Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp Rolia, Modum OL 15. august 2017

Klasse: 5.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Inge Arnevik

Ringerike OL

49:31

+0:00

2.

Gjermund Røren

Eiker OL

50:12

+0:41

3.

Lars Søraas Grønhovd

Modum OL

53:01

+3:30

4.

David Løver

Modum OL

56:58

+7:27

5.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

58:02

+8:31

6.

Jens Kristian Kopland

Modum OL

58:47

+9:16

7.

Sigurd Rønning

Modum OL

59:04

+9:33

8.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

1:03:11

+13:40

9.

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

1:03:33

+14:02

10.

Hanne Løver Thon

Modum OL

1:13:41

+24:10

Klasse: 4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Hope

Modum OL

41:36

+0:00

2.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

44:47

+3:11

3.

Sander Arnevik

Ringerike OL

48:37

+7:01

4.

Roar Bye

Modum OL

53:52

+12:16

5.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:01:50

+20:14

6.

Jon Erland Fossaas

Ringerike OL

1:03:02

+21:26

7.

Bjørn Bakke

Nedre Sigdal IF

1:04:52

+23:16

8.

Larissa Mironava

Modum OL

1:05:32

+23:56

9.

Truls Håkon Skjelbred

Modum OL

1:06:17

+24:41

DSQ

Grete Hovi

Ringerike OL

51:58

125 143 104 74 31 75

DSQ

May Ingela Hope

Modum OL

1:05:25

125

DSQ

Line Arnevik

Ringerike OL

1:38:12

104 74 77

DSQ

Johan Ruud

Modum OL

2:03:22

75

DSQ

Martine Ruud Hilsen

Modum OL

2:03:25

75

DSQ

Marit Tandberg

Modum OL

2:04:51

75

Klasse: 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Marit Thorrud Brunes

Modum OL

32:23

+0:00

2.

Tove Beate Jelstad

Modum OL

39:41

+7:18

3.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

41:15

+8:52

4.

Solveig Kongsrud

Modum OL

41:25

+9:02

5.

Marta Stang

Modum OL

45:32

+13:09

6.

Bård Stang

Modum OL

45:43

+13:20

7.

Lill Kristin Enger

Modum OL

46:43

+14:20

8.

Mads Olsen Bye

Modum OL

49:27

+17:04

9.

Mia Olsen Bye

Modum OL

49:33

+17:10

10.

Kseniya Mironava

Modum OL

53:58

+21:35

11.

Oskar Hope

Modum OL

1:01:43

+29:20

12.

Torbjørn Enerhaugen

Modum OL

1:30:00

+57:37

13.

Merete Nordbø

Modum OL

1:34:06

+1:01:43

14.

Stein Erik Nordbø

Modum OL

1:34:14

+1:01:51

DSQ

Oskar Erland Fossaas

Ringerike OL

34:11

78 75 73 43 77

Klasse: 2.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annabel Kjellevold

Eiker OL

21:35

+0:00

2.

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

23:40

+2:05

3.

Frida Hope

Modum OL

35:35

+14:00

4.

Per Kristian Ingesen

Modum OL

47:23

+25:48

5.

Anna Maria Pedersen

Modum OL

59:17

+37:42

6.

Julie Olsen Bye

Modum OL

59:24

+37:49

7.

Eva Thorsby

Modum OL

1:30:00

+1:08:25

Innsendt korrigert klasse

7.

Terje Juliussen

Modum OL

1:30:00

+1:08:25


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 august 2017, 21:25:10

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

48

Antall startet:

48