Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Jonsokløpet og PWT-cup 11. juni 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Øverby

Kongsberg OL

0:00

Frida Hope

Modum OL

0:00

Andrea Melheim Eriksen

Sturla, IF

0:00

Nora Akselsen

Konnerud IL

0:00

Adele Teigen

Kongsberg OL

0:00

Julie Olsen Bye

Modum OL

0:00

Maria Bjerke

Fossekallen IL

0:00

Gaute Gustavsen

Sturla, IF

0:00

Torbjørn Melheim Svendsen

Sturla, IF

0:00

Karoline Hilsen

Sturla, IF

0:00

Anna-Maria Pedersen

Modum OL

0:00

Magnus Kongsrud

Modum OL

0:00

Martin Kongsrud

Modum OL

0:00

Viktoria Lopes Nilsen

Modum OL

0:00

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

0:00

Linnea B Nyhagen

Fossekallen IL

0:00

Sofie Kjemperud Granseth

Fossekallen IL

0:00

DNS

Ida Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

DNS

Erik Bergan

Kongsberg OL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Eger

Kongsberg OL

31:06

+0:00

14:08

2.

Elise Renard

Kongsberg OL

35:45

+4:39

16:14

3.

Kari Kollstrøm

Ringerike OL

47:49

+16:43

21:44

4.

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

56:36

+25:30

25:43

5.

Oda Opseth

Ringerike OL

1:00:11

+29:05

27:21

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ylva Klausen

Sturla, IF

21:54

+0:00

9:57

2.

Solveig Hübschle

Sturla, IF

28:12

+6:18

12:49

3.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

28:25

+6:31

12:54

4.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

28:39

+6:45

13:01

5.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

30:43

+8:49

13:57

6.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

33:19

+11:25

15:08

7.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

35:03

+13:09

15:55

8.

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

35:36

+13:42

16:10

9.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

48:19

+26:25

21:57

10.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

48:32

+26:38

22:03

DNS

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annette Balnes

Konnerud IL

22:04

+0:00

12:58

2.

Synne Lien Grøtberg

Kongsberg OL

1:33:29

+1:11:25

54:59

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

28:07

+0:00

9:22

2.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

31:50

+3:43

10:36

3.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

33:38

+5:31

11:12

4.

Kseniya Mironava

Modum OL

34:00

+5:53

11:20

5.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

35:54

+7:47

11:58

6.

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

37:06

+8:59

12:22

7.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

39:30

+11:23

13:10

8.

Anne Maren Eidsten

Sturla, IF

47:49

+19:42

15:56

9.

Mari Øverby

Kongsberg OL

54:28

+26:21

18:09

10.

Helene Brandal Søfting

Kongsberg OL

1:03:58

+35:51

21:19

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Skjelbred

Kongsberg OL

23:43

+0:00

10:46

2.

Tiril Kihle

Konnerud IL

39:13

+15:30

17:49

3.

Ingvild Søreide

Ringerike OL

44:41

+20:58

20:18

DNS

Martine Jægtvik

Konnerud IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

29:45

+0:00

9:17

2.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

29:54

+0:09

9:20

3.

Tale Strand

Kongsberg OL

29:55

+0:10

9:20

4.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

31:30

+1:45

9:50

5.

Jenny Baklid

Konnerud IL

32:19

+2:34

10:05

6.

Solveig Letmolie

Eiker OL

36:11

+6:26

11:18

7.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

36:35

+6:50

11:25

8.

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

36:39

+6:54

11:27

9.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

37:02

+7:17

11:34

10.

Silje Morlandstø

Eiker OL

38:00

+8:15

11:52

11.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

39:25

+9:40

12:19

12.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

40:38

+10:53

12:41

12.

Malene Instanes

Sturla, IF

40:38

+10:53

12:41

14.

Ine Instanes

Sturla, IF

41:30

+11:45

12:58

15.

Christine Hoen

Eiker OL

44:53

+15:08

14:01

16.

Karoline Torø

Kongsberg OL

46:19

+16:34

14:28

17.

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker OL

49:46

+20:01

15:33

18.

Anni Saarela

Konnerud IL

59:18

+29:33

18:31

DSQ

Adine Blakkestad Ingesen

Sarpsborg OL

50:58

153 155 145 148 164

DNS

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

DNS

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

Klasse: D 17AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Larsen Akselsen

Konnerud IL

41:48

+0:00

13:03

DNS

Nina Marie Undeland

Sturla, IF

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsten Gjermstad

Berger og Svelvik OL

28:46

+0:00

11:03

2.

Anna Linnea Swärd

Hadeland OL

42:07

+13:21

16:11

3.

Inger-Helene Carlsen

Sturla, IF

43:51

+15:05

16:51

4.

Nina Birkeland

Fossekallen IL

1:27:56

+59:10

33:49

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

44:27

+0:00

11:23

2.

Helene Eger

Kongsberg OL

54:42

+10:15

14:01

3.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

1:01:05

+16:38

15:39

4.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

1:06:09

+21:42

16:57

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aina Viena

Larvik OK

43:50

+0:00

10:11

2.

Ida Hope

Oslostudentenes IK

53:03

+9:13

12:20

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

43:05

+0:00

11:02

2.

Isa Heggedal

Konnerud IL

47:22

+4:17

12:08

3.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

49:05

+6:00

12:35

4.

Kari Strand

Kongsberg OL

49:51

+6:46

12:46

5.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

50:09

+7:04

12:51

6.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

50:26

+7:21

12:55

7.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

51:35

+8:30

13:13

8.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

52:01

+8:56

13:20

9.

Trine Opseth

Ringerike OL

53:45

+10:40

13:46

10.

May Ingela Hope

Modum OL

54:25

+11:20

13:57

11.

Larysa Mironava

Modum OL

58:28

+15:23

14:59

12.

Tanja Instanes

Sturla, IF

58:52

+15:47

15:05

13.

Kristin Eger

Kongsberg OL

59:50

+16:45

15:20

14.

Ellen Gustafsson

Kongsberg OL

1:02:37

+19:32

16:03

15.

Anne Mia Olsen

Modum OL

1:27:07

+44:02

22:20

16.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

1:36:06

+53:01

24:38

DSQ

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

46:43

159 163 161 160 154

DSQ

Merete Undeland

Sturla, IF

1:46:56

160

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Stræte

Ringerike OL

32:40

+0:00

10:12

2.

Grete S B Hovi

Skien OK

33:59

+1:19

10:37

3.

Hanne Løver Thon

Modum OL

39:12

+6:32

12:15

4.

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

39:20

+6:40

12:17

5.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

42:26

+9:46

13:15

6.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

43:31

+10:51

13:35

7.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

46:23

+13:43

14:29

8.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

49:08

+16:28

15:21

9.

Sigrun Nygård

Asker Skiklubb

49:26

+16:46

15:26

10.

Maria Persson

Asker Skiklubb

51:35

+18:55

16:07

11.

Solveig Kongsrud

Modum OL

1:02:29

+29:49

19:31

12.

Cathrine Norvik

Røyken OL

1:04:03

+31:23

20:00

13.

May Jorunn Rognlien

Modum OL

1:08:45

+36:05

21:29

14.

Inger Schibsted

Røyken OL

1:12:43

+40:03

22:43

DNS

Jane Rødder

Kongsberg OL

DNS

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

58:34

+0:00

18:18

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike OL

36:29

+0:00

15:51

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

41:42

+0:00

18:07

2.

Marta Stang

Modum OL

59:31

+17:49

25:52

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklub

48:07

+0:00

20:55

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

22:11

+0:00

10:05

2.

Ola Gjermstad Pettersen

Berger og Svelvik OL

23:10

+0:59

10:31

3.

Jarand Gustafsson

Kongsberg OL

24:07

+1:56

10:57

4.

Jon Strand

Kongsberg OL

26:13

+4:02

11:54

5.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

27:22

+5:11

12:26

6.

Emil S. Molenaar

Modum OL

27:59

+5:48

12:43

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

19:57

+0:00

9:04

2.

Endre Sand

Kongsberg OL

21:07

+1:10

9:35

3.

Reidar Kollstrøm

Ringerike OL

23:27

+3:30

10:39

4.

Borgar Skjelbred

Kongsberg OL

25:36

+5:39

11:38

5.

Henrik Holm Nes

Modum OL

27:25

+7:28

12:27

6.

Mats Olsen Bye

Modum OL

28:16

+8:19

12:50

7.

Martin Torø

Kongsberg OL

29:57

+10:00

13:36

8.

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum OL

33:58

+14:01

15:26

9.

Oskar Hope

Modum OL

35:07

+15:10

15:57

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Kveseth

Kongsberg OL

20:04

+0:00

11:48

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Løken

Kongsberg OL

28:44

+0:00

9:34

2.

Lukas Klausen

Sturla, IF

29:11

+0:27

9:43

3.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

29:51

+1:07

9:57

4.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

31:23

+2:39

10:27

5.

Arne Bergan

Kongsberg OL

35:07

+6:23

11:42

6.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

37:24

+8:40

12:28

DNS

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

DNS

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

DNS

Vegard Holm Johannesen

Kongsberg OL

DNS

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Alexander Nyhagen

Fossekallen IL

54:07

144 145 146 154

DNS

Sigurd Paulsen Ask

Lierbygda OL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Drage

Kongsberg OL

38:00

+0:00

9:44

2.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

41:43

+3:43

10:41

3.

Egil Frydenlund

Sturla, IF

55:30

+17:30

14:13

4.

Olav Kristian Lund

Kongsberg OL

55:42

+17:42

14:16

DNS

Even Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

DNS

Sigurd Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

DNS

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

Klasse: H 17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hoset

Nydalens SK

37:18

+0:00

9:33

2.

Peter Carlsen

Sturla, IF

50:17

+12:59

12:53

3.

Vebjørn Røtvold

Kongsberg OL

1:03:33

+26:15

16:17

4.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:13:05

+35:47

18:44

5.

Åsmund Sæther

Fossekallen IL

2:03:02

+1:25:44

31:32

DNS

Håvard Sandvoll Ask

Lierbygda OL

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Sanden

Eiker OL

28:51

+0:00

11:05

2.

Morten Fjell

Røyken OL

50:07

+21:16

19:16

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

34:18

+0:00

7:58

2.

Sølve Drage

Kongsberg OL

41:34

+7:16

9:40

3.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

50:50

+16:32

11:49

4.

Sverre Graffer

Ringerike OL

1:09:25

+35:07

16:08

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arnevik

Ringerike OL

1:14:57

+0:00

12:42

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

46:52

+0:00

7:56

2.

Mathias Drage

Kongsberg OL

48:48

+1:56

8:16

3.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

57:49

+10:57

9:47

4.

Anders Beyer Brattli

Ringerike OL

1:01:56

+15:04

10:29

5.

Harald Hovi

Skien OK

1:02:58

+16:06

10:40

6.

Magnus Barth Gustavsen

Oslostudentenes IK

1:17:51

+30:59

13:11

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Strand

Kongsberg OL

35:53

+0:00

8:20

2.

Ola Tellesbø

Hadeland OL

36:34

+0:41

8:30

3.

Espen Røste

Kongsberg OL

37:01

+1:08

8:36

4.

Stig Melling

Ringerike OL

38:03

+2:10

8:50

5.

Hans Marius Nelson

Berger og Svelvik OL

39:03

+3:10

9:04

6.

Terje W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

41:30

+5:37

9:39

7.

Lars Berglund

Ringerike OL

45:38

+9:45

10:36

8.

Per Erik Opseth

Ringerike OL

46:44

+10:51

10:52

9.

Stig Instanes

Sturla, IF

50:46

+14:53

11:48

10.

Øystein Skjelbred

Kongsberg OL

58:46

+22:53

13:40

11.

Karl Anton Undeland

Sturla, IF

1:23:01

+47:08

19:18

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

38:27

+0:00

9:51

2.

Syver Løken

Kongsberg OL

42:42

+4:15

10:56

3.

Erik Saugerud

Konnerud IL

42:53

+4:26

10:59

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

45:36

+7:09

11:41

5.

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

46:27

+8:00

11:54

6.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

46:36

+8:09

11:56

7.

Hroar Sanna

Ringerike OL

47:17

+8:50

12:07

8.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

48:17

+9:50

12:22

9.

Leif Kåre Besseberg

Eiker OL

48:42

+10:15

12:29

10.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

50:19

+11:52

12:54

11.

Gunnar Hope

Modum OL

50:24

+11:57

12:55

12.

Knut Aas

Ringerike OL

51:00

+12:33

13:04

13.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

52:00

+13:33

13:20

14.

Roar Bye

Modum OL

53:59

+15:32

13:50

15.

Helge Graffer

Ringerike OL

55:51

+17:24

14:19

16.

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

57:46

+19:19

14:48

17.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

59:26

+20:59

15:14

18.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

1:02:48

+24:21

16:06

19.

John Hofoss

Hadeland OL

1:06:38

+28:11

17:05

20.

Knut Ivar Kollstrøm

Ringerike OL

1:08:55

+30:28

17:40

DNS

Bjørn Johannesen

Kongsberg OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

29:26

+0:00

9:11

2.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

31:13

+1:47

9:45

3.

Bård Natvig

Nittedal OL

36:43

+7:17

11:28

4.

Geir Dahl

Ringerike OL

39:04

+9:38

12:12

5.

Roy Gjerding

OK Moss

52:41

+23:15

16:27

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Gunnar Jacobsen

Stokke IL

35:34

+0:00

11:06

2.

Helge Lye

IL Tyrving

43:56

+8:22

13:43

3.

Bård Stang

Modum OL

45:43

+10:09

14:17

4.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

51:27

+15:53

16:04

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

24:33

+0:00

10:40

2.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

25:53

+1:20

11:15

3.

Kjell Grønhovd

Modum OL

33:34

+9:01

14:35

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

25:15

+0:00

10:58

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

45:55

+0:00

19:57

DSQ

Ole Johan Torgerud

Stranden IL

1:49:21

153 164 154

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Thune

Ringerike OL

1:33:02

+0:00

40:26

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juha Viena

Ringerike OL

42:13

+0:00

10:49

2.

Celine Renard

Kongsberg OL

44:55

+2:42

11:31

2.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

44:55

+2:42

11:31

4.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

52:14

+10:01

13:23

5.

Rebecca Mårtenson

Koping-Kolsva

1:00:38

+18:25

15:32

6.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

1:03:40

+21:27

16:19

7.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:33:20

+51:07

23:55

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Strande

Ringerike OL

36:02

+0:00

12:00

2.

Per Gustafsson

Sturla, IF

37:48

+1:46

12:36

3.

Silje Carlsen

Sturla, IF

45:23

+9:21

15:07

4.

Marit Wenseth Kure

Nydalens SK

51:16

+15:14

17:05

5.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

57:28

+21:26

19:09

6.

Svend Kristian Eidsten

Sturla, IF

1:07:28

+31:26

22:29

7.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

1:23:52

+47:50

27:57

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

24:48

+0:00

9:32

2.

Anders Johnsen

Sturla, IF

51:49

+27:01

19:55

3.

Kjetil Spangberg

Konnerud IL

56:16

+31:28

21:38

4.

Ellen Sofie Ruud

Eiker OL

56:48

+32:00

21:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 juni 2017, 06:50:46

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

243

Antall startet:

223