Ingen

korriger

Jonas Arvidsson-Hansen

Ingen

korriger

Erika Sofia Arvidsson-Hansen

korriger

Liam Sandvik

Ås IL

korriger

Sondre Østerås

Ingen

korriger

Odin Schei Danevad

Ås IL

korriger

Matilda Lilleeng Steyaert

MINA-Sørhellinga

korriger

Hennie Fossheim Solberg

Skimt

korriger

Klasse: J7-8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Kvamme

2:20

korriger

Vera Meuwissen

2:14

korriger

Klasse: J9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellinor Fossheim Solberg

Ås IL

3:33

+0:00

korriger

2.

Vilja Steine

Ås IL

4:29

+0:56

korriger

3.

Nicola Warsinska

Ås IL

4:30

+0:57

korriger

4.

Synne Schei Danevad

Ås IL

4:38

+1:05

korriger

5.

Frida Maurtvedt

Ingen

4:54

+1:21

korriger

Klasse: G9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Kleven Moe

DFI

4:40

+0:00

korriger

Klasse: J11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

DFI Friidrett

3:37

+0:00

korriger

2.

Linnea Holten

DFI Friidrett

3:39

+0:02

korriger

3.

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

3:40

+0:03

korriger

Klasse: G11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Luc Meuwissen

Ås IL

3:30

+0:00

korriger

Klasse: G13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Martinsen

Nesodden IF

6:35

+0:00

korriger

2.

Anders Skeie Hugene

DFI Friidrett

7:26

+0:51

korriger

3.

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

8:10

+1:35

korriger

Klasse: G15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

6:37

+0:00

korriger

Klasse: K17-19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Lilleheier

Ås IL

11:27

+0:00

korriger

Klasse: M17-19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Helø Klemetsdal

Ås IL

9:34

+0:00

korriger

2.

Sivert Eggen

Bøler IF Friidrett

9:45

+0:11

korriger

3.

Axel Holth-Siegel

Ås IL

10:09

+0:35

korriger

4.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

10:09

+0:35

korriger

5.

Jakob Høyalmen Stavang

Oppegård IL

11:16

+1:42

korriger

Klasse: K20-99

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Gjølberg

Rygge IL

11:31

+0:00

korriger

2.

Oda Bentzrød

NMBUI Langrenn

13:23

+1:52

korriger

Klasse: M20-99

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Lolland

Moss IL

9:24

+0:00

korriger

2.

Axel Berlin

Skogfag

10:07

+0:43

korriger

3.

Svein B Sandvik

Ås IL

10:28

+1:04

korriger

4.

Stian Stensland

Ås IL /MINA-Sørhellinga

10:32

+1:08

korriger

5.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

10:59

+1:35

korriger

6.

Ruben Erik Roos

MINA-Sørhellinga

11:36

+2:12

korriger

7.

Per Helgesplass

PerSinKlubb

12:10

+2:46

korriger

8.

Ole Martin Bollandsås

MINA-Sørhellinga

12:35

+3:11

korriger

9.

Jon Gustav Kirkerud

MINA-Sørhellinga

13:59

+4:35

korriger

10.

Per-Fredrik Rønnebek Nordhov

MINA-Sørhellinga

14:20

+4:56

korriger

11.

Mengesteab Hailu Ubuy

MINA-Sørhellinga

14:59

+5:35

korriger

12.

Andreas Brunner

MINA-Sørhellinga

15:21

+5:57

korriger

13.

Trond Haraldsen

Ås IL

15:54

+6:30

korriger

14.

Birger Solberg

MINA-Sørhellinga

20:48

+11:24

korriger

DNS

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 april 2017, 08:18:37

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

49

Antall startet:

48