Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Mellomdistanse 21. mai 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johannes Lerli

Melhus IL

10:51

Bjørn Olsen

Melhus IL

30:37

Thea Olsen

Melhus IL

30:42

Turid Olsen

Melhus IL

30:48

Ole Ulseth Sylte

Freidig

17:39

Erlend Grønli

Freidig

11:21

Mathias Leroyer

Freidig

10:41

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

19:48

Eystein Aske

Freidig

28:13

Marit Snøfugl

Freidig

31:05

Irene Snøfugl

Freidig

31:10

Thea Olsen

Melhus IL

30:42

Simen Jønland

IL Leik

20:39

DNS

Johannes Stordal

Byåsen IL

DNS

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

11:08

Synne Kvittum Nytrøen

Tynset IF

11:29

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

10:20

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

15:01

+0:00

7:54

2.

Maria Strømdal Wik

Freidig

16:08

+1:07

8:29

3.

Marita Aske

Freidig

17:23

+2:22

9:08

3.

Line Storler Snøfugl

Freidig

17:23

+2:22

9:08

5.

Tora Kittilsen

Freidig

18:06

+3:05

9:31

6.

Ella Sandstad

Freidig

18:17

+3:16

9:37

7.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

24:34

+9:33

12:55

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Schjølberg

Røros IL

16:53

DNS

Anna Bellingmo

OL Gaula

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

27:21

+0:00

10:07

2.

Mari Eidsmo

Freidig

29:30

+2:09

10:55

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

35:54

+8:33

13:17

4.

Anna Christensen

Freidig

39:59

+12:38

14:48

5.

Anna Aurora Nolte

Freidig

43:08

+15:47

15:58

DNS

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

34:54

+0:00

12:27

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

38:22

+3:28

13:42

3.

Tale Tannvik Skei

Freidig

46:10

+11:16

16:29

4.

Stine Aune

Nidarøst OK

49:47

+14:53

17:46

5.

Maren Viken

Byåsen IL

53:33

+18:39

19:07

6.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

1:10:50

+35:56

25:17

7.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:11:54

+37:00

25:40

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

1:16:03

+0:00

28:10

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne de Presno

NTNUI

38:37

+0:00

14:18

2.

Siri Stensgård

NTNUI

44:22

+5:45

16:25

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

29:55

+0:00

9:03

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

33:17

+3:22

10:05

3.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

36:07

+6:12

10:56

4.

Dina Reitan

Freidig

47:51

+17:56

14:30

5.

Andrine Viken

Byåsen IL

51:28

+21:33

15:35

6.

Anna Renolen

Wing OK

1:13:27

+43:32

22:15

7.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

1:14:41

+44:46

22:37

8.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

1:33:00

+1:03:05

28:10

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

39:33

+0:00

9:38

2.

Åshild Kolstad

Freidig

40:47

+1:14

9:56

3.

Malin Sandstad

Freidig

46:00

+6:27

11:13

4.

Emma Arnesen

Byåsen IL

46:52

+7:19

11:25

5.

Line Sølberg

OL Trollelg

55:48

+16:15

13:36

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

58:48

+19:15

14:20

DNS

Vilde Malmei

NTNUI

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

37:33

+0:00

9:09

2.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

38:44

+1:11

9:26

3.

Anna Ulvensøen

NTNUI

41:34

+4:01

10:08

4.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

42:47

+5:14

10:26

5.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

43:14

+5:41

10:32

6.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

43:22

+5:49

10:34

7.

Martine Åstebøl

NTNUI

47:10

+9:37

11:30

8.

Camilla Öhman

NTNUI

53:49

+16:16

13:07

9.

Marit Schmid

OL Trollelg

57:54

+20:21

14:07

10.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

59:08

+21:35

14:25

11.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

1:01:36

+24:03

15:01

12.

Sina Blix Prestmo

Wing OK

1:02:06

+24:33

15:08

DNS

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

DNS

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

DNS

Kristin Åstebøl

Wing OK

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

33:25

+0:00

10:07

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

34:42

+1:17

10:30

3.

Randi Lillealtern

Freidig

37:56

+4:31

11:29

4.

Jenny Persson

Byåsen IL

40:15

+6:50

12:11

5.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

42:52

+9:27

12:59

6.

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

45:35

+12:10

13:48

7.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

46:20

+12:55

14:02

8.

Kristin Jæger

Wing OK

53:52

+20:27

16:19

9.

Tina Strømdal Wik

Freidig

54:14

+20:49

16:26

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

37:54

+0:00

11:29

2.

Kari Ulseth

Freidig

46:26

+8:32

14:04

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

40:31

+0:00

14:28

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

40:43

+0:12

14:32

3.

Mona J. Mølnvik

Freidig

46:50

+6:19

16:43

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

54:31

+14:00

19:28

DSQ

Rine Hanssen

Byåsen IL

39:12

88

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

47:38

+0:00

17:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

52:03

+4:25

18:35

3.

Helen Margrethe Schjelderup

Nord-Østerdal OK

1:11:10

+23:32

25:25

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

40:23

+0:00

14:25

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

40:30

+0:07

14:27

3.

Magnhild Forseth

Frol IL

42:49

+2:26

15:17

4.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

1:16:56

+36:33

27:28

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

44:56

+0:00

16:38

2.

Stina Elfving

Byåsen IL

46:44

+1:48

17:18

3.

Gunn Kari Hygen

Freidig

49:59

+5:03

18:30

4.

Anne Stenseth

Byåsen IL

1:29:58

+45:02

33:19

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Katharina Mo Berge

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

13:32

+0:00

7:07

2.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

17:14

+3:42

9:04

3.

Hallvard Hellevik

Freidig

20:05

+6:33

10:34

4.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

20:06

+6:34

10:34

5.

Alf Petter Lynum

Freidig

23:31

+9:59

12:22

6.

Eivind Næve

IL Leik

24:33

+11:01

12:55

DNS

Vegard Lereim Storli

Freidig

DNS

Ådne Stordal

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Leroyer

Freidig

31:51

+0:00

11:47

2.

Vemund Mølnvik

Freidig

35:52

+4:01

13:17

3.

Petter Andreas Lona

Wing OK

38:07

+6:16

14:07

4.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

38:47

+6:56

14:21

5.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

39:08

+7:17

14:29

6.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

41:47

+9:56

15:28

7.

Emil Grønli

Freidig

42:33

+10:42

15:45

8.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

43:05

+11:14

15:57

9.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

44:54

+13:03

16:37

9.

Erik Tofte jr

Melhus IL

44:54

+13:03

16:37

11.

Sverre Hellevik

Freidig

54:27

+22:36

20:10

12.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

54:45

+22:54

20:16

13.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

59:45

+27:54

22:07

14.

Martin Aune

Melhus IL

1:12:16

+40:25

26:45

15.

Oskar Storler

Melhus IL

1:19:07

+47:16

29:18

16.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

1:24:08

+52:17

31:09

DNS

Espen Karlsen

Melhus IL

DNS

Erlend Aune

Byåsen IL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskild Myrvang

Melhus IL

32:38

+0:00

17:10

2.

Michael Olsen

Melhus IL

34:45

+2:07

18:17

DNS

Erik Andre Andersen

Melhus IL

DNS

Knut Hage

Melhus IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

27:07

+0:00

8:13

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

28:54

+1:47

8:45

3.

Jonas Grønli

Freidig

31:05

+3:58

9:25

4.

Gaute Kvittum Nytrøen

Tynset IF

32:10

+5:03

9:44

5.

Jo Even Kolstad

Freidig

32:54

+5:47

9:58

6.

Lars Sandstad

Freidig

35:05

+7:58

10:37

7.

Jonas Vindal

Wing OK

35:09

+8:02

10:39

8.

Matias Nissen

Freidig

35:55

+8:48

10:53

9.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

36:35

+9:28

11:05

10.

Mikkel Holt

Freidig

36:55

+9:48

11:11

11.

Einar Eide

Byåsen IL

40:09

+13:02

12:10

12.

Håkon Holstad

Freidig

47:51

+20:44

14:30

13.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

58:12

+31:05

17:38

14.

Henrik Braathen

Wing OK

1:07:41

+40:34

20:30

15.

Iver Olaussen

Malvik IL

1:12:03

+44:56

21:50

Klasse: H 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Sander Sandmo

Melhus IL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

33:16

+0:00

8:06

2.

Mats Eidsmo

Freidig

33:34

+0:18

8:11

3.

Oskar Spets Storhov

Freidig

34:42

+1:26

8:27

4.

Mathias Hermstad

Freidig

35:26

+2:10

8:38

5.

Oscar Lyngen

Freidig

36:41

+3:25

8:56

6.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

42:42

+9:26

10:24

7.

Are Lodgaard

Byåsen IL

44:16

+11:00

10:47

8.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

53:10

+19:54

12:58

DSQ

Mathias Vindal

Freidig

38:00

88

DSQ

Isak A Sæternes

Byåsen IL

2:03:24

88 84 85

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

33:49

+0:00

7:02

2.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

41:25

+7:36

8:37

DNS

Kjetil Mølnvik

Freidig

DNS

Håvard Eidsmo

Freidig

DNS

Ole Wanvik Haugen

Freidig

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

33:40

+0:00

7:00

2.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

33:58

+0:18

7:04

3.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

34:40

+1:00

7:13

4.

Martin Vister

Frol IL

36:54

+3:14

7:41

5.

Oskar Andrén

IL Leik

37:27

+3:47

7:48

6.

Bjørn Lundanes

NTNUI

37:35

+3:55

7:49

7.

Jan Schmid

OL Trollelg

38:01

+4:21

7:55

8.

Ivar Aukrust Osmoen

NTNUI

38:21

+4:41

7:59

9.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

38:25

+4:45

8:00

10.

Terje Maroni

Byåsen IL

38:33

+4:53

8:01

11.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

39:57

+6:17

8:19

12.

Gaute Friestad

Kristiansand OK

40:12

+6:32

8:22

13.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

41:59

+8:19

8:44

14.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

42:43

+9:03

8:53

15.

Kristoffer Nesland

NTNUI

43:14

+9:34

9:00

16.

Ola Jordheim

Hemsedal IL

44:27

+10:47

9:15

17.

Erik Gustafsson

NTNUI

45:16

+11:36

9:25

18.

Jørgen Fiskum

Frol IL

45:36

+11:56

9:30

19.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

47:14

+13:34

9:50

20.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

50:24

+16:44

10:30

21.

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

53:13

+19:33

11:05

22.

Agnar Renolen

Wing OK

53:41

+20:01

11:11

23.

Ingebrigt Eid

IL Leik

54:52

+21:12

11:25

24.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

55:29

+21:49

11:33

25.

Jonas Hjulstad

Melhus IL

1:10:04

+36:24

14:35

26.

Martin Gerber

NTNUI

1:15:09

+41:29

15:39

DSQ

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

33:29

88

DSQ

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

34:28

88

DSQ

Sindre Johannessen

Freidig

38:17

88

DSQ

Isak Bergset

NTNUI

39:52

88

DSQ

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

41:47

88

DNS

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

DNS

Emil Granqvist

NTNUI

DNS

Markus Glad

Nydalens SK

DNS

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

DNS

Yngve Skogstad

Frol IL

DNS

Per Melander Often

NTNUI

DNS

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

35:09

+0:00

8:34

2.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

36:14

+1:05

8:50

3.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

47:10

+12:01

11:30

4.

Kay Ove Bjerkenås

IL Leik

1:04:38

+29:29

15:45

5.

Snorre Gangaune

OL Trollelg

1:07:36

+32:27

16:29

DSQ

Eivind Lona

Wing OK

51:27

67 88

DSQ

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

1:01:39

64

DSQ

Joakim Blix Prestmo

Wing OK

1:11:42

64

DNS

Are Rogstad

Nidarøst OK

DNS

Skjalg Stordal

Byåsen IL

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

34:33

+0:00

8:25

2.

Andreas Sylte

Freidig

36:35

+2:02

8:55

3.

Torgeir Aune

Byåsen IL

43:04

+8:31

10:30

4.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

43:15

+8:42

10:32

5.

Jon Holstad

Freidig

44:04

+9:31

10:44

6.

Jon Røstum

OL Gaula

45:21

+10:48

11:03

7.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

45:42

+11:09

11:08

8.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

51:48

+17:15

12:38

9.

Robert Otterlei

Byåsen IL

52:52

+18:19

12:53

10.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:01:40

+27:07

15:02

DSQ

Audun Bakk

Melhus IL

35:25

88

DSQ

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

54:10

77

DNS

Hans Arild Skjevdal

Røros IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

29:27

+0:00

8:55

2.

Snorre Sæternes

Byåsen IL

30:31

+1:04

9:14

3.

Rune Stræte

Wing OK

31:01

+1:34

9:23

4.

Atle Pedersen

Melhus IL

32:03

+2:36

9:42

5.

Øyvind Schjelderup

Freidig

32:15

+2:48

9:46

6.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

34:12

+4:45

10:21

7.

Morten Strand

Wing OK

34:18

+4:51

10:23

8.

Svein Terje Kolstad

Freidig

34:25

+4:58

10:25

9.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

34:36

+5:09

10:29

10.

Stig Magnar Løvås

Freidig

35:20

+5:53

10:42

11.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

37:31

+8:04

11:22

12.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

38:22

+8:55

11:37

13.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

39:38

+10:11

12:00

14.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

40:05

+10:38

12:08

15.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

43:04

+13:37

13:03

16.

Geir Paulsen

OL Trollelg

45:57

+16:30

13:55

17.

Jon Vindal

Wing OK

59:47

+30:20

18:06

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

33:13

+0:00

10:03

2.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

33:59

+0:46

10:17

3.

Frode Sjøvold

Røros IL

34:01

+0:48

10:18

4.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

34:50

+1:37

10:33

5.

Petter Gullikstad

Røros IL

36:37

+3:24

11:05

6.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

38:57

+5:44

11:48

7.

Geir Arnesen

Freidig

39:54

+6:41

12:05

8.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

40:29

+7:16

12:16

9.

Terje Schjølberg

Røros IL

41:57

+8:44

12:42

10.

John Lerli

Melhus IL

42:00

+8:47

12:43

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

36:49

+0:00

11:09

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

34:04

+0:00

12:10

2.

Knut Lillealtern

Freidig

40:26

+6:22

14:26

3.

Frank Bjarkø

Wing OK

43:08

+9:04

15:24

4.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

46:40

+12:36

16:40

5.

Nils Olav Vennevik

Freidig

52:19

+18:15

18:41

6.

Anders Waage

Freidig

58:21

+24:17

20:50

7.

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

1:01:17

+27:13

21:53

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

44:30

+0:00

15:53

2.

Roar Forbord

Malvik IL

45:33

+1:03

16:16

3.

Roar Stenseth

Byåsen IL

46:35

+2:05

16:38

4.

Egil Repvik

OL Trollelg

50:41

+6:11

18:06

5.

Pål Skyberg

Nidarøst OK

51:58

+7:28

18:33

6.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

56:54

+12:24

20:19

DSQ

Øivind Magne Rogndalen

Byåsen IL

43:30

88

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eigil Sørli

Malvik IL

46:19

+0:00

16:32

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

47:26

+1:07

16:56

3.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

49:23

+3:04

17:38

4.

Leif Engen

Nidarøst OK

51:33

+5:14

18:24

5.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

1:04:24

+18:05

23:00

6.

Tore Brurok

Nidarøst OK

1:07:16

+20:57

24:01

7.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:17:02

+30:43

27:30

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Lonngva

Byåsen IL

36:35

+0:00

11:05

2.

Trond Benum

Byåsen IL

40:03

+3:28

12:08

3.

Sunniva Nergaard Berg

Stokke IL

52:09

+15:34

15:48

4.

Mette Ressell Nolte

Freidig

54:31

+17:56

16:31

5.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

56:14

+19:39

17:02

6.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

59:33

+22:58

18:02

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Arne Nytrøen

Tynset IF

40:27

+0:00

14:58

2.

Kjell Sølberg

IL Leik

46:27

+6:00

17:12

3.

Anthony Leroyer

Freidig

54:31

+14:04

20:11

4.

Randi Hegstad

Byåsen IL

58:51

+18:24

21:47

5.

Rune Holt

Freidig

1:00:17

+19:50

22:19

6.

Kari Lillealteren

Freidig

1:02:02

+21:35

22:58

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvil Snøfugl

Freidig

18:44

+0:00

9:51

2.

Klara Storler

Melhus IL

22:59

+4:15

12:05

3.

Kristin Lerli

Melhus IL

25:49

+7:05

13:35

4.

Ingerid Reinertsen

Freidig

29:03

+10:19

15:17


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juni 2017, 23:03:52

Arrangør:

Leik, IL

Antall deltagere:

288

Antall startet:

259