Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Stjørdalsmesterskap Selbuskogen 20. juni 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anikken Borseth

Selbu OK

32:23

Anita Guldbransen

SBO

22:45

100

Klasse: D/H 10-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johanna Rosling

SBO

23:26

Sigurd Sævik

SBO

25:47

Rakel Størset

SBO

20:26

Louise Kjesbu

SBO

30:23

Einar Sævik

SBO

25:56

114 115 116 117

Malin Rian

SBO

23:07

Petter Skulbørstad

SBO

23:14

Gustav Standal

SBO

26:00

Klasse: Damer 11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Skulbørstad

SBO

35:34

+0:00

2.

Astri Myhre Svinsås

SBO

35:54

+0:20

Klasse: Damer 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Kjesbu

SBO

59:34

+0:00

2.

Solveig Vassenden

SBO

1:01:58

+2:24

Klasse: Herrer 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Wanvik Haugen

SBO

43:43

+0:00

2.

Eivind Furunes

SBO

46:11

+2:28

3.

Mattis Myhre

SBO

47:47

+4:04

4.

Håvard Kjesbu

SBO

49:20

+5:37

5.

Asle Skulbørstad

SBO

55:24

+11:41

6.

Terje Solbakk

SBO

1:14:05

+30:22

Klasse: Damer 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Wanvik

SBO

39:42

+0:00

Klasse: Herrer 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Arne Lerfall

SBO

47:17

+0:00

2.

Stig Gulbrandsen

SBO

47:30

+0:13

3.

Arild Moa

SBO

48:59

+1:42

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Kjesbu

SBO

29:31

+0:00

2.

Ann Irene Lerfald

SBO

31:17

+1:46

3.

Edvin Grønning

Selbu OK

55:38

+26:07

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Geving Skulbørstad

SBO

42:55

+0:00

Brutt

Rune Sævik

SBO

Klasse: Direkte A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Elise Gederaas

SBO

49:40

+0:00

2.

Gunnar Jarle Drivvold

Selbu OK

56:33

+6:53

3.

Karin Galaaen

Selbu OK

1:02:11

+12:31

Klasse: Direkte A lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Haverstad

NTNUI

40:55

+0:00

2.

Ole Wanvik Haugen

SPKL Freidig

46:00

+5:05

3.

Oscar Lyngen

Freidig

50:21

+9:26

4.

Harald Grønning

Selbu OK

1:04:47

+23:52

5.

John Olaf Olaussen

Malvik OK

1:15:36

+34:41

6.

Mali Røsseth

Selbu OK

1:18:27

+37:32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 juni 2017, 21:42:25

Arrangør:

Stjørdals-Blink Orientering

Antall deltagere:

38

Antall startet:

38