Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsdilten 14. juli 2017

Klasse: 5,0 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

36:02

+0:00

2.

Håvard Eidsmo

Freidig

37:17

+1:15

3.

Knut Kyrkjebø

TIF Viking

37:26

+1:24

4.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

38:03

+2:01

5.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

38:14

+2:12

6.

Sverre Narum

Vang OL

38:43

+2:41

7.

Sven Olsson

Korsnäs IF

40:43

+4:41

8.

Mattis Myhre

Stjørdals Blink Orientering

41:52

+5:50

9.

Terje Wikstrøm

Ringsaker OK

42:40

+6:38

10.

Marius Bjugan

Halden SK

44:56

+8:54

11.

Kjetil Molund

IL Tyrving

50:03

+14:01

12.

Knut Anders Løken

Fossum IF

52:42

+16:40

13.

Henning Wærnøe

Hamar OK

59:01

+22:59

14.

Svein Thorsberg

Grue IL

1:06:02

+30:00

DNS

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

DNS

Torbjørn Høyer Staugaard

FIF Hillerød Orientering

Klasse: 5.0 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Therese Bergkvist

Korsnäs IF

40:42

+0:00

2.

Solveig Vassenden

Stjørdals-Blink Orientering

50:36

+9:54

DSQ

Sigrid Høyer Staugaard

FIF Hillerød Orientering

58:52

117 118 119 120 123 124

DSQ

Maria Høyer Staugaard

FIF Hillerød Orientering

1:12:47

123

Klasse: 3,7 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Bøe

Fana IL

32:06

+0:00

2.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

34:20

+2:14

110

3.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

35:41

+3:35

4.

Trond Feiring

Hamar OK

37:34

+5:28

5.

Ole Myklemyr

Eiker OL

38:29

+6:23

6.

Christer Ericson

Åmåls OK

38:48

+6:42

7.

Arne Inge Kolstad

Wing OK

42:01

+9:55

8.

Per Aasen

Tormod Skilag

42:25

+10:19

9.

Erik Haugen

Ringsaker OK

42:29

+10:23

10.

Per Heringstad

Heidal IL

43:25

+11:19

11.

Tore Jørgensen

Hamar OK

43:49

+11:43

12.

Herman Brunborg

Nittedal OL

44:34

+12:28

13.

Heribert Kink

Tormod Skilag

44:45

+12:39

14.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

45:02

+12:56

15.

Thomas Eriksson

Umeå OK

46:32

+14:26

16.

Bjørn Offigstad

Øyer-Tretten IL

47:02

+14:56

17.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

51:33

+19:27

18.

Arthur Brunborg

Nittedal Ol

53:59

+21:53

19.

Magnus Zachariasen

Oppsal Orientering

54:59

+22:53

110

20.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

55:10

+23:04

21.

Nils Olav Vennevik

Freidig

58:53

+26:47

22.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:01:02

+28:56

23.

Øystein Skappel

Lillehammer OK

1:02:43

+30:37

110

24.

Per Olav Rustad

Raumar Orientering

1:37:08

+1:05:02

DSQ

Hans Zachariassen

Oppsal Orientering

Klasse: 3,7 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Freidig

31:55

+0:00

2.

Maja Bergkvist

Korsnäs IF

32:16

+0:21

3.

Anne Grete Rustad

Raumar Orientering

37:00

+5:05

4.

Maria Ericson

Åmåls OK

38:00

+6:05

5.

Karianne Hauge

Halden SK

41:18

+9:23

6.

Aleidis Løken

Heming Orientering

42:09

+10:14

7.

Kjersti Heringstad

Heidal IL

43:20

+11:25

8.

Torunn Heringstad

Heidal IL

43:22

+11:27

9.

Berit Berge

IL Tyrving

43:56

+12:01

10.

Stine Myklemyr

Eiker OL

44:48

+12:53

11.

Maren Hjelmeseth

Markane IL

45:55

+14:00

12.

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

48:32

+16:37

13.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

48:56

+17:01

14.

Elin Flø

Lillomarka OL

53:26

+21:31

15.

Anne Ruste

Lillomarka OL

55:58

+24:03

16.

Mari Persson

Asker Skiklubb

59:31

+27:36

17.

Margaret Roseveare

Oppsal Orientering

1:00:16

+28:21

18.

Gro Ellegaard

Vang OL

1:05:47

+33:52

19.

Trude Kyrkjebø

TIF Viking

1:09:32

+37:37

Klasse: 2,6 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Olsen

Konnerud IL

28:15

+0:00

2.

Jørn Torgersen

TIF Viking

33:34

+5:19

3.

Knut Fjæstad

Hamar OK

34:43

+6:28

4.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

34:56

+6:41

5.

Magnus Molund

IL Tyrving

37:31

+9:16

6.

Hans Larsen

Raumar OK

37:46

+9:31

110

7.

Arne Svalund

Øyer-Tretten IL

40:24

+12:09

110

8.

Lauritz Brunborg

Nittedal OL

44:49

+16:34

9.

Simen Grønning

Melhus IL

49:02

+20:47

DSQ

Odd Hauger

Brandval/Kongsvinger OK

36:31

114

Klasse: 2,6 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Moa Bergkvist

Korsnäs IF

23:55

+0:00

2.

Tora Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

26:48

+2:53

3.

Emilie Ruste Flø

Lillomarka OL

28:59

+5:04

4.

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

30:38

+6:43

5.

Ingjerd Sognæs

Bergens TF

30:44

+6:49

6.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

34:41

+10:46

7.

Kari Lillebråten

Melhus IL

36:43

+12:48

8.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

36:59

+13:04

9.

Mona Hauger

Brandval/Kongsvinger OK

37:58

+14:03

10.

Sara Molund

IL Tyrving

38:11

+14:16

11.

Liv Feiring

Hamar OK

38:30

+14:35

12.

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

38:47

+14:52

13.

Bente Tangen Wikstrøm

Ringsaker OK

40:41

+16:46

14.

Heidi Svalund

Konnerud IL

41:25

+17:30

15.

Randi Aas Fjæstad

Hamar OK

42:41

+18:46

16.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

45:37

+21:42

17.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

45:47

+21:52

110

18.

Tove Lillebråten

Tormod Skilag

49:04

+25:09

19.

Solveig Aasen

Tormod Skilag

59:40

+35:45

DSQ

Anne Berit Moe

Raumar Orientering

12:59

114 121 122 125 249

Klasse: N-1.5 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Svalund Olsen

Konnerud IL

22:42

+0:00

2.

Elias Hauge Bjugan

Halden SK

25:35

+2:53

3.

Sigurd Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

25:42

+3:00

4.

Elias Molund

IL Tyrving

37:10

+14:28

110

5.

Ivar Haueland

No Club

49:53

+27:11

6.

Torstein Lyberg

No Club

50:03

+27:21

DSQ

Simen Bergstrøm

IL Tyrving

50:45

128 126 249

DSQ

Max Bergstrøm

IL Tyrving

51:34

128 126 249

Klasse: N-1,5 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

17:05

+0:00

2.

Margret Hjelmeset

Nedre Sigdal IF

31:27

+14:22

3.

Helga Hjelmeset

Nedre Sigdal IF

31:30

+14:25

4.

Ane Hjelmeset

Markane Il

31:35

+14:30

111

5.

Ingrid Grønning

Melhus IL

41:40

+24:35

6.

Sisse Lyberg

No Club

49:41

+32:36


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 juli 2017, 10:51:56

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

108

Antall startet:

106