Klasse: Damer A-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Maria Rørvik Haver | Lillomarka OL | 41:00 | +0:00 | 10:00 | |||
2. | Oda Marie Colquhoun | Lillomarka OL | 41:25 | +0:25 | 10:06 | |||
3. | Ellen Marie Ariansen | Lillomarka OL | 43:18 | +2:18 | 10:33 | |||
4. | Tone Aamli Sundtjønn | Lillomarka OL | 43:25 | +2:25 | 10:35 | |||
5. | Ingrid Blindheim | Lillomarka OL | 52:36 | +11:36 | 12:49 | |||
6. | Netta Bar-Nathan | Lillomarka OL | 54:31 | +13:31 | 13:17 | |||
7. | Dorthe Kühl Petersen | Lillomarka OL | 1:03:52 | +22:52 | 15:34 | |||
8. | Lise Horntvedt | Larvik OK | 1:06:43 | +25:43 | 16:16 | |||
DSQ | Toril Hallan | Lillomarka OL | 33:20 | 72 73 | ||||
Klasse: Damer B-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Skeime | Lillomarka OL | 33:21 | +0:00 | 10:06 | |||
2. | Camilla Horten | Lillomarka OL | 34:29 | +1:08 | 10:26 | |||
3. | Hege Wang | Lillomarka OL | 45:27 | +12:06 | 13:46 | |||
4. | Jorunn Blindheim | Lillomarka OL | 46:35 | +13:14 | 14:06 | |||
5. | Mette Børseth | Lillomarka OL | 48:52 | +15:31 | 14:48 | |||
6. | Line Ruden | Lillomarka OL | 49:47 | +16:26 | 15:05 | |||
7. | Anne Ruste | Lillomarka OL | 53:12 | +19:51 | 16:07 | |||
8. | Lene Colquhoun | Lillomarka OL | 57:19 | +23:58 | 17:22 | |||
9. | Sharon Broadwell | NoTeam | 1:00:45 | +27:24 | 18:24 | |||
10. | Emilie Pedersen Vold | Lillomarka OL | 1:05:33 | +32:12 | 19:51 | |||
11. | Sunniva Holten Halvorsrud | Lillomarka OL | 1:18:17 | +44:56 | 23:43 | |||
Klasse: Damer C-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Catarina Nohr | Lillomarka OL | 32:31 | +0:00 | 13:00 | |||
2. | Siri Larønningen | Lillomarka OL | 33:09 | +0:38 | 13:15 | |||
3. | Vibeke Høst | Lillomarka OL | 37:01 | +4:30 | 14:48 | |||
4. | Elin Brekke | Lillomarka OL | 37:20 | +4:49 | 14:56 | |||
5. | Selma Mestad Hansen | Lillomarka OL | 44:56 | +12:25 | 17:58 | |||
6. | Merete Rørvik | Lillomarka OL | 50:09 | +17:38 | 20:03 | |||
7. | Mari Anne Henriksen | Lillomarka OL | 53:55 | +21:24 | 21:34 | |||
8. | Marit Hartvedt | Lillomarka OL | 1:13:17 | +40:46 | 29:18 | |||
Klasse: Herrer A-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Elias Skjolden Sørensen | Lillomarka OL | 31:14 | +0:00 | 7:37 | |||
2. | Kristian Markhus Brekke | Lillomarka OL | 34:53 | +3:39 | 8:30 | |||
3. | Terje Blindheim | Lillomarka OL | 36:45 | +5:31 | 8:57 | |||
4. | Eirik Høst Fossgard | Lillomarka OL | 37:18 | +6:04 | 9:05 | |||
5. | Arne Dybdahl | Lillomarka OL | 37:19 | +6:05 | 9:06 | |||
6. | Steinar Eastwood | Lillomarka OL | 37:39 | +6:25 | 9:10 | |||
7. | Martin Granly | Lillomarka OL | 37:53 | +6:39 | 9:14 | |||
8. | Erik Holter | Larvik OK | 42:12 | +10:58 | 10:17 | |||
9. | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | 43:13 | +11:59 | 10:32 | |||
10. | Mathias Pedersen Vold | Lillomarka OL | 43:42 | +12:28 | 10:39 | |||
11. | Truls Angell | Lillomarka OL | 44:49 | +13:35 | 10:55 | |||
12. | Dag Wang | Lillomarka OL | 47:40 | +16:26 | 11:37 | |||
13. | Assaf Bar-Nathan | Lillomarka OL | 54:13 | +22:59 | 13:13 | |||
14. | Lars Audun Vold | Lillomarka OL | 1:00:45 | +29:31 | 14:49 | |||
15. | Finn-Roar Halvorsrud | Lillomarka OL | 1:10:35 | +39:21 | 17:12 | |||
Klasse: Herrer B-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | EasyPetro BIL | 31:05 | +0:00 | 9:25 | |||
2. | Lasse Søberg | Lillomarka OL | 32:28 | +1:23 | 9:50 | |||
3. | Harald Sørensen | Lillomarka OL | 38:11 | +7:06 | 11:34 | |||
4. | Vebjørn Emil Blindheim | Lillomarka OL | 38:52 | +7:47 | 11:46 | |||
5. | Ove Hildrum | Lillomarka OL | 39:15 | +8:10 | 11:53 | |||
6. | Bjørn Sverre Gulheim | Lillomarka OL | 39:49 | +8:44 | 12:03 | |||
7. | Knut Fossgard | Lillomarka OL | 41:07 | +10:02 | 12:27 | |||
8. | Peter Nylund | Haugerud IF | 45:51 | +14:46 | 13:53 | |||
9. | Knut M Olsen | Lillomarka OL | 46:12 | +15:07 | 14:00 | |||
10. | Arne Kongsnes | Kolbotn og Skimt OL | 48:12 | +17:07 | 14:36 | |||
11. | William Woodhouse | Lillomarka OL | 48:59 | +17:54 | 14:50 | |||
12. | Hans Anton Eklund | Lillomarka OL | 50:16 | +19:11 | 15:13 | |||
13. | Øyvind Skaret | Lillomarka OL | 55:00 | +23:55 | 16:40 | |||
14. | Steinar Hansen | Lillomarka OL | 57:31 | +26:26 | 17:25 | |||
15. | Trond Bottnen | Lillomarka OL | 1:14:20 | +43:15 | 22:31 | |||
DSQ | Oliver Ruden | Lillomarka OL | 57:54 | 70 | ||||
DSQ | Tore Grefsrud | Lillomarka OL | 1:03:35 | 67 | ||||
Klasse: Herrer C-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nov Bar-Nathan | Lillomarka OL | 24:26 | +0:00 | 9:46 | |||
2. | Jonathan Woodhouse | Lillomarka OL | 26:20 | +1:54 | 10:32 | |||
3. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 30:30 | +6:04 | 12:12 | |||
4. | Rasmus Eastwood | Lillomarka OL | 31:32 | +7:06 | 12:36 | |||
5. | Espen Bjørnstad | Privat | 33:39 | +9:13 | 13:27 | |||
6. | Sondre Haugen Bjørnstad | Privat | 33:40 | +9:14 | 13:28 | |||
7. | Leon Jørve Ingjer | Lillomarka OL | 50:14 | +25:48 | 20:05 | |||
8. | HÃ¥kon Bogason | Lillomarka OL | 50:29 | +26:03 | 20:11 | |||
9. | Jakob Bell | Lillomarka OL | 52:25 | +27:59 | 20:58 | |||
10. | Tor E Henriksen | Lillomarka OL | 53:54 | +29:28 | 21:33 | |||
Klasse: Barn Nybegynnere | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Linus Ruden | Lillomarka OL | 20:37 | +0:00 | 10:18 | |||
Klasse: Voksne Nybegynnere | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jorun Jarp | Lillomarka OL | 21:11 | +0:00 | 10:35 |
Sist oppdatert: | 30 mai 2017, 17:27:32 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 72 |
Antall startet: | 72 |