Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ringerikskarusellen 7 17. august 2017

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oda Opseth

Ringerike OL

Frida Hope

Modum OL

Isolde Aurondal

Modum OL

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Hope

Modum OL

46:36

+0:00

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marion Amundsen

Ringerike OL

32:53

+0:00

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

21:44

+0:00

2.

Tommy Bjerke

Fossekallen IL

33:52

+12:08

3.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

38:03

+16:19

4.

Oskar Erland Fossaas

Ringerike OL

42:49

+21:05

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Ingela Hope

Modum OL

49:15

+0:00

2.

Sidsel Skovli

Ringerike OL

50:24

+1:09

3.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

54:46

+5:31

4.

Kseniya Mironava

Modum OL

55:09

+5:54

4.

Larysa Mironava

Modum OL

55:09

+5:54

6.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

56:30

+7:15

7.

Anne Nyquist

Ringerike OL

1:12:49

+23:34

8.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

1:19:12

+29:57

9.

Live Ytrehus

Ringerike OL

1:22:53

+33:38

10.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:24:43

+35:28

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Hope

Modum OL

43:10

+0:00

2.

Per Erik Opseth

Ringerike OL

43:39

+0:29

3.

Helge Graffer

Ringerike OL

45:17

+2:07

4.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

49:06

+5:56

5.

Sverre Graffer

Ringerike OL

52:57

+9:47

6.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

1:01:50

+18:40

7.

Toralf Opperud

Ringerike OL

1:03:00

+19:50

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

1:16:09

+0:00

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

43:10

+0:00

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

45:02

+1:52

3.

Lars Enerhaugen

Modum OL

46:20

+3:10

4.

Kristian Kihle

Ringerike OL

51:17

+8:07

5.

Stig Melling

Ringerike OL

53:22

+10:12

6.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

56:54

+13:44

7.

Leiv Inge Kjemperud

Fossekallen IL

1:03:53

+20:43

8.

Lars Fjeldstad

Ringerike OL

1:05:43

+22:33

9.

Frode Løset

Ringerike OL

1:10:25

+27:15

10.

Thorbjørn Nørbeck

Ringerike OL

1:49:26

+1:06:16

11.

Jon Erland Fossaas

Ringerike OL

1:54:42

+1:11:32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 august 2017, 21:51:09

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

38

Antall startet:

38