Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Myggklasken 15. juli 2017

Klasse: 5,2 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristen Mikkelsplass

Nesbyen IL

35:32

+0:00

2.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

35:38

+0:06

110

3.

Erlend Slokvik

Toten-Troll

36:42

+1:10

4.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

37:16

+1:44

110

4.

Kennet Bilstad

Vang OL

37:16

+1:44

6.

Anders Haugskott

OL Trollelg

37:33

+2:01

7.

Jo Even Kolstad

Freidig

37:56

+2:24

8.

Marius Bjugan

Halden SK

38:39

+3:07

9.

Mattis Myhre

Stjørdals Blink Orientering

38:47

+3:15

10.

Knut Kyrkjebø

TIF Viking

38:54

+3:22

11.

Håvard Eidsmo

Freidig

38:59

+3:27

12.

Jan Ola Pedersen

Vang OL

40:52

+5:20

13.

Pål Gunnar Mikkelsplass

Nesbyen IL

43:06

+7:34

14.

Frode Haugskott

OL Trollelg

45:11

+9:39

15.

Sverre Narum

Vang OL

47:23

+11:51

16.

Terje Wikstrøm

Ringsaker OK

47:42

+12:10

17.

Øyvind Scjelderup

Freidig

50:01

+14:29

110

18.

Knut Anders Løken

Fossum IF

53:51

+18:19

19.

Svein Thorsberg

Grue IL

59:24

+23:52

20.

Herman Brunborg

Nittedal OL

1:28:46

+53:14

DSQ

Vegard Myklemyr

Eiker OL

31:23

120 121 122 123 124 125

Klasse: 5,2 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Vassenden

Stjørdals-Blink Orientering

50:58

+0:00

Klasse: 3,8 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Huber

Hamar OK

35:06

+0:00

110

2.

Øistein Bøe

Fana IL

35:49

+0:43

3.

Svein Terje Kolstad

Freidig

35:59

+0:53

4.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

36:48

+1:42

5.

Ulrik Staugaard

FIF Hillerød Orientering

37:24

+2:18

6.

Kjell Magne Nordvi

Grue IL

38:33

+3:27

7.

Ole Myklemyr

Eiker OL

40:28

+5:22

8.

Trond Feiring

Hamar OK

41:38

+6:32

9.

Christer Ericson

Åmåls OK

42:29

+7:23

10.

Heribert Kink

Tormod Skilag

42:38

+7:32

11.

Tormod Prestrud

Rudsbygd IL

42:39

+7:33

12.

Arne Inge Kolstad

Wing OK

43:30

+8:24

13.

Morten Johannessen

Røyken OL

44:59

+9:53

14.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

45:00

+9:54

15.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

46:12

+11:06

110

16.

Erik Haugen

Ringsaker OK

46:23

+11:17

17.

Øystein Melby

Vang OL

46:24

+11:18

110

18.

Tore Jørgensen

Hamar OK

46:52

+11:46

19.

Mart Broeren

Argus NED

47:42

+12:36

20.

Jon Birger Skansen

Rudsbygd Il

48:18

+13:12

21.

Jørn Torgersen

TIF Viking

49:00

+13:54

22.

Per Olav Rustad

Raumar Orientering

51:57

+16:51

22.

Per Olav Rustad

Raumar Orientering

51:57

+16:51

24.

Henning Granli

Heidal IL

54:06

+19:00

25.

Nils Olav Vennevik

Freidig

54:36

+19:30

26.

Per Aasen

Tormod Skilag

55:44

+20:38

110

27.

Ivar Olsen

Konnerud IL

56:00

+20:54

28.

Arthur Brunborg

Nittedal OL

56:48

+21:42

29.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

57:24

+22:18

30.

Simen Grønning

Melhus IL

58:31

+23:25

110

31.

Øystein Skappel

Lillehammer OK

58:32

+23:26

32.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:01:51

+26:45

Klasse: 3,8 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Rønning

Hamar OK

+0:00

2.

Kjersti Rønning

Hamar OK

32:23

+0:00

3.

Frida Haugskott

OL Trollelg

32:52

+0:29

4.

Karianne Hauge

Halden SK

34:05

+1:42

5.

Sigrid Høyer Staugaard

FIF Hillerød Orientering

34:14

+1:51

6.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

35:14

+2:51

7.

Malin Sandstad

Freidig

35:40

+3:17

110

8.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

36:54

+4:31

110

9.

Tove Strand

Måren OK

38:29

+6:06

10.

Ane Malene Kolstad

Freidig

39:01

+6:38

110

11.

Anne Grete Rustad

Raumar Orientering

40:37

+8:14

12.

Maria Ericson

Åmåls OK

42:32

+10:09

13.

Maria Høyer Staugaard

FIF Hillerød Orientering

42:41

+10:18

14.

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

43:44

+11:21

15.

Aleidis Løken

Heming Orientering

43:46

+11:23

16.

Maren Hjelmeseth

Markane IL

44:15

+11:52

17.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

44:48

+12:25

18.

Tora Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

46:37

+14:14

19.

Stine Myklemyr

Eiker OL

46:49

+14:26

110

20.

Ingjerd Sognæs

Bergens TF

52:39

+20:16

21.

Heidi Svalund

Konnerud IL

54:18

+21:55

110

22.

Liv Feiring

Hamar OK

56:08

+23:45

22.

Liv Feiring

Hamar OK

56:08

+23:45

24.

Kari Lillebråten

Melhus IL

58:37

+26:14

110

25.

Trude Kyrkjebø

TIF Viking

59:39

+27:16

26.

Gro Ellegaard

Vang OL

1:00:28

+28:05

27.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

1:00:47

+28:24

28.

Åse Nybakken

Tormod Skilag

1:12:36

+40:13

111 110

29.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

1:31:19

+58:56

Klasse: 2,1 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Hauger

Brandval/Kongsvinger OK

30:01

+0:00

2.

Hans Larsen

Raumar Orientering

31:08

+1:07

110

3.

Arne Svalund

Øyer-Tretten IL

31:23

+1:22

4.

Knut Fjæstad

Hamar OK

31:24

+1:23

5.

Arne Westeraas

Heidal IL

41:31

+11:30

Klasse: 2,1 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Berit Moe

Raumar Orientering

21:23

+0:00

2.

Mona Hauger

Brandval/Kongsvinger OK

25:46

+4:23

3.

Kjersti Småstuen

OL Toten-Troll

27:24

+6:01

4.

Bente Tangen Wikstrøm

Ringsaker OK

30:19

+8:56

5.

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

30:39

+9:16

6.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

30:47

+9:24

7.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

32:35

+11:12

8.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

33:07

+11:44

9.

Bjørg H. Prestrud

Rudsbygd Il

36:49

+15:26

10.

Randi Aas Fjæstad

Hamar OK

37:16

+15:53

11.

Odbjørg Nordeng

Rudsbygd Il

39:09

+17:46

110

12.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

39:13

+17:50

13.

Solveig Aasen

Tormod Skilag

51:53

+30:30

Klasse: N-1.1 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Høyer Staugaard

FIF Hillerød Orientering

11:02

+0:00

2.

Henrik Svalund Olsen

Konnerud IL

15:05

+4:03

3.

Lauritz Brunborg

Nittedal OL

15:21

+4:19

4.

Sigurd Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

21:23

+10:21

110

5.

Mikael Ryan Bråten

Lørenskog

32:51

+21:49

110

6.

Torstein Lyberg

No Club

33:42

+22:40

7.

Simen Bergstrøm

IL Tyrving

36:15

+25:13

8.

Max Bergstrøm

IL Tyrving

36:27

+25:25

Klasse: N-1.1 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

12:18

+0:00

2.

Margret Hjelmeset

Nedre Sigdal IF

23:50

+11:32

3.

Ane Hjelmeset

Markane Il

23:58

+11:40

4.

Helga Hjelmeset

Nedre Sigdal IF

24:58

+12:40

5.

Sissel Lyberg

Toten Troll

33:35

+21:17


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 juli 2017, 11:34:13

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

114

Antall startet:

114