Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim Open 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open, dag 2 27. mai 2017

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

27:54

12:07

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

22:58

9:59

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

19:50

8:37

Eli Stenvik

Byåsen IL

32:38

14:11

Erlend Grønli

Freidig

16:33

7:11

Oliver Vatterholm Jernberg

Freidig

21:41

9:25

Anna Emilie Lona

Wing OK

19:14

8:21

Simon Lindqvist

Östersunds OK

15:24

6:41

Arvid Hedman

Östersunds OK

27:18

11:52

Ingrid Svedskog

Östersunds OK

27:11

11:49

Therese Hatlen

Freidig

28:42

12:28

111

Vår Ivardatter

Steinkjer OK

20:34

8:56

Anne Bolme Nonstad

OL Trollelg

25:37

11:08

Guri Bolme Nonstad

Trollelg

25:33

11:06

Sigurd Kvaal

OL Trollelg

21:58

9:33

Live Ivardatter

Steinkjer OK

21:46

9:27

Eira Forsbak Asplem

Freidig

36:19

15:47

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

20:46

9:26

Karita Møller

Steinkjer OK

22:20

10:09

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

33:05

15:02

DSQ

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

34:26

150

DSQ

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

33:13

115 126 124

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

31:28

14:18

Bo Svedskog

Östersunds OK

26:05

11:51

DSQ

Mathias Leroyer

Freidig

14:07

115 126 124

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

19:20

+0:00

7:44

2.

Hanna Lindqvist

Östersunds OK

21:20

+2:00

8:32

3.

Elsa Arnesson

Östersunds OK

21:28

+2:08

8:35

4.

Tora Kittilsen

Freidig

22:36

+3:16

9:02

5.

Nora Halvorsen

Freidig

23:38

+4:18

9:27

6.

Maria Strømdal Wik

Freidig

26:17

+6:57

10:30

6.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

26:17

+6:57

10:30

8.

Solveig Louise Nissen

Freidig

26:21

+7:01

10:32

9.

Greta Hedman

Östersunds OK

28:26

+9:06

11:22

10.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

29:47

+10:27

11:54

11.

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

42:03

+22:43

16:49

DSQ

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

29:50

124

DSQ

Märta Svedskog

Östersunds OK

58:10

121 124 150

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

15:25

+0:00

6:10

2.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

23:06

+7:41

9:14

3.

Sofus H Lind

Wing OK

27:36

+12:11

11:02

4.

Tristan Halvorsen

Freidig

28:20

+12:55

11:20

5.

Borgar Stavrum

Wing OK

29:36

+14:11

11:50

6.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

30:38

+15:13

12:15

7.

Vegard Lereim Storli

Freidig

34:48

+19:23

13:55

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Hallan

OK Skøynar

24:52

+0:00

9:56

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Vatn

Frol IL

24:51

+0:00

9:56

2.

Wilhelm Hatlen

Freidig

56:10

+31:19

22:28

Klasse: DirekteC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Christensen

21:15

+0:00

8:30

2.

Ingvil Snøfugl

Freidig

27:49

+6:34

11:07

3.

Marit Brødreskift

Freidig

33:22

+12:07

13:20

Brutt

Andre Ekra

Freidig

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Malene Kolstad

Freidig

26:04

+0:00

8:59

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

26:53

+0:49

9:16

3.

Mari Eidsmo

Freidig

31:22

+5:18

10:48

4.

Silje Marie Nissen

Freidig

33:08

+7:04

11:25

5.

Trude Markhus

Verdal OK

37:56

+11:52

13:04

6.

Gry Dahlgren

Östersunds OK

40:12

+14:08

13:51

7.

Anna Christensen

Freidig

41:09

+15:05

14:11

8.

Greta Blücher

Östersunds OK

45:09

+19:05

15:34

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Mølnvik

Freidig

25:56

+0:00

8:56

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

26:45

+0:49

9:13

3.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

28:54

+2:58

9:57

4.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

29:01

+3:05

10:00

5.

Emil Grønli

Freidig

29:28

+3:32

10:09

6.

August Maske

Freidig

29:51

+3:55

10:17

7.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

31:49

+5:53

10:58

8.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

38:40

+12:44

13:20

9.

Emil Leroyer

Freidig

44:22

+18:26

15:17

10.

Fredrik Møller

Steinkjer OK

47:19

+21:23

16:18

11.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

47:24

+21:28

16:20

12.

Axel Arnesson

Östersunds OK

48:43

+22:47

16:47

13.

Sigurd Braathen

Wing OK

54:01

+28:05

18:37

Klasse: DirekteB

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Stensgård

NTNUI

36:59

+0:00

12:45

2.

OLe Gunnar Sølberg

IL Leik

38:54

+1:55

13:24

3.

Ingeborg Gurine Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

41:35

+4:36

14:20

4.

Elin Hedman

Östersunds OK

43:48

+6:49

15:06

5.

Ida Dalgren

Östersunds OK

47:10

+10:11

16:15

6.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

54:59

+18:00

18:57

7.

Catrin Carlsson

Åre OK

58:17

+21:18

20:05

8.

Åsa Lindqvist

Östersunds OK

1:04:03

+27:04

22:05

9.

Sofia Lindgren

Östersunds OK

1:04:53

+27:54

22:22

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Tannvik Skei

Freidig

58:37

+0:00

13:57

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

1:00:36

+1:59

14:25

3.

Maren Viken

Byåsen IL

1:34:39

+36:02

22:32

4.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:35:46

+37:09

22:48

DSQ

Stine Aune

Nidarøst OK

1:34:43

83

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

53:51

+0:00

11:13

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

54:43

+0:52

11:23

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

1:05:13

+11:22

13:35

4.

Mona J. Mølnvik

Freidig

1:06:56

+13:05

13:56

5.

Eldbjørg G. Kalbækken

Tynset IF

1:13:29

+19:38

15:18

6.

Heidi Falck

IL Tyrving

1:16:46

+22:55

15:59

7.

Grete Berge Owren

Freidig

1:17:34

+23:43

16:09

8.

Margit Eide

Stjørdals-Blink Orientering

1:37:43

+43:52

20:21

9.

Agneta Blücher

Östersunds OK

1:43:53

+50:02

21:38

DSQ

Randi Jensen

Frol IL

81 82 85 90 88 87 64 112 130 150 50 60

DNS

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

54:34

+0:00

12:59

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

1:00:23

+5:49

14:22

3.

Stina Elfving

Byåsen IL

1:18:29

+23:55

18:41

4.

Ruth Schmid

OL Trollelg

1:23:52

+29:18

19:58

5.

Inger Nergaard

Stokke IL

1:36:02

+41:28

22:51

6.

Ingeborg Danielsson

Östersunds OK

1:52:56

+58:22

26:53

7.

Karin Walltin

Östersunds OK

1:54:20

+59:46

27:13

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell-Petersen

Freidig

55:20

+0:00

13:10

2.

Roar Forbord

Malvik IL

56:20

+1:00

13:24

3.

Kurt Halvarsson

Östersunds OK

57:46

+2:26

13:45

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:10:46

+15:26

16:50

5.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:13:43

+18:23

17:33

6.

Paul Forseth

OL Trollelg

1:15:23

+20:03

17:56

7.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:29:05

+33:45

21:12

8.

Robert Strøm

Wing OK

1:52:38

+57:18

26:49

DSQ

Svein Endre Hove

Byåsen IL

1:15:22

109

DSQ

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:35:12

110

Klasse: DirekteA

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Kongsgård

NTNUI

44:39

+0:00

9:18

2.

Jon Holstad

Freidig

49:59

+5:20

10:24

3.

Halvor Lund

Freidig

53:16

+8:37

11:05

4.

Harald Oftedal

Freidig

53:36

+8:57

11:10

5.

Vegard Grønli

Freidig

57:25

+12:46

11:57

6.

Jan Hage

IL Leik

1:06:21

+21:42

13:49

7.

Arild Heggeset

Freidig

1:10:29

+25:50

14:41

8.

Vibekke Falck Holte

Freidig

1:14:08

+29:29

15:26

9.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:39:25

+54:46

20:42

10.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:43:43

+59:04

21:36

11.

Karine Hagesæther Foss

NTNUI

1:52:39

+1:08:00

23:28

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Renolen

Wing OK

1:04:49

+0:00

13:30

2.

Ane Ingeborg Kalbækken

Tynset IF

1:06:05

+1:16

13:46

3.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:23:54

+19:05

17:28

4.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

1:28:33

+23:44

18:26

5.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

1:29:58

+25:09

18:44

DNS

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:00:13

+0:00

10:56

2.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:02:57

+2:44

11:26

3.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

1:10:00

+9:47

12:43

4.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:10:40

+10:27

12:50

5.

Tonje Bostad

Nidarøst OK

1:18:35

+18:22

14:17

6.

Britta Brännström

Östersunds OK

1:18:38

+18:25

14:17

7.

Inger Dahlgren

Östersunds OK

1:26:02

+25:49

15:38

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

46:37

+0:00

8:28

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

49:15

+2:38

8:57

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

53:38

+7:01

9:45

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

56:32

+9:55

10:16

5.

Jonas Grønli

Freidig

57:47

+11:10

10:30

6.

Trym Nergård Rønning

OK Skøynar

59:22

+12:45

10:47

7.

Håkon Holstad

Freidig

1:00:31

+13:54

11:00

8.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

1:02:37

+16:00

11:23

9.

Mikkel Holt

Freidig

1:03:01

+16:24

11:27

10.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

1:06:42

+20:05

12:07

11.

Marius Møller

Steinkjer OK

1:07:53

+21:16

12:20

12.

Jonas Vindal

Wing OK

1:09:38

+23:01

12:39

13.

Einar Eide

Byåsen IL

1:11:42

+25:05

13:02

14.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

1:35:03

+48:26

17:16

15.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

1:55:28

+1:08:51

20:59

16.

Gabriel Callanan

Wing OK

1:57:48

+1:11:11

21:25

DNS

Tore Markhus

Verdal OK

DNS

Lars Sandstad

Freidig

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

53:06

+0:00

11:03

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

55:32

+2:26

11:34

3.

Terje Skjeggedal

NTNUI

56:40

+3:34

11:48

4.

Frank Bjarkø

Wing OK

1:00:53

+7:47

12:41

5.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:04:02

+10:56

13:20

6.

Arnulf Villmo

Korgen IL

1:07:31

+14:25

14:03

7.

Tom Brantheim

Östersunds OK

1:09:34

+16:28

14:29

8.

Ola Lindgren

Östersunds OK

1:10:00

+16:54

14:35

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:17:16

+24:10

16:05

10.

Anders Waage

Freidig

1:17:21

+24:15

16:06

11.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

1:21:09

+28:03

16:54

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

56:54

+0:00

9:01

2.

Terje Rønning

OK Skøynar

58:16

+1:22

9:14

3.

Håvard Lorange

Freidig

59:39

+2:45

9:28

4.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

1:01:32

+4:38

9:46

5.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:03:10

+6:16

10:01

6.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:18:31

+21:37

12:27

7.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

1:21:12

+24:18

12:53

8.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:23:56

+27:02

13:19

9.

Anders Dahlgren

Östersunds OK

1:30:06

+33:12

14:18

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tua Dahlgren

Östersunds OK

1:25:07

+0:00

15:28

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

1:00:43

+0:00

9:38

2.

Are Lodgaard

Byåsen IL

1:14:24

+13:41

11:48

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:03:29

+0:00

9:28

2.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:07:44

+4:15

10:06

3.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

1:18:18

+14:49

11:41

4.

Arild H Clausen

Freidig

1:18:45

+15:16

11:45

5.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

1:20:36

+17:07

12:01

6.

Marcus Amrén

Östersunds OK

1:20:59

+17:30

12:05

7.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:28:08

+24:39

13:09

8.

Kurt Amundsen

Stjørdals-Blink Orientering

1:31:57

+28:28

13:43

9.

Kyrre Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

1:42:01

+38:32

15:13

10.

Joakim Stenvall

Östersunds OK

1:46:05

+42:36

15:50

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helena Karlsson

IFK Lidingö SOK

50:09

+0:00

7:57

2.

Anna Ulvensøen

NTNUI

52:28

+2:19

8:19

3.

Sigrid Alexandersen

NTNUI

55:22

+5:13

8:47

4.

Ida Lindkvist

NTNUI

56:20

+6:11

8:56

5.

Marta Ulvensøen

NTNUI

57:04

+6:55

9:03

6.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

58:23

+8:14

9:16

7.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

59:18

+9:09

9:24

8.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

1:01:27

+11:18

9:45

9.

Martine Åstebøl

NTNUI

1:02:25

+12:16

9:54

10.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

1:04:04

+13:55

10:10

11.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

1:04:24

+14:15

10:13

12.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

1:05:25

+15:16

10:23

13.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

1:06:41

+16:32

10:35

14.

Silje Arntzen

NTNUI

1:07:46

+17:37

10:45

15.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

1:09:11

+19:02

10:58

16.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

1:10:13

+20:04

11:08

17.

Solveig Blindheim

NTNUI

1:10:47

+20:38

11:14

18.

Aurora Fossøy

NTNUI

1:12:26

+22:17

11:29

19.

Elin-Kristin Hem Olsen

NTNUI

1:13:58

+23:49

11:44

20.

Marit Schmid

OL Trollelg

1:14:01

+23:52

11:44

21.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

1:16:43

+26:34

12:10

22.

Camilla Öhman

NTNUI

1:16:53

+26:44

12:12

23.

Bjørg Granly

Freidig

1:19:00

+28:51

12:32

24.

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

1:20:41

+30:32

12:48

25.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

1:24:26

+34:17

13:24

26.

Evelina Folksson

OK Torfinn

1:32:56

+42:47

14:45

DSQ

Gry Granstedt

NTNUI

40:39

104 107 108 83 91 50 60

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngve Skogstad

Frol IL

53:48

+0:00

6:53

2.

Isak Bergset

NTNUI

58:30

+4:42

7:30

2.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

58:30

+4:42

7:30

4.

Gaute Friestad

Kristiansand OK

58:57

+5:09

7:33

5.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

59:55

+6:07

7:40

6.

Simen Aamodt

NTNUI

1:00:27

+6:39

7:45

7.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

1:01:29

+7:41

7:52

8.

Magne Jutulstad

NTNUI

1:02:05

+8:17

7:57

9.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

1:03:14

+9:26

8:06

10.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

1:03:31

+9:43

8:08

11.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

1:03:39

+9:51

8:09

12.

Bård Nonstad

OL Trollelg

1:05:58

+12:10

8:27

13.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

1:06:03

+12:15

8:28

14.

Ivar Aukrust Osmoen

NTNUI

1:06:35

+12:47

8:32

15.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

1:07:36

+13:48

8:40

16.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

1:07:54

+14:06

8:42

17.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

1:08:40

+14:52

8:48

18.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

1:09:05

+15:17

8:51

19.

Gustav Fiskum

NTNUI

1:10:20

+16:32

9:01

20.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

1:10:21

+16:33

9:01

21.

Jørgen Fiskum

Frol IL

1:10:29

+16:41

9:02

22.

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

1:12:44

+18:56

9:19

23.

Harald Kalager

NTNUI

1:12:49

+19:01

9:20

24.

Kristoffer Nesland

NTNUI

1:13:43

+19:55

9:27

25.

Henrik Upsal

NTNUI

1:13:59

+20:11

9:29

26.

Ola Jordheim

Hemsedal IL

1:14:06

+20:18

9:30

27.

Jonas Kittelsen

NTNUI

1:14:37

+20:49

9:33

28.

Olav Vestøl

NTNUI

1:15:57

+22:09

9:44

29.

Mikkel Sørensen

NTNUI

1:16:28

+22:40

9:48

30.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:17:16

+23:28

9:54

31.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

1:20:25

+26:37

10:18

32.

Ola Keiserås

IL Leik

1:21:20

+27:32

10:25

33.

Stian Sundsvik

Frol IL

1:21:32

+27:44

10:27

34.

Jørund Vala

NTNUI

1:24:32

+30:44

10:50

35.

Erik Hedman

Östersunds OK

1:24:37

+30:49

10:50

36.

Jakob Skogan

NTNUI

1:25:54

+32:06

11:00

37.

Åsmund Steen

Emblem IL

1:29:21

+35:33

11:27

38.

Olle Svedskog

Östersunds OK

1:29:47

+35:59

11:30

39.

Lukas Meier

NTNUI

1:31:09

+37:21

11:41

40.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:31:59

+38:11

11:47

41.

Even Nyhus

NTNUI

1:33:54

+40:06

12:02

42.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

1:36:00

+42:12

12:18

43.

Håkon Nergaard Berg

Stokke IL

1:43:44

+49:56

13:17

44.

Gard-Martin Udnesseter Johnson

NTNUI

1:43:50

+50:02

13:18

45.

Magnus Johansson

Åre OK

1:51:09

+57:21

14:15

46.

Børge Leiren

Byåsen IL

1:51:17

+57:29

14:16

47.

Anders Emilsson

NTNUI

2:33:29

+1:39:41

19:40

DSQ

Bjørn Lundanes

NTNUI

5:42

100 101 103 104 107 108 83 109 123 130 91 150 5...

DNS

Elias T. Mølnvik

NTNUI

DNS

Erlend Nydal

NTNUI

Klasse: H15-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolai Renolen

Wing OK

47:13

+0:00

16:16

DSQ

Brage Asplem

Freidig

47:59

122 129 130 150 50

Klasse: D15-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

51:05

+0:00

17:36

Klasse: D17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

25:54

+0:00

10:21


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 september 2017, 20:00:13

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

271

Antall startet:

265