Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Stjørdalskarusell nr. 4-2017 6. juni 2017

Klasse: 5,5 km A-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Aaen

Ås NMBU Orientering

56:32

+0:00

2.

Mattis Myhre

SBO

1:01:02

+4:30

46

3.

Asle Skulbørstad

SBO

1:03:55

+7:23

4.

Henrik Nielsen Solberg

SBO

1:09:23

+12:51

4.

Bård Kjesbu

SBO

1:09:23

+12:51

46

6.

Ole Jørgen Bruvoll

Namdal løpeklubb

1:09:39

+13:07

7.

Ingvild Kjesbu

SBO

1:10:04

+13:32

8.

Per Øyvind Torvik

IL Varden

1:12:32

+16:00

46

9.

Sofia Haglund

SBO

1:15:00

+18:28

46

10.

Ane Nielsen Solberg

SBO

1:15:08

+18:36

46

11.

Monica Hægstad

SBO

1:30:08

+33:36

46

12.

Terje Solbakk

SBO

1:35:41

+39:09

46

DSQ

Emil Aaen

SBO

1:11:25

128 46

DSQ

Emil Iversen

IL Varden

1:33:29

128 122

DSQ

Magnus Gjemse

IL Varden

1:33:34

128

Klasse: 3,3 km B-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Bjørnstad

Malvik IL

29:43

+0:00

2.

Ida Mogstad

Rinndal IL

40:34

+10:51

3.

Tine Marit Renå

Hommelvik IL

41:00

+11:17

4.

John Arne Lerfall

SBO

42:27

+12:44

5.

Arne Fodstad

Strandbygda IL/MVGS

43:42

+13:59

6.

Gaute Iversen

IL Varden

43:44

+14:01

6.

Frida Sørmo

Bossmo Ytteren

43:44

+14:01

8.

Sigrid Livik

IL Varden

44:02

+14:19

9.

Marte Skaanes

Strindheim

44:35

+14:52

10.

Martin Aune

Skogn

45:45

+16:02

11.

Eivind Kjennerud

Sande SK

45:46

+16:03

12.

Thomas Westgård

Steinkjer skiklubb

52:17

+22:34

13.

Marie Nielsen Solberg

SBO

54:21

+24:38

14.

Stig Gulbrandsen

SBO

56:46

+27:03

15.

Margit Eide

SBO

57:56

+28:13

16.

Eiril Renå

Selbu IL

58:04

+28:21

17.

Hanna Barland

Mysen

58:18

+28:35

18.

Arild Moa

SBO

1:00:26

+30:43

19.

Paula Fredrikke Hartmann

Lierne

1:01:24

+31:41

20.

Even Northug

MVS

1:03:43

+34:00

Innsendt korrigert klubb

21.

Ragnhild Wingan

Kyrksæterøra

1:08:37

+38:54

22.

Hanna Skulbru

Strindheim

1:10:51

+41:08

23.

Kristoffer Jullum Fiskvik

SBO

1:21:46

+52:03

24.

Ingvild Geving Skulbørstad

SBO

1:24:39

+54:56

Brutt

Julie Spets

MVS

Innsendt korrigert klubb

Klasse: 1,8 km C-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Næss

Varden

28:39

+0:00

2.

Brit Lerfald

SBO

34:52

+6:13

3.

Marie-Elise S. Bjørgan

SBO

42:08

+13:29

4.

Ane Skulbørstad

SBO

43:37

+14:58

5.

Kjellfrid Krogh

SBO

48:26

+19:47

Klasse: 1,6 km N-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Guldbransen

SBO

28:55

+0:00

2.

Petter Skulbørstad

SBO

34:34

+5:39

3.

Filip Estil

SBO

34:35

+5:40

Innsendt korrigert klubb


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2017, 22:29:16

Arrangør:

Stjørdals-Blink Orientering

Antall deltagere:

48

Antall startet:

48