Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim Open 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open dag 1 sprint 26. mai 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

17:58

Oskar Elias Heggeset

Freidig

17:57

Eli Stenvik

Byåsen IL

26:44

Sverre August Heggeset

Freidig

32:33

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

18:52

Anton Bostad Herail

Nidarøst OK

30:32

Ole Ulseth Sylte

Freidig

15:01

Eira Forsbak Asplem

Freidig

26:31

Arvid Hedman

Östersund OK

22:42

Ingrid Svedskog

Östersund OK

22:44

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

23:59

Emilie Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

23:29

Thomas Gundersen

Nidarøst OK

26:02

Nora Rossvold Otterlei

Byåsen IL

24:12

Simon Lindqvist

Östersund OK

14:58

Anna Emilie Lona

Wing OK

23:12

Eivind Mjaaland

Nidarøst OK

59:19

Liv Ingrid Mjåland

Nidarøst OK

59:34

Jonas Fuglem Korsvold

Wing OK

25:11

Maja Carlsen

Freidig

32:38

DNS

Beth Paludan Carlsen

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

18:14

Ingeborg Kolstad

Wing OK

14:13

Karita Møller

Steinkjer OK

18:52

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

22:48

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Louise Nissen

Freidig

13:45

+0:00

2.

Una Kittilsen

Freidig

14:53

+1:08

3.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

15:45

+2:00

4.

Elsa Arnesson

Östersund OK

16:11

+2:26

5.

Tora Kittilsen

Freidig

16:17

+2:32

6.

Hanna Lindqvist

Östersund OK

16:39

+2:54

7.

Nora Halvorsen

Freidig

17:01

+3:16

8.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

17:31

+3:46

9.

Maria Strømdal Wik

Freidig

19:03

+5:18

10.

Märta Svedskog

Östersund OK

19:33

+5:48

11.

Greta Hedman

Östersund OK

19:34

+5:49

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silja Fuglem

Malvik IL

16:24

+0:00

2.

Tiril Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

39:54

+23:30

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

14:43

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

14:53

+0:10

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

16:18

+1:35

4.

Trude Markhus

Verdal OK

17:59

+3:16

5.

Silje Marie Nissen

Freidig

20:33

+5:50

6.

Greta Blücher

Östersund OK

21:15

+6:32

7.

Anna Christensen

Freidig

22:35

+7:52

DSQ

Gry Dahlgren

Östersund OK

24:26

131 112

DNS

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Halland

OK Skøynar

18:13

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

14:51

+0:00

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

16:56

+2:05

3.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

17:18

+2:27

4.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

17:38

+2:47

5.

Maren Viken

Byåsen IL

19:23

+4:32

6.

Stine Aune

Nidarøst OK

20:27

+5:36

7.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

22:08

+7:17

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

15:38

+0:00

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

15:47

+0:00

2.

Ane Ingeborg Kalbækken

Tynset IF

17:18

+1:31

3.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

17:51

+2:04

4.

Andrine Viken

Byåsen IL

21:08

+5:21

4.

Andrine Viken

Byåsen IL

21:08

+5:21

DNS

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

DNS

Anna Renolen

Wing OK

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tua Dahlgren

Östersund OK

16:13

+0:00

2.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

17:53

+1:40

DNS

Line Sølberg

OL Trollelg

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helena Karlsson

IFK Lidingö SOK

17:11

+0:00

2.

Sigrid Alexandersen

NTNUI

18:11

+1:00

3.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

18:19

+1:08

4.

Ida Lindkvist

NTNUI

19:17

+2:06

5.

Anna Ulvensøen

NTNUI

19:18

+2:07

6.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

19:46

+2:35

7.

Marta Ulvensøen

NTNUI

19:50

+2:39

8.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

19:52

+2:41

9.

Martine Åstebøl

NTNUI

20:08

+2:57

10.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

20:12

+3:01

11.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

20:19

+3:08

12.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

20:32

+3:21

13.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

20:33

+3:22

14.

Helen Palmer

Halden SK

20:38

+3:27

15.

Aurora Fossøy

NTNUI

20:42

+3:31

16.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

20:43

+3:32

17.

Live Bredholt Jørgensen

NTNUI

21:12

+4:01

18.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

21:31

+4:20

19.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

21:38

+4:27

19.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

21:38

+4:27

21.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

21:56

+4:45

22.

Gry Granstedt

NTNUI

22:14

+5:03

23.

Elin-Kristin Hem Olsen

NTNUI

23:01

+5:50

24.

Ingvild Torgersen

NTNUI

23:03

+5:52

25.

Camilla Öhman

NTNUI

23:21

+6:10

26.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

23:45

+6:34

27.

Marit Schmid

OL Trollelg

23:49

+6:38

28.

Randi Marie Mohus

Wing OK

24:06

+6:55

29.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

24:15

+7:04

30.

Eva Tesarova

Wing OK

24:21

+7:10

31.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

24:24

+7:13

32.

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

24:30

+7:19

33.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

24:43

+7:32

34.

Evelina Folkesson

OK Torfinn

24:54

+7:43

35.

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

25:15

+8:04

36.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

25:27

+8:16

37.

Heidi Jensen

NTNUI

26:02

+8:51

38.

Katrin Daetwyler

NTNUI

27:06

+9:55

39.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

27:51

+10:40

40.

Synne Fossøy

NTNUI

29:16

+12:05

41.

Kristin Jæger

Wing OK

30:21

+13:10

42.

Karine Hagesæther Foss

NTNUI

30:42

+13:31

43.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

31:09

+13:58

44.

Sofia Lindgren

Östersund OK

34:48

+17:37

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

16:04

+0:00

2.

Kari Ulseth

Freidig

18:22

+2:18

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

18:43

+2:39

4.

Inger Dahlgren

Östersund OK

18:50

+2:46

5.

Tonje Bostad

Nidarøst OK

19:19

+3:15

6.

Tina Strømdal Wik

Freidig

19:39

+3:35

7.

Britta Brännström

Östersund OK

21:44

+5:40

8.

Liv Tennes

Wing OK

23:48

+7:44

9.

Mai Iren Almås

IL Leik

24:51

+8:47

10.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

25:01

+8:57

DSQ

Mari Hoff

Byåsen IL

23:10

112

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

15:42

+0:00

2.

Mona J. Mølnvik

Freidig

17:26

+1:44

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

19:44

+4:02

4.

Turid Arnesen

Byåsen IL

21:02

+5:20

5.

Margit Eide

Stjørdals-Blink Orientering

22:03

+6:21

6.

Eldbjørg G. Kalbækken

Tynset IF

24:52

+9:10

7.

Agneta Blücher

Östersund OK

26:59

+11:17

DNS

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

20:30

+0:00

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

21:33

+1:03

3.

Inger Nergaard

Stokke IL

25:03

+4:33

4.

Ruth Schmid

OL Trollelg

26:02

+5:32

5.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

27:18

+6:48

6.

Ingeborg Danielsson

Östersund OK

28:10

+7:40

7.

Karin Walltin

Östersund OK

28:15

+7:45

8.

Stina Elfving

Byåsen IL

30:26

+9:56

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Leroyer

Freidig

17:22

Bo Svedskog

Östersund OK

19:29

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

10:00

+0:00

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

13:14

+3:14

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

15:54

+5:54

4.

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

19:05

+9:05

5.

Sofus H Lind

Wing OK

21:08

+11:08

DSQ

Borgar Stavrum

Wing OK

21:32

131

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Luc Bostad Hérail

Nidarøst OK

34:48

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Wing OK

16:17

+0:00

2.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

16:25

+0:08

3.

Emil Leroyer

Freidig

16:37

+0:20

4.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

16:56

+0:39

5.

Axel Arnesson

Östersund OK

17:36

+1:19

6.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

18:08

+1:51

7.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

18:40

+2:23

8.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

19:24

+3:07

9.

Espen Karlsen

Melhus IL

19:49

+3:32

10.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

20:31

+4:14

11.

Ørjan Sæter

Melhus IL

21:48

+5:31

12.

Andreas Aagesen

Melhus IL

23:11

+6:54

13.

Sigurd Braathen

Wing OK

23:13

+6:56

14.

Erik Tofte jr

Melhus IL

23:50

+7:33

15.

Oskar Storler

Melhus IL

25:28

+9:11

DSQ

Vemund Mølnvik

Freidig

14:59

131

DSQ

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

18:50

112

DSQ

August Maske

Freidig

22:57

113 131

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Michael Olsen

Melhus IL

34:49

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

12:41

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

12:43

+0:02

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

13:38

+0:57

4.

Jonas Grønli

Freidig

13:55

+1:14

5.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

14:00

+1:19

6.

Jo Even Kolstad

Freidig

14:13

+1:32

7.

Marius Møller

Steinkjer OK

14:22

+1:41

8.

Mikkel Holt

Freidig

14:24

+1:43

9.

Trym Nergård Rønning

OK Skøynar

14:27

+1:46

10.

Matias Nissen

Freidig

15:30

+2:49

11.

Jonas Vindal

Wing OK

15:33

+2:52

12.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

16:38

+3:57

13.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

17:54

+5:13

14.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

18:38

+5:57

15.

Gabriel Callanan

Wing OK

20:05

+7:24

16.

Nikolai Renolen

Wing OK

20:51

+8:10

17.

Sander Sandmo

Melhus IL

21:44

+9:03

18.

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

23:05

+10:24

19.

Brage Asplem

Freidig

24:44

+12:03

20.

Eskild Myrvang

Melhus IL

27:39

+14:58

DSQ

Håkon Holstad

Freidig

14:42

112

DNS

Lars Sandstad

Freidig

DNS

Tore Markhus

Verdal OK

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

19:01

+0:00

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Einar Keiserås

IL Leik

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Sirum

Frol IL

15:36

+0:00

2.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

16:03

+0:27

2.

Yngve Skogstad

Frol IL

16:03

+0:27

4.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

16:12

+0:36

5.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

16:13

+0:37

6.

Gaute Friestad

Kristiansand OK

16:17

+0:41

7.

Stian Sundsvik

Frol IL

16:32

+0:56

8.

Emil Granqvist

NTNUI

16:33

+0:57

9.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

16:43

+1:07

10.

Sindre Johannessen

Freidig

16:48

+1:12

11.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

16:53

+1:17

12.

Mattis Holt

Freidig

17:00

+1:24

13.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

17:08

+1:32

14.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

17:16

+1:40

15.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

17:26

+1:50

16.

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

17:27

+1:51

17.

Isak Bergset

NTNUI

17:52

+2:16

18.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

17:53

+2:17

19.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

18:01

+2:25

20.

Ola Jordheim

Hemsedal IL

18:17

+2:41

21.

Andreas Haaland

Wing OK

18:45

+3:09

22.

Erlend Nydal

NTNUI

19:01

+3:25

23.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

19:17

+3:41

23.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

19:17

+3:41

25.

Kristoffer Nesland

NTNUI

19:23

+3:47

26.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

19:24

+3:48

27.

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

19:29

+3:53

28.

Jan Sochor

SKOB Banik Havirov

19:35

+3:59

29.

Tommy Schmid

OL Trollelg

20:27

+4:51

30.

Ola Keiserås

IL Leik

21:02

+5:26

31.

Halvor Lund

Freidig

21:17

+5:41

32.

Jonas Kittelsen

NTNUI

21:49

+6:13

33.

Håkon Hjelstuen

Nydalen SK

22:31

+6:55

33.

Olle Svedskog

Östersund OK

22:31

+6:55

35.

Erik Hedman

Östersund OK

22:57

+7:21

36.

Håkon Nergaard Berg

Stokke IL

23:14

+7:38

37.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

23:17

+7:41

38.

Lukas Meier

NTNUI

23:29

+7:53

DSQ

Per Melander Often

NTNUI

17:24

DSQ

Henrik Upsal

NTNUI

18:15

104

DSQ

Gustav Fiskum

NTNUI

18:44

DNS

Christian Hohl

Wing OK

Avlest

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

Avlest

Jørgen Madslien

NTNUI

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

18:54

+0:00

2.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

19:10

+0:16

3.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

20:45

+1:51

4.

Øystein Braathen

Wing OK

21:11

+2:17

5.

Eivind Lona

Wing OK

21:21

+2:27

6.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

21:28

+2:34

7.

Jon Holstad

Freidig

21:47

+2:53

8.

Robert Otterlei

Byåsen IL

21:48

+2:54

9.

Morten Korsvold

Wing OK

22:31

+3:37

10.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

22:47

+3:53

11.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

23:06

+4:12

12.

Joakim Stenvall

Östersund OK

26:14

+7:20

13.

Kyrre Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

27:13

+8:19

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Lindqvist

Östersund OK

18:08

+0:00

2.

Terje Rønning

OK Skøynar

19:48

+1:40

3.

Håvard Lorange

Freidig

19:53

+1:45

4.

Rune Stræte

Wing OK

20:11

+2:03

5.

Atle Pedersen

Melhus IL

20:34

+2:26

6.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

20:53

+2:45

7.

Knut Hagen

Byåsen IL

21:25

+3:17

8.

Harald Storrønning

Byåsen IL

22:40

+4:32

9.

Terje Midtbø

Wing OK

24:21

+6:13

10.

Egil Hustvedt

Wing OK

26:31

+8:23

11.

Geir Paulsen

OL Trollelg

27:23

+9:15

12.

Anders Dahlgren

Östersund OK

29:59

+11:51

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Skjeggedal

NTNUI

16:43

+0:00

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

16:59

+0:16

3.

Kjell Maroni

Byåsen IL

18:12

+1:29

4.

Arnulf Villmo

Korgen IL

20:13

+3:30

5.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

20:37

+3:54

6.

Anders Waage

Freidig

21:28

+4:45

7.

Tom Brantheim

Östersund OK

22:53

+6:10

8.

Rune M Holt

Freidig

24:06

+7:23

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

24:42

+7:59

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Karset

Steinkjer OK

21:18

+0:00

2.

Robert Strøm

Wing OK

25:51

+4:33

3.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

25:53

+4:35

4.

Paul Forseth

OL Trollelg

29:26

+8:08

5.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

35:28

+14:10

6.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

46:50

+25:32

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

21:26

114

DSQ

Kurt Halvarsson

Östersund OK

22:22

121

Klasse: DirekteA

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Freidig

17:48

+0:00

Klasse: DirekteB

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Gurine Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

19:44

+0:00

2.

Åsa Lindqvist

Östersund OK

23:43

+3:59

3.

Elin Hedman

Östersund OK

29:21

+9:37

Klasse: DirekteC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Christensen

24:31

+0:00

DSQ

Andre Ekra

Freidig

28:34

115


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 mai 2017, 14:31:44

Arrangør:

Nidarøst, OK

Antall deltagere:

282

Antall startet:

272