Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

5ern sprintstafett 23. mai 2017

Klasse: 5ern

23.

Sturla, IF 2

 

0:00

 

1

Mathias Skourup Rognebakke

35:08

45.

35:08

48.

1

Malene Instanes

.

0:00

23.

2

Mathias Skourup Rognebakke

1.

0:00

1.

3

Johan Kristian Undeland

1.

0:00

1.

2.

Konnerud IL 3

 

38:26

 

1

Martine Jægtvik

18:03

17.

18:03

22.

1

Tonje-Malin Rhrich

26:17

43.

18:03

22.

2

Mille Vasshaug Jægtvik

20:23

22.

38:26

24.

2

Hedda Spangberg

31:55

44.

38:26

24.

3

Jonas Sommerstad Juveli

1.

38:26

2.

3.

Asker Skiklubb 2

 

39:47

 

1

Tarje Espelin

19:09

23.

19:09

33.

1

Lotte Jauhojärvi Markussen

38:31

47.

19:09

33.

2

Frikk Alvaro Embergsrud

18:54

15.

38:03

21.

2

Lotte Jauhojärvi Markussen

1.

19:09

5.

3

Henrik Fredriksen Aas

20:38

5.

39:47

3.

4.

Eiker OL 1

 

40:09

 

1

Lotte Myklemyr

40:09

51.

40:09

54.

1

Vegard Myklemyr

49:14

53.

40:09

54.

2

Vegard Myklemyr

1.

40:09

31.

3

Ole Myklemyr

1.

40:09

4.

5.

Sturla, IF 1

 

44:44

 

1

Silje Carlsen

26:26

44.

26:26

46.

1

Lukas Klausen

17:14

15.

26:26

46.

DSQ

2

Bernhard Bryhn

18:18

14.

44:44

41.

2

Ine Instanes

30:51

41.

44:44

41.

3

Ole Jørgen Bogen Arenth

1.

44:44

5.

6.

IL Tyrving 2

 

49:27

 

1

Maren Norderud

38:34

48.

38:34

51.

1

Ådne Skjærstein

.

0:00

23.

2

Solveig Eline Berg

5:05:21

49.

5:05:21

50.

2

Maren Norderud

1.

0:00

1.

3

Tuva Nesheim Flatebakken

49:27

22.

49:27

6.

7.

Konnerud IL 1

 

53:08

 

1

Maiken Økern Hågård

14:33

9.

14:33

13.

1

Thea Land

19:16

24.

14:33

13.

2

Jenny Baklid

16:27

10.

31:00

9.

2

Maiken Økern Hågård

16:59

11.

31:00

9.

3

Aslak Heimdal

22:08

8.

53:08

7.

8.

Kongsberg OL 1

 

54:21

 

1

Tord Strand

12:58

5.

12:58

5.

1

Helene Eger

23:36

38.

12:58

5.

2

Aurora Moholth

12:26

7.

25:24

8.

2

Tord Strand

19:58

18.

32:56

11.

3

Håkon Lund

21:25

7.

54:21

8.

9.

Kongsberg OL 2

 

56:30

 

1

Vetle Drage

16:19

11.

16:19

17.

1

Åsne Haavengen

.

0:00

23.

2

Vetle Drage

17:24

12.

17:24

3.

2

Tale Strand

5:07:17

50.

17:24

3.

3

Sølve Drage

39:06

19.

56:30

9.

10.

Asker Skiklubb 1

 

57:22

 

1

Jakob Backer-Tellnes

16:17

10.

16:17

15.

1

Nora Synnøve Woxholth

17:02

13.

16:17

15.

2

Nora Synnøve Woxholth

19:23

17.

35:40

12.

2

Felix Finsrud

20:04

19.

36:21

13.

3

Sander Arntzen

21:01

6.

57:22

10.

11.

Ringerike OL 1

 

1:02:50

 

1

Jørgen Nøkleby Melling

13:49

7.

13:49

9.

1

Mikkel Berglund

17:12

14.

13:49

9.

2

Mikkel Berglund

22:41

24.

36:30

14.

2

Jørgen Nøkleby Melling

24:02

29.

36:30

14.

3

Lars Berglund

26:20

11.

1:02:50

11.

12.

IL Tyrving 3

 

1:03:10

 

1

Hege Feiring

13:32

6.

13:32

7.

1

Anne Kristine Norderud

24:52

41.

13:32

7.

2

Eivind Hoff

23:06

26.

36:38

16.

2

Are Kristiansen

26:11

37.

36:38

16.

3

Christian Holmboe

26:32

12.

1:03:10

12.

13.

Konnerud IL 2

 

1:04:28

 

1

Nora Småge Hilsen

23:21

36.

23:21

41.

2

Anniken Ranvik

13:24

8.

36:45

19.

2

Andrea Ranvik

17:51

13.

36:45

19.

3

Sindre Lysaker Norbom

27:43

13.

1:04:28

13.

14.

Konnerud IL 5

 

1:05:44

 

1

Lars Baklid

18:31

20.

18:31

28.

1

Isa Heggedal

21:13

29.

18:31

28.

2

Birgit Økern Jensen

21:22

23.

39:53

30.

2

Lars Baklid

22:45

25.

41:16

32.

3

Håvard Hågård

24:28

9.

1:05:44

14.

15.

Hamar OK / Konnerud IL 4

 

1:08:50

 

1

Kamilla Lome

18:22

18.

18:22

24.

1

Oskar Baklid

22:59

34.

18:22

24.

2

Annette Bjørnås Krogstie

24:30

30.

42:52

35.

2

Amanda Skyttersæter Saugerud

24:57

32.

42:52

35.

3

Anette Juveli

25:58

10.

1:08:50

15.

16.

Kongsberg OL 5

 

1:09:25

 

1

Rolf Trygve Haug

14:29

8.

14:29

11.

1

Ingvild Gustafsson

20:55

28.

14:29

11.

2

Rolf Trygve Haug

23:50

28.

38:19

22.

2

Konstanse Moholth

25:13

34.

38:19

22.

3

Rikke Hjelseth Larsen

31:06

15.

1:09:25

16.

17.

Kongsberg OL 4

 

1:10:19

 

1

Karoline Torø

18:32

21.

18:32

30.

1

Mari Øverby

21:39

31.

18:32

30.

2

Atle Nikolai Wøllo

20:07

20.

38:39

26.

2

Halvor Løken

23:24

27.

38:39

26.

3

Ingvild Langeggen

31:40

16.

1:10:19

17.

18.

Sturla, IF 4

 

1:17:19

 

1

Eivind Bogen Arenth

18:26

19.

18:26

26.

1

Petter Jøntvedt

19:27

26.

18:26

26.

2

Charlotte Skourup

25:11

33.

43:37

39.

2

Ingeborg Kvarme

29:28

40.

43:37

39.

3

Peter Carlsen

33:42

17.

1:17:19

18.

19.

Konnerud IL 6

 

1:18:11

 

1

Annemarie Ranvik

23:13

35.

23:13

39.

1

Hans Jørgen Krogstie

24:36

40.

23:13

39.

2

Tove Heimdal

25:22

35.

48:35

44.

2

Toini Skyttersæter

27:55

39.

48:35

44.

3

André Jægtvik

29:36

14.

1:18:11

19.

20.

Kongsberg OL 3

 

1:19:13

 

1

Johan Eger

24:09

39.

24:09

42.

1

Elisabeth Brandal Søfting

21:29

30.

24:09

42.

DSQ

2

Johan Eger

14:56

9.

39:05

28.

2

Mathilde Sæter Flesseberg

19:17

16.

39:05

28.

3

Syver Løken

40:08

20.

1:19:13

20.

21.

Sturla, IF 3

 

1:20:07

 

1

Marie Kvarme

16:33

12.

16:33

18.

1

Sigurd Smemo

22:34

33.

16:33

18.

DSQ

2

Mina Akiko Johnsen

26:50

38.

43:23

37.

2

Sander Solheim Ottesen

31:39

42.

43:23

37.

DSQ

3

Joachim Knudsen

36:44

18.

1:20:07

21.

22.

IL Tyrving 1

 

1:34:15

 

1

Iris Holst

17:30

16.

17:30

20.

1

Stella Holmboe

19:36

27.

17:30

20.

2

Linnea Holst

24:54

31.

42:24

33.

2

Silje Slungaard

31:53

43.

42:24

33.

3

Ingrid Lund Hovden

51:51

23.

1:34:15

22.

23.

Sturla, IF 5

 

1:35:31

 

1

Merete Undeland

25:24

42.

25:24

44.

1

Jon Erik Kvarme

50:53

54.

25:24

44.

2

Aud Ellen Brevik

25:38

36.

51:02

46.

3

Karl Anton Undeland

44:29

21.

1:35:31

23.

DSQ

Asker Skiklubb 3

 

57:20

 

1

Vilmer Nyberg

18:36

22.

18:36

32.

1

Tilla Farnes Hennum

.

0:00

23.

2

Tilla Farnes Hennum

20:08

21.

20:08

6.

2

Emil Ruud Fossheim

32:08

45.

20:08

6.

3

Per Clemet Wisløff

37:12

.

0:00

.

DSQ

DSQ

IL Tyrving 4

 

1:08:43

 

1

Per Slungaard

36:42

46.

36:42

49.

1

Åshild Flatebakken

48:49

52.

36:42

49.

2

Thea Feiring Haltia

9:37

6.

46:19

43.

2

Per Slungaard

1.

36:42

18.

3

Jens Christian Holst

32:01

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Røyken OL 1

 

1:28:33

 

1

Daniel Nystuen

22:10

32.

22:10

37.

1

Line Drange Ruud

56:20

55.

22:10

37.

2

Åsne Daling Nannestad

41:05

47.

1:03:15

49.

3

Øyvind Roger Hansen

25:18

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Røyken OL 2

 

1:37:10

 

1

Ane Baldishol Brevig

19:22

25.

19:22

35.

1

Simen Kolbergsrud

23:26

37.

19:22

35.

2

Bjørg Svanberg

37:13

46.

56:35

47.

2

Inger Schibsted

42:26

48.

56:35

47.

3

Cathrine Norvik

40:35

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Tume 4

 

38:56

 

1

Axel Hoveid

38:56

49.

38:56

52.

1

Axel Hoveid

39:17

50.

38:56

52.

3

Erling Sommerfeldt

.

0:00

.

DSQ


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 september 2017, 22:50:25

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

133

Antall startet:

133