Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

askerløpet-2017 5. mai 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

11:32

Astrid Reusch

Heming Orientering

11:04

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

29:35

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

11:08

Jacob Finstad Land

IL Tyrving

11:51

Herman Finstad Land

IL Tyrving

17:45

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

12:02

Linn Malmberg

IL Tyrving

16:11

Julian Malmberg

IL Tyrving

17:31

Helene Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

16:18

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

34:07

Isolde Odden

Måren OK

32:29

Hermine Odden

Måren OK

32:43

200

Sindre Nikolai Holmboe

IL Tyrving

21:50

Jakob Bredland Eid

Asker Skiklubb

11:47

Mathias Bredland Eid

Asker Skiklubb

13:25

Amund Kortner Vogt

Østmarka OK

19:19

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

21:18

Henrik Nyberg

Asker Skiklubb

12:47

Sara Nerland

Asker Skiklubb

22:51

Lauritz Brunborg

Nittedal OL

15:14

Henny Odden

Måren OK

32:23

200

DSQ

William Bæren

Lillomarka OL

20:36

DNS

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

Klasse: D17AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victoria Myklebust Strøm

Hedrum OL

58:16

+0:00

2.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

58:18

+0:02

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

1:04:59

+0:00

2.

Linn Mei Waaler

Måren OK

1:08:01

+3:02

3.

Tonje Rognerud Bøe

Fossum IF

1:09:08

+4:09

4.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:23:35

+18:36

DNS

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

Klasse: H17AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Strøm

Hedrum OL

1:07:00

+0:00

2.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:17:23

+10:23

3.

Peter Carlsen

Sturla, IF

1:21:14

+14:14

4.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:25:08

+18:08

5.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

2:06:34

+59:34

DSQ

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

57:28

213 32 33 202 203 204 205

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Sofie Riddervold

Asker Skiklubb

32:00

+0:00

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Mathias Bergan

Fet OL

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Medalen Berntsen

Asker Skiklubb

26:00

+0:00

2.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

33:38

+7:38

3.

Maren Winsvold

Østmarka OK

44:40

+18:40

219 183 103 155 108 104 111

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Daniel Holmboe

IL Tyrving

22:57

+0:00

2.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

32:22

+9:25

Klasse: Direkte N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Eggen

Nydalens SK

24:58

+0:00

DSQ

Daniel Klemetsen

Måren OK

35:05

155

DSQ

Terje Skram

Røyken OL

42:19

221

DSQ

Mari Engen

Nydalens SK

DNS

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

35:21

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

24:36

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

31:43

Olaf Blom-Hagen

Fossum IF

28:02

DSQ

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

DNS

August Lea Kabbe

Nydalens SK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Silja Berstad

Heming Orientering

51:25

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

58:01

Erika A. Gjedebo

Oppsal Orientering

28:50

DSQ

Helene Scheele

Nydalens SK

21:05

177

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

26:43

+0:00

2.

Nils Anders Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

29:43

+3:00

3.

Even Lien

Gjø-Vard OL

32:57

+6:14

4.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

37:00

+10:17

5.

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal OL

39:19

+12:36

6.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

43:04

+16:21

7.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

44:30

+17:47

8.

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

59:21

+32:38

9.

Aksel Eide

Bækkelagets SK

1:04:27

+37:44

10.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

1:09:32

+42:49

11.

Frikk Finsrud

Asker Skiklubb

1:47:23

+1:20:40

DNS

Mathias Linløkken

Østmarka OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

25:36

+0:00

2.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

29:22

+3:46

3.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

31:15

+5:39

4.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

31:18

+5:42

5.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

31:46

+6:10

6.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

31:52

+6:16

7.

Marie Scheele

Nydalens SK

34:20

+8:44

8.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

35:48

+10:12

9.

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

37:08

+11:32

10.

Nora Christine Hansen

Røyken OL

38:13

+12:37

11.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

39:10

+13:34

12.

Ane Kristine Eid

Asker Skiklubb

43:27

+17:51

13.

Celia Sophia Davies

Asker Skiklubb

45:50

+20:14

14.

Sara Martini

Asker Skiklubb

45:55

+20:19

15.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

51:25

+25:49

16.

Marthe Graff-Wiik

Røyken OL

51:37

+26:01

17.

Tuva Espelin

Asker Skiklubb

57:09

+31:33

18.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

1:06:20

+40:44

19.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

1:16:55

+51:19

20.

Elise Nilsen Berg

Fossum IF

1:36:54

+1:11:18

DSQ

Marie Finkenhavn

Nittedal OL

43:26

179

DSQ

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

1:02:22

220

DNS

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

DNS

Julie Heyerdahl Rødsten

Heming Orientering

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Fismen

Fossum IF

44:02

+0:00

2.

Kasper Engeset

IL Tyrving

46:45

+2:43

DNS

Martin Jystad

Østmarka OK

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Hjerpaasen

Asker Skiklubb

41:59

+0:00

2.

Anette Jauhojärvi Markusen

Asker Skiklubb

1:26:16

+44:17

DNS

Penelope Lea

Nydalens SK

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jane Karine Helmersen

Fet OL

1:04:36

+0:00

2.

Inger-Helene Carlsen

Sturla, IF

1:12:55

+8:19

3.

Katinka Grønli

IL Tyrving

1:30:23

+25:47

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

40:06

+0:00

2.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

43:58

+3:52

3.

Knut Johan Winsvold

Østmarka OK

44:40

+4:34

150 182 179 180 185 105 178 177

4.

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

1:01:58

+21:52

5.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

1:13:15

+33:09

6.

Eldrid Oddea Otterlei

Østmarka OK

1:26:49

+46:43

DSQ

Vivian Zwick

Heming Orientering

1:01:22

150 182 221

DSQ

Kristian Næss

Rye

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:05:42

+0:00

2.

Silje Carlsen

Sturla, IF

1:09:49

+4:07

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

56:26

+0:00

2.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

1:03:31

+7:05

3.

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

1:10:58

+14:32

4.

Ane Næsset Ramtvedt

IL Tyrving

1:12:43

+16:17

DNS

Marit Gano

Røyken OL

Klasse: H 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Henrik Woxholth

Asker Skiklubb

51:32

+0:00

Klasse: H 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Rogndokken

Fet OL

57:11

+0:00

2.

Jens Christian Holst

IL Tyrving

1:01:34

+4:23

3.

Claus Fritzner

Nittedal OL

1:05:46

+8:35

4.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:08:30

+11:19

5.

Arne Kongsnes

Kolbotn og Skimt OL

1:14:43

+17:32

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Wiik

Røyken OL

39:36

+0:00

2.

Eirik Næsset Ramtvedt

Oslostudentenes IK

42:22

+2:46

3.

Jon Solsrud

Nydalens SK

51:12

+11:36

4.

Merete Rørvik

Lillomarka OL

52:09

+12:33

5.

Yngve Finkenhavn

Nittedal OL

55:34

+15:58

6.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

55:39

+16:03

7.

Peter Nylund

Haugerud IF

58:20

+18:44

8.

Lars Eirik Eggen

Nydalens SK

1:00:49

+21:13

9.

Harald Sørensen

Lillomarka OL

1:17:02

+37:26

10.

Rolf Berg

Kjelsås

1:29:42

+50:06

11.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

2:08:11

+1:28:35

DSQ

Katinka Evensen

DNS

Alexander Rødsten

Heming Orientering

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Young Vik

Nydalens SK

31:49

+0:00

2.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

40:38

+8:49

3.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

42:30

+10:41

4.

Frida Solsrud

Nydalens SK

43:51

+12:02

5.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

45:04

+13:15

6.

Alva Marika Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

45:55

+14:06

7.

Marie Kvarme

Sturla, IF

46:04

+14:15

8.

Astrid Rognstad

Hadeland OL

46:56

+15:07

9.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

48:16

+16:27

10.

Mari Brende

Fossum IF

48:30

+16:41

11.

Marie Saugestad

Nydalens SK

48:52

+17:03

12.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

51:07

+19:18

13.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

52:26

+20:37

14.

Eileen Bjanes

IL Tyrving

58:15

+26:26

15.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

58:33

+26:44

16.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

59:03

+27:14

17.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

1:01:07

+29:18

18.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

1:02:33

+30:44

19.

Noor Dirro-Helu

Måren OK

1:13:15

+41:26

DSQ

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

49:31

156 185 178 207 221 102

DSQ

Linnea Holst

IL Tyrving

52:22

113

DNS

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

DNS

Kristine Solbakken

IL Tyrving

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

33:21

+0:00

2.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

33:22

+0:01

3.

Gaute Bergan

Nydalens SK

37:47

+4:26

4.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

38:42

+5:21

5.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

39:11

+5:50

6.

Aleksander Jørgensen

Haugesund IL Orientering

39:12

+5:51

7.

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

39:27

+6:06

8.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

39:33

+6:12

9.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

41:47

+8:26

10.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

43:50

+10:29

11.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

44:37

+11:16

12.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

45:18

+11:57

13.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

46:27

+13:06

14.

Axel Aalde

Nydalens SK

47:21

+14:00

15.

Stian Måseide Sørlie

Raumar Orientering

48:18

+14:57

16.

Simen Våge

Asker Skiklubb

48:19

+14:58

17.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

48:32

+15:11

18.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

49:37

+16:16

19.

Elias Stubberud

Nydalens SK

51:13

+17:52

20.

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

56:55

+23:34

21.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

57:33

+24:12

22.

Eskil Kolshus

Oppsal Orientering

1:01:41

+28:20

23.

Tarje Espelin

Asker Skiklubb

1:02:18

+28:57

24.

Daniel Azagra Næss

Nydalens SK

1:02:41

+29:20

25.

Arthur Brunborg

Nittedal OL

1:05:09

+31:48

26.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

1:06:26

+33:05

27.

Magnus Jystad

Østmarka OK

1:08:35

+35:14

28.

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

1:10:23

+37:02

29.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

1:10:40

+37:19

30.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

1:11:36

+38:15

31.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

1:15:05

+41:44

32.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

1:20:20

+46:59

33.

Fabian Nikolai Gjessing

Asker Skiklubb

1:22:11

+48:50

34.

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

1:32:10

+58:49

DSQ

Philip Romøren

Fossum IF

1:10:41

102

DSQ

Simen Hagen Strømsnes

Asker Skiklubb

1:12:32

102

DSQ

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:44:47

222 211 156 105

DNS

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

DNS

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

43:43

+0:00

2.

Oda Scheele

Nydalens SK

44:59

+1:16

3.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

46:22

+2:39

4.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

47:11

+3:28

5.

Ina Martini

Asker Skiklubb

47:27

+3:44

6.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

48:02

+4:19

7.

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

49:40

+5:57

8.

Ea Lunøe

Nydalens SK

49:49

+6:06

9.

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

53:03

+9:20

10.

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

53:23

+9:40

11.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

53:44

+10:01

12.

Live Østvold

Heming Orientering

54:30

+10:47

13.

Ingeborg Rognstad

Hadeland OL

54:40

+10:57

14.

Malene Jebsen

Heming Orientering

55:01

+11:18

15.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

55:53

+12:10

16.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

56:02

+12:19

17.

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

57:29

+13:46

18.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

59:38

+15:55

19.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

59:48

+16:05

20.

Hanna Eckhardt Andersen

Heming Orientering

1:01:37

+17:54

21.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

1:03:19

+19:36

22.

Iris Holst

IL Tyrving

1:04:44

+21:01

23.

Carmen Dirro

Måren OK

1:07:39

+23:56

24.

Maya Arnesen

Heming Orientering

1:14:02

+30:19

25.

Silje Slungaard

IL Tyrving

1:19:37

+35:54

26.

Isabel Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

1:21:23

+37:40

27.

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

1:24:58

+41:15

DSQ

Ingrid Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

1:17:04

34 216 210 156 185 157 207 221

DNS

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

DNS

Ingrid Lund Hovden

IL Tyrving

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

38:54

+0:00

2.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

41:12

+2:18

3.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

43:19

+4:25

4.

Isak Jonsson

Nydalens SK

44:24

+5:30

5.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

44:52

+5:58

6.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

45:18

+6:24

7.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

45:53

+6:59

8.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

47:04

+8:10

9.

Lars Young Vik

Nydalens SK

47:08

+8:14

10.

Kristian Østermann

Heming Orientering

47:59

+9:05

11.

Erlend Børli

Fossum IF

50:44

+11:50

12.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

50:51

+11:57

13.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

53:08

+14:14

14.

Mikkel Katla

Fossum IF

53:31

+14:37

15.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

56:05

+17:11

16.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

56:49

+17:55

17.

Henrik Reusch

Heming Orientering

1:00:31

+21:37

18.

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

1:00:46

+21:52

19.

Simen Fritzner

Nittedal OL

1:04:00

+25:06

20.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

1:04:44

+25:50

21.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

1:06:04

+27:10

22.

Martin Birkelund

Asker Skiklubb

1:22:04

+43:10

23.

Herman Brunborg

Nittedal OL

1:25:54

+47:00

DSQ

John Otterlei

Østmarka OK

42:22

32 33 153 223 188 206 36 208 156 215 114 152 22...

DSQ

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

55:51

206 36 208 156 215 114 152 221 102 113 200

DNS

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

Klasse: H19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

1:05:24

+0:00

2.

Håkon Raadal Bjørlo

Halden SK

1:07:18

+1:54

3.

Fredrik Edén

IFK Göteborg

1:08:28

+3:04

4.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

1:10:20

+4:56

5.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:11:34

+6:10

6.

Lukas Peterson

IFK Umeå

1:12:26

+7:02

7.

Trond Kortner

Østmarka OK

1:15:54

+10:30

8.

Johan Hoel

Raumar Orientering

1:16:45

+11:21

9.

Håvard Myhre

Bækkelagets SK

1:18:49

+13:25

10.

Amund Hoel

Raumar Orientering

1:20:59

+15:35

11.

Ivar Jevne Arnesen

Hamar OK

1:24:16

+18:52

12.

Eirik Ravnan

IL Tyrving

1:24:39

+19:15

13.

Sander H. Rogndokken

Nydalens SK

1:26:52

+21:28

14.

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

1:27:19

+21:55

15.

Sam Lunøe

Nydalens SK

1:34:39

+29:15

16.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

1:35:58

+30:34

DSQ

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

44:22

202 203 204 205 210 211 212 215 114 207 102 113

DSQ

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

DNS

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

DNS

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

DNS

Jostein Tandberg

Nydalens SK

Klasse: D19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synnøve Bråten

Vegårshei IL

1:03:51

+0:00

2.

Lisa Schubnell

Bækkelagets SK

1:18:59

+15:08

3.

Silje Arntzen

NTNUI

1:20:00

+16:09

4.

Ingvild Ramtvedt Næsset

Sarpsborg OL

1:24:21

+20:30

5.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

1:25:41

+21:50

6.

Åse Bergan

Nydalens SK

1:32:31

+28:40

DNS

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

DNS

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:16:49

+0:00

2.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

1:17:47

+0:58

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

59:22

+0:00

2.

Christian Holmboe

IL Tyrving

1:02:06

+2:44

3.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

1:09:17

+9:55

4.

Tom Bergan

Fet OL

1:10:58

+11:36

5.

Frode Strisland

Fossum IF

1:12:47

+13:25

6.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

1:16:45

+17:23

7.

Kyrre Gran

Fet OL

1:17:12

+17:50

8.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

1:19:42

+20:20

9.

Dag Strisland

Kolbotn og Skimt OL

1:20:04

+20:42

10.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:20:49

+21:27

11.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

1:25:40

+26:18

12.

Karl-Johan Malmberg

IL Tyrving

1:27:14

+27:52

13.

Christian Reusch

Heming Orientering

1:27:30

+28:08

14.

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

1:27:49

+28:27

15.

Christian Jomaas

Fossum IF

1:30:14

+30:52

16.

Lars Petter Endresen

Måren OK

2:05:20

+1:05:58

DSQ

Trond Myhre

Fossum IF

7:30

35 47 202 146 206 36 208 185 157 207 102 113 20...

DSQ

Håkon Børli

Fossum IF

1:05:15

202 146 206 36 208 157

DSQ

Olav Eide

Bækkelagets SK

Brutt

Anders Færden

Kolbotn og Skimt OL

1:29:21

185 157 207 102 200 100

Brutt

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

DNS

Knut Aalde

Nydalens SK

DNS

Torodd Kolbergsrud

Røyken OL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Hjermstad

Fossum IF

54:42

+0:00

2.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

58:43

+4:01

3.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

1:01:58

+7:16

4.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

1:02:27

+7:45

5.

Audun Bergan

Nydalens SK

1:08:09

+13:27

6.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:19:15

+24:33

7.

Kristian Markhus Brekke

Lillomarka OL

1:21:07

+26:25

8.

Oliver Wallin Higgins

IL Tyrving

1:26:08

+31:26

9.

Håkon Sturød

Nydalens SK

1:28:12

+33:30

10.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

1:28:34

+33:52

DSQ

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

56:44

202 146 210 156 185 157

DNS

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

DNS

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

DNS

Andreas Ramberg

Østmarka OK

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

57:39

+0:00

2.

Sindre Langaas

Nydalens SK

1:06:26

+8:47

3.

Johan Svedberg

Heming Orientering

1:07:33

+9:54

4.

Trond Lund

IL Tyrving

1:13:38

+15:59

5.

Johan Jebsen

Heming Orientering

1:22:28

+24:49

6.

Kine Odden

Måren OK

1:29:04

+31:25

7.

Bent Sande Kverme

Fossum IF

1:45:01

+47:22

8.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

2:06:22

+1:08:43

9.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

2:16:19

+1:18:40

DNS

Inge Ramberg

Østmarka OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Kristiansen

IL Tyrving

47:00

+0:00

2.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

47:46

+0:46

3.

Einar Lunøe

Nydalens SK

50:04

+3:04

4.

Ottar Wiklund

Nydalens SK

51:07

+4:07

5.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

54:48

+7:48

6.

Tore Hoff

IL Tyrving

55:42

+8:42

7.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

55:55

+8:55

8.

Stein H. Hagen

Fossum IF

56:59

+9:59

9.

Håkon Jendal

Fossum IF

1:00:04

+13:04

10.

Nils Bergan

Nydalens SK

1:06:52

+19:52

11.

Hallvard Koren

OK Moss

1:07:33

+20:33

12.

Jørn Moe

Fet OL

1:08:40

+21:40

13.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:14:27

+27:27

14.

Pål Kogstad Næss

Raumar Orientering

1:17:11

+30:11

15.

Øyvind Helmersen

Fet OL

1:20:22

+33:22

16.

Tormod Bøe

Fossum IF

1:24:56

+37:56

17.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

1:25:13

+38:13

18.

Erik Borg

IL Koll

1:28:25

+41:25

DSQ

Lars Krüger

Nydalens SK

DNS

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

IL Tyrving

52:09

+0:00

2.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

54:05

+1:56

3.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

55:24

+3:15

4.

Martin Granly

Lillomarka OL

56:05

+3:56

5.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

1:00:54

+8:45

6.

Asle Jahren

Raumar Orientering

1:01:37

+9:28

7.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

1:03:06

+10:57

8.

Andreas Erichsen

Nydalens SK

1:07:06

+14:57

9.

Egil Rundberget

Nydalens SK

1:08:32

+16:23

10.

Per Stedje

Østmarka OK

1:23:17

+31:08

11.

Christian Schibsted

Røyken OL

1:24:08

+31:59

DSQ

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

50:05

221

DSQ

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

59:35

200

DSQ

Bengt Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

1:05:35

215 178 152 221 190 113

DNS

Bjørn Christensen

Østmarka OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Kravdal

Gjø-Vard OL

40:47

+0:00

2.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

50:27

+9:40

3.

Kristin Nergaard Berg

Fossum IF

56:17

+15:30

4.

Eli Ringstad Lien

Gjø-Vard OL

1:03:23

+22:36

5.

Heidi Bjordal

Oppsal Orientering

1:07:13

+26:26

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Borgen Sturød

Nydalens SK

44:40

+0:00

2.

Jenny-Ann Malmberg

IL Tyrving

46:40

+2:00

3.

Else Kari Scheele

Nydalens SK

47:43

+3:03

4.

Nora Skauen

IL Tyrving

48:38

+3:58

5.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

50:46

+6:06

6.

Tone Skram

Røyken OL

54:10

+9:30

7.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

54:40

+10:00

8.

Heidi Østli

Raumar Orientering

58:39

+13:59

9.

Anett Wallin

IL Tyrving

1:00:58

+16:18

10.

Paula Berstad

Heming Orientering

1:02:54

+18:14

11.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:11:46

+27:06

12.

Solveig Bergan

Nydalens SK

1:12:21

+27:41

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

43:26

+0:00

2.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

43:57

+0:31

3.

Kari Madslien

Nydalens SK

44:11

+0:45

4.

Tove Heimdal

Konnerud IL

44:18

+0:52

5.

Kjersti Hov

Fossum IF

44:52

+1:26

6.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

52:06

+8:40

7.

Nina Elise Jørgensen

Nittedal OL

53:43

+10:17

8.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

57:43

+14:17

9.

Anne Berit Eid

Nydalens SK

1:02:58

+19:32

10.

Anne Catherine Ekroll

Raumar Orientering

1:05:01

+21:35

11.

Pamela Åsten

Kolbotn og Skimt OL

1:11:25

+27:59

12.

Anne Dahl

Nydalens SK

1:20:28

+37:02

DSQ

Alix Young Vik

Nydalens SK

52:09

205 156 185 157 152 221 190 113 200

DNS

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

35:28

+0:00

2.

Kjell Rønneberg

Røyken OL

40:11

+4:43

3.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

42:56

+7:28

4.

Kjell Magne Nordvi

Grue IL

44:59

+9:31

5.

Alf Pettersen

IL Tyrving

45:07

+9:39

6.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

45:51

+10:23

DNS

Tov Arne Bondal

Notodden OL

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

39:59

+0:00

2.

Petter Næss

Oppsal Orientering

42:22

+2:23

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

49:26

+9:27

4.

Stein Turtumøygard

Måren OK

52:07

+12:08

5.

Per Øhlckers

IL Tyrving

55:09

+15:10

6.

Jan Bøhle

OL Trollo

1:26:44

+46:45

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

39:23

+0:00

2.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

41:30

+2:07

3.

Berit Berge

IL Tyrving

43:11

+3:48

4.

Heidi Falck

IL Tyrving

45:44

+6:21

5.

Grete Berntsen

Måren OK

58:13

+18:50

6.

Cathrine Norvik

Røyken OL

58:25

+19:02

7.

Eva Syversen

Røyken OL

1:03:55

+24:32

8.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:08:40

+29:17

DSQ

Inger Schibsted

Røyken OL

1:27:57

200

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Nilstad

IL Tyrving

1:01:43

+0:00

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:14:04

+0:00

2.

Nina Kolberg

IL Tyrving

1:27:56

+13:52

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

34:21

+0:00

2.

Helge Lye

IL Tyrving

37:01

+2:40

3.

Geir Arnesen

Bærums Skiklub

37:48

+3:27

4.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

39:34

+5:13

5.

Jørgen Holmboe

IL Tyrving

40:41

+6:20

6.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

41:40

+7:19

7.

Kjell Gorm Røkke

IL Tyrving

42:15

+7:54

8.

Thor Palmgren

Halden SK

42:28

+8:07

9.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

47:19

+12:58

10.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

51:14

+16:53

DSQ

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

48:25

31

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

59:53

+0:00

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:28:21

157

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklub

1:07:34

+0:00

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

56:54

+0:00

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

35:11

+0:00

2.

Einar Hem

Lillomarka OL

36:33

+1:22

3.

Bjørn Egner

Heming Orientering

37:32

+2:21

4.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

46:35

+11:24

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

57:22

+0:00

2.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:06:42

+9:20

3.

Per Meiland

Lommedalens IL

1:23:04

+25:42

Klasse: Direkte AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

38:06

+0:00

2.

Christian Gløgård

Nittedal OL

38:27

+0:21

3.

Elisabeth Eggen

Nydalens SK

38:45

+0:39

4.

Morten Heir

Fossum IF

40:09

+2:03

5.

Andreas Medalen

40:51

+2:45

6.

Ingjerd Myhre

Kongsberg OL

41:13

+3:07

7.

Helge Stubberud

Nydalens SK

42:30

+4:24

8.

Anne Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

42:50

+4:44

9.

Svein Otterlei

Østmarka OK

45:49

+7:43

187

10.

Jan Søvig

46:01

+7:55

11.

Kathrine Medalen

Asker Skiklubb

46:34

+8:28

12.

Vegard Halden

Nydalens SK

46:41

+8:35

13.

Stig Heir

Asker Skiklubb

47:00

+8:54

14.

Even Erlien

Gjø-Vard OL

47:42

+9:36

15.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

47:53

+9:47

16.

Dag Larsen

Nydalens SK

54:35

+16:29

17.

Georg Horvati

IL Tyrving

1:01:04

+22:58

18.

Arleen Engeset

IL Tyrving

1:10:06

+32:00

19.

Sigbjørn Odden

Måren OK

1:22:08

+44:02

DSQ

Ragnhild Søvig


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 mai 2017, 21:36:41

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

467

Antall startet:

433