Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar sommerkarusell 1 - Ullensaker 21. juni 2017

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Larsson Hovin

Ullensaker OL

34:59

+0:00

2.

Ida Engen

Nes OL

50:13

+15:14

3.

Marita Hernandez

Toten Troll

1:00:00

+25:01

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

32:13

+0:00

2.

Knut Engen

Nes OL

33:26

+1:13

3.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

36:32

+4:19

4.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

41:14

+9:01

5.

Mats Byfuglien

Synnfjell OL

41:25

+9:12

6.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

41:30

+9:17

7.

Per Aas

Eidsvoll OL

41:50

+9:37

8.

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

43:16

+11:03

9.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

45:50

+13:37

10.

Odd Gundersen

EIdsvoll OL

50:58

+18:45

11.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

54:09

+21:56

12.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:36:11

+1:03:58

DSQ

Pål Stenslet

Privat

32:59

44 46

DSQ

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

39:50

44

Brutt

Dag Økern

Frogner OL

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner OL

26:47

+0:00

2.

Anne Berit Moe

Gjerdrum OL

35:00

+8:13

3.

Tina Økern

Frogner OL

36:26

+9:39

4.

Emma Skårbø

Ullensaker OL

44:03

+17:16

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Torbjørnsson

Ullensaker OL

22:36

+0:00

2.

Odd Sletten

Ullensaker OL

22:42

+0:06

3.

Per Sørberg

Frogner OL

24:12

+1:36

4.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

28:28

+5:52

5.

Hans Larsen

Gjerdrum IL

32:51

+10:15

6.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

34:46

+12:10

7.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

44:10

+21:34

DSQ

Alexander Sletten

Ullensaker OL

42:31

31 38 32 33 39 49 34 41 37

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wilma Torbjørnsson

Ullensaker OL

22:05

+0:00

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Bjørnar Myrland

Ullensaker OL

22:46

+0:00

1.

Per Magnus Lynne

Ullensaker OL

22:46

+0:00

Brutt

Håkon Lynne

Ullensaker OL

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 juni 2017, 22:03:47

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

37

Antall startet:

37