Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tambarskjelven 2010 / KM mellomdistanse 30. mai 2010

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit By

Børsa IL

24:20

+0:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vemund Mølnvik

Freidig, SPK

Sigurd Lorange

Freidig, SPK

164 165

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

Einar Eide

Byåsen IL

Simen Spets Storhov

Freidig, SPK

Mathea Spets Storhov

Freidig, SPK

Mikkel Holt

Freidig, SPK

Dina Marie Flått

Byåsen IL

Jo Even Kolstad

Freidig, SPK

Adrian Stapnes-Forås

Orkanger IF

160 156 161 162 169 163 164 165

Embla Stapnes-Forås

Orkanger IF

160 156 161 162 169 163 164 165

DNS

Mats Eidsmo

Freidig, SPK

DNS

Charlotte Aasegg Sætherhaug

Trollelg, OL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

14:27

+0:00

2.

Line Sølberg

Leik, IL

16:31

+2:04

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

21:24

+6:57

4.

Jorunn Leithe

Selbu OK

21:42

+7:15

5.

Marie Bakken Sørensen

Freidig, SPK

45:58

+31:31

DNS

Helga Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Røstum Bellingmo

OL Gaula

15:26

+0:00

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

16:17

+0:51

3.

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

21:59

+6:33

DSQ

Kjetil Mølnvik

Freidig, SPK

15:26

167

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Wenche Snildalsli

Krokstadøra IL

26:29

168

Klasse: Direkte 2 km C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Mari By

Børsa IL

39:38

+0:00

2.

Beathe Helmersen

Børsa IL

39:57

+0:19

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

21:46

+0:00

2.

Gina Mølnvik

Freidig, SPK

23:29

+1:43

3.

Sigrid Moen Pedersli

Trollelg, OL

25:47

+4:01

4.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

27:23

+5:37

5.

Rebecca Aasegg Sætherhaug

Trollelg, OL

34:53

+13:07

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

20:21

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

23:58

+3:37

3.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

25:59

+5:38

4.

Mikkel Flått

Byåsen IL

29:41

+9:20

5.

Olav Andreas Remmen

Trollelg, OL

30:09

+9:48

6.

Einar Keiserås

Leik, IL

30:48

+10:27

7.

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

32:20

+11:59

8.

Øystein Krogstie

Freidig, SPK

35:30

+15:09

9.

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

42:09

+21:48

10.

Martin Løvås

OK Nidarøst

49:57

+29:36

DNS

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

20:05

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

24:46

+4:41

3.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

28:11

+8:06

4.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

28:28

+8:23

5.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

40:51

+20:46

DNS

Mari Kristine Overvik Gilde

Freidig, SPK

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

35:14

+0:00

Klasse: D 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddveig Lien

Orkanger IF

48:21

+0:00

Klasse: Direkte 2,5 km B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Ok Nidarøst

36:33

+0:00

2.

Dag Atle Lund

Børsa IL

52:18

+15:45

3.

Anne Grete Olsen

Byåsen IL

59:59

+23:26

4.

Sonja Forseth

Trollelg, OL

1:01:40

+25:07

DSQ

Janne Fossum

Freidig, SPK

1:05:17

165

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg, OL

22:07

+0:00

2.

Tormod Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

23:31

+1:24

3.

Ove Baardsgaard

Trollelg, OL

24:17

+2:10

4.

Sigve W. Krogstadmo

Selbu OK

24:27

+2:20

5.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

25:07

+3:00

6.

Andreas Sølberg

Leik, IL

25:31

+3:24

7.

Brage Sæther

Freidig, SPK

25:51

+3:44

8.

Kristian Magnus Øien

Trollelg, OL

28:29

+6:22

8.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

28:29

+6:22

10.

Ola Keiserås

Leik, IL

30:32

+8:25

11.

Mattis Holt

Freidig, SPK

37:17

+15:10

12.

Torgeir Leithe

Selbu OK

42:34

+20:27

13.

Terje Sørgård

Byåsen IL

45:51

+23:44

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

28:35

+0:00

2.

Marit Skoglund

Byåsen IL

28:43

+0:08

3.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

29:55

+1:20

4.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

36:04

+7:29

5.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

38:46

+10:11

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig, SPK

24:46

+0:00

2.

Mona Mølnvik

Freidig, SPK

38:38

+13:52

3.

Gunn Karin Baardsgaard

Trollelg, OL

44:19

+19:33

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

29:08

+0:00

2.

Karin Galaaen

Selbu OK

30:43

+1:35

3.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

31:28

+2:20

4.

Grete Berge Owren

Freidig, SPK

35:08

+6:00

5.

Ruth Schmid

Trollelg, OL

42:54

+13:46

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Laksfors

Wing OK Trondheim

27:48

+0:00

2.

Leidulv Vinje

OK Nidarøst

30:38

+2:50

3.

Roar Forbord

Malvik IL

31:55

+4:07

4.

Tore Angell-Petersen

Freidig, SPK

32:54

+5:06

5.

Robert Strøm

Wing OK Trondheim

33:04

+5:16

6.

Tom Bugge

Byåsen IL

33:35

+5:47

7.

Arnt Johan Skjetne

Børsa IL

33:56

+6:08

8.

Øistein Åsmul

Trollelg, OL

35:20

+7:32

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

37:39

+9:51

10.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

38:17

+10:29

11.

Rudolf Schmid

Trollelg, OL

41:15

+13:27

12.

Steinar Aasvang

Wing OK Trondheim

41:35

+13:47

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Løvaas

Trollelg, OL

44:50

+0:00

2.

Brynjulf Forseth

Trollelg, OL

46:01

+1:11

3.

Henry Sundsetvik

Trollelg, OL

47:58

+3:08

4.

Gunnar Smistad

Trollelg, OL

49:57

+5:07

5.

Jostein Glesåen

OL Gaula

56:44

+11:54

6.

Henrik Spets

Byåsen IL

1:21:11

+36:21

7.

Paul Forseth

Trollelg, OL

1:26:25

+41:35

DNS

Oddvar Opland

Trollelg, OL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

30:28

+0:00

2.

Martin Rønning

Freidig, SPK

34:17

+3:49

3.

Øystein By

Børsa IL

37:42

+7:14

4.

Ola Røstum Bellingmo

OL Gaula

39:17

+8:49

5.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig, SPK

41:32

+11:04

DSQ

Tor Håkon Skogstad

OL Gaula

32:56

38

DNS

Per Harald Skogstad

OL Gaula

DNS

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

DNS

Simen Olafsen

Freidig, SPK

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Borge Hovi

NTNUI

50:26

+0:00

Klasse: D 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

NTNUI

31:43

+0:00

2.

Kristin Haugskott

Trollelg, OL

34:33

+2:50

3.

Helen Suzanne Palmer

Wing OK Trondheim

34:39

+2:56

4.

Tessa Hill

NTNUI

40:42

+8:59

5.

Gøril Eide

Byåsen IL

41:52

+10:09

DNS

Hanne Nøvik

NTNUI

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lorange

Freidig, SPK

25:29

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig, SPK

27:37

+2:08

3.

Arvid Mølnvik

Freidig, SPK

27:47

+2:18

4.

Stig Magnar Løvås

Freidig, SPK

30:48

+5:19

5.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

31:08

+5:39

6.

Kjell Baardsgaard

Trollelg, OL

31:55

+6:26

7.

Frode Haugskott

Trollelg, OL

32:15

+6:46

8.

Jon Røstum

OL Gaula

32:52

+7:23

9.

John Henry Hammer

Børsa IL

32:55

+7:26

10.

Arild Holm Clausen

Freidig, SPK

32:57

+7:28

11.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

33:19

+7:50

12.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

33:25

+7:56

13.

Svein Terje Kolstad

Freidig, SPK

35:45

+10:16

14.

Harald Storrønning

Byåsen IL

37:23

+11:54

15.

Asgeir Sørensen

Freidig, SPK

40:24

+14:55

16.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

40:57

+15:28

17.

Arild Heggeset

Freidig, SPK

47:31

+22:02

DNS

Øystein Rønning

Freidig, SPK

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

31:33

+0:00

2.

Per Einar Pedersli

Trollelg, OL

33:51

+2:18

3.

Geir Owren

Freidig, SPK

35:27

+3:54

4.

Bjørn Berger

Byåsen IL

35:46

+4:13

5.

Svein Olav Åmot

Leik, IL

36:36

+5:03

6.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

36:40

+5:07

7.

Terje Kanstad

Wing OK Trondheim

37:23

+5:50

8.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

37:34

+6:01

9.

Helge Eriksen

Byåsen IL

38:31

+6:58

Klasse: Direkte 4 km A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Byåsen IL

34:27

+0:00

2.

Brage Keiserås

Leik, IL

36:51

+2:24

3.

Maja Berger

Kristiansand OK

41:08

+6:41

4.

Emily Wall

Wing OK Trondheim

50:13

+15:46

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Enger

NTNUI

34:54

+0:00

2.

Mathias Bjugan

Wing OK Trondheim

35:48

+0:54

3.

Johan Riseth Hammer

Børsa IL

36:34

+1:40

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rost

Malungs OK Skogsmårdarna

28:57

+0:00

2.

Ola Berger

Wing OK Trondheim

30:19

+1:22

3.

Espen Fiskum

NTNUI

30:43

+1:46

4.

Erik Roger Jonsson

NTNUI

31:01

+2:04

5.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

31:20

+2:23

6.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

31:45

+2:48

7.

Tomas Eidsmo

Freidig, SPK

32:01

+3:04

8.

Martin Hoset

NTNUI

32:18

+3:21

9.

Chris Forne

Wing OK Trondheim

32:19

+3:22

10.

Vegard Brun Saga

NTNUI

32:38

+3:41

11.

Lars Hol Moholdt

Wing OK Trondheim

33:34

+4:37

12.

Jan Palas

NTNUI

33:36

+4:39

13.

Terje Maroni

Byåsen IL

34:29

+5:32

14.

Per Wiréhn

Byåsen IL

34:32

+5:35

15.

Michal Bialozyt

NTNUI

34:34

+5:37

16.

Øivind Aunøien

OK Fjell

34:36

+5:39

17.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

36:02

+7:05

18.

Jostein Kvakland

Wing OK Trondheim

36:55

+7:58

19.

Bård Smestad

Wing OK Trondheim

37:22

+8:25

20.

Roar Skulbørstad

Trollelg, OL

38:54

+9:57

21.

Alastair Brunton

Wing OK Trondheim

39:43

+10:46

22.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

40:43

+11:46

23.

Frank Aasgård

NTNUI

45:04

+16:07

24.

Einar Hjortås

NTNUI

46:27

+17:30

25.

Olle Malmring

Freidig, SPK

47:13

+18:16

26.

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

1:16:21

+47:24

DNS

Morten Urdal Bakke

Kongsberg O-lag


Sist oppdatert:

4 juni 2010, 18:36:22

Arrangør:

Orkanger IF

Antall deltagere:

179

Antall startet:

167