Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kvist-Kvaset 25. mai 2017

Klasse: DH 11-16

1.

Nydalens SK 1

 

1:34:02

 

1

Kasper Bakken Ulseth

17:56

3.

17:56

3.

2

Marie Saugestad

12:48

12.

30:44

7.

3

Frida Solsrud

23:54

8.

54:38

3.

3

Rolf Andreas Berg

23:56

10.

54:38

3.

4

Teodor Mo Hjelseth

39:24

5.

1:34:02

1.

2.

Nydalens SK 2

 

1:34:15

 

1

Anders Håvard Larsen

19:52

6.

19:52

6.

2

Maja Mo Hjelseth

11:52

5.

31:44

8.

2

Hanne Wærp Hauge

13:58

18.

31:44

8.

3

Elise Wærp Hauge

23:39

5.

55:23

5.

3

Eirik Frydenlund Norling

23:42

6.

55:23

5.

4

Gaute Bergan

38:52

2.

1:34:15

2.

3.

Notodden OL 1

 

1:36:50

 

1

Jakob Schia Løe

17:47

1.

17:47

1.

2

Synne Sandven

12:28

8.

30:15

6.

3

Emma Engehult

24:08

11.

54:23

1.

4

Åsmund Slokvik

42:27

7.

1:36:50

3.

4.

OK Moss 1

 

1:37:58

 

1

Sondre Ladim

20:43

10.

20:43

10.

2

Frida Hovgaard Eisvang

13:56

17.

34:39

21.

3

Karoline Bjørnerød

22:25

3.

57:04

8.

4

Alfred Bjørnerød

40:54

6.

1:37:58

4.

5.

Oppsal Orientering 1

 

1:38:02

 

1

Anselm Reichenbach

18:54

5.

18:54

5.

2

Ask Olaussen

11:18

2.

30:12

1.

2

Sondre Olaussen

11:31

3.

30:12

1.

2

Jakob A. Gjedebo

12:27

7.

30:12

1.

2

Christoffer Ånensen

12:30

10.

30:12

1.

2

Eskil Kolshus

1.

30:12

1.

DNS

3

Tina Kalleson

28:35

16.

58:47

9.

3

Katrine Bjordal Veggan

29:25

17.

58:47

9.

4

Ane Sofie Krogh

39:15

4.

1:38:02

5.

6.

Heming Orientering 2

 

1:38:31

 

1

Hanna Eckhardt Andersen

19:56

7.

19:56

7.

2

Fridtjof Reusch

11:55

6.

31:51

13.

2

Fredrik Berning Borchsenius

13:31

16.

31:51

13.

3

Maya Jones Arnesen

27:45

15.

59:36

11.

4

Henrik Reusch

38:55

3.

1:38:31

6.

7.

Heming Orientering 1

 

1:38:32

 

1

Malene Jebsen

20:11

8.

20:11

8.

2

Kåre Peter Krohn Gjessing

11:36

4.

31:47

10.

2

Ella Berstad

13:24

14.

31:47

10.

2

Paul Johan Slungaard

13:25

15.

31:47

10.

3

Live Østvold

22:40

4.

54:27

2.

4

Kristian Østermann

44:05

9.

1:38:32

7.

8.

Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL / Måren OK 2

 

1:40:30

 

1

Noor Dirro-Helu

27:10

13.

27:10

13.

2

Magnus Endresen

14:49

21.

41:59

23.

2

Simen Rønning Johansen

15:00

22.

41:59

23.

2

Thor Trandem Kvåle

25:32

30.

41:59

23.

3

Alva Marika Niklasson

24:13

12.

1:06:12

15.

4

Nils Tveite

34:18

1.

1:40:30

8.

9.

IL Tyrving 1

 

1:48:29

 

1

Ådne Skjærstein

18:40

4.

18:40

4.

2

Eileen Bjanes

14:21

20.

33:01

18.

2

Kristine Solbakken

23:38

29.

33:01

18.

3

Iris Holst

23:55

9.

56:56

7.

4

Mina Jørgensen

51:33

12.

1:48:29

9.

10.

Fossum IF 1

 

1:50:07

 

1

Helene Bjørkvold Jendal

29:52

15.

29:52

15.

2

Heidi Kristina Sebjørnsen

14:08

19.

44:00

27.

3

Sivert Sande Kverme

17:26

2.

1:01:26

14.

4

Eivind Berner Myhre

48:41

11.

1:50:07

10.

11.

Fossum IF 2

 

1:51:53

 

1

Sondre Zahl Hagen

17:55

2.

17:55

2.

2

Ragnhild Blom-Hagen

15:38

24.

33:33

20.

3

Kathinka Zahl Hagen

35:39

21.

1:09:12

17.

4

Vebjørn Blom-Hagen

42:41

8.

1:51:53

11.

12.

Oppsal Orientering 2

 

1:55:35

 

1

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

20:25

9.

20:25

9.

2

Ingeborg Roll Mosland

12:28

8.

32:53

15.

2

Ane Hustvedt

12:40

11.

32:53

15.

2

Wilmine Resvoll Skaug

13:11

13.

32:53

15.

3

Jonas Krogh

27:43

14.

1:00:36

12.

3

Birk Thorstensen

39:08

23.

1:00:36

12.

4

Amélie Aamodt

54:59

14.

1:55:35

12.

13.

Indre Østfold OK 1

 

2:04:22

 

1

Elida Sagli Gudim

22:58

11.

22:58

11.

2

Tidemann Lier

16:27

25.

39:25

22.

3

Vilde Retteraasen

38:11

22.

1:17:36

19.

3

Amund Øiseth Bedin

1.

1:17:36

19.

DNS

4

Kristoffer Halsnes

46:46

10.

2:04:22

13.

14.

OK Moss 2

 

2:08:00

 

1

Ingrid Bratland Tjernshaugen

28:04

14.

28:04

14.

2

Julie Sophie Wold

16:51

26.

44:55

28.

3

Adam Kristiansen

23:46

7.

1:08:41

16.

4

Christopher Ladim

59:19

15.

2:08:00

14.

15.

Østmarka OK 1

 

2:10:55

 

1

John Otterlei

29:56

16.

29:56

16.

2

Ellen Margrete Stubban Hygen

20:49

28.

50:45

29.

3

Mathias Linløkken

27:30

13.

1:18:15

21.

4

Alexandra Linløkken

52:40

13.

2:10:55

15.

16.

Fossum IF 3

 

2:23:34

 

1

Sindre Vie Strisland

23:07

12.

23:07

12.

2

Marielle Michelsen

18:56

27.

42:03

26.

3

Eirik Vie Strisland

32:11

20.

1:14:14

18.

4

Birk Felland Sætnan

1:09:20

16.

2:23:34

16.

DSQ

Ås-NMBU Orientering / Måren OK 1

 

2:22:06

 

1

Carmen Dirro

36:55

17.

36:55

17.

2

Luciana Maria Svads

15:36

23.

52:31

30.

3

Mikkel Vaaje-Kolstad

30:31

18.

1:23:02

22.

3

Anders Bredal-Andersen

30:34

19.

1:23:02

22.

4

Vegard Aarstad

59:04

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Indre Østfold OK 2

 

2:28:08

 

1

Amuad Bedin

43:44

.

0:00

.

DSQ

2

Elma Sagli Gudim

19:20

.

0:00

.

3

Gea Øiseth Bedin

25:32

.

0:00

.

3

Sander Bystrøm

25:33

.

0:00

.

4

Theodor Lier

59:32

.

0:00

.

Klasse: D 17

1.

Bækkelagets SK 1

 

2:06:27

 

1

Marthe Gløersen

39:57

1.

39:57

1.

2

Lisa Schubnell

44:03

1.

1:24:00

1.

3

Lone Brochmann

42:27

1.

2:06:27

1.

2.

Nydalens SK 1

 

2:21:08

 

1

Anne Johanne Lind

45:40

2.

45:40

2.

2

Åse Bergan

51:21

3.

1:37:01

2.

3

Sofie Aarnes

44:07

2.

2:21:08

2.

3.

Ås-NMBU Orientering 1

 

2:42:43

 

1

Rannveig W. Nordhagen

53:43

5.

53:43

5.

2

Ina Catharina Storrønning

55:35

5.

1:49:18

5.

3

Mari Brøndbo Dahl

53:25

3.

2:42:43

3.

4.

Oslostudentenes IK 1

 

2:49:45

 

1

Lea-Rebekka Tonjer

47:17

3.

47:17

3.

2

Audrun Utskarpen

52:51

4.

1:40:08

3.

3

Hanne Maria Vister

1:09:37

4.

2:49:45

4.

5.

OK Moss 1

 

2:52:17

 

1

Aurora Gjølsjø

49:48

4.

49:48

4.

2

Johanne Bratland Tjernshaugen

50:25

2.

1:40:13

4.

3

Selma Kristiansen

1:12:04

5.

2:52:17

5.

Klasse: H 17

1.

Bækkelagets SK 1

 

2:31:18

 

1

Vetle Christiansen

50:11

1.

50:11

1.

2

Carl Godager Kaas

43:55

1.

1:34:06

1.

3

Anders Storbraten

57:12

1.

2:31:18

1.

2.

Oppsal Orientering 1

 

2:53:09

 

1

Ola Marius Pedersen

52:01

3.

52:01

3.

2

Olav Johannes Deelstra

50:53

2.

1:42:54

2.

3

Ludvik Rødnes

1:10:15

7.

2:53:09

2.

3.

Nydalens SK 1

 

2:55:22

 

1

Halvor Saunes

54:34

4.

54:34

4.

2

Audun Bergan

1:00:16

3.

1:54:50

3.

3

Torstein Hole

1:00:32

3.

2:55:22

3.

4.

Oppsal Orientering

 

3:15:59

 

1

Lavran Thorstensen

57:05

7.

57:05

7.

2

Per Ivar Nikolaisen

1:02:08

4.

1:59:13

4.

3

Halvor Hobøl

1:16:46

8.

3:15:59

7.

5.

Ås-NMBU Orientering 1

 

3:10:05

 

1

Linus Olhans

1:00:33

9.

1:00:33

9.

2

Endre Aaen

1:09:19

6.

2:09:52

6.

3

Øystein Garsrud Tvedt

1:00:13

2.

3:10:05

4.

Omstart

6.

Oslostudentenes IK / IL GeoForm / NTNUI 1

 

3:12:03

 

1

Mikael Olausson

56:15

6.

56:15

6.

2

Vegard Line

1:13:57

7.

2:10:12

7.

3

Ivar Seierstad

1:01:51

4.

3:12:03

5.

Omstart

7.

Bækkelagets SK 2

 

3:12:25

 

1

Simen Smestad

59:40

8.

59:40

8.

2

Pål Christian Ingierd

1:06:09

5.

2:05:49

5.

3

Kristian Ruud

1:06:36

6.

3:12:25

6.

Omstart

8.

OK Moss 1

 

3:38:58

 

1

Christian Schive

54:42

5.

54:42

5.

2

Thomas Tubbehaugen

1:42:17

9.

2:36:59

8.

3

Donatas Kontautas

1:01:59

5.

3:38:58

8.

Omstart

9.

Østmarka OK 1

 

4:10:14

 

1

Hans Kristian Stubban Hygen

1:14:43

10.

1:14:43

10.

2

Terje Linløkken

1:22:28

8.

2:37:11

9.

3

Hans Olav Hygen

1:33:03

9.

4:10:14

9.

Omstart

Brutt

Turun Metsänkävijät 1

 

1:05:03

 

1

Erling Sommerfeldt

50:57

2.

50:57

2.

2

Erik Thorsson

14:06

.

0:00

.

DSQ

3

Sami Hämälistö

.

0:00

.

DNS

Brutt

Oppsal Orientering 3

 

2:33:37

 

1

Ole Martin Edstrøm

1:23:52

11.

1:23:52

11.

2

Vidar Gjelstad

1:09:45

.

0:00

.

DSQ

3

William Resvoll Skaug

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 150

1.

Nydalens SK 1

 

2:16:29

 

1

Anne Marit Bjergaard

44:47

2.

44:47

2.

2

Inger Johanne Eikeland

58:57

1.

1:43:44

2.

3

Ellen Marie Turter

32:45

1.

2:16:29

1.

2.

Fossum IF 1

 

2:21:31

 

1

Kjersti Hov

33:45

1.

33:45

1.

2

Hildegunn Grønseth

1:06:11

2.

1:39:56

1.

3

Magnhild T. Mølnvik

41:35

2.

2:21:31

2.

Klasse: H 130

1.

Fet OL 1

 

2:00:08

 

1

Tom Bergan

37:39

3.

37:39

3.

2

Asgeir Lium

40:58

2.

1:18:37

2.

3

Kyrre Gran

41:31

3.

2:00:08

1.

2.

Fossum IF 1

 

2:01:56

 

1

Torbjørn Blom-hagen

36:21

1.

36:21

1.

2

Ivar Mølnvik

41:48

3.

1:18:09

1.

3

Morten Heir

43:47

5.

2:01:56

2.

3.

Nydalens SK 1

 

2:02:41

 

1

Jan Tore Henriksen

37:33

2.

37:33

2.

2

Per Ola Ulseth

45:12

7.

1:22:45

6.

3

Terje Wiig Mathisen

39:56

1.

2:02:41

3.

4.

OK Moss 2

 

2:02:47

 

1

Thomas Roskifte

41:36

9.

41:36

9.

2

Øyvind Løken

40:44

1.

1:22:20

5.

3

Hallvard Koren

40:27

2.

2:02:47

4.

5.

OK Moss 1

 

2:04:01

 

1

Øystein Olsen

38:15

6.

38:15

6.

2

Henning Bratland Carlsen

44:04

4.

1:22:19

3.

3

Tore Bjørnerød

41:42

4.

2:04:01

5.

6.

Indre Østfold OK 1

 

2:14:31

 

1

Thomas Bedin

40:34

7.

40:34

7.

2

Asle Sagli Gudim

46:01

8.

1:26:35

7.

3

Rune Blågestad

47:56

8.

2:14:31

6.

7.

Nydalens SK 2

 

2:15:06

 

1

Sindre Langaas

37:54

4.

37:54

4.

2

Bjørn Hauge

44:25

6.

1:22:19

3.

3

Nils Bergan

52:47

9.

2:15:06

7.

8.

Oppsal Orientering 1

 

2:23:18

 

1

Espen Wigaard

45:40

11.

45:40

11.

2

Eilert Aamodt

50:47

11.

1:36:27

10.

3

Morten Mosland

46:51

7.

2:23:18

8.

9.

Fossum IF 2

 

2:23:25

 

1

Stein H. Hagen

48:16

13.

48:16

13.

2

Håkon Jendal

50:00

10.

1:38:16

12.

3

Knut Jostein Sætnan

45:09

6.

2:23:25

9.

10.

OK Moss 3

 

2:26:58

 

1

Torgeir Snilsberg

42:33

10.

42:33

10.

2

Erik Sandbæk

48:54

9.

1:31:27

8.

3

Christopher Schive

55:31

11.

2:26:58

10.

11.

Notodden OL 1

 

2:27:46

 

1

Robert Fredriksen

49:16

14.

49:16

14.

2

Rune Engehult

44:18

5.

1:33:34

9.

3

Kristin Sandven

54:12

10.

2:27:46

11.

12.

Oppsal Orientering 2

 

2:36:47

 

1

Rolf Hustvedt

47:24

12.

47:24

12.

2

Roar Pedersen

51:17

12.

1:38:41

13.

3

Runar Thorstensen

58:06

13.

2:36:47

12.

13.

Heming Orientering 1

 

2:37:39

 

1

Kimme Arnesen

40:57

8.

40:57

8.

2

Christian Reusch

55:47

13.

1:36:44

11.

3

Ola Peter Krohn Gjessing

1:00:55

14.

2:37:39

13.

14.

IL Tyrving 1

 

2:54:11

 

1

Are Kristiansen

37:56

5.

37:56

5.

2

Jens Christian Holst

1:20:37

16.

1:58:33

15.

3

Nora Skauen

55:38

12.

2:54:11

14.

15.

Indre Østfold OK 2

 

3:03:11

 

1

Dag Arne Lier

1:01:52

16.

1:01:52

16.

2

Rune S. Nielsen

1:00:21

14.

2:02:13

16.

3

Roy Vidar Johannesen

1:00:58

15.

3:03:11

15.

16.

Indre Østfold OK 3

 

3:35:20

 

1

Øyvind Thømt

53:22

15.

53:22

15.

2

Trond Retteraasen

1:04:11

15.

1:57:33

14.

3

Sindre Valsgård

1:37:47

16.

3:35:20

16.

Klasse: H 170

1.

Østmarka OK 1

 

1:43:36

 

1

Øystein Kildahl

32:27

3.

32:27

3.

2

Rune Teigland

39:03

4.

1:11:30

2.

3

Knut Edvard Helland

32:06

2.

1:43:36

1.

2.

Bækkelagets SK 1

 

1:45:41

 

1

Yngvar Christiansen

32:22

2.

32:22

2.

2

Arne Torgersen

36:11

2.

1:08:33

1.

3

Eldar Børsum

37:08

3.

1:45:41

2.

3.

Oslostudentenes IK 1

 

1:51:39

 

1

Guttorm L Egge

36:44

4.

36:44

4.

2

Are Eriksen

36:44

3.

1:13:28

3.

3

Magne Vollen

38:11

4.

1:51:39

3.

4.

Notodden OL 1

 

1:52:49

 

1

Petter Løe

31:17

1.

31:17

1.

2

Hugo Christensen

50:36

7.

1:21:53

6.

3

Harald Kvisli

30:56

1.

1:52:49

4.

5.

OK Moss 1

 

1:58:01

 

1

Stein Klyve

40:50

6.

40:50

6.

2

Karl Aasmund Erøy

35:10

1.

1:16:00

4.

3

Bjørn Arnfinn Paulsen

42:01

5.

1:58:01

5.

6.

Måren OK 1

 

2:01:20

 

1

Lars Petter Endresen

38:01

5.

38:01

5.

2

Stein Turtumøygard

39:42

5.

1:17:43

5.

3

Per Hermann Krøger

43:37

6.

2:01:20

6.

7.

Vestre Akers SK 1

 

2:35:44

 

1

Ketil Berge

45:30

7.

45:30

7.

2

Tormod Øvergaard

49:19

6.

1:34:49

7.

3

Torgny Hasås

1:00:55

7.

2:35:44

7.

DNS

Asker Skiklubb 1

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 120

1.

Måren OK 1

 

1:54:00

 

1

Linn Mei Waaler

39:43

2.

39:43

2.

2

Kjersti Holt Hanssen

37:25

1.

1:17:08

1.

3

Tove Strand

36:52

1.

1:54:00

1.

2.

OK Moss 1

 

2:25:56

 

1

Tonje Holm

41:22

4.

41:22

4.

2

Astrid Bjørnerød

54:24

2.

1:35:46

2.

3

Hanne Wold

50:10

2.

2:25:56

2.

DSQ

Oppsal Orientering 1

 

2:25:38

 

1

Kari-Ann Ånensen

36:45

1.

36:45

1.

2

Elin Kalleson

59:44

3.

1:36:29

3.

3

Vigdis Hobøl

49:09

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Indre Østfold OK 1

 

1:50:03

 

1

Linda M. Torper Bystrøm

39:54

3.

39:54

3.

2

Marit Nandrup Pettersen

1:10:09

4.

1:50:03

4.

3

Ann Helen Aabogen Haugaard

.

0:00

.

DNS

Klasse: DH9-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olaf Blom-Hagen

Fossum IF

16:04

+0:00

7:50

2.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

16:06

+0:02

7:51

3.

Selmer Løken

OK Moss

16:15

+0:11

7:55

4.

Theo Winsents Sæter

Nydalens SK

16:40

+0:36

8:07

5.

Mikkel Michelsen

Fossum IF

16:49

+0:45

8:12

6.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

17:08

+1:04

8:21

7.

Brage Kristiansen

OK Moss

18:28

+2:24

9:00

8.

Edvinas Kontautas

OK Moss

18:39

+2:35

9:05

9.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

18:51

+2:47

9:11

10.

Einar Østvold

Heming Orientering

19:07

+3:03

9:19

11.

Anne Østvold

Heming Orientering

19:09

+3:05

9:20

12.

Torbjørn Ørka

Ås-NMBU Orientering

20:57

+4:53

10:13

13.

Leo Lunde

OK Moss

22:58

+6:54

11:12

14.

Johanne Moen

Ås-NMBU Orientering

24:57

+8:53

12:10

14.

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

24:57

+8:53

12:10

16.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

25:00

+8:56

12:11

17.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

25:02

+8:58

12:12

17.

Wiona Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

25:02

+8:58

12:12

19.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

25:04

+9:00

12:13

20.

Helene Røsvik

Ås-NMBU Orientering

25:07

+9:03

12:15

21.

Johanne Ørka

Ås-NMBU Orientering

25:08

+9:04

12:15

22.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

25:10

+9:06

12:16

23.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

27:05

+11:01

13:12

24.

Halvor Ørka

Ås-NMBU Orientering

30:18

+14:14

14:46

25.

Erle Elise Wold

OK Moss

30:19

+14:15

14:47

26.

Solan Løken

OK Moss

30:46

+14:42

15:00

27.

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

30:47

+14:43

15:00

28.

Nicola Warsinska

Ås-NMBU Orientering

30:48

+14:44

15:01

29.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

30:50

+14:46

15:02

30.

Ole Blytt Jerven

Ås-NMBU Orientering

31:05

+15:01

15:09

31.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

31:43

+15:39

15:28

32.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

31:56

+15:52

15:34

33.

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

32:04

+16:00

15:38

34.

Kristian Hrafn Kulsen

Ås-NMBU Orientering

32:11

+16:07

15:41

35.

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

32:31

+16:27

15:51

36.

Martin Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

32:36

+16:32

15:54

37.

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

34:48

+18:44

16:58

38.

Gavriil Morenko

Ås-NMBU Orientering

34:49

+18:45

16:59

39.

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

34:57

+18:53

17:02

40.

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

40:35

+24:31

19:47

41.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

1:06:44

+50:40

32:33

DNS

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

35:09

DNS

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

DNS

Wiona Resvoll Skaug

Oppsal Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 juli 2017, 23:45:51

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

274

Antall startet:

263