Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malvik Treningsløp 6 Stavsjøen 15. mai 2017

Klasse: Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eirik Ingeberg Garahol

Malvik IL

38:25

Ole Einar Andresen

Malvik IL

36:58

Klasse: H-10C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Einar Ingeberg Garshol

Malvik IL

50:45

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

50:38

Jens Anton Andresen

Malvik IL

50:58

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silja Abrahamsen Fuglem

Malvik IL

20:40

+0:00

Klasse: H13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Jens Husby Aftret

Malvik IL

1:03:29

115 116 109

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Garshol

Malvik IL

54:05

+0:00

Klasse: D17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Mette Aftret

Malvik IL

27:47

+0:00

2.

Tine Abrahamsen

Malvik IL

39:15

+11:28

3.

Ingrid Martinsen

Malvik IL

43:44

+15:57

4.

Emma E. Olsen

Malvik IL

44:05

+16:18

5.

Siri Berbu

Malvik IL

44:08

+16:21

6.

Anna Gerdarsdottir

Malvik IL

44:16

+16:29

7.

Janne Iversen

Malvik IL

45:42

+17:55

8.

Tone Østgaard

Malvik IL

51:01

+23:14

9.

Emilie Trosten

Malvik IL

1:02:12

+34:25

10.

Karianne Husby Aftret

Malvik IL

1:02:14

+34:27

Klasse: D17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

50:31

+0:00

Klasse: H17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Lunde

Malvik IL

21:25

+0:00

2.

Arnt I. Fremstad

Malvik IL

39:28

+18:03

DSQ

Jan Erik Garshol

Malvik IL

40:17

106

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Malvik IL

43:58

+0:00

2.

Bjørn Erling Eggen

Malvik IL

1:04:21

+20:23

3.

Trond Damås

Malvik IL

1:05:52

+21:54

4.

Birk K. Abelvik

Malvik IL

1:16:49

+32:51

5.

Tor S. Aunaas

Malvik IL

1:18:05

+34:07

Brutt

Henrik Tuff

Malvik IL

1:14:41

115 116 109

Brutt

Jørgen Valleraunet

Malvik IL

1:14:51

115 116 109

Bekreftet tid

Andreas Skille

Malvik IL

1:17:29

110 113 104 115 116 102 109

Arrangør

Marius Walseth

Malvik IL

Arrangør

Eigil Sørli

Malvik IL

Arrangør

Christian Andresen

Malvik IL

Klasse: H17A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

53:55

+0:00

2.

Trygve Reitan

Malvik IL

54:51

+0:56

3.

Ludvig Strømsnes

Malvik IL

56:13

+2:18

4.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

1:03:04

+9:09

5.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

1:12:50

+18:55

6.

Harry Brandsen

Malvik IL

1:27:33

+33:38


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 mai 2017, 21:48:58

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

39

Antall startet:

39