Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim Open 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open, dag 3 28. mai 2017

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

22:22

12:25

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

24:32

13:37

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

20:00

11:06

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

20:53

11:36

Simon Lindqvist

Östersunds OK

14:26

8:01

Arvid Hedman

Östersunds OK

29:05

16:09

Ingrid Svedskog

Östersunds OK

29:04

16:08

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

16:00

8:53

Eli Stenvik

Byåsen IL

21:13

11:47

Erlend Grønli

Freidig

15:33

8:38

Lovise Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

35:22

19:38

Edvard Meisal Ask

Wing OK

34:00

18:53

Maja Carlsen

Freidig

34:43

19:17

Vår Ivardatter

Steinkjer OK

23:20

12:57

Live Ivardatter

Steinkjer OK

24:35

13:39

Selma Kvaal

OL Trollelg

23:11

12:52

Sigurd Kvaal

OL Trollelg

21:33

11:58

Ida Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

27:59

15:32

Eira Forsbak Asplem

Freidig

33:25

18:33

DNS

Ole Ulseth Sylte

Freidig

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

17:22

9:08

Karita Møller

Steinkjer OK

17:55

9:25

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Leroyer

Freidig

23:28

12:21

Bo Svedskog

Östersunds OK

21:25

11:16

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

20:54

11:00

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Wikdahl Bjørgum

Stjørdals-Blink Orientering

31:14

+0:00

16:26

2.

Lars Wikdahl Bjørgum

Stjørdals-Blink Orientering

31:57

+0:43

16:48

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Louise Nissen

Freidig

17:57

+0:00

7:10

2.

Una Kittilsen

Freidig

22:30

+4:33

9:00

3.

Tora Kittilsen

Freidig

22:55

+4:58

9:10

4.

Nora Halvorsen

Freidig

23:20

+5:23

9:20

5.

Maria Strømdal Wik

Freidig

24:59

+7:02

9:59

6.

Hanna Lindqvist

Östersunds OK

25:11

+7:14

10:04

7.

Märta Svedskog

Östersunds OK

27:45

+9:48

11:06

8.

Greta Hedman

Östersunds OK

28:37

+10:40

11:26

9.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

31:36

+13:39

12:38

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

14:06

+0:00

5:38

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

18:42

+4:36

7:28

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

20:25

+6:19

8:10

4.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

22:40

+8:34

9:04

5.

Sofus H Lind

Wing OK

30:53

+16:47

12:21

6.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

34:52

+20:46

13:56

7.

Borgar Stavrum

Wing OK

38:59

+24:53

15:35

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Hallan

OK Skøynar

37:49

+0:00

15:07

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Michael Olsen

Melhus IL

39:09

+0:00

15:39

DNS

Eskild Myrvang

Melhus IL

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

26:40

+0:00

8:53

2.

Mari Eidsmo

Freidig

30:21

+3:41

10:07

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

30:32

+3:52

10:10

4.

Silje Marie Nissen

Freidig

37:45

+11:05

12:35

5.

Greta Blücher

Östersunds OK

39:42

+13:02

13:14

6.

Gry Dahlgren

Östersunds OK

40:47

+14:07

13:35

7.

Anna Christensen

Freidig

43:54

+17:14

14:38

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Wing OK

26:47

+0:00

8:55

2.

August Maske

Freidig

28:55

+2:08

9:38

3.

Niklas Landsem Melhus

Steinkjer OK

30:05

+3:18

10:01

4.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

32:48

+6:01

10:56

5.

Emil Grønli

Freidig

33:28

+6:41

11:09

6.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

33:49

+7:02

11:16

7.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

36:32

+9:45

12:10

8.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

37:28

+10:41

12:29

9.

Vemund Mølnvik

Freidig

38:21

+11:34

12:47

10.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

38:45

+11:58

12:55

11.

Emil Leroyer

Freidig

39:53

+13:06

13:17

12.

Sigurd Braathen

Wing OK

44:09

+17:22

14:43

13.

Fredrik Møller

Steinkjer OK

47:58

+21:11

15:59

14.

Espen Karlsen

Melhus IL

1:06:05

+39:18

22:01

15.

Oskar Storler

Melhus IL

1:08:07

+41:20

22:42

16.

Sindre Tuset

Steinkjer OK

1:14:38

+47:51

24:52

17.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

1:20:31

+53:44

26:50

18.

Martin Aune

Melhus IL

1:27:57

+1:01:10

29:19

DNS

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

DNS

Andreas Aagesen

Melhus IL

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

30:04

+0:00

10:22

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

32:14

+2:10

11:06

3.

Stine Aune

Nidarøst OK

33:01

+2:57

11:23

4.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

43:11

+13:07

14:53

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

20:03

+0:00

6:28

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

21:38

+1:35

6:58

3.

Marius Møller

Steinkjer OK

23:01

+2:58

7:25

4.

Jonas Grønli

Freidig

23:22

+3:19

7:32

5.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

24:04

+4:01

7:45

6.

Håkon Holstad

Freidig

25:07

+5:04

8:06

7.

Trym Nergård Rønning

OK Skøynar

27:11

+7:08

8:46

8.

Mikkel Holt

Freidig

28:35

+8:32

9:13

9.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

29:46

+9:43

9:36

10.

Jonas Vindal

Wing OK

30:04

+10:01

9:41

11.

Jo Even Kolstad

Freidig

31:05

+11:02

10:01

12.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

37:02

+16:59

11:56

13.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

38:12

+18:09

12:19

DNS

Nikolai Renolen

Wing OK

Klasse: H15-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Sander Sandmo

Melhus IL

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

33:39

+0:00

10:51

2.

Ane Ingeborg Kalbækken

Tynset IF

34:06

+0:27

11:00

3.

Anna Renolen

Wing OK

38:36

+4:57

12:27

4.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

49:03

+15:24

15:49

5.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

1:00:09

+26:30

19:24

DNS

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

35:40

+0:00

10:48

DSQ

Sigurd Landsem Melhus

Steinkjer OK

43:45

69 111 112 70

Klasse: D17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

32:43

+0:00

13:05

DSQ

Rigmor Standal

Stjørdals-Blink Orientering

1:45

126 109 112 70 60 67 50 150

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

36:56

+0:00

11:54

2.

Tua Dahlgren

Östersunds OK

39:10

+2:14

12:38

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Marius Landsem Melhus

Steinkjer OK

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

25:29

+0:00

7:43

2.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

26:03

+0:34

7:53

3.

Anna Ulvensøen

NTNUI

26:50

+1:21

8:07

4.

Marta Ulvensøen

NTNUI

27:21

+1:52

8:17

5.

Aurora Fossøy

NTNUI

27:40

+2:11

8:23

6.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

27:59

+2:30

8:28

7.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

28:08

+2:39

8:31

8.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

28:13

+2:44

8:33

9.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

28:19

+2:50

8:34

10.

Martine Åstebøl

NTNUI

28:45

+3:16

8:42

11.

Camilla Öhman

NTNUI

30:11

+4:42

9:08

12.

Bjørg Granly

Freidig

30:17

+4:48

9:10

13.

Gry Granstedt

NTNUI

30:28

+4:59

9:13

14.

Solveig Blindheim

NTNUI

31:46

+6:17

9:37

15.

Julie Hjortland

NTNUI

31:57

+6:28

9:40

16.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

32:00

+6:31

9:41

17.

Marit Schmid

OL Trollelg

32:41

+7:12

9:54

18.

Eirin Mari Fossøy

NTNUI

32:50

+7:21

9:56

19.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

33:31

+8:02

10:09

20.

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

33:54

+8:25

10:16

21.

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

34:33

+9:04

10:28

22.

Randi Marie Mohus

Wing OK

34:48

+9:19

10:32

23.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

36:26

+10:57

11:02

24.

Kristine Ausen

NTNUI

37:40

+12:11

11:24

25.

Eva Tesarova

Wing OK

38:06

+12:37

11:32

26.

Evelina Folksson

OK Torfinn

38:32

+13:03

11:40

27.

Ingvild Wang

NTNUI

39:15

+13:46

11:53

28.

Heidi Jensen

NTNUI

39:19

+13:50

11:54

DNS

Sara Profors

Frol IL

DNS

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

DNS

Malena Asheim Birkeland

NTNUI

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngve Skogstad

Frol IL

26:33

+0:00

5:54

2.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

28:24

+1:51

6:18

3.

Sindre Johannessen

Freidig

29:41

+3:08

6:35

4.

Isak Bergset

NTNUI

29:58

+3:25

6:39

5.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

30:47

+4:14

6:50

6.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

30:53

+4:20

6:51

7.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

30:59

+4:26

6:53

8.

Emil Granqvist

NTNUI

31:41

+5:08

7:02

9.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

32:05

+5:32

7:07

50

10.

Stian Sundsvik

Frol IL

32:59

+6:26

7:19

11.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

33:14

+6:41

7:23

12.

Ola Jordheim

Hemsedal IL

33:23

+6:50

7:25

13.

Ivar Aukrust Osmoen

NTNUI

33:32

+6:59

7:27

14.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

34:29

+7:56

7:39

15.

Erlend Nydal

NTNUI

35:00

+8:27

7:46

16.

Mikkel Sørensen

NTNUI

35:37

+9:04

7:54

17.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

35:48

+9:15

7:57

18.

Jørgen Fiskum

Frol IL

35:56

+9:23

7:59

19.

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

36:30

+9:57

8:06

20.

Olav Vestøl

NTNUI

36:43

+10:10

8:09

21.

Ola Keiserås

IL Leik

37:23

+10:50

8:18

22.

Jonas Kittelsen

NTNUI

37:53

+11:20

8:25

23.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

38:33

+12:00

8:34

24.

Vebjørn Tandberg

Nydalens SK

39:32

+12:59

8:47

25.

Jan Sochor

SKOB Banik Havirov

41:20

+14:47

9:11

26.

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

42:11

+15:38

9:22

27.

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

45:00

+18:27

10:00

28.

Lukas Meier

NTNUI

45:10

+18:37

10:02

29.

Tommy Schmid

OL Trollelg

46:05

+19:32

10:14

30.

Magnus Johansson

Åre OK

48:54

+22:21

10:52

31.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

49:31

+22:58

11:00

32.

Håkon Nergaard Berg

Stokke IL

50:29

+23:56

11:13

33.

Erik Hedman

Östersunds OK

58:41

+32:08

13:02

34.

Olle Svedskog

Östersunds OK

1:14:45

+48:12

16:36

DSQ

Bjørn Lundanes

NTNUI

61 65 69 123 122 120 124 130 113 112 70 60 9...

DSQ

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

18:13

123 122 120 124 130 91 114

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

26:06

+0:00

8:25

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

29:52

+3:46

9:38

3.

Tonje Bostad

Nidarøst OK

32:34

+6:28

10:30

4.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

36:00

+9:54

11:36

5.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

37:18

+11:12

12:01

6.

Inger Dahlgren

Östersunds OK

38:24

+12:18

12:23

7.

Mai Iren Almås

IL Leik

42:30

+16:24

13:42

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

33:42

+0:00

7:50

2.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

37:17

+3:35

8:40

3.

Vegard Grønli

Freidig

38:28

+4:46

8:56

4.

Jon Holstad

Freidig

39:26

+5:44

9:10

5.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

43:25

+9:43

10:05

6.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

44:08

+10:26

10:15

7.

Svein Anders Melhus

Steinkjer OK

44:51

+11:09

10:25

8.

Robert Otterlei

Byåsen IL

47:54

+14:12

11:08

9.

Kyrre Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

54:09

+20:27

12:35

10.

Joakim Stenvall

Östersunds OK

58:16

+24:34

13:33

DNS

Andreas Sylte

Freidig

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona J. Mølnvik

Freidig

30:05

+0:00

9:42

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

30:15

+0:10

9:45

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

37:06

+7:01

11:58

4.

Heidi Falck

IL Tyrving

38:04

+7:59

12:16

5.

Eldbjørg G. Kalbækken

Tynset IF

44:27

+14:22

14:20

6.

Agneta Blücher

Östersunds OK

56:42

+26:37

18:17

DNS

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

28:37

+0:00

8:40

2.

Atle Pedersen

Melhus IL

28:46

+0:09

8:43

3.

Terje Rønning

OK Skøynar

28:57

+0:20

8:46

4.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

31:12

+2:35

9:27

5.

Håvard Lorange

Freidig

33:37

+5:00

10:11

6.

Geir Paulsen

OL Trollelg

39:29

+10:52

11:57

7.

Anders Dahlgren

Östersunds OK

55:13

+26:36

16:43

DSQ

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

41:17

61 131 113

DNS

Harald Storrønning

Byåsen IL

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

29:47

+0:00

10:16

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

34:15

+4:28

11:48

3.

Stina Elfving

Byåsen IL

43:56

+14:09

15:08

4.

Ruth Schmid

OL Trollelg

46:36

+16:49

16:04

5.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

48:08

+18:21

16:35

6.

Inger Nergaard

Stokke IL

48:21

+18:34

16:40

7.

Ingeborg Danielsson

Östersunds OK

55:21

+25:34

19:05

8.

Karin Walltin

Östersunds OK

57:31

+27:44

19:50

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

30:02

+0:00

9:41

2.

Knut Lillealtern

Freidig

34:46

+4:44

11:12

3.

Ola Lindgren

Östersunds OK

35:55

+5:53

11:35

4.

Anders Waage

Freidig

37:23

+7:21

12:03

5.

Arnulf Villmo

Korgen IL

39:16

+9:14

12:40

6.

Helge Eriksen

Byåsen IL

41:03

+11:01

13:14

7.

Kjell Maroni

Byåsen IL

43:00

+12:58

13:52

8.

Tom Brantheim

Östersunds OK

43:07

+13:05

13:54

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

44:06

+14:04

14:13

10.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

55:31

+25:29

17:54

DNS

Terje Skjeggedal

NTNUI

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Halvarsson

Östersunds OK

29:44

+0:00

10:15

2.

Roar Forbord

Malvik IL

32:18

+2:34

11:08

3.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

35:32

+5:48

12:15

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

39:04

+9:20

13:28

5.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

46:15

+16:31

15:56

6.

Paul Forseth

OL Trollelg

50:17

+20:33

17:20

7.

Robert Strøm

Wing OK

54:52

+25:08

18:55

8.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

59:37

+29:53

20:33

Klasse: DirekteC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Arild Knudsen

Freidig

25:00

+0:00

10:00

2.

Andre Ekra

Freidig

25:02

+0:02

10:00

3.

Marit Brødreskift

Freidig

34:45

+9:45

13:54

4.

Ingrid Nissen

Freidig

43:11

+18:11

17:16

DSQ

Klara Storler

Melhus IL

64 126 109 112 70 60 67 50 150

Klasse: DirekteB

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Stensgård

NTNUI

44:21

+0:00

14:47

2.

Ingeborg Gurine Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

45:42

+1:21

15:14

3.

Rune Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

46:58

+2:37

15:39

4.

Ida Dalgren

Östersunds OK

48:13

+3:52

16:04

5.

Anthony Leroyer

Freidig

49:52

+5:31

16:37

6.

Rune M Holt

Freidig

50:59

+6:38

16:59

7.

Rudolf Schmid

OL Trollelg

57:38

+13:17

19:12

8.

Sofia Lindgren

Östersunds OK

58:40

+14:19

19:33

9.

Åsa Lindqvist

Östersunds OK

1:00:33

+16:12

20:11

10.

Elin Hedman

Östersunds OK

1:02:24

+18:03

20:48

11.

Catrin Carlsson

Åre OK

1:07:22

+23:01

22:27

Klasse: DirekteA

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Grande Jaren

Freidig

24:21

+0:00

7:51

2.

Joakim Blix Prestmo

Wing OK

25:51

+1:30

8:20

3.

Bård Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

28:44

+4:23

9:16

4.

Vegard Hansen

OL Trollelg

37:09

+12:48

11:59

5.

Arild Heggeset

Freidig

39:12

+14:51

12:38

6.

Sunniva Nergaard Berg

Stokke IL

40:51

+16:30

13:10

7.

Ketil Åstebøl

Oppsal Orientering

43:22

+19:01

13:59

8.

Vibekke Falck Holte

Freidig

43:47

+19:26

14:07

9.

Magnus Landstad

Freidig

52:10

+27:49

16:49

DSQ

Even Holte

Freidig

54:54

112


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 september 2017, 20:10:27

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

259

Antall startet:

244