Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka Flex-o 3 18. mai 2017

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amund Kortner Vogt

Østmarka OK

23:45

Amund Kortner Vogt

Østmarka OK

23:45

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Winsvold

Østmarka OK

40:03

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

46:45

+0:00

2.

Line Hetle Wassberg

Oppsal

1:08:00

+21:15

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

1:06:35

+0:00

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

1:06:35

+0:00

3.

Gina Brevik

Østmarka OK

1:06:39

+0:04

3.

Gina Brevik

Østmarka OK

1:06:39

+0:04

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:44:35

+0:00

DSQ

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka OK

1:05:02

40 41 46 59 62 168

DSQ

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka OK

1:05:02

40 41 46 59 62 168

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Hammer Iversen

Østmarka OK

1:10:14

+0:00

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:24:52

+0:00

1.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:24:52

+0:00

Klasse: D40B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Hallingstad

Østmarka OK

30:04

+0:00

2.

June Heredsvela

Østmarka OK

1:08:45

+38:41

2.

June Heredsvela

Østmarka OK

1:08:45

+38:41

Klasse: D40C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siv Jystad

Østmarka OK

44:08

+0:00

2.

Katrine Holen

Østmarka OK

46:39

+2:31

3.

Trine Nomeland

Østmarka OK

57:45

+13:37

3.

Trine Nomeland

Østmarka OK

57:45

+13:37

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hanssen

Østmarka OK

49:53

+0:00

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Huuse

Østmarka OK

53:01

+0:00

2.

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

57:32

+4:31

2.

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

57:32

+4:31

DSQ

Mathias Linløkken

Østmarka OK

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Knutsen

Østmarka OK

43:44

+0:00

1.

Brage Knutsen

Østmarka OK

43:44

+0:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

1:33:31

+0:00

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Otterlei

Østmarka OK

1:14:01

+0:00

1.

Svein Otterlei

Østmarka OK

1:14:01

+0:00

Klasse: H40B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:04:44

+0:00

Klasse: H40C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingar Woll

Østmarka OK

29:54

+0:00

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E. Helland

Østmarka OK

46:25

+0:00

2.

Rune Teigland

Østmarka OK

55:25

+9:00

2.

Rune Teigland

Østmarka OK

55:25

+9:00

4.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:01:26

+15:01

5.

Jon Lahlum

GeoForm IL

1:04:56

+18:31

6.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:07:49

+21:24

7.

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:23:57

+37:32

8.

Kai Halvorsen Årekol

Siemens

1:31:17

+44:52

DSQ

Bjørn Christensen

Østmarka OK

59:31

37 38 40 62

Klasse: H60C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

32:28

+0:00

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka OK

1:06:05

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 mai 2017, 21:29:43

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

45

Antall startet:

45