Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raphamnløpet 16. juli 2017

Klasse: Damer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

38:48

+0:00

2.

Mona Hauger

Brandval/Kongsvinger OK

41:45

+2:57

3.

Anne Ruste

Lillomarka OL

48:57

+10:09

4.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

52:01

+13:13

5.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

58:13

+19:25

6.

Bente Tangen Wikstrøm

Ringsaker OK

1:02:07

+23:19

7.

Kjersti Småstuen

OL Toten-Troll

1:03:52

+25:04

8.

Randi Aas Fjæstad

Hamar OK

1:19:22

+40:34

9.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

1:22:48

+44:00

DNS

Tove Bakken

Lillehammer OK

Klasse: Damer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

41:43

+0:00

2.

Maria Høyer Staugaard

FIF Hillerød Orientering

46:38

+4:55

3.

Sigrid Høyer Staugaard

FIF Hillerød Orientering

47:05

+5:22

4.

Ragnhild Skogsrud

OL Vallset/Stange

47:36

+5:53

5.

Berit Berge

IL Tyrving

47:54

+6:11

6.

Lisbeth Gråv

Vang OL

51:11

+9:28

7.

Marit Mikkelsplass

Nesbyen

52:59

+11:16

8.

Hege Wang

Lillomarka OL

54:09

+12:26

9.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

56:21

+14:38

10.

Liv Feiring

Hamar OK

56:50

+15:07

11.

Elin Flø

Lillomarka OL

1:14:22

+32:39

DSQ

Trude Kyrkjebø

TIF Viking

1:06:29

33 35 117

DNS

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

DNS

Maria Persson

Asker Skiklubb

DNS

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

DNS

Randi Fallbakken Berge

Løten o-lag

Klasse: Herrer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Hauger

Brandval/Kongsvinger OK

48:18

+0:00

2.

Øystein Skappel

Lillehammer OK

50:19

+2:01

3.

Bernt O. Myrvold

Sarpsborg OL

55:35

+7:17

4.

Jardar Sandstad

Selbu OK

57:48

+9:30

5.

Knut Fjæstad

Hamar OK

59:32

+11:14

DSQ

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

35:11

37 114 115

DNS

Kjell Joar Rognstad

Lillehammer OK

DNS

Kristin Hasle Haslestad

Ringsaker OK

DNS

John Fallbakken

OL Vallset/Stange

Klasse: Herrer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Bøe

Fana IL

36:25

+0:00

2.

Øyvind Schjelderup

Freidig

38:04

+1:39

3.

Stein Arne Negård

Vang OL

38:32

+2:07

4.

Terje Wikstrøm

Ringsaker OK

38:48

+2:23

5.

Øystein Melby

Vang OL

45:35

+9:10

6.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

45:55

+9:30

7.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

46:39

+10:14

8.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

48:31

+12:06

9.

Ulrik Staugaard

FIF Hillerød Orientering

49:20

+12:55

10.

Kjell Magne Nordvi

Grue IL

49:21

+12:56

11.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

49:27

+13:02

12.

Trond Feiring

Hamar OK

52:23

+15:58

13.

Morten Johannessen

Røyken OL

53:53

+17:28

14.

Erik Haugen

Ringsaker OK

53:56

+17:31

15.

Heribert Kink

Tormod Skilag

1:03:40

+27:15

16.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

1:08:27

+32:02

17.

Herman Brunborg

Nittedal

1:09:36

+33:11

18.

Mart Broeren

Argus

1:14:02

+37:37

19.

Arthur Brunborg

Nittedal

1:20:28

+44:03

20.

Nils Olav Vennevik

Freidig

14:26:40

+13:50:15

DNS

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

DNS

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

DNS

Harald Berge

Løten o-lag

DNS

Per Aasen

Tormod Skilag

Klasse: Nybegynnerløype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sissel Nyberg

Noteam

39:22

Torstein Nyberg

Noteam

39:18

Torgrim Hasle Haslestad

Ringsaker OK

17:05

Hanna Haldin

Halden SK

29:39

Torbjørn Høyer Staugaard

FIF Hillerød Orientering

16:26

Eivind Hasle Haslestad

Ringsaker OK

17:54

Max Bergstrøm

IL Tyrving

40:29

Anne M. Grimsvang

Noteam

36:55

Elias Bjugan

Halden

33:23

Lauritz Brunborg

Nitteal

28:32

Simen Bergstrøm

IL Tyrving

41:04

DNS

Eero Martomaa

Kalevan rasti

DNS

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

Klasse: Herrer lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Haldin

Halden SK

35:12

+0:00

2.

Kristen Mikkelsplass

Nesbyen

37:17

+2:05

3.

Simo Martomaa

Kalevan rasti

37:32

+2:20

4.

Kenneth Bilstad

Vang OL

38:19

+3:07

5.

Håvard Eidsmo

Freidig

39:12

+4:00

6.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

39:49

+4:37

7.

Johan Ivarsson

Freidig

41:48

+6:36

8.

Anders Haugskott

OL Trollelg

42:10

+6:58

9.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

42:16

+7:04

10.

Pål Grunnar Mikkelsplass

Nesbyen

45:36

+10:24

11.

Mattis Myhre

Stjørdals-Blink Orientering

46:10

+10:58

12.

Frode Haugskott

OL Trollelg

46:28

+11:16

13.

Marius Bjugan

Halden SK

47:25

+12:13

14.

Einar Lofthus

Hamar OK

47:50

+12:38

15.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

49:05

+13:53

16.

Jan Ola Pedersen

Vang OL

49:41

+14:29

17.

Sverre Narum

Vang OL

50:44

+15:32

18.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

51:48

+16:36

19.

Lars Sandstad

Freidig

55:18

+20:06

20.

Andreas Huber

Hamar OK

59:42

+24:30

21.

Christer Ericson

Åmåls OK

1:10:07

+34:55

22.

Dag Wang

Lillomarka OL

1:10:59

+35:47

23.

Svein Thorsberg

Grue IL

1:17:54

+42:42

24.

Sindre Jacobsen

Noteam

1:26:42

+51:30

Brutt

Knut Kyrkjebø

TIF Viking

18:44

35 116 117 100

DNS

Mats Eidsmo

Freidig

Klasse: Damer lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Rønning

Hamar OK

52:59

+0:00

2.

Malin Sandstad

Freidig

54:09

+1:10

3.

Solveig Vassenden

Stjørdals-Blink Orientering

59:25

+6:26

4.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

1:00:18

+7:19

5.

Ingvild Wang

NTNUI

1:02:07

+9:08

6.

Frida Haugskott

OL Trollelg

1:03:37

+10:38

7.

Maria Ericson

Åmåls OK

1:12:03

+19:04

8.

Line Nybakken

Kalevan rasti

1:12:48

+19:49

9.

Agnethe Hasli

Gjø-Vard OL

1:14:46

+21:47

Brutt

Karianne Hauge

Halden SK

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

25:45

+0:00

2.

Emilie Ruste Flø

Lillomarka OL

30:41

+4:56

3.

Solveig Aasen

Tormod Skilag

1:25:02

+59:17


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juli 2017, 16:11:44

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

111

Antall startet:

96