Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 3 24. mai 2017

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

54:42

+0:00

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

42:57

+0:00

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

43:50

+0:53

3.

Terje Bråten

Ullensaker OL

46:08

+3:11

4.

Tor Strand

Eidsvoll OL

48:44

+5:47

5.

Knut Engen

Nes OL

49:28

+6:31

6.

Even Østreng

Gjerdrum OL

53:26

+10:29

7.

Per Østereng

Gjerdrum OL

53:42

+10:45

8.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

55:14

+12:17

9.

Pål Næss

Gjerdrum OL

55:54

+12:57

10.

Anders Horvei

Frogner OL

59:06

+16:09

11.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

1:07:06

+24:09

12.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

1:39:55

+56:58

13.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:47:06

+1:04:09

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Kinneberg

Gjerdrum OL

36:23

+0:00

2.

Ida Engen

Nes OL

39:51

+3:28

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Gundersen

EIdsvoll OL

35:30

+0:00

2.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

37:13

+1:43

3.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

37:24

+1:54

4.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

39:46

+4:16

5.

John Thomas Pettersen

Nittedal OL

40:59

+5:29

6.

Per Sørberg

Frogner OL

42:22

+6:52

7.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

44:43

+9:13

8.

Hans Larsen

Gjerdrum IL

49:03

+13:33

9.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

49:19

+13:49

10.

Frank Finstad

Ullensaker OL

52:03

+16:33

11.

Svein Andersen

Eidsvoll OL

54:51

+19:21

12.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

55:25

+19:55

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

33:58

+0:00

2.

Nora Sørberg

Frogner OL

35:38

+1:40

3.

Nanne Bergan

Frogner OL

39:20

+5:22

4.

Bente Aarhus

Nes OL

52:50

+18:52

5.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

1:01:48

+27:50

6.

Tina Økern

Frogner OL

1:13:11

+39:13

DSQ

Inger Finstad

Ullensaker OL

44:07

43

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Minken

Gjerdrum OL

35:13

+0:00

2.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

41:55

+6:42

DSQ

Jan Løvli

Hurdal OL

1:22:02

32 31 157

Bekreftet tid

Ivar Monsrud

Nes OL

35:52

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Therese Landèn

Gjerdrum OL

23:13

+0:00

2.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

34:50

+11:37

3.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

37:25

+14:12

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Minken

Gjerdrum OL

11:43

+0:00

2.

Aksel Rue

Ullensaker OL

19:12

+7:29

3.

Thomas Ryen

Ullensaker OL

19:23

+7:40

4.

Per Magnus Lynne

Ullensaker OL

26:25

+14:42

5.

Einar Ruud Karlsen

Gjerdrum OL

32:52

+21:09

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 juni 2017, 22:53:02

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

48

Antall startet:

48