Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kvist-Kvaset 16. mai 2010

Klasse: HD1012

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Løvald Bråten

Asker SK

12:49

+0:00

2.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker SK

12:53

+0:04

3.

Vegard Gulbrandsen

Asker SK

12:57

+0:08

4.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

14:18

+1:29

5.

Fredrik Grønlund

Ringerike OL

14:24

+1:35

6.

Marie Treekrem

Ås-UMB Orientering

15:02

+2:13

7.

Synne Strand

Lierbygda O-lag

15:07

+2:18

8.

Silje Opseth

Ringerike OL

15:08

+2:19

9.

Oskar Grevstad

Fossum IF

17:14

+4:25

10.

Martin Veslum

Asker

18:43

+5:54

11.

Johanne Bratland Tjernshaugen

Moss, OK

18:48

+5:59

12.

Karoline Bjørnerød

Moss, OK

19:13

+6:24

DNS

Sigurd Grevstad

Fossum IF

Klasse: D13-16

1.

Asker SK 1

 

1:12:46

 

1

Kaja Bråten Løvald

26:33

3.

26:33

3.

2

Selma Øfsthus Gravir

17:21

3.

43:54

2.

3

Ingrid Gulbrandsen

28:52

1.

1:12:46

1.

2.

Fredrikstad SK 1

 

1:14:32

 

1

Marie Olaussen

26:31

2.

26:31

2.

2

Hanna Torjusen

18:23

8.

44:54

4.

3

Sigrid Alexandersen

29:38

2.

1:14:32

2.

3.

Ås-UMB Orientering 1

 

1:14:35

 

1

Ane Blomseth Johnsen

27:27

4.

27:27

4.

2

Helene Uhlen Maurset

17:24

5.

44:51

3.

3

Kaja Winsnes Nordhagen

29:44

3.

1:14:35

3.

4.

Nydalens SK 1

 

1:16:21

 

1

Solveig Krüger Hegstad

26:28

1.

26:28

1.

2

Karen Bjerrgaard

17:13

1.

43:41

1.

3

Signe Danielsen

32:40

5.

1:16:21

4.

5.

Ringerike OL 1

 

1:20:28

 

1

Aina Viena

27:29

5.

27:29

5.

2

Kristine Grønlund

18:07

7.

45:36

5.

3

Tonje K. Dahl

34:52

6.

1:20:28

5.

6.

Asker SK 2

 

1:23:47

 

1

Ragnhild Løvli

33:05

8.

33:05

8.

2

Elin Fossum Rye

19:14

9.

52:19

9.

3

Ingrid Fossum Rye

31:28

4.

1:23:47

6.

7.

Tyrving, IL 1

 

1:30:15

 

1

Astrid Fiskum

34:09

9.

34:09

9.

2

Eline Hjellup Horne

18:05

6.

52:14

7.

3

Julie Marie Kinneberg

38:01

7.

1:30:15

7.

8.

Tyrving, IL 2

 

1:33:46

 

1

Nanna Norderud

35:00

10.

35:00

10.

2

Synne Nesheim Flatebakken

17:16

2.

52:16

8.

3

Hanna Eide Solstad

41:30

9.

1:33:46

8.

9.

Ringerike OL 2

 

1:36:15

 

1

Thea H. Kleiven

37:09

11.

37:09

11.

2

Gina M. B. Karlsrud

20:20

10.

57:29

11.

3

Tine-Elisa Kjemperud

38:46

8.

1:36:15

9.

10.

Gimle IF 1

 

1:44:16

 

1

Sigrid Ottestad Hansen

28:50

7.

28:50

7.

2

Amalie Bergstrøm

23:41

11.

52:31

10.

3

Maria Fosby

51:45

10.

1:44:16

10.

DSQ

Halden SK 1

 

1:14:39

 

1

Ingvild Torgersen

30:10

.

0:00

.

DSQ

2

Gina Granstedt

16:21

.

0:00

.

3

Gry Granstedt

28:08

.

0:00

.

DSQ

Halden SK 2

 

1:17:50

 

1

Ingeborg Gustavsen

28:24

6.

28:24

6.

2

Synnøve Gustavsen

17:22

4.

45:46

6.

3

Nina Asheim Birkeland

32:04

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D17

1.

Bækkelagets SK 1

 

2:33:30

 

1

Elin Bjerva

47:02

1.

47:02

1.

2

Johanna Ring

53:40

1.

1:40:42

1.

3

Anne Marie Bleken

52:48

1.

2:33:30

1.

2.

Ringerike OL 1

 

3:05:54

 

1

Trine Opseth

57:29

2.

57:29

2.

2

Anne-Kristin Kvamme

57:48

2.

1:55:17

2.

3

Guro H. Kleiven

1:10:37

3.

3:05:54

2.

3.

OSI Orientering 1

 

3:45:01

 

1

Katrine Damgaard

1:36:00

3.

1:36:00

3.

2

Audrun Utskarpen

59:21

3.

2:35:21

3.

3

Jana Otrusinová

1:09:40

2.

3:45:01

3.

Omstart

Klasse: D120

1.

Lierbygda O-lag 1

 

2:25:52

 

1

Helga Haverstad

45:53

1.

45:53

1.

2

Berit Oppedal Tokheim

55:43

4.

1:41:36

3.

3

Kari Strand

44:16

1.

2:25:52

1.

2.

Tyrving, IL 1

 

2:28:15

 

1

Sidsel O Nørstebø

46:11

2.

46:11

2.

2

Kjersti A Skantze

55:00

3.

1:41:11

1.

3

Berit Danielsen

47:04

2.

2:28:15

2.

3.

Ringerike OL 1

 

2:37:43

 

1

Melle Eline Heimstad

57:38

5.

57:38

5.

2

Ragnhild Hultgreen

50:14

1.

1:47:52

5.

3

Sissel Skovly

49:51

3.

2:37:43

3.

4.

Nydalens SK 1

 

2:41:02

 

1

Anne Berit Eid

47:50

4.

47:50

4.

2

Anne Marit Bjergaard

53:45

2.

1:41:35

2.

3

Anne Madslien

59:27

4.

2:41:02

4.

5.

Østmarka OK 1

 

3:19:14

 

1

Torild Jørgensen

1:05:39

6.

1:05:39

6.

2

Anne Margrete Håversen

1:03:38

6.

2:09:17

6.

3

Jartrud Steinsli

1:09:57

5.

3:19:14

5.

Brutt

Moss, OK 1

 

1:47:18

 

1

Astrid Bjørnerød

47:43

3.

47:43

3.

2

Elisabeth Meum Johansen

59:35

5.

1:47:18

4.

3

Monica Meum Johansen

.

0:00

.

DNS

Klasse: D160

1.

Tyrving, IL 1

 

1:32:50

 

1

Berit B Berge

26:37

1.

26:37

1.

2

Kari W Øverøyen

30:28

1.

57:05

1.

3

Inger A Tiltnes

35:45

2.

1:32:50

1.

2.

Ringerike OL 1

 

1:51:52

 

1

Kari Strande

33:46

3.

33:46

3.

2

Anne Lise Strande

39:49

2.

1:13:35

2.

3

Eli Strande

38:17

3.

1:51:52

2.

3.

Oppsal IF 1

 

1:58:17

 

1

Bjørg Ingunn Fjogstad

29:51

2.

29:51

2.

2

Inger Skaug

55:37

3.

1:25:28

3.

3

Trine Tengbom

32:49

1.

1:58:17

3.

Klasse: H13-16

1.

Tyrving, IL 1

 

58:14

 

1

Gustav Henrik Fiskum

22:24

3.

22:24

3.

2

Lars Kristian Skantze

13:37

1.

36:01

1.

3

Petter Reistad

22:13

1.

58:14

1.

2.

Asker SK 1

 

59:00

 

1

Bård Gylver

22:27

5.

22:27

5.

2

Erlend Gylver

13:39

2.

36:06

2.

3

Ola Kvisle

22:54

2.

59:00

2.

3.

Nydalens SK 1

 

59:16

 

1

Jørgen Madslien

21:59

1.

21:59

1.

2

Erik Olsvik Dengerud

14:12

4.

36:11

3.

3

Jonas Madslien Bakken

23:05

3.

59:16

3.

4.

Nydalens SK 2

 

1:07:04

 

1

Aksel Madslien

22:26

4.

22:26

4.

2

Simen Eid Nielsen

14:07

3.

36:33

4.

3

Markus Gran Stiansen

30:31

7.

1:07:04

4.

5.

Ås-UMB Orientering 1

 

1:07:16

 

1

Olai Stensland Lillevold

22:05

2.

22:05

2.

2

Bjørn Tenge

15:06

6.

37:11

6.

3

Henrik Eijsink

30:05

5.

1:07:16

5.

6.

Asker SK 2

 

1:07:26

 

1

Erlend Isachsen

22:40

7.

22:40

7.

2

Halvor Granerud

14:19

5.

36:59

5.

3

Sindre Gylver

30:27

6.

1:07:26

6.

7.

Ringerike OL 1

 

1:14:30

 

1

Øyvind Strande

26:58

9.

26:58

9.

2

Lars Grønlund

15:24

7.

42:22

8.

3

Geir S. Syrrist

32:08

9.

1:14:30

7.

8.

Fredrikstad SK 1

 

1:14:44

 

1

Asgeir Ristesund

22:33

6.

22:33

6.

2

Kim Min Hansen

19:36

13.

42:09

7.

3

Lasse Simonsen

32:35

10.

1:14:44

8.

9.

Tyrving, IL 2

 

1:19:54

 

1

Markus Knapp Kongsberg

26:55

8.

26:55

8.

2

Vebjørn Negård Kløgetvedt

23:47

14.

50:42

12.

3

Jørgen Hjellup Horne

29:12

4.

1:19:54

9.

10.

Gimle IF 1

 

1:23:34

 

1

Andreas Vingerhagen

33:54

15.

33:54

15.

2

Espen Bjørk

16:29

9.

50:23

11.

3

Håkon Kindem

33:11

11.

1:23:34

10.

11.

Ås-UMB Orientering 2

 

1:25:02

 

1

Anders Holm Nygaard

28:32

10.

28:32

10.

2

Binna Aasestad

25:35

15.

54:07

14.

3

Jon Anders Fløistad

30:55

8.

1:25:02

11.

12.

Asker SK 3

 

1:32:48

 

1

Brage Storebakken

35:03

16.

35:03

16.

2

Dzmitry Karpcenka

19:16

12.

54:19

15.

3

Eilif Tandberg Swensen

38:29

12.

1:32:48

12.

13.

Halden SK 1

 

1:34:34

 

1

Håkon Raadal Bjørlo

28:45

12.

28:45

12.

2

Petter Nordsted Kildebo

16:38

10.

45:23

9.

3

Peter Nordbrøden

49:11

13.

1:34:34

13.

DSQ

Steinkjer OK

 

1:19:12

 

1

Jo Aleksander Lønn

33:16

14.

33:16

14.

2

Eirik Myhr Nossum

16:17

8.

49:33

10.

3

Kjetil Hagtvedt Dammen

29:39

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Oppsal IF 1

 

1:23:40

 

1

Endre Wigaard

47:36

.

0:00

.

DSQ

2

Lars Harald Aasheim

14:54

.

0:00

.

3

Anders Emilsson

21:10

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Nydalens SK 3

 

28:32

 

1

Vebjørn Tandberg

28:32

10.

28:32

10.

2

Åsmund Aa Resell

.

0:00

.

Brutt

3

C.G. Armfeldt Jr

.

0:00

.

DNS

Brutt

Oppsal IF 2

 

52:24

 

1

Hedvig Åstebøl

33:10

13.

33:10

13.

2

Are Wigaard

19:14

11.

52:24

13.

3

Odin Winsvold

.

0:00

.

DNS

Klasse: H17

1.

Fet OL 1

 

3:00:24

 

1

Tom Bergan

54:08

2.

54:08

2.

2

Øyvind Solli

56:58

1.

1:51:06

1.

3

Per-Jacob Ølstad

1:09:18

5.

3:00:24

1.

2.

Moss, OK 1

 

3:11:16

 

1

Thomas Schive

1:09:02

5.

1:09:02

5.

2

Henning Carlsen

1:02:34

3.

2:11:36

3.

3

Per Øyvind Steffensen

59:40

1.

3:11:16

2.

3.

Lierbygda O-lag 1

 

3:16:57

 

1

Erik Trøen

1:16:12

7.

1:16:12

7.

2

Vidar Strand

59:03

2.

2:15:15

5.

3

Ingemar Jansson Haverstad

1:01:42

3.

3:16:57

3.

4.

Oppsal IF 2

 

3:17:07

 

1

Bent Erik Skaug

1:02:53

3.

1:02:53

3.

2

Lars Granum

1:08:57

4.

2:11:50

4.

3

Stoyan Tsarski

1:05:17

4.

3:17:07

4.

5.

Ringerike OL 1

 

4:06:24

 

1

Guttorm S. Syrrist

1:07:28

4.

1:07:28

4.

2

Jakob S. Fjeldstad

1:30:08

6.

2:37:36

6.

3

Ola Hultgreen

1:28:48

6.

4:06:24

5.

Omstart

6.

Oppsal IF 1

 

4:19:46

 

1

Eirik Brynildsen

1:11:12

6.

1:11:12

6.

2

Martin Langaas

2:08:45

7.

3:19:57

7.

3

Sindre Fjogstad

59:49

2.

4:19:46

6.

Omstart

Brutt

Østmarka OK 1

 

2:02:25

 

1

Thor Mella

51:11

1.

51:11

1.

2

Vigdis Hobøl

1:11:14

5.

2:02:25

2.

3

Stein Mella

.

0:00

.

Brutt

Klasse: H130

1.

Moss, OK 1

 

2:09:55

 

1

Hallvard Koren

44:56

4.

44:56

4.

2

Erik Sandbæk

47:11

2.

1:32:07

3.

3

Tore Bjørnerød

37:48

2.

2:09:55

1.

2.

Asker SK 1

 

2:10:28

 

1

Truls Veslum

44:35

3.

44:35

3.

2

Jon Arvid Fossum

51:25

8.

1:36:00

6.

3

Pål Skogedal

34:28

1.

2:10:28

2.

3.

Halden SK 1

 

2:14:27

 

1

Morten Kildebo

46:07

5.

46:07

5.

2

Jan Granstedt

49:22

6.

1:35:29

5.

3

Kjetil Bjørlo

38:58

3.

2:14:27

3.

4.

Nydalens SK 1

 

2:15:52

 

1

Jon Iver Bakken

42:33

2.

42:33

2.

2

Einar Jensen

49:36

7.

1:32:09

4.

3

Terje Dengerud

43:43

4.

2:15:52

4.

5.

Kolbotn & Skimt OL 1

 

2:20:12

 

1

Olav Johannessen

47:44

9.

47:44

9.

2

Knut Bjørkelo

44:18

1.

1:32:02

2.

3

Bård Bjørhei

48:10

5.

2:20:12

5.

6.

Asker SK 2

 

2:20:24

 

1

Bjørn Gulbrandsen

40:15

1.

40:15

1.

2

Svein Granerud

48:22

4.

1:28:37

1.

3

Håkon Løvli

51:47

7.

2:20:24

6.

7.

Tyrving, IL 1

 

2:41:56

 

1

Per Kristian Ekeberg

46:28

6.

46:28

6.

2

Kjell Gorm Røkke

1:04:03

11.

1:50:31

11.

3

Egil Eide

51:25

6.

2:41:56

7.

8.

Moss, OK 2

 

2:42:04

 

1

Jan Bjerketvedt

51:56

10.

51:56

10.

2

Karl Aasmund Erøy

48:51

5.

1:40:47

8.

3

Christopher Schive

1:01:17

9.

2:42:04

8.

9.

Nydalens SK 2

 

2:42:12

 

1

Peer Stiansen

57:37

11.

57:37

11.

2

Gaute Langaas

48:20

3.

1:45:57

9.

3

Johan T. Jensen

56:15

8.

2:42:12

9.

10.

OSI Orientering 1

 

3:02:26

 

1

Guttorm L Egge

46:49

7.

46:49

7.

2

Tord Erik Skyrud

53:40

9.

1:40:29

7.

3

Sturle Hånes

1:21:57

10.

3:02:26

10.

11.

Østmarka OK 1

 

3:12:32

 

1

Øystein Kildahl

47:23

8.

47:23

8.

2

Dag Haugland

58:43

10.

1:46:06

10.

3

Per Stedje

1:26:26

11.

3:12:32

11.

Klasse: H170

1.

Oppsal IF 1

 

2:37:46

 

1

Anders Fjogstad

43:33

1.

43:33

1.

2

Roar Bjordal

59:38

1.

1:43:11

1.

3

Petter Fure

54:35

1.

2:37:46

1.


Sist oppdatert:

25 mai 2010, 11:50:20

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

193

Antall startet:

189