Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar Sprint-karusell 3 26. april 2017

Klasse: Ultralang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

1:13:21

+0:00

2.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:23:35

+10:14

3.

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

1:24:01

+10:40

4.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

1:24:21

+11:00

5.

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

1:30:45

+17:24

6.

Tor Strand

Eidsvoll OL

1:31:05

+17:44

7.

Anders Horvei

Frogner OL

1:36:02

+22:41

DSQ

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

1:25:47

31 49 48 44

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marita Hernandez

Toten Troll

1:15:11

+0:00

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Dæhli

Løten OL

53:25

+0:00

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Larsson Hovin

Ullensaker OL

50:45

+0:00

DSQ

Lis Dæhli

Løten OL

41:26

47 48 39 45

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

47:37

+0:00

2.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

49:22

+1:45

3.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

50:26

+2:49

4.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

1:10:26

+22:49

DSQ

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:36:25

48 39 45 101 38

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

51:03

+0:00

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

47:54

+0:00

2.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

52:24

+4:30

DSQ

Odd Sletten

Ullensaker OL

46:28

38

Klasse: D C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

39:10

+0:00

2.

Nanna Bergan

Frogner OL

47:21

+8:11

3.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

1:24:30

+45:20

Klasse: H C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

37:45

+0:00

2.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

43:38

+5:53

3.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

43:51

+6:06

4.

Morten Engebretsen

Gjerdrum OL

49:09

+11:24

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

38:18

+0:00

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kristoffer Engebretsen

Gjerdrum OL

26:50

34 35 36 101

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

Arrangør

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2017, 22:29:06

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

33

Antall startet:

33