Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Torsdagsløp #3 4. mai 2017

Klasse: Damer - Mellomlang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Solnørdal

Rudsbygd IL

26:16

+0:00

2.

Guri Larssen

Lillehammer OK

29:58

+3:42

3.

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

30:47

+4:31

4.

Marit Tyldum

Rudsbygd IL

35:43

+9:27

Klasse: Damer - Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fanny Horn Birkeland

Heming Orientering

24:13

+0:00

2.

Valborg Madslien

Lillehammer OK

25:58

+1:45

3.

Kari Svingheim

Lillehammer OK

29:17

+5:04

4.

Birgit Kleppa

Lillehammer OK

29:51

+5:38

5.

Emma Johanson

Fredrikstad SK

31:51

+7:38

6.

Ane Holm Grøneng

Lillehammer OK

32:56

+8:43

7.

Vera Vik Bjarkø

Lillehammer OK

33:48

+9:35

Klasse: Herrer - Mellomlang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Skappel

Lillehammer OK

38:11

+0:00

2.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

46:15

+8:04

Klasse: Herrer - Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Bakken

Lillehammer OK

25:51

+0:00

2.

Magne Svare

Lillehammer OK

26:26

+0:35

3.

Lars Bukkehave

Lillehammer OK

27:12

+1:21

4.

Tormod Kleppa

Lillehammer OK

28:02

+2:11

5.

Edvard Horn Welle-Strand

Heming Orientering

31:32

+5:41

6.

Lars Bredalen

Nittedal Orientering

31:50

+5:59

7.

Geir Evensen

Lillehammer OK

32:37

+6:46

8.

Sindre Grøv Svensen

Lillehammer OK

33:04

+7:13

9.

Tormod Prestrud

Rudsbygd IL

35:07

+9:16

10.

Børge Taraldsen

Lillehammer OK

37:59

+12:08

11.

Gaute Skjelsvik

Lillehammer OK

38:33

+12:42

12.

Anders Taraldsen

Lillehammer OK

38:48

+12:57

13.

Kjell Joar Rognstad

Lillehammer OK

40:15

+14:24

14.

Jon Birger Skansen

Rudsbygd IL

40:49

+14:58

15.

Jon Tyldum

Rudsbygd IL

41:06

+15:15

16.

Kjell Brattbergsengen

Lillehammer OK

41:25

+15:34

DSQ

Jørn Prestsæter

Lillehammer OK

33:27

150

Klasse: N-løype uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Silje Linstad

Lillehammer OK

Klasse: N-løype urangert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Linstad

Lillehammer OK

33:34

Johannes Linstad

Lillehammer OK

33:41

Ivar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

30:19

Erik Beitdokken

Lillehammer OK

34:35

Ane Beitdokken

Lillehammer OK

33:43

Magnhild Kleppa Madslien

Lillehammer OK

26:48

Hilde Bjerkestuen

Lillehammer OK

24:39

Fredrik Wedum

Lillehammer OK

29:48

Martin Lien Støen

Lillehammer OK

26:37

Ida Øverli Støen

Lillehammer OK

22:55


Sist oppdatert:

4 mai 2017, 21:14:24

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

41

Antall startet:

41