Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2017Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 2, Storåsen 26. april 2017

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

Jonatan Heggdal Leirset

Frol IL

Gudrun Høyem

Frol IL

25:28

Ingunn Leirset

Frol IL

25:26

Mia Reinås

Frol IL

Espen Ramberg

Frol IL

Erik Ramberg

Frol IL

Sigurd Skoglund Leite

Frol IL

Vilja Espendatter Walldén Hermann

Frol IL

Lars Hveem Karlsen

Frol IL

24:22

Sivert Løvås Valstad

Frol IL

Innsendt korrigert navn

Dagfinn Valstad

Frol IL

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

Amalie Vestheim

Frol IL

Eline Vestheim

Frol IL

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

Petter Venås Toresen

Frol IL

Sigrid Hveem Karlsen

Frol IL

Dina Berg Skjei

Frol IL

25:14

Nikoline Munkeby

Frol IL

23:47

Oliver Rebello Leirstad

Frol IL

24:28

Gustavas Urbonas

Frol IL

24:13

Mathias Jacobsen

Frol IL

44:31

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

28:42

82 85

Jonas Alstad

Frol IL

Sander Matberg

Frol IL

44:20

Kristian Matberg

Frol IL

44:22

Lene Jacobsen

Frol IL

45:57

Johannes Matberg

Frol IL

42:12

Bjørn Skei

Frol IL

Viktor Urbonas

Frol IL

Eugenija Urbonas

Frol IL

Vilhelmas Urbonas

Frol IL

Maria Lorås

Frol IL

13:44

81 162 82 85 87 83

Maria mebostad

Frol IL

Erik Hemming

Frol IL

23:42

Nora Hemming

Frol IL

23:57

Sivert munkeby

Frol IL

23:01

Trygve Munkeby

Frol IL

23:07

Lotta Slåtsve

Frol IL

32:41

Ingeborg Slåtsve

Frol IL

Kristian Alstad

Frol IL

22:23

Daniel Alstad

Frol IL

40:44

Pauline Hagen Gaupen

Frol IL

41:21

Lise olsen

Frol IL

24:28

ARon Sjøthun

Frol IL

17:36

Silje Hildrum Saksvoll

Frol IL

16:06

Elin Hildrum Saksvoll

Frol IL

21:19

Johanne Hildrum Saksvald

Frol IL

21:17

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

16:04

Astrid Kvam

Frol IL

Sivert Løvås Valstad

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Kjelstad Berg

Frol IL

24:01

+0:00

2.

Mats Okkenhaug

Frol IL

29:09

+5:08

3.

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

29:18

+5:17

4.

Martine Myhr Imsland

Frol IL

29:19

+5:18

5.

Selma Skjulsvik

Frol IL

29:25

+5:24

6.

Else Sirum

Frol IL

41:50

+17:49

7.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

41:52

+17:51

8.

Janniken Sandnesmo

Frol IL

42:17

+18:16

9.

Joar Munkeby

Frol IL

42:46

+18:45

10.

Tobias Alstad

Frol IL

48:51

+24:50

11.

Jens Scherjon

Frol IL

51:22

+27:21

12.

Marieke Scherjon

Frol IL

51:29

+27:28

13.

Anne Kristine Wallden

Frol IL

53:10

+29:09

14.

Gro Teodorsen

Frol IL

53:25

+29:24

15.

Selma Langøygard

Frol IL

55:33

+31:32

16.

Benedek Pap-Tangen

Frol IL

55:50

+31:49

17.

Grethe Smestad

Frol IL

55:58

+31:57

17.

Mads Fossen

Frol IL

55:58

+31:57

19.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

1:03:18

+39:17

20.

Terje Rennan

Frol IL

1:03:19

+39:18

DSQ

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

35:48

92

DSQ

Hege Berg

Frol IL

57:25

92

DSQ

Inger Myren

Frol IL

57:44

92

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsten Toubro

Frol IL

43:05

+0:00

2.

Magne Okkenhaug

Frol IL

50:39

+7:34

3.

Mette Kilskar

Frol IL

53:25

+10:20

4.

Marte Skoglund

Frol IL

+0:0-5

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ludvig Langøygard

Frol IL

Atle Bakken

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Anita Imsland

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Alstad

Frol IL

37:13

+0:00

2.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

39:55

+2:42

3.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

40:01

+2:48

4.

Torbjørn Sirum

Frol IL

41:07

+3:54

5.

Mathilde Munkeby

Frol IL

43:47

+6:34

6.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

45:37

+8:24

7.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

46:15

+9:02

8.

Vidar Venås

Frol IL

46:55

+9:42

9.

Ivar Reinås

Frol IL

49:12

+11:59

10.

Hans Lund

Frol IL

50:50

+13:37

11.

Magnhild Forseth

Frol IL

51:21

+14:08

12.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

52:56

+15:43

13.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

54:55

+17:42

14.

Trygve Skavhaug

Frol IL

57:14

+20:01

15.

Torje Munkeby

Frol IL

1:01:38

+24:25

16.

Linnea Munkeby

Frol IL

1:03:26

+26:13

17.

Lena Alstad

Frol IL

1:03:52

+26:39

18.

Hågen Lynum

Frol IL

1:04:23

+27:10

Brutt

Randi Jensen

Frol IL

93 135 91 137 136 138 87 139 84 96

Brutt

Magnus Alstad

Frol IL

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Harald Bakken

Frol IL

Ingrid Lerstad

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Grevskott

Frol IL

57:20

+0:00

2.

Jo Severin Matberg

Frol IL

58:17

+0:57

3.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

1:11:02

+13:42

4.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:12:24

+15:04

Brutt

Robert Ressem

Frol IL

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

48:03

+0:00

2.

Espen Sundsvik

Frol IL

52:59

+4:56

3.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:10:08

+22:05

4.

Herman Leithe

Frol IL

1:23:01

+34:58

5.

Håvard Dybdal

Frol IL

1:33:55

+45:52

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Otto Munkeby

Frol IL

Otte Munkeby

Frol IL

Randi Ulseth

Frol IL

Freddy Roger Moen

Frol IL

June Munkeby

Frol IL

Jan Sandberg

Frol IL

Marianne Langøygard

Frol IL

Jo Langøygard

Frol IL

Line Haaland

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 mai 2017, 16:17:37

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

126

Antall startet:

126