Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Haralds minneløp 30. juli 2017

Klasse: 7.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

Bækkelagets SK

59:12

+0:00

2.

Mathias Nipen

Bækkelagets SK

59:47

+0:35

3.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

1:00:22

+1:10

4.

Lars Grønhovd

Modum OL

1:01:02

+1:50

5.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

1:05:23

+6:11

6.

Are Kristiansen

IL Tyrving

1:08:08

+8:56

7.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

1:09:02

+9:50

8.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:11:06

+11:54

9.

Kaspar Lilja

Modum OL

1:13:01

+13:49

10.

Frank Sandberg

No Club

1:14:08

+14:56

11.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

1:14:34

+15:22

12.

Hallvard Berg

IL Tyrving

1:17:08

+17:56

13.

Sturla Stokkeland

Ålgård Orientering

1:20:48

+21:36

14.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

1:23:07

+23:55

15.

Knut Aalien

Eggedal IL

1:24:26

+25:14

16.

Simen Graff

Indre Østfold OK

1:24:43

+25:31

17.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

1:26:08

+26:56

18.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

1:28:52

+29:40

19.

Morten Berglia

Eiker OL

1:34:35

+35:23

20.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:42:50

+43:38

21.

Øystein Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

1:44:33

+45:21

DSQ

Lacho Iliev

Halden SK

38:59

205 207 208 209 210 211

DSQ

David Løver

Modum OL

53:32

203 204 205 207 208 209 210 211

DSQ

Davide Miori

Italia

1:24:14

203 204 205 207 208 209 210 211

DNS

Sigurd R. Oftedal

Ålgård Orientering

DNS

Øystein Sørensen

Nydalens SK

DNS

Jørgen Frøyd

Larvik OK

Klasse: 5.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

49:57

+0:00

208

2.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

56:45

+6:48

3.

Frode Robertsen

OL Tønsberg og omegn

57:33

+7:36

4.

Anders Fossøy

Notodden OL

58:47

+8:50

5.

Roar Bye

Modum OL

1:02:24

+12:27

6.

Lars Baklid

Konnerud IL

1:07:32

+17:35

7.

Hugo Christensen

Notodden OL

1:08:18

+18:21

8.

Syver Kongsrud

Modum OL

1:12:50

+22:53

9.

Gotfred Rygh

Modum OL

1:13:15

+23:18

10.

Eirik Brynildsen

Oppsal Orientering

1:17:02

+27:05

11.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

1:28:00

+38:03

12.

Per Henning Graff

Indre Østfold OK

1:32:16

+42:19

13.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

1:48:55

+58:58

DNS

Helge Stenerud

OL Tønsberg og omegn

Klasse: 4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Strømme Lid

TIF Viking

43:42

+0:00

2.

Gunnar Hope

Modum OL

47:38

+3:56

3.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

53:13

+9:31

4.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

54:33

+10:51

5.

Rolf Lunde

Eiker OL

58:30

+14:48

6.

Johan Ruud

Modum OL

1:01:10

+17:28

7.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

1:02:51

+19:09

8.

Even Tore Steinsholt

Lardal OL

1:05:01

+21:19

9.

Olav Nipen

IL Tyrving

1:07:59

+24:17

10.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

1:16:32

+32:50

11.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

1:20:09

+36:27

DSQ

Helge Revhaug

Ringerike OL

47:56

211

Klasse: 2,3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Samuel A Stokkeland

Ålgård Orientering

40:35

+0:00

2.

Oskar Baklid

Konnerud IL

42:38

+2:03

3.

Oskar Hope

Modum OL

49:52

+9:17

4.

Knut Løver

Modum OL

54:39

+14:04

5.

Kristian Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

1:13:20

+32:45

6.

Marius Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

1:13:32

+32:57

Klasse: 1.5 km N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum OL

28:06

Magnus Kongsrud

Modum OL

16:51

Mats Olsen Bye

Modum OL

16:45

Henrik Holm Nes

Modum OL

15:28

Martin Kongsrud

Modum OL

28:05

Kristoffer Aaby

Nedre Sigdal IF

26:33

Kristen Aaby

Nedre Sigdal IF

26:41

DNS

Vebjørn Oftedal

Sandnes IL (Rogaland)

DNS

Jørgen Wiger

Modum OL

DNS

Hans Kristian Wiger

Modum OL

Klasse: 7.7 km D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Therese Haare

Konnerud IL

1:07:19

+0:00

2.

Iliana Ilieva

Halden SK

1:10:15

+2:56

3.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

1:23:44

+16:25

4.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

1:28:42

+21:23

5.

Kristine Berglia

Eiker OL

1:34:32

+27:13

DNS

Kristine Berglia

Eiker OL

Klasse: 5.8 km D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Strømme Lid

TIF Viking

1:00:45

+0:00

2.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

1:01:37

+0:52

3.

Karianne Strømme

TIF Viking

1:03:15

+2:30

4.

Sirpa Lilja

Modum OL

1:08:03

+7:18

5.

Linn Mei Waaler

Måren OK

1:10:06

+9:21

6.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

1:13:02

+12:17

7.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

1:15:28

+14:43

8.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

1:28:00

+27:15

Klasse: 4 km D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Løver Thon

Modum OL

44:47

+0:00

2.

Larysa Mironava

Modum OL

50:06

+5:19

3.

May Ingela Hope

Modum OL

57:32

+12:45

4.

Lill-Ann Torp

Sandefjord OK

58:51

+14:04

5.

Kseniya Mironava

Modum OL

59:15

+14:28

6.

Anne Mia Olsen

Modum OL

59:37

+14:50

7.

Marita Lilja Grønhovd

Modum OL

1:01:50

+17:03

8.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

1:09:19

+24:32

9.

Solveig Kongsrud

Modum OL

1:10:14

+25:27

10.

Erica Perconti

Italia

1:24:19

+39:32

DSQ

Ingvild Løver Thon

Modum OL

1:31:49

213

DSQ

Merete Olsen

No Club

1:58:51

215 216

DNS

Maren Wiger

Modum OL

Klasse: 2.3 km D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Berner

Fossum IF

36:34

+0:00

2.

Ada C Stokkeland

Ålgård Orientering

40:43

+4:09

3.

Anni Saarela

Konnerud IL

55:36

+19:02

4.

Berit Grønhovd Wiersdalen

Modum OL

1:13:29

+36:55

Klasse: 1.5 km N D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Hope

Modum OL

23:28

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

18:55

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

18:56

Tea Stokkeland

Ålgård Orientering

44:33

200

Lea Stokkeland

Ålgård Orientering

44:44

200

Lydia Smith

Nedre Sigdal IF

26:32

Julie Olsen Bye

Modum OL

28:32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 juli 2017, 14:48:49

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

107

Antall startet:

98