Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 5 Drømmemila 7. juni 2017

Klasse: Drømmemila Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

10:32

+0:00

2.

Arne Saxhaug

Eidsvoll OL

11:34

+1:02

3.

Dag Økern

Frogner OL

12:01

+1:29

4.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

12:25

+1:53

5.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

12:36

+2:04

6.

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

12:44

+2:12

7.

Tor Strand

Eidsvoll OL

14:14

+3:42

42

8.

Per Sørberg

Frogner OL

14:47

+4:15

9.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

14:52

+4:20

10.

Trond Erik Hovind

Ullensaker OL

14:56

+4:24

11.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

15:14

+4:42

12.

Terje Bråten

Ullensaker OL

15:19

+4:47

42

13.

Odd Gundersen

EIdsvoll OL

15:27

+4:55

14.

Simen Saxhaug

Eidsvoll OL

15:37

+5:05

15.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

15:39

+5:07

16.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

15:52

+5:20

17.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

16:43

+6:11

18.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

20:14

+9:42

19.

Jan Sveen

Ullensaker OL

20:41

+10:09

20.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

20:52

+10:20

21.

Ole Henrik Hytjanstorp

Eidsvoll OL

22:06

+11:34

22.

Knut Saxhaug

Eidsvoll OL

24:21

+13:49

42

23.

Ivar Monsrud

Nes OL

29:21

+18:49

24.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

30:12

+19:40

25.

Ivar R Saxhaug

Eidsvoll OL

39:19

+28:47

Klasse: Drømmemila Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

13:52

+0:00

2.

Turid Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

15:13

+1:21

3.

Marita Hernandez

Toten Troll

15:33

+1:41

4.

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

15:54

+2:02

42

5.

Ida Engen

Nes OL

18:18

+4:26

6.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

18:35

+4:43

7.

Emma Skårbø

Ullensaker OL

21:21

+7:29

8.

Anne Grethe Austad

Ullensaker OL

22:32

+8:40

9.

Oda Christensen

Eidsvoll OL

24:19

+10:27

10.

Tina Økern

Frogner OL

27:55

+14:03

11.

Bente Aarhus

Nes OL

35:37

+21:45

Brutt

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

Klasse: Rekruttmila Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saxhaug

Eidsvoll OL

7:30

+0:00

2.

Ivar R Saxhaug

Eidsvoll OL

8:00

+0:30

3.

Aksel Rue

Ullensaker OL

9:07

+1:37

4.

Thomas Ryen

Ullensaker OL

9:14

+1:44

5.

Marius Myran

Eidsvoll OL

9:40

+2:10

Klasse: Rekruttmila Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

7:00

+0:00

2.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

8:17

+1:17

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

Arrangør

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

Arrangør

John Koppang

Eidsvoll OL

Arrangør

Kate Eidsether

Eidsvoll OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 juni 2017, 21:58:04

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

48

Antall startet:

48