Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 8 Gjerdrum 23. august 2017

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Larsson Hovin

Ullensaker OL

58:49

+0:00

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matthew Speake

Lillomarka OL

36:25

+0:00

2.

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

55:45

+19:20

3.

Rolf Anders Systad

LYN Ski

58:11

+21:46

4.

Anders Horvei

Frogner OL

1:05:32

+29:07

5.

Terje Bråten

Ullensaker OL

1:06:54

+30:29

6.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:10:27

+34:02

7.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

1:26:20

+49:55

DSQ

Pål Stenslet

Privat

25:41

44 36 49 33 161 158 249

DSQ

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

44:17

148 130 44 36 49 33

DSQ

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

1:16:06

49 33 161 158

DSQ

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:24:30

36 49 33 161 158 249

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Rapp

Gjerdrum OL

43:34

+0:00

2.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

47:58

+4:24

3.

Ida Engen

Nes OL

51:19

+7:45

4.

Karoline Sønsterudbråten

Ullensaker OL

52:41

+9:07

5.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

52:52

+9:18

6.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

58:13

+14:39

DSQ

Hanne Rapp

Gjerdrum IL

47:42

49

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Engen

Nes OL

38:04

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

46:54

+8:50

3.

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

47:58

+9:54

4.

Odd Sletten

Ullensaker OL

1:07:03

+28:59

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nanna Bergan

Frogner OL

49:35

+0:00

2.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

49:47

+0:12

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

32:12

+0:00

2.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

35:58

+3:46

DSQ

Mads Haugerud

Gjerdrum OL

1:02:00

34 249

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

24:19

+0:00

2.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

41:51

+17:32

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

Arrangør

Per Olav Rustad

Gjerdrum OL

Arrangør

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

Arrangør

Kajsa Svergja

Gjerdrum OL

Arrangør

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 september 2017, 21:35:21

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

35

Antall startet:

35