Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #1 31. mai 2017

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

21:16

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

29:55

Guro Frøseth

Kolbotn & Skimt OL

18:07

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

31:09

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

33:35

+0:00

2.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

44:00

+10:25

DSQ

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

126 111 155 167 120 121 112 115 119 168 157 170 17...

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

38:17

+0:00

2.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

40:45

+2:28

3.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

41:19

+3:02

119

4.

Linn Mei Waaler

Måren OK

46:58

+8:41

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda M. Torper Bystrøm

Indre Østfold OK

31:42

+0:00

2.

Grete Westgaard

Indre Østfold OK

36:20

+4:38

3.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

38:57

+7:15

4.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

39:32

+7:50

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren OK

27:43

+0:00

2.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

28:40

+0:57

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

32:59

+5:16

126

4.

Mona Strand

Måren OK

35:44

+8:01

5.

Ingrid Tenge

Ås-NMBU Orientering

38:13

+10:30

6.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

40:01

+12:18

7.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

43:43

+16:00

8.

Grete Berntsen

Måren OK

44:42

+16:59

9.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

46:54

+19:11

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jessica Kathle

Måren OK

51:58

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

33:37

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

27:46

Jakob Gjedebo

Oppsal Orientering

15:28

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Gjetanger

Måren OK

20:37

+0:00

2.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

24:35

+3:58

3.

Magnus Endresen

Måren OK

25:01

+4:24

4.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

26:12

+5:35

5.

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

37:45

+17:08

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Edmund Harder Finseth

17:25

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

20:56

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

33:46

+0:00

2.

Isak Kråkevik Åberg

Måren OK

1:04:10

+30:24

DSQ

Baste Brynsrud

Baste bk

53:16

127 118

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Schive

OK Moss

37:18

+0:00

2.

Sindre Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

41:55

+4:37

3.

Audun Bjerknes

Måren OK

46:29

+9:11

4.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

49:09

+11:51

5.

Donatas Kontautas

OK Moss

51:44

+14:26

DSQ

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

46:51

122 123 124 166 167 156 145 168 157 170 172 149 17...

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Færden

Kolbotn og Skimt OL

43:47

+0:00

119

2.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

44:24

+0:37

3.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås-NMBU Orientering

44:38

+0:51

4.

Erland Skatter

Ås-NMBU Orientering

48:35

+4:48

5.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:03:41

+19:54

6.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:07:44

+23:57

DSQ

Håvard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

44:52

119 116 115 121 122 144 172 149 173 174 175 150 15...

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Sentrum OK

30:48

+0:00

2.

Håvard Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

39:02

+8:14

3.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

39:26

+8:38

4.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

41:10

+10:22

5.

Ove Martinsen

Hauketo IF

41:52

+11:04

6.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

42:41

+11:53

119

7.

Morten Karlsen

Måren OK

45:03

+14:15

8.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

51:25

+20:37

9.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

1:00:19

+29:31

150 151

10.

Espen Delp

Måren OK

1:03:43

+32:55

DSQ

Arne Kongsnes

Kolbotn og Skimt OL

1:20:45

116

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Due

Måren OK

24:56

+0:00

2.

Jon Fredriksen

Hauketo

31:26

+6:30

3.

Stein Turtumøygard

Måren OK

33:20

+8:24

4.

Clas Svanteson

Kolbotn og Skimt OL

37:29

+12:33

5.

Peter Klaveness

Måren OK

46:16

+21:20

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

34:23

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Driv IL

38:38

+4:15

3.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

54:52

+20:29

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingvild Grønvold

Kolbotn og Skimt OL

30:55

249

Leihla Solberg

Kolbotn og Skimt OL

35:42

Lea Leiren Günther

Kolbotn og Skimt OL

30:22

Susanne Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

35:41

Pernille Kristiansen

Kolbotn og Skimt OL

27:56

Solveig Færden

Kolbotn og Skimt OL

32:12

Linea Foss

Kolbotn og Skimt OL

35:41

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

27:24

Malin Gjetanger

Måren OK

21:13

Selma Feyling

Kolbotn og Skimt OL

30:19

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

37:43

Vilja Størksen

Kolbotn og Skimt OL

25:19

Maria Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

41:01

146

Leanna Bjørn Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

35:32

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Strand

Kolbotn og Skimt OL

35:10

Oliver Solgaard

Kolbotn og Skimt OL

28:11

Martin Popa

Kolbotn og Skimt OL

21:32

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

19:23

Erlend Nybakke

Kolbotn og Skimt OL

31:57

Amund Nybakke

Kolbotn og Skimt OL

21:29

Timon Alexander Norberg

Kolbotn og Skimt OL

35:28

Albert Moen

Kolbotn og Skimt OL

22:08

Eimund Larsen

Kolbotn og Skimt OL

31:15

Brage Larsen

Kolbotn og Skimt OL

35:02

Daniel Krilic

Kolbotn og Skimt OL

31:15

Alfred Kempton

Kolbotn og Skimt OL

37:57

249

Ulrik Jensen

Kolbotn og Skimt OL

21:35

Johannes Frantzen

Kolbotn og Skimt OL

24:56

Magnus Endresen

Måren OK

21:01

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

20:29

151

Halvor Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

25:47

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

22:22

Martin Klaren Nilsen

Ås-NMBU Orientering

23:14

Gustav Færden

Kolbotn og Skimt OL

34:20

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

27:32

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

29:24

Olav Nordlie

Kolbotn og Skimt OL

34:47

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

24:00

+0:00

2.

Nina Lundquist

Ås-NMBU Orientering

27:38

+3:38

3.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

28:35

+4:35

4.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

32:41

+8:41

5.

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

35:51

+11:51

6.

Terjei Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

41:25

+17:25


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 juni 2017, 09:14:14

Arrangør:

Ås IL o-gruppa og Kolbotn&Skimt

Antall deltagere:

113

Antall startet:

113