Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK Ungdomsløp 2 18. mai 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole Ulseth Sylte

Freidig

14:31

12:05

Ella Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

15:35

12:59

Oliver Vatterholm Jernberg

Freidig

17:29

14:34

Marius Torsethaugen

Wing OK

17:40

14:43

Aksel Mardal

Byåsen IL

31:59

26:39

Johannes Stordal

Byåsen IL

17:26

14:31

Martin Sæther Levin

Freidig

15:56

13:16

Erlend Grønli

Freidig

12:08

10:06

Magnus Dahl Larsen

Wing OK

30:00

25:00

Oda Sæther Levin

Freidig

37:39

31:22

Guro Haaland

Wing OK

16:51

14:02

Anna Emilie Lona

Wing OK

15:24

12:50

Maia Ruano Strand

Wing OK

15:26

12:51

Tuva Holck Sandberg

Wing OK

19:00

15:50

Eline Jøsang With

Wing OK

17:20

14:26

Frida Skumsvoll

Malvik IL

21:14

17:41

Ole Einar Andresen

Malvik IL

23:04

19:13

Emilie Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

25:49

21:30

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

28:13

23:30

Eivind Mjaaland

Nidarøst OK

31:46

26:28

Kristine Braathen

Wing OK

26:24

22:00

Anna F. Høysæter

Wing OK

16:46

13:58

Martin Melhuus

Wing OK

17:09

14:17

Odin Bang Lukassen

Wing OK

18:09

15:07

Elias Stenseth

Byåsen IL

15:26

12:51

Sondre Stenseth

Byåsen IL

16:45

13:57

Rikke Carlsen

Byåsen IL

57:01

47:30

Stina Gåsø

OL Trollelg

15:03

12:32

Emil Aleksander Nolte

Freidig

14:28

12:03

Maja Aure

OL Trollelg

27:23

22:49

Hanna Bromset Sætran

OL Trollelg

15:11

12:39

Synne Waal

Byåsen IL

15:40

13:03

Hedda Trelstad Bakkevold

Malvik IL

21:23

17:49

Nora Rossvold Otterlei

Byåsen IL

14:28

12:03

Mia Rossvold Otterlei

Byåsen IL

26:33

22:07

Ivar David Atkinson

Freidig

22:37

18:50

142

Sigrid Hægstad

Byåsen IL

24:06

20:05

DNS

Johan Skjærvold

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

12:48

9:50

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

41:26

31:52

DNS

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

DNS

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

12:01

+0:00

7:30

2.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

12:24

+0:23

7:45

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

12:51

+0:50

8:01

4.

Maria Strømdal Wik

Freidig

13:38

+1:37

8:31

5.

Tora Kittilsen

Freidig

13:51

+1:50

8:39

6.

Eira Ausen Fossmark

Freidig

13:59

+1:58

8:44

7.

Nora Halvorsen

Freidig

14:43

+2:42

9:11

8.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

16:21

+4:20

10:13

9.

Marita Aske

Freidig

20:00

+7:59

12:30

10.

Åsa Bull

Byåsen IL

24:13

+12:12

15:08

11.

Tina Uglemsmo

Selbu OK

24:30

+12:29

15:18

DNS

Lina Storler Snøfugl

Freidig

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

14:18

+0:00

7:31

2.

Mari Eidsmo

Freidig

15:34

+1:16

8:11

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

16:14

+1:56

8:32

4.

Anna Aurora Nolte

Freidig

20:38

+6:20

10:51

5.

Silje Marie Nissen

Freidig

29:25

+15:07

15:28

6.

Anna Christensen

Freidig

29:33

+15:15

15:33

Klasse: D13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma B Hjelmen

OL Trollelg

23:46

+0:00

14:51

Klasse: D13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elly Røskaft

Freidig

32:01

+0:00

24:37

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

14:34

+0:00

6:56

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

16:39

+2:05

7:55

3.

Tale Tannvik Skei

Freidig

22:50

+8:16

10:52

4.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

22:53

+8:19

10:53

5.

Maren Viken

Byåsen IL

23:51

+9:17

11:21

6.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

30:58

+16:24

14:44

7.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

31:38

+17:04

15:03

8.

Stine Aune

Nidarøst OK

33:20

+18:46

15:52

9.

Åsne Stræte Opdahl

Wing OK

39:33

+24:59

18:50

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

15:12

+0:00

7:14

2.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

20:55

+5:43

9:57

3.

Anna Renolen

Wing OK

22:09

+6:57

10:32

4.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

22:38

+7:26

10:46

5.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

28:21

+13:09

13:30

6.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

30:04

+14:52

14:19

DSQ

Kjersti Ausen

Freidig

37:40

161

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Iver Lund Gjerde

Byåsen IL

10:36

8:09

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

13:35

10:26

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

13:27

10:20

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

40:13

30:56

Sven Nevin

Freidig

18:21

14:06

DSQ

Sivert Sæther Levin

Freidig

17:41

163

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

9:04

+0:00

5:40

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

11:29

+2:25

7:10

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

12:13

+3:09

7:38

4.

Eivind Næve

Il Leik

13:21

+4:17

8:20

5.

Jørgen Aune

Byåsen IL

13:59

+4:55

8:44

6.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

14:02

+4:58

8:46

7.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

15:07

+6:03

9:26

8.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

15:10

+6:06

9:28

9.

Sofus H Lind

Wing OK

15:20

+6:16

9:35

10.

Aksel Viken

Byåsen IL

15:23

+6:19

9:36

11.

Ådne Stordal

Byåsen IL

15:54

+6:50

9:56

12.

Nikolai Fossum

Byåsen IL

16:11

+7:07

10:06

13.

Tobias Eid-Johansen

Nidarøst OK

16:15

+7:11

10:09

14.

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

16:20

+7:16

10:12

15.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

16:32

+7:28

10:20

16.

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

16:49

+7:45

10:30

17.

Borgar Stavrum

Wing OK

17:00

+7:56

10:37

18.

Jakob Jøsang With

Wing OK

17:36

+8:32

11:00

19.

Alf Petter Lynum

Freidig

20:29

+11:25

12:48

20.

Alfred F. Høysæter

Wing OK

23:11

+14:07

14:29

21.

Odin Gåsvik

Nidarøst OK

43:25

+34:21

27:08

DSQ

Sander M Jensen

Byåsen IL

18:12

157

DNS

Martin Moseid Ulven

Freidig

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Wing OK

15:04

+0:00

7:55

2.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

15:41

+0:37

8:15

3.

Emil Grønli

Freidig

16:26

+1:22

8:38

4.

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

17:44

+2:40

9:20

5.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

17:56

+2:52

9:26

6.

Erlend Aune

Byåsen IL

18:11

+3:07

9:34

7.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

18:16

+3:12

9:36

8.

Leon Dahl Larsen

Wing OK

19:13

+4:09

10:06

9.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

19:38

+4:34

10:20

10.

Magne Guttvik

Wing OK

20:56

+5:52

11:01

11.

Vemund Mølnvik

Freidig

21:34

+6:30

11:21

12.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

21:56

+6:52

11:32

13.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

21:58

+6:54

11:33

14.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

21:59

+6:55

11:34

15.

Oskar Storler

Melhus IL

22:28

+7:24

11:49

16.

Sigurd Braathen

Wing OK

23:30

+8:26

12:22

17.

Erik Tofte jr

Melhus IL

24:49

+9:45

13:03

18.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

25:16

+10:12

13:17

18.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

25:16

+10:12

13:17

20.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

25:36

+10:32

13:28

21.

Espen Karlsen

Melhus IL

26:51

+11:47

14:07

22.

Martin Aune

Melhus IL

27:10

+12:06

14:17

23.

Jone Ingebrigt Samland

Selbu OK

36:19

+21:15

19:06

Klasse: H13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Bogen Brurok

Freidig

10:12

+0:00

6:22

2.

Trygve Johannes Buhaug

Nidarøst OK

14:04

+3:52

8:47

3.

Edvin Skauby grønning

Selbu OK

22:30

+12:18

14:03

4.

Michael Olsen

Melhus IL

28:12

+18:00

17:37

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

14:17

+0:00

6:29

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

15:34

+1:17

7:04

3.

Lars Sandstad

Freidig

16:03

+1:46

7:17

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

16:09

+1:52

7:20

5.

Matias Nissen

Freidig

16:40

+2:23

7:34

6.

Jo Even Kolstad

Freidig

17:22

+3:05

7:53

7.

Mikkel Holt

Freidig

17:35

+3:18

7:59

8.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

20:06

+5:49

9:08

9.

Henrik Braathen

Wing OK

21:02

+6:45

9:33

10.

Einar Eide

Byåsen IL

21:11

+6:54

9:37

11.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

21:21

+7:04

9:42

12.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

22:16

+7:59

10:07

13.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

24:11

+9:54

10:59

14.

Gabriel Callanan

Wing OK

26:13

+11:56

11:54

15.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

26:39

+12:22

12:06

16.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

30:38

+16:21

13:55

DSQ

Jonas Vindal

Wing OK

16:33

140

DSQ

Håkon Holstad

Freidig

20:20

161

DSQ

Brage Asplem

Freidig

26:43

159 160

DNS

Jonas Grønli

Freidig

Klasse: H15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Sandmo

Melhus IL

20:16

+0:00

10:40

2.

Jens Husby Aftret

Malvik IL

21:58

+1:42

11:33

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

16:40

+0:00

7:34

2.

Sondre Lorentsen

OK Silsand

19:08

+2:28

8:41

3.

Fredrik Sandnes

Freidig

20:08

+3:28

9:09

4.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

21:00

+4:20

9:32

DNS

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silja Fuglem

Malvik IL

11:22

+0:00

9:28

2.

Hanne Marie Tørhaug

Wing OK

12:33

+1:11

10:27

3.

Karoline B Hjelmen

OL Trollelg

19:59

+8:37

16:39

DNS

Rannveig Øyås

OL Trollelg


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 juni 2017, 23:20:40

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

166

Antall startet:

157