Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka Flex-o løp 6 15. juni 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathea Meland Kongsland

Østmarka OK

34:43

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

43:31

+0:00

2.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

45:10

+1:39

3.

Line Hetle Wasberg

Oppsal Orientering

1:15:46

+32:15

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Winsvold

Østmarka OK

42:30

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

42:42

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka OK

1:01:50

+0:00

2.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:47:17

+45:27

38

Klasse: D 40-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Heredsvela

Østmarka OK

1:07:23

+0:00

2.

Katrine Holen

Østmarka OK

1:25:43

+18:20

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hanssen

Østmarka OK

50:16

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Huuse

Østmarka OK

38:12

+0:00

2.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

43:49

+5:37

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

50:01

+0:00

Klasse: H 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

43:18

+0:00

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Brage Knutsen

Østmarka OK

49:05

47 49

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

OSI

50:33

+0:00

2.

Magnus Ramberg

Østmarka OK

52:05

+1:32

3.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

52:10

+1:37

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Ramberg

Østmarka OK

56:26

+0:00

Klasse: H 40-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingar Woll

Østmarka OK

30:13

+0:00

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

55:51

+0:00

2.

Håvar Brevik

Østmarka OK

58:11

+2:20

3.

Rune Teigland

Østmarka OK

1:03:02

+7:11

4.

Terje Linløkken

Østmarka OK

1:05:57

+10:06

Klasse: H 50-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

40:33

+0:00

2.

Arne Kongsnes

Kolbotn og Skimt OL

1:00:41

+20:08

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Næss

Oppsal Orientering

46:27

+0:00

147 105 107 159 108 109 161 162 65

Klasse: H 60-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

52:00

+0:00

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka

1:07:03

+0:00

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

39:56

147 105 107 159 108 109 161 162 65


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 juni 2017, 20:22:02

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

31

Antall startet:

31