Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malvik Treningsløp 5 Hommelvik 8. mai 2017

Klasse: Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Adrian Svarva

Malvik IL

21:45

Einar Ingeberg Garshol

Malvik IL

14:52

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

13:02

Frida Skumsvoll

Malvik IL

16:42

Jens Anton Andresen

Malvik IL

14:42

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

11:17

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

14:15

Marit Garshol

Malvik IL

18:18

Ole Einar Andresen

Malvik IL

28:55

Wilma Krogsrud

Malvik IL

17:34

Kornelia Skumsvoll

Malvik IL

21:14

Sofie Laura Andresen

Malvik IL

29:17

Hedda Bakkevoll

Malvik IL

17:33

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silja Abrahamsen Fuglem

Malvik IL

11:26

+0:00

Klasse: H11-12B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Krogsrud

Malvik IL

29:04

+0:00

Klasse: H13-16A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

30:03

+0:00

Klasse: D17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Walseth

Malvik IL

24:16

+0:00

2.

Maria Stuifbergen

Malvik IL

27:42

+3:26

3.

Janne Iversen

Malvik IL

31:50

+7:34

4.

Tina Williams

Malvik IL

31:58

+7:42

5.

Marit Garshol

Malvik IL

34:04

+9:48

6.

Torunn Moltumyr

Malvik IL

39:03

+14:47

7.

Tone Østgaard

Malvik IL

39:12

+14:56

Klasse: D17A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Morgan

Malvik IL

23:08

+0:00

2.

Hilde Forbord

Malvik IL

27:55

+4:47

Arrangør

Wenche Falk-Larssen

Malvik IL

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Skumsvoll

Malvik IL

23:43

+0:00

2.

Jakob Krogsrud

Malvik IL

24:13

+0:30

3.

Trond Hoseth

Malvik IL

31:41

+7:58

Klasse: H17A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

19:03

+0:00

2.

Nicholas Morgan

Malvik IL

19:46

+0:43

3.

Ludvig Strømsnes

Malvik IL

21:19

+2:16

4.

Trygve Reitan

Malvik IL

22:38

+3:35

5.

Harry Brandsen

Malvik IL

23:26

+4:23

6.

Kyrre Auran

Malvik IL

24:11

+5:08

7.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

25:19

+6:16

8.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

26:06

+7:03

9.

Trond Damås

Malvik IL

30:08

+11:05

10.

Marius Walseth

Malvik IL

34:46

+15:43

11.

Eigil Sørli

Malvik IL

44:01

+24:58

Arrangør

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 mai 2017, 20:15:17

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

41

Antall startet:

41