Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Anikken Borseth | Selbu OK | 32:23 | ||||||
Anita Guldbransen | SBO | 22:45 | 100 | |||||
Klasse: D/H 10-N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Johanna Rosling | SBO | 23:26 | ||||||
Sigurd Sævik | SBO | 25:47 | ||||||
Rakel Størset | SBO | 20:26 | ||||||
Louise Kjesbu | SBO | 30:23 | ||||||
Einar Sævik | SBO | 25:56 | 114 115 116 117 | |||||
Malin Rian | SBO | 23:07 | ||||||
Petter Skulbørstad | SBO | 23:14 | ||||||
Gustav Standal | SBO | 26:00 | ||||||
Klasse: Damer 11-13 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ane Skulbørstad | SBO | 35:34 | +0:00 | ||||
2. | Astri Myhre Svinsås | SBO | 35:54 | +0:20 | ||||
Klasse: Damer 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingvild Kjesbu | SBO | 59:34 | +0:00 | ||||
2. | Solveig Vassenden | SBO | 1:01:58 | +2:24 | ||||
Klasse: Herrer 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Audun Wanvik Haugen | SBO | 43:43 | +0:00 | ||||
2. | Eivind Furunes | SBO | 46:11 | +2:28 | ||||
3. | Mattis Myhre | SBO | 47:47 | +4:04 | ||||
4. | HÃ¥vard Kjesbu | SBO | 49:20 | +5:37 | ||||
5. | Asle Skulbørstad | SBO | 55:24 | +11:41 | ||||
6. | Terje Solbakk | SBO | 1:14:05 | +30:22 | ||||
Klasse: Damer 45- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mette Wanvik | SBO | 39:42 | +0:00 | ||||
Klasse: Herrer 45- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | John Arne Lerfall | SBO | 47:17 | +0:00 | ||||
2. | Stig Gulbrandsen | SBO | 47:30 | +0:13 | ||||
3. | Arild Moa | SBO | 48:59 | +1:42 | ||||
Klasse: Direkte C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Berit Kjesbu | SBO | 29:31 | +0:00 | ||||
2. | Ann Irene Lerfald | SBO | 31:17 | +1:46 | ||||
3. | Edvin Grønning | Selbu OK | 55:38 | +26:07 | ||||
Klasse: Direkte B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingvild Geving Skulbørstad | SBO | 42:55 | +0:00 | ||||
Brutt | Rune Sævik | SBO | ||||||
Klasse: Direkte A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ann Elise Gederaas | SBO | 49:40 | +0:00 | ||||
2. | Gunnar Jarle Drivvold | Selbu OK | 56:33 | +6:53 | ||||
3. | Karin Galaaen | Selbu OK | 1:02:11 | +12:31 | ||||
Klasse: Direkte A lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sindre Haverstad | NTNUI | 40:55 | +0:00 | ||||
2. | Ole Wanvik Haugen | SPKL Freidig | 46:00 | +5:05 | ||||
3. | Oscar Lyngen | Freidig | 50:21 | +9:26 | ||||
4. | Harald Grønning | Selbu OK | 1:04:47 | +23:52 | ||||
5. | John Olaf Olaussen | Malvik OK | 1:15:36 | +34:41 | ||||
6. | Mali Røsseth | Selbu OK | 1:18:27 | +37:32 |
Sist oppdatert: | 20 juni 2017, 19:42:25 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 38 |
Antall startet: | 38 |