Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

St. Hanskuten 18. juni 2017

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

3:09:59

148 175

DSQ

Stine Aune

Nidarøst OK

3:10:00

148 175

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

3:00:57

+0:00

13:55

2.

Julie Hindenes

OL Gaula

3:01:00

+0:03

13:55

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:08:48

+0:00

9:10

2.

Tone Almås

IL Leik

1:30:30

+21:42

12:04

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

1:30:30

+0:00

12:04

2.

Turid Røsand

Nidarøst OK

1:57:37

+27:07

15:40

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

2:36:39

+1:06:09

20:53

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

3:35:59

148 175

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad

Freidig

1:04:00

+0:00

8:32

2.

Jonas Grønli

Freidig

1:10:16

+6:16

9:22

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

2:00:26

+0:00

9:15

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

Wing OK

1:58:41

+0:00

7:48

2.

Sindre Johannessen

Freidig

2:10:08

+11:27

8:33

3.

Ola Keiserås

IL Leik

2:17:51

+19:10

9:04

4.

Jonas Unsgård

IL Leik

2:20:06

+21:25

9:13

5.

Jørgen Longva

Byåsen IL

2:56:37

+57:56

11:37

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

OL Gaula

1:59:42

+0:00

9:12

DNS

Nils Kristian Skjærvold

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

2:03:22

+0:00

9:29

2.

Frode Haugskott

OL Trollelg

2:03:28

+0:06

9:29

3.

Geir Arnesen

Freidig

2:10:37

+7:15

10:02

4.

John Lerli

Melhus IL

2:35:12

+31:50

11:56

5.

Hjalmar Hugdal

OL Gaula

2:42:07

+38:45

12:28

6.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

2:47:29

+44:07

12:53

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

1:19:51

+0:00

10:38

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

1:26:11

+6:20

11:29

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:59:10

+39:19

15:53

DNS

Rolf Helge Røsand

Nidarøst OK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

1:19:19

+0:00

10:34

2.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

1:19:26

+0:07

10:35

3.

Magnus Landstad

Freidig

1:44:20

+25:01

13:54

4.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:45:23

+26:04

14:03

5.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:47:00

+27:41

14:16

DSQ

Robert Strøm

Wing OK

3:10:26

148 175

DNS

Rolf Karset

Steinkjer OK

Klasse: Tur kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:33:11

+0:00

18:38

2.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

1:49:48

+16:37

21:57

DSQ

Anna Bellingmo

OL Gaula

34:21

166 147 144 149 175 150

DSQ

Heidi Flå

Orkanger IF

DSQ

Hilde Bellingmo

OL Gaula

DNS

Ivar Skjærvold

OL Gaula

Klasse: Tur lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

Wing OK

1:19:06

+0:00

10:32

2.

Svein Unsgård

IL Leik

1:21:37

+2:31

10:52

3.

Svein Olav Åmot

IL Leik

1:28:30

+9:24

11:48

4.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

1:37:11

+18:05

12:57

4.

Einar Keiserås

IL Leik

1:37:11

+18:05

12:57

6.

Jan Hage

IL Leik

1:57:00

+37:54

15:36

6.

Brage Keiserås

IL Leik

1:57:00

+37:54

15:36

DSQ

Eivind Lona

Wing OK

1:07:14

148 175 150

DSQ

Petter Andreas Lona

Wing OK

1:40:59

148 175

DSQ

Joar Arvid Krognes

IL Leik

1:54:03

148


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juni 2017, 19:56:46

Arrangør:

Gaula, OL

Antall deltagere:

53

Antall startet:

49