Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK - Ungdomsløp 1 11. mai 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristine Braathen

Wing OK

33:23

Olav Bjørkan

Byåsen IL

34:59

Ole Einar Andresen

Malvik IL

32:36

Jens Anton Andresen

Malvik IL

38:17

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

43:03

Guro Haaland

Wing OK

18:56

Anna F. Høysæter

Wing OK

24:38

Emil Aleksander Nolte

Freidig

15:41

Frida Skumsvoll

Malvik IL

23:49

Eivind Mjaaland

Nidarøst OK

38:12

Nathaniel Braathen

OL Trollelg

48:06

Benjamin Braathen

OL Trollelg

27:33

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

29:00

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

28:45

Martin Melhuus

Wing OK

21:19

Erlend Grønli

Freidig

15:16

Stina Gåsø

OL Trollelg

28:41

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

21:12

Odin Bang Lukassen

Wing OK

32:29

Sondre Stenseth

Byåsen IL

17:26

Emilie Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

27:15

Hedda Trelstad Bakkevold

Malvik IL

23:45

Elias Stenseth

Byåsen IL

21:06

Magnus Dahl Larsen

Wing OK

48:20

Eline Jøsang With

Wing OK

24:28

Mathias Leroyer

Freidig

15:58

Johan Skjærvold

Freidig

22:39

Karoline B. Hjelmen

OL Trollelg

20:23

Martin Næve

IL Leik

40:53

Hanna Bromseth Sætran

OL Trollelg

28:48

Nora Rossvold Otterlei

Byåsen IL

17:24

Mia Rossvold Otterlei

Byåsen IL

19:22

Sondre Holås Sødring

OL Trollelg

26:33

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

29:28

Johannes Stordal

Byåsen IL

26:32

DNS

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

DNS

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

DNS

Marius Torsethaugen

Wing OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

17:58

9:27

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

27:08

14:16

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

21:54

11:31

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

15:44

8:16

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Louise Nissen

Freidig

14:32

+0:00

6:55

2.

Nora Halvorsen

Freidig

16:01

+1:29

7:37

3.

Eira Ausen Fossmark

Freidig

16:19

+1:47

7:46

4.

Maria Strømdal Wik

Freidig

16:20

+1:48

7:46

5.

Tora Kittilsen

Freidig

16:21

+1:49

7:47

6.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

16:59

+2:27

8:05

7.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

17:06

+2:34

8:08

8.

Juni Pape Skjærvold

Freidig

17:23

+2:51

8:16

9.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

17:26

+2:54

8:18

10.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

19:28

+4:56

9:16

11.

Nora Hanssen

Byåsen IL

19:54

+5:22

9:28

DSQ

Una Kittilsen

Freidig

13:07

56 58 61

DNS

Ella Sandstad

Freidig

DNS

Tina Uglemsmo

Selbu OK

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Silja Fuglem

Malvik IL

25:02

10:53

Tiril Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

38:16

16:38

Rannveig Øyås

OL Trollelg

20:01

8:42

Sandra Skogstad Danielsen

Nidarøst OK

22:15

9:40

Maya El Deek

Nidarøst OK

22:15

9:40

Hanne Marie Tørhaug

Wing OK

19:44

8:34

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Malene Kolstad

Freidig

23:51

+0:00

7:57

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

24:05

+0:14

8:01

3.

Mari Eidsmo

Freidig

26:25

+2:34

8:48

4.

Tuva Grøtte

Wing OK

29:17

+5:26

9:45

5.

Silje Marie Nissen

Freidig

29:55

+6:04

9:58

6.

Anna Aurora Nolte

Freidig

35:40

+11:49

11:53

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Christensen

Freidig

14:19

+0:00

6:49

2.

Åsne Stræte Opdahl

Wing OK

17:23

+3:04

8:16

3.

Emma B. Hjelmen

OL Trollelg

22:11

+7:52

10:33

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elly Røskaft

Freidig

33:18

+0:00

13:19

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

30:25

+0:00

8:41

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

44:05

+13:40

12:35

3.

Vilde Lereim Storli

Freidig

45:17

+14:52

12:56

4.

Stine Aune

Nidarøst OK

48:55

+18:30

13:58

5.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

49:00

+18:35

14:00

6.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

49:25

+19:00

14:07

7.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

52:50

+22:25

15:05

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

37:47

+0:00

10:47

2.

Anna Renolen

Wing OK

38:37

+0:50

11:02

3.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

44:24

+6:37

12:41

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

14:53

7:50

Iver Lund Gjerde

Byåsen IL

19:49

10:25

Sivert Folgerø

Freidig

34:39

18:14

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

10:36

+0:00

5:02

2.

Eivind Næve

IL Leik

13:40

+3:04

6:30

3.

Tristan Halvorsen

Freidig

13:42

+3:06

6:31

4.

Vegard Lereim Storli

Freidig

13:46

+3:10

6:33

5.

Oliver Furuhaug

Byåsen IL

14:23

+3:47

6:50

6.

Jørgen Aune

Byåsen IL

15:04

+4:28

7:10

7.

Alf Petter Lynum

Freidig

16:05

+5:29

7:39

8.

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

16:17

+5:41

7:45

9.

Ådne Stordal

Byåsen IL

16:25

+5:49

7:49

10.

Jakob Jøsang With

Wing OK

17:00

+6:24

8:05

11.

Johan Bjørkan

Byåsen IL

18:39

+8:03

8:52

12.

Martin Moseid Ulven

Freidig

19:41

+9:05

9:22

13.

Sofus H Lind

Wing OK

20:06

+9:30

9:34

14.

Alfred F. Høysæter

Wing OK

20:30

+9:54

9:45

15.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

28:52

+18:16

13:44

DNS

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Wing OK

23:50

+0:00

7:56

2.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

23:58

+0:08

7:59

3.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

24:21

+0:31

8:07

4.

Emil Leroyer

Freidig

24:40

+0:50

8:13

5.

Emil Grønli

Freidig

25:57

+2:07

8:39

6.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

26:43

+2:53

8:54

7.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

27:44

+3:54

9:14

8.

Vemund Mølnvik

Freidig

28:47

+4:57

9:35

9.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

30:04

+6:14

10:01

10.

Erlend Aune

Byåsen IL

31:18

+7:28

10:26

11.

Oskar Storler

Melhus IL

36:07

+12:17

12:02

12.

Sigurd Braathen

Wing OK

37:03

+13:13

12:21

13.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

38:02

+14:12

12:40

14.

Martin Aune

Melhus IL

40:41

+16:51

13:33

15.

Kristoffer Isachsen Meling

Nidarøst OK

43:28

+19:38

14:29

16.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

47:15

+23:25

15:45

17.

Sverre Hellevik

Freidig

53:18

+29:28

17:46

18.

Espen Karlsen

Melhus IL

53:25

+29:35

17:48

19.

Erik Tofte jr

Melhus IL

55:06

+31:16

18:22

DSQ

Andreas Aagesen

Melhus IL

35:21

54

DSQ

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

41:26

54

DSQ

Magne Guttvik

Wing OK

50:25

35

DNS

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

DNS

Ørjan Sæter

Melhus IL

DNS

Eirik Skurdal

Melhus IL

DNS

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

DNS

August Maske

Freidig

DNS

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leon Dahl Larsen

Wing OK

14:39

+0:00

6:58

2.

Erik Andre Andersen

Melhus IL

17:30

+2:51

8:20

3.

Jens Husby

Malvik IL

20:22

+5:43

9:41

4.

Michael Olsen

Melhus IL

23:12

+8:33

11:02

5.

Knut Hage

Melhus IL

26:13

+11:34

12:29

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dennis Indgjerd Holm

Nidarøst OK

27:13

+0:00

10:53

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

27:24

+0:00

6:22

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

29:00

+1:36

6:44

3.

Lars Sandstad

Freidig

30:37

+3:13

7:07

4.

Mikkel Holt

Freidig

32:14

+4:50

7:29

5.

Jonas Grønli

Freidig

32:26

+5:02

7:32

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

35:02

+7:38

8:08

7.

Håkon Holstad

Freidig

36:27

+9:03

8:28

8.

Jonas Vindal

Wing OK

39:12

+11:48

9:06

9.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

44:01

+16:37

10:14

10.

Matias Nissen

Freidig

44:51

+17:27

10:25

11.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

46:09

+18:45

10:43

12.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

46:47

+19:23

10:52

13.

Alf Johan Folgerø

Freidig

50:49

+23:25

11:49

14.

Henrik Braathen

Wing OK

52:06

+24:42

12:06

15.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

52:37

+25:13

12:14

16.

Jørgen Schjølberg

Tynset IF

53:14

+25:50

12:22

17.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

1:02:11

+34:47

14:27

DNS

Tormod Kristian Geving

Freidig

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

33:45

+0:00

7:50

2.

Filip Hoseth

Melhus IL

37:59

+4:14

8:50

3.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

44:18

+10:33

10:18

4.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

1:04:15

+30:30

14:56

DNS

Sondre Lorentsen

OK Silsand

Klasse: H 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Sandmo

Melhus IL

29:06

+0:00

9:42

2.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

38:10

+9:04

12:43

DSQ

Nikolai Renolen

Wing OK

33:55

32


Sist oppdatert:

15 mai 2017, 09:43:44

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

162

Antall startet:

147