Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Sprintcup 2010 PoengoversiktDataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup Finale 20. mai 2010

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

6:33

+0:00

2.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

6:36

+0:03

3.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

7:19

+0:46

4.

Helga Stenvik

Byåsen IL

8:58

+2:25

5.

Eldrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

9:09

+2:36

6.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

9:12

+2:39

7.

Hege Lien

Selbu OK

9:48

+3:15

8.

Pernille Opheim

Freidig

16:55

+10:22

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

26:55

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

26:57

+0:02

3.

Frida Sæther

Freidig, SPK

27:13

+0:18

4.

Anna Solberg

Trollelg, OL

29:37

+2:42

5.

Sigrid Moen Pedersli

Trollelg, OL

30:02

+3:07

6.

Kristine Klock Fleten

Wing OK Trondheim

35:33

+8:38

7.

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

35:41

+8:46

8.

Gina Mølnvik

Freidig, SPK

36:57

+10:02

9.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

52:53

+25:58

DSQ

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

29:04

136

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

22:24

+0:00

2.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula, OL

28:06

+5:42

3.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

29:16

+6:52

4.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

37:45

+15:21

5.

Kjersti Midtbø

Wing OK Trondheim

41:49

+19:25

6.

Sigrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

44:26

+22:02

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

31:48

+0:00

2.

Trude Nonstad Fornes

Malvik IL

38:34

+6:46

3.

Kari Lien Johnsen

Byåsen IL

41:35

+9:47

4.

Silje Borge Hovi

NTNUI

43:22

+11:34

5.

Hege Østnor Døllner

Wing OK Trondheim

44:38

+12:50

Klasse: D 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grete Olsen

Eget

58:42

+0:00

124 125 126 123 135

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Johanne Lind

NTNUI

23:51

+0:00

2.

Helen Suzanne Palmer

Wing OK Trondheim

25:41

+1:50

3.

Hanne Nøvik

NTNUI

26:44

+2:53

4.

Karianne Ruud

NTNUI

27:27

+3:36

5.

Hanna H. Nordbrøden

NTNUI

29:25

+5:34

6.

Ane Baldishol Brevig

NTNUI

30:11

+6:20

7.

Gøril Eide

Byåsen IL

30:14

+6:23

8.

Elise Egseth

Wing OK Trondheim

30:38

+6:47

9.

Bodil Holmström

NTNUI

33:23

+9:32

10.

Chloe Blanc

NTNUI

33:26

+9:35

11.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

34:00

+10:09

12.

Britt Ingunn Nydal

Lillomarka OL

34:59

+11:08

13.

Line Hagman

NTNUI

35:32

+11:41

14.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

35:43

+11:52

15.

Tessa Hill

NTNUI

35:47

+11:56

16.

Mathilde Korvald Skaare

NTNUI

36:09

+12:18

17.

Siri Bente Haugen

NTNUI

37:22

+13:31

18.

Emily Wall

Wing OK Trondheim

37:24

+13:33

19.

Sofie Aarnes

NTNUI

38:32

+14:41

20.

Anna Hall

NTNUI

39:46

+15:55

21.

Jenny Persson

NTNUI

40:35

+16:44

22.

Kirsten Vike

Wing OK Trondheim

42:58

+19:07

23.

Marit Wenseth Kure

NTNUI

43:24

+19:33

24.

Mai Watson

NTNUI

43:25

+19:34

25.

Vigdis Holom

NTNUI

45:22

+21:31

26.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

45:48

+21:57

DSQ

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka O-lag

33:41

136

DSQ

Ingerid Zeiner

NTNUI

58:14

122

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

27:25

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

28:23

+0:58

3.

Christine Gjermo

Freidig, SPK

30:56

+3:31

4.

Hilde Forbord

Malvik IL

32:17

+4:52

5.

Frøydis Sjøvold

Byåsen IL

36:00

+8:35

6.

Kjersti Selmer

Freidig, SPK

39:17

+11:52

7.

Ingunn Morset

Wing OK Trondheim

52:29

+25:04

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

28:06

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

33:31

+5:25

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

37:30

+9:24

4.

Grete Berge Owren

Freidig, SPK

37:42

+9:36

5.

Karin Galaaen

Selbu OK

50:17

+22:11

DSQ

Gro Rypdal

Byåsen IL

36:18

136

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

37:17

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

6:03

+0:00

2.

Mathias Vindal

Wing OK Trondheim

6:12

+0:09

3.

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

6:25

+0:22

4.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK Trondheim

6:33

+0:30

5.

Adrian Opheim

Freidig, SPK

6:46

+0:43

6.

Odin Løvås

Freidig, SPK

7:40

+1:37

7.

Ulrik Sellæg

Trollelg, OL

7:46

+1:43

8.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

8:12

+2:09

9.

Are Lodgaard

Byåsen IL

8:42

+2:39

10.

Bendik Østvik

Wing OK Trondheim

9:18

+3:15

11.

Sander Lerseth

Trollelg

9:45

+3:42

12.

Martin Selmer

Freidig, SPK

11:44

+5:41

13.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

12:55

+6:52

DSQ

Kjetil Mølnvik

Freidig, SPK

5:35

82

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

26:16

+0:00

2.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

26:19

+0:03

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

27:12

+0:56

4.

Olav Andreas Remmen

Trollelg, OL

27:14

+0:58

5.

Arvid Lyngstad

Wing OK Trondheim

29:05

+2:49

6.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

29:57

+3:41

7.

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

35:29

+9:13

8.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

36:12

+9:56

9.

Fredrik Meslo

Wing OK Trondheim

36:13

+9:57

10.

Asbjørn Midtbø

Wing OK Trondheim

37:21

+11:05

11.

Mikkel Flått

Byåsen IL

37:46

+11:30

12.

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

37:54

+11:38

13.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

38:19

+12:03

14.

Nils Ola Kvam

Freidig, SPK

38:36

+12:20

15.

Johannes Midtbø

Wing OK Trondheim

39:36

+13:20

16.

Oskar Torvik

Wing OK Trondheim

40:56

+14:40

17.

Martin Løvås

OK Nidarøst

44:01

+17:45

18.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

52:51

+26:35

19.

Ottar Østvik

Wing OK Trondheim

1:02:28

+36:12

DSQ

john Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

36:17

137

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg, OL

20:53

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

Trollelg, OL

21:00

+0:07

3.

Andreas Sølberg

Leik, IL

21:02

+0:09

4.

Tormod Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

21:08

+0:15

5.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

23:14

+2:21

6.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

26:04

+5:11

7.

Håkon Selmer

Freidig, SPK

26:07

+5:14

8.

Ola Keiserås

Leik, IL

27:20

+6:27

9.

Brage Sæther

Freidig, SPK

29:17

+8:24

10.

Ådne K. Berg

IL Leik

30:55

+10:02

11.

Ingebrigt Eid

IL Leik

32:05

+11:12

12.

Mattis Holt

Freidig, SPK

36:13

+15:20

13.

Robin Kjelaas

Malvik IL

38:37

+17:44

14.

Torgeir Leithe

Selbu OK

39:31

+18:38

15.

Arne Hofsmo

selbu ok

39:35

+18:42

16.

Joakim Stokke

Selbu OK

42:54

+22:01

17.

Jonas Duffy

Malvik IL

47:13

+26:20

DSQ

Terje Sørgård

Byåsen IL

26:54

137

DSQ

Bendik Standal

Byåsen IL

29:03

133

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Wing OK

22:23

+0:00

2.

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

23:43

+1:20

3.

Tor Håkon Skogstad

OL Gaula

24:10

+1:47

4.

Kristian Pedersen

Trollelg, OL

28:58

+6:35

5.

Erlend Skrøvseth

Wing OK Trondheim

46:56

+24:33

DSQ

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

23:57

135

DSQ

Ola Morset

Wing OK Trondheim

25:29

133 134 136 137 138 139 140 141 142 150

DSQ

Simen Olafsen

Freidig, SPK

30:56

124 125 129 130 127 128 126 123

DSQ

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig, SPK

34:26

137

Klasse: H 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Glomma Papp BIL

27:12

+0:00

2.

Eivind Langseth

SpareBank 1 Midt-Norge

28:44

+1:32

3.

Halvor Lund

SINTEF Energi BIL

34:17

+7:05

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Chris Forne

Wing OK Trondheim

19:15

+0:00

2.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

19:46

+0:31

3.

Bård Nonstad

Trollelg, OL

21:38

+2:23

4.

Martin Hoset

NTNUI

22:17

+3:02

5.

Jan Schmid

Trollelg, OL

22:24

+3:09

6.

Terje Maroni

Byåsen IL

22:25

+3:10

7.

Jan Palas

NTNUI

22:54

+3:39

8.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

22:58

+3:43

9.

Øystein Haug

Frol IL

23:15

+4:00

10.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

23:29

+4:14

11.

Lars Hol Moholdt

Wing OK Trondheim

23:33

+4:18

12.

Tommy Schmid

Trollelg, OL

23:35

+4:20

13.

David Kabath

NTNUI

23:54

+4:39

14.

Trond Strandberg

NTNUI

24:07

+4:52

15.

Lars Eid Nielsen

NTNUI

24:35

+5:20

16.

Michal Bialozyt

NTNUI

24:41

+5:26

17.

Øivind Aunøien

OK Fjell

24:47

+5:32

18.

Stian Bergersen

NTNUI

24:49

+5:34

19.

Øyvind Enger

NTNUI

25:42

+6:27

20.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

25:52

+6:37

21.

Alastair Brunton

Wing OK Trondheim

26:06

+6:51

22.

Jostein Kvakland

Wing OK Trondheim

26:21

+7:06

23.

Ims Bjarte

NTNUI

26:23

+7:08

23.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

26:23

+7:08

25.

Tor Andreas Andersen

NTNUI

27:10

+7:55

26.

Snorre Hansen

Byåsen IL

27:22

+8:07

27.

Lars Skjeset

NTNUI

27:37

+8:22

28.

Trygve Olsen

NTNUI

28:51

+9:36

29.

Felix Breitschädel

NTNUI

29:19

+10:04

30.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

29:27

+10:12

31.

Arild Nomeland

Kristiansand OK

30:01

+10:46

32.

Sveinung Heide Vaskinn

Byåsen IL

30:17

+11:02

33.

Bjørn Owren

NTNUI

31:44

+12:29

34.

Anders Einum

NTNUI

31:50

+12:35

35.

Hallvard Nordbrøden

NTNUI

33:19

+14:04

36.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

33:57

+14:42

37.

Marius Østnor Døllner

Wing OK Trondheim

34:18

+15:03

37.

Jostein Bø Fløystad

NTNUI

34:18

+15:03

39.

Brage Keiserås

Leik, IL

34:36

+15:21

40.

Torbjørn Aass

NTNUI

34:37

+15:22

41.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

34:41

+15:26

42.

aleksander pedersen

Trollelg, OL

37:31

+18:16

43.

Are Løset

NTNUI

38:25

+19:10

44.

Yngve Solemdal

NTNUI

39:23

+20:08

45.

Olle Malmring

Freidig

39:30

+20:15

46.

Håvard Klemetsen

OL Trollelg

39:34

+20:19

47.

Tore Aarhus Gulbrandsen

NTNUI

40:06

+20:51

48.

Kris Arvesen

NTNUI

1:01:30

+42:15

DSQ

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

21:04

129 130 127 128 126 123 133 134 136 137 138 139 14...

DSQ

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

28:24

121 127 128 126 123 136

DSQ

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

28:30

124 125 129 130 127 128 126 123

DSQ

Vegard Brun Saga

NTNUI

28:48

137

DSQ

Halvor Saunes

NTNUI

31:57

121

DSQ

Marius Dietrichson

KOL

42:02

129 130 127 128 126 123 133 134 136 137 138 139 14...

DSQ

Ole Ivar Eide

NTNUI

47:09

136

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK Trondheim

16:32

+0:00

2.

Håvard Lorange

Freidig, SPK

18:00

+1:28

3.

Bård Smestad

Wing OK Trondheim

18:28

+1:56

4.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

21:17

+4:45

5.

Harald Førdedal

Wing OK Trondheim

23:08

+6:36

6.

Øyvind Schjelderup

Freidig, SPK

23:10

+6:38

7.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

23:11

+6:39

8.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

26:00

+9:28

9.

Dag Erik Helland

Wing OK Trondheim

26:13

+9:41

10.

Jan Hage

Leik, IL

27:21

+10:49

11.

Gaute Fornes

Malvik IL

27:40

+11:08

12.

Erik Foss

Leik, IL

27:43

+11:11

13.

Trond Sletner

Byåsen IL

27:48

+11:16

14.

Jon Vindal

Wing OK Trondheim

29:13

+12:41

15.

Svein Terje Kolstad

Freidig, SPK

29:25

+12:53

16.

Bjarne Lien

Byåsen IL

30:53

+14:21

17.

Arild Heggeset

Freidig, SPK

31:25

+14:53

18.

Stein Ove Østvik

Wing OK Trondheim

33:10

+16:38

19.

Per Erik Kvam

Freidig, SPK

33:34

+17:02

20.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

35:58

+19:26

21.

Asgeir Sørensen

Spkl. Freidig

37:27

+20:55

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

21:52

126

DSQ

Jon Røstum

Gaula, OL

28:36

136

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Trollelg, OL

20:29

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

23:40

+3:11

3.

Bjørn Berger

Byåsen IL

25:48

+5:19

4.

Magne Lysberg

Freidig, SPK

26:08

+5:39

5.

Frank Bjarkø

Wing OK Trondheim

28:12

+7:43

6.

Tor Lunde

Malvik IL

29:29

+9:00

7.

Lars Forsberg

Ravinen

31:53

+11:24

8.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

33:13

+12:44

9.

Per Olav Johansen

Trondheim Energi BIL

33:26

+12:57

10.

Terje Kanstad

Wing OK Trondheim

35:29

+15:00

11.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

36:02

+15:33

DSQ

Helge Eriksen

Byåsen IL

27:21

124 125 126 123 135

DSQ

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

29:14

135

DSQ

Geir Owren

Freidig, SPK

34:07

127 124 125 126 123 133 135

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

25:53

+0:00

2.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

28:43

+2:50

3.

Robert Strøm

Wing OK Trondheim

30:59

+5:06

4.

Roar Forbord

Malvik IL

33:14

+7:21

5.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

33:48

+7:55

6.

Tom Bugge

Byåsen IL

39:00

+13:07

121 129 130 127 128 126 123 136 138 139 140

7.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

43:24

+17:31

DSQ

Per Laksfors

WING

19:27

123 127 130 123 126 123 131 135

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

36:18

+0:00

2.

Jardar Sandstad

Selbu OK

37:16

+0:58


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 juni 2010, 20:50:44

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

239

Antall startet:

239