Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM mellomdistanse 13. mai 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ava Gilhus Kiani

Konnerud IL

24:57

175

Sindre Nikolai Holmboe

IL Tyrving

48:19

Håkon Juell Larsen

IL Tyrving

42:11

Pernille Medalen Berntsen

Asker Skiklubb

26:19

175

Sofie M. Pahr Haare

Konnerud IL

25:00

175

Signe Drange Ruud

Røyken OL

50:20

Helene Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

36:00

Kristian Kaiser

Sturla, IF

28:46

Tiril Holen

Konnerud IL

18:36

Karl Rein Rådahl

IL Tyrving

24:59

Synne Kjernsmo

Røyken OL

38:01

Astrid Reusch

Heming Orientering

18:44

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

29:29

Lars Lindhom Ackenhausen

Konnerud IL

31:31

100

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

18:25

175

Amanda Håkonsen

Røyken OL

32:31

84

Eira Harbo-Haase

Røyken OL

32:29

84

Håkon Øverby

Kongsberg OL

35:27

175

Birk Håkonsen

Røyken OL

37:15

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

36:41

Trym Alexander Storhaug

Røyken OL

32:50

Andreas Hølås Henriksen

VUL

36:55

Edvard Hølås Henriksen

VUL

37:25

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

37:14

Tiril Kihle

Konnerud IL

18:43

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

24:03

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

48:56

Eivind Kjernsmo

Røyken OL

38:48

DSQ

Isak Harbo-Haase

Røyken OL

36:50

100

DNS

Eivind Kjernsmo

Røyken OL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Eger

Kongsberg OL

34:39

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:12:49

76

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

1:12:34

76

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Medalen Berntsen

Asker Skiklubb

19:15

+0:00

2.

Nora Christine Hansen

Røyken OL

21:38

+2:23

3.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

23:19

+4:04

4.

Martine Gjermstad Pettersen

Berger og Svelvik OL

24:24

+5:09

5.

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

26:30

+7:15

6.

Marthe Graff-Wiik

Røyken OL

27:04

+7:49

7.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

27:36

+8:21

8.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

28:19

+9:04

9.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

34:43

+15:28

10.

Tuva Espelin

Asker Skiklubb

43:05

+23:50

11.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

52:35

+33:20

DNS

Anita Langeggen

Kongsberg OL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

22:59

+0:00

2.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

23:53

+0:54

3.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

24:39

+1:40

4.

Marie Kvarme

Sturla, IF

25:26

+2:27

5.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

25:50

+2:51

6.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

26:44

+3:45

7.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

27:12

+4:13

8.

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

28:42

+5:43

9.

Selma Høivold

Kongsberg OL

32:51

+9:52

10.

Eileen Bjanes

IL Tyrving

36:43

+13:44

11.

Mari Øverby

Kongsberg OL

37:31

+14:32

12.

Helene Brandal Søfting

Kongsberg OL

1:01:51

+38:52

DSQ

Linnea Holst

IL Tyrving

33:07

94

DNS

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Jægtvik

Konnerud IL

25:00

+0:00

2.

Amanda Axelson

Eiker OL

35:13

+10:13

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

38:12

+0:00

2.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

39:51

+1:39

3.

Christine Hoen

Eiker OL

41:17

+3:05

4.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

42:26

+4:14

5.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

42:50

+4:38

6.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

44:49

+6:37

7.

Tale Strand

Kongsberg OL

47:51

+9:39

8.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

47:54

+9:42

9.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

48:17

+10:05

10.

Iris Holst

IL Tyrving

49:03

+10:51

11.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

49:58

+11:46

12.

Solveig Letmolie

Eiker OL

53:48

+15:36

13.

Karoline Torø

Kongsberg OL

57:41

+19:29

14.

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

1:00:25

+22:13

15.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

1:03:16

+25:04

16.

Anni Saarela

Konnerud IL

1:37:15

+59:03

17.

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

1:41:16

+1:03:04

18.

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

1:48:31

+1:10:19

DNS

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

DNS

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

33:16

+0:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

42:56

+0:00

2.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

42:57

+0:01

3.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

43:02

+0:06

4.

Therese Haare

Konnerud IL

43:08

+0:12

5.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

44:58

+2:02

6.

Karianne Ruud

Lillehammer OK

45:03

+2:07

7.

Lene Moe Blom

Nydalens SK

45:18

+2:22

8.

Britta Fismen

Fossum IF

46:56

+4:00

9.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

49:01

+6:05

10.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

49:08

+6:12

11.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

51:53

+8:57

12.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

52:40

+9:44

13.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

53:18

+10:22

14.

Sølvi Fossøy

Eiker OL

55:29

+12:33

15.

Kari Strand

Kongsberg OL

56:17

+13:21

16.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

56:43

+13:47

17.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

1:00:53

+17:57

18.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

1:01:13

+18:17

19.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

1:01:49

+18:53

20.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

1:02:36

+19:40

21.

Helene Eger

Kongsberg OL

1:05:11

+22:15

22.

Marianne Solheim Sandberg

Modum OL

1:07:02

+24:06

23.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

1:10:50

+27:54

24.

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

1:25:36

+42:40

DSQ

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

35:54

74 75 81 85 87 90 97 101

DNS

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

DNS

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

31:24

+0:00

2.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

36:52

+5:28

3.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

39:18

+7:54

4.

Anne Moian Nydal

Asker Skiklubb

42:45

+11:21

5.

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

45:33

+14:09

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsten Gjermstad

Berger og Svelvik OL

31:47

+0:00

2.

Katinka Grønli

IL Tyrving

40:51

+9:04

DNS

Hanne Beate Hilsen

Konnerud IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Birkelund

Asker Skiklubb

58:29

+0:00

2.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

1:29:56

+31:27

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

45:33

+0:00

2.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

45:39

+0:06

3.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

49:32

+3:59

4.

Hege Feiring

IL Tyrving

50:50

+5:17

5.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

51:43

+6:10

6.

Isa Heggedal

Konnerud IL

52:38

+7:05

7.

Marianne Høivold

Kongsberg OL

56:46

+11:13

8.

Mette Spangberg

Konnerud IL

1:06:34

+21:01

9.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

1:07:05

+21:32

10.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

1:11:51

+26:18

11.

Kristin Eger

Kongsberg OL

1:17:03

+31:30

12.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

1:23:34

+38:01

DSQ

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:17:20

87 90 97 104 175 100

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

37:28

+0:00

2.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

37:54

+0:26

3.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

39:56

+2:28

4.

Unn Hilde Heggedal

Kongsberg OL

40:34

+3:06

5.

Kjersti Stræte

Ringerike OL

42:10

+4:42

6.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

48:30

+11:02

7.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

52:12

+14:44

8.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

54:16

+16:48

9.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

54:23

+16:55

10.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

55:47

+18:19

11.

Anja Heggem

Kongsberg OL

1:00:21

+22:53

12.

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:02:42

+25:14

DNS

Ann Katrin Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete S B Hovi

Skien OK

37:08

+0:00

2.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

39:30

+2:22

3.

Berit Danielsen

IL Tyrving

40:12

+3:04

4.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

43:55

+6:47

5.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

44:32

+7:24

6.

Helle Egeberg Vári

Sturla, IF

45:06

+7:58

7.

Åshild Bergstøl

Kongsberg OL

49:58

+12:50

8.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

57:54

+20:46

9.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

1:00:19

+23:11

10.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

1:02:03

+24:55

11.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

1:02:49

+25:41

12.

May Jorunn Rognlien

Modum OL

1:04:28

+27:20

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

31:15

+0:00

2.

Aud Kjemperud

Eiker OL

48:02

+16:47

3.

Lise Hørtvedt

Kongsberg OL

1:11:31

+40:16

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Verde

Sturla, IF

32:01

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

1:23:41

+0:00

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Hege Frøvoll

Sturla, IF

49:05

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jon Strand

Kongsberg OL

27:40

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

24:19

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

31:46

Ola G. Pettersen

Berger og Svelvik OL

36:24

DNS

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

18:01

+0:00

2.

Jonas Mayer

IL Tyrving

22:04

+4:03

3.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

24:20

+6:19

4.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

25:21

+7:20

5.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

34:54

+16:53

DSQ

Marius Juell Larsen

IL Tyrving

1:00:57

96

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Axelson

Eiker OL

22:26

+0:00

2.

Andreas Daniel Holmboe

IL Tyrving

43:32

+21:06

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adam Conway

Kongsberg OL

18:26

+0:00

2.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

20:51

+2:25

2.

Vegard Holm Johannesen

Kongsberg OL

20:51

+2:25

4.

Johan Eger

Kongsberg OL

23:55

+5:29

5.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

23:56

+5:30

6.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

24:09

+5:43

7.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

24:32

+6:06

8.

Halvor Løken

Kongsberg OL

24:44

+6:18

9.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

25:51

+7:25

10.

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

26:18

+7:52

11.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

26:41

+8:15

12.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

29:03

+10:37

13.

Eivind Bogen Arenth

Sturla, IF

31:53

+13:27

14.

Lukas Klausen

Sturla, IF

32:49

+14:23

15.

Arne Bergan

Kongsberg OL

33:14

+14:48

16.

Tarje Espelin

Asker Skiklubb

33:58

+15:32

175

17.

Daniel Nystuen

Røyken OL

38:02

+19:36

18.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

45:54

+27:28

19.

Kristian Juell Larsen

IL Tyrving

46:52

+28:26

20.

Håkon Haugland

Røyken OL

1:00:05

+41:39

DNS

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

DNS

Erlend Langeggen

Kongsberg OL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

23:44

+0:00

2.

Noah Rølles Issowitsch

Røyken OL

24:47

+1:03

3.

Odin Fismen

Fossum IF

29:46

+6:02

4.

Oskar Baklid

Konnerud IL

30:55

+7:11

5.

Martin Kaiser

Sturla, IF

34:31

+10:47

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

37:41

+0:00

2.

Henrik Reusch

Heming Orientering

41:09

+3:28

3.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

43:51

+6:10

4.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

45:08

+7:27

5.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

45:14

+7:33

6.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

46:24

+8:43

7.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

50:17

+12:36

8.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

51:35

+13:54

9.

Vetle Drage

Kongsberg OL

59:54

+22:13

DSQ

Andreas Juell Larsen

IL Tyrving

23:46

44 58 63 67 69 71 77 81 85 87 90 97 10...

DNS

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

DNS

Eilev Kvaale

Asker Skiklubb

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigur Heggedal

Nydalens SK

41:06

+0:00

2.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

41:27

+0:21

3.

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

43:56

+2:50

4.

Daniel Moe Blom

Nydalens SK

44:42

+3:36

5.

Trygve Heggedal

Kongsberg OL

45:22

+4:16

6.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

46:36

+5:30

7.

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

47:26

+6:20

8.

Inge Lindseth

Nydalens SK

47:44

+6:38

9.

Morten Taraldsten Brunes

Modum OL

48:17

+7:11

10.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

49:34

+8:28

11.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

49:36

+8:30

12.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

51:26

+10:20

13.

Espen Røste

Kongsberg OL

52:44

+11:38

14.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

54:29

+13:23

15.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

54:59

+13:53

16.

Håvard Hågård

Konnerud IL

56:00

+14:54

17.

Sølve Drage

Kongsberg OL

57:00

+15:54

18.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

59:00

+17:54

19.

Lars Baklid

Konnerud IL

1:00:32

+19:26

20.

Bjørn Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:01:27

+20:21

21.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

1:11:13

+30:07

22.

Sverre Graffer

Ringerike OL

1:49:35

+1:08:29

DSQ

Odd Strand

Kongsberg OL

28:54

63 64 65 74 73 72 67 79 85 87 90

DSQ

Jørgen Baklid

Konnerud IL

38:59

74 73 72 67 79 85 87 90 97 101

DSQ

Charles Halaas

Fossum IF

50:20

175

DSQ

Vegard Myklemyr

Eiker OL

51:32

85 87 90 97 101

DNS

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

DNS

Tord Strand

Kongsberg OL

DNS

Vebjørn Røtvold

Kongsberg OL

Klasse: H 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Bøhn Heiebråten

Røyken OL

26:59

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

36:56

+9:57

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

43:45

+0:00

2.

Torstein Hole

Nydalens SK

44:49

+1:04

3.

André Jægtvik

Konnerud IL

45:12

+1:27

4.

Hans Marius Nelson

Berger og Svelvik OL

47:40

+3:55

DSQ

Morten Fismen

Fossum IF

11:56

74 75 81 85 87 90 97 101 175 100

DNS

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Holmboe

IL Tyrving

39:42

+0:00

2.

Stig Melling

Ringerike OL

40:46

+1:04

3.

Hallvard Koren

OK Moss

47:06

+7:24

4.

Terje W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

47:24

+7:42

5.

Bjørn Skjævestad

Asker Skiklubb

48:15

+8:33

6.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

48:42

+9:00

7.

Jan Anders Istad

Asker Skiklubb

48:46

+9:04

8.

Svein-Olav Torø

Kongsberg OL

50:45

+11:03

9.

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

50:47

+11:05

10.

Jens Christian Holst

IL Tyrving

51:05

+11:23

11.

Dag Helland-Hansen

IL Tyrving

52:56

+13:14

12.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

56:24

+16:42

13.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

57:57

+18:15

14.

Atle Wøllo

Kongsberg OL

58:29

+18:47

DSQ

Peter Carlsen

Sturla, IF

54:14

74

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

31:48

+0:00

2.

Syver Løken

Kongsberg OL

32:17

+0:29

3.

Stein H. Hagen

Fossum IF

36:06

+4:18

4.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

37:45

+5:57

5.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

39:06

+7:18

6.

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

39:40

+7:52

7.

Njål Svingheim

Konnerud IL

40:37

+8:49

8.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

41:17

+9:29

9.

Phil Conway

Kongsberg OL

55:52

+24:04

10.

Helge Graffer

Ringerike OL

57:00

+25:12

11.

Are Njåstein

IL Tyrving

1:09:35

+37:47

DNS

Torstein Kvaale

Asker Skiklubb

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein-Erik Søgård

Kongsberg OL

32:01

+0:00

2.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

34:44

+2:43

3.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

39:36

+7:35

4.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

40:15

+8:14

5.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

41:01

+9:00

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

41:27

+9:26

7.

Trond Baklid

Konnerud IL

41:57

+9:56

8.

Hallvard Berg

IL Tyrving

42:55

+10:54

9.

Martin Granly

Lillomarka OL

43:10

+11:09

10.

Jørgen Mårtensson

Modum OL

43:53

+11:52

11.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

48:19

+16:18

12.

Morten Karlsen

Måren OK

51:52

+19:51

13.

Roar Nydal

Asker Skiklubb

53:55

+21:54

14.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

55:12

+23:11

15.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:26:27

+54:26

16.

Erik Høivold

Kongsberg OL

1:44:46

+1:12:45

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

32:24

+0:00

2.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

33:09

+0:45

3.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

35:54

+3:30

4.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

36:37

+4:13

5.

Harald Hovi

Skien OK

38:54

+6:30

6.

Per Schanche

Asker Skiklubb

51:38

+19:14

7.

Tov Arne Bondal

Notodden OL

54:03

+21:39

8.

Petter Fure

Oppsal Orientering

59:23

+26:59

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

39:59

+0:00

2.

Per Øhlckers

IL Tyrving

43:39

+3:40

3.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

45:47

+5:48

4.

Stein Turtumøygard

Måren OK

50:40

+10:41

5.

Rolf Lunde

Eiker OL

50:54

+10:55

6.

Kristian Bugge

Røyken OL

1:00:30

+20:31

DSQ

Paul Skjaker

Hadeland OL

45:52

90

DNS

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runar Kittelsen

Stokke IL

29:50

+0:00

2.

Åmund Tonna

Eiker OL

37:20

+7:30

3.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

38:31

+8:41

4.

Henning Gaarder

Konnerud IL

51:33

+21:43

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

29:59

+0:00

2.

Magnar Øvreås

Botne SK

38:38

+8:39

3.

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

40:19

+10:20

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

45:30

+15:31

5.

Steinar Ruud

Konnerud IL

50:44

+20:45

DSQ

Elling Frøvoll

Sturla, IF

51:29

61

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Høimyr

Sturla, IF

52:13

+0:00

2.

Per Meiland

Lommedalens IL

1:01:52

+9:39

Klasse: Direkte AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Bakken Rongstad

Lillehammer OK

42:46

+0:00

2.

Morten Heir

Fossum IF

45:03

+2:17

3.

Anders Øpstad

Asker Skiklubb

47:52

+5:06

4.

Tellef Juell Larsen

IL Tyrving

48:28

+5:42

5.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

51:36

+8:50

6.

Terje Ulla Eiken

Kongsberg OL

56:29

+13:43

7.

Tibor Vári

Sturla, IF

57:14

+14:28

8.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

1:03:02

+20:16

9.

Katrine Medalen

Asker Skiklubb

1:06:58

+24:12

10.

Ola Krohn Gjessing

Heming Orientering

1:11:20

+28:34

Klasse: Direkte AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe K. Løvald

Asker Skiklubb

38:49

+0:00

2.

Kaja Løvald

Asker Skiklubb

40:22

+1:33

3.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

45:27

+6:38

4.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

49:19

+10:30

5.

Jørgen Holmboe

IL Tyrving

51:49

+13:00

6.

Georg Horvati

IL Tyrving

54:37

+15:48

7.

Ildiko Horvati

IL Tyrving

1:01:18

+22:29

8.

Tom Rådahl

IL Tyrving

1:07:10

+28:21

9.

Cora Ebner

Kongsberg OL

1:20:30

+41:41

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigwrdur Sigurdsson

Stokke IL

30:14

+0:00

2.

Tom André Alstadsæther

Eiker OL

32:13

+1:59

3.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

32:19

+2:05

4.

Torbjørn Bogen

Sturla, IF

37:51

+7:37

5.

Mona Dalegård Løken

Kongsberg OL

1:03:33

+33:19

6.

Morten Fjell

Røyken OL

1:09:49

+39:35

7.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

1:15:13

+44:59

DNS

Knut Langeggen

Kongsberg OL

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Norbom

Konnerud IL

28:20

+0:00

2.

Pål Pedersen

Konnerud IL

37:47

+9:27

3.

Brynjar Holen

Konnerud IL

50:24

+22:04

4.

Lars Kihle

Konnerud IL

50:28

+22:08

5.

Kåre Krohn Gjessing

Heming Orientering

1:08:53

+40:33

6.

Elen Krohn Gjessing

Heming Orientering

1:09:06

+40:46


Sist oppdatert:

31 mai 2017, 21:33:48

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

356

Antall startet:

335