Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskapet Fossum IF 29. august 2017

Klasse: H-1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Bakke

Fossum IF

44:16

+0:00

2.

Einar Melsom

Fossum IF

45:50

+1:34

3.

Mikkel Katla

Fossum IF

47:50

+3:34

4.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

48:20

+4:04

5.

Atle Pedersen

Fossum IF

48:23

+4:07

6.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

48:31

+4:15

7.

Nils Hæstad

Fossum IF

48:53

+4:37

8.

Håkon Jendal

Fossum IF

54:56

+10:40

9.

Olav Hasaas

Fossum IF

59:05

+14:49

10.

Erlend Børli

Fossum IF

1:05:31

+21:15

DSQ

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

46:08

76 78 79 80 90 83 85 87

DSQ

Trond Brevik

Fossum IF

55:05

85

Klasse: H-2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Hjermstad

Fossum IF

40:20

+0:00

2.

Erling Katla

Fossum IF

40:52

+0:32

3.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

47:18

+6:58

4.

Jan Erik Naess

Fossum IF

47:19

+6:59

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:02:22

+22:02

6.

Morten Wetter Green

Fossum IF

1:09:26

+29:06

DSQ

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

47:39

76

DSQ

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

52:51

77

DSQ

Jesper Melin Ganc-Petersen

Fossum IF

55:01

76

DSQ

Tormod Bøe

Fossum IF

56:22

75 77 79 80 81 83 101 87

DSQ

Tore Myhrvold

Fossum IF

1:04:49

85

DNS

Stein H. Hagen

Fossum IF

Klasse: H-3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

39:21

+0:00

2.

Leif Størmer

Fossum IF

42:16

+2:55

3.

Emil Størmer

Fossum IF

45:09

+5:48

4.

Peter Gisholt

Fossum IF

46:55

+7:34

5.

Frode Strisland

Fossum IF

50:53

+11:32

6.

Arild Andresen

Fossum IF

51:30

+12:09

7.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

57:16

+17:55

8.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

1:00:35

+21:14

9.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:05:51

+26:30

DSQ

Øystein Holo

Fossum IF

55:54

76 78 79 80 81 83 85 87

DNS

Lars Hjermstad

Fossum IF

DNS

Marius Bakke

Fossum IF

Klasse: D-1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

50:41

+0:00

Klasse: D-2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Katla

Fossum IF

55:12

+0:00

Klasse: D-3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

1:01:06

+0:00

2.

Britta Fismen

Fossum IF

1:04:37

+3:31

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Holo

Fossum IF

12:58

+0:00

2.

Anna Mæhre Torjussen

Fossum IF

14:02

+1:04

3.

Elise Thorseng

Fossum IF

14:37

+1:39

4.

Ingvild Berner Myhre

Fossum IF

19:43

+6:45

5.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

20:13

+7:15

5.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

20:13

+7:15

7.

Tuva Høyer

Fossum IF

21:38

+8:40

8.

Hedvig Nyberg-Hansen

Fossum IF

24:04

+11:06

9.

Johanna Widmaier

Fossum IF

48:10

+35:12

87

10.

Elise Nilsen Berg

Fossum IF

50:27

+37:29

11.

Johanna Widmaier

Fossum IF

50:45

+37:47

DNS

Ingrid Weider Egner

Fossum IF

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Ganc-Petersen

Fossum IF

17:04

+0:00

2.

Alexander Hernes

Fossum IF

17:39

+0:35

3.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

18:54

+1:50

4.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

20:21

+3:17

5.

Even Nygård Thorseng

Fossum IF

21:30

+4:26

6.

Simon Hernes

Fossum IF

22:56

+5:52

7.

Erlend Bakke

Fossum IF

24:57

+7:53

8.

Ola Mæhre Torjussen

Fossum IF

25:31

+8:27

DNS

Hans Petter Winger-Lefdal

Fossum IF

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

37:15

+0:00

2.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

39:20

+2:05

3.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

40:35

+3:20

4.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

41:53

+4:38

DSQ

Mari Brende

Fossum IF

38:59

76

DNS

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Kristin Hopsnes

Fossum IF

19:18

+0:00

2.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

22:46

+3:28

3.

Simen Høyer

Fossum IF

26:35

+7:17

4.

Isak Jakob Osther

Fossum IF

36:02

+16:44

DSQ

Nora Grønseth

Fossum IF

1:06:46

93 96

Klasse: N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Katla

Fossum IF

15:15

+0:00

2.

Henrik Mikkelsen Foros

Fossum IF

15:56

+0:41

91

3.

Odin Vie Strisland

Fossum IF

17:50

+2:35

4.

Sivert Vie Sollie

Fossum IF

19:08

+3:53

5.

Trygve Myhrvold

Fossum IF

21:08

+5:53

6.

Thorbjørn Myhrvold

Fossum IF

21:42

+6:27

7.

Emil Ganc-Petersen

Fossum IF

22:00

+6:45

8.

Sebastian Wetter Green

Fossum IF

24:23

+9:08

9.

Charlotte Hopsnes

Fossum IF

24:54

+9:39

10.

Ella Abrahamsson

Fossum IF

26:01

+10:46

11.

Fredrik Grønseth

Fossum IF

26:06

+10:51

12.

Marthe Amundsen

Fossum IF

26:08

+10:53

13.

Silje Nilsen Berg

Fossum IF

29:56

+14:41

13.

Caroline Rasmussen

Fossum IF

29:56

+14:41

13.

Martine Seehuus

Fossum IF

29:56

+14:41

16.

Einar Dalsegg Netland

Fossum IF

29:59

+14:44

17.

Age Kristvik

Fossum IF

32:18

+17:03

87

18.

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

34:25

+19:10

19.

Bjørn Leikvang

Fossum IF

39:13

+23:58

20.

Jakob Weider Egner

Fossum IF

39:29

+24:14

21.

Nils Sogstad-Tønnessen

Fossum IF

41:15

+26:00

22.

Gustav Rydmell

Fossum IF

41:17

+26:02

23.

Karoline Aas

Fossum IF

59:11

+43:56

DSQ

Age Kristvik

Fossum IF

14:02

84 88 97

DSQ

Einar Dalsegg Netland

Fossum IF

28:14

87

DSQ

Edvard Saltkjel Sørli

Fossum IF

31:22

115

DSQ

Frederikke Dirchsen

Fossum IF

54:01

87

DSQ

Ovidie Drageset

Fossum IF

54:07

87

DSQ

Pernille Stenstrøm

Fossum IF

54:11

87

DSQ

Karoline Flønes Haugen

Fossum IF

58:02

87

DNS

Olaf Blom-Hagen

Fossum IF

DNS

Anders Heitmann

Fossum IF

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

31:18

+0:00

2.

Philip Romøren

Fossum IF

34:19

+3:01

3.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

37:51

+6:33

4.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

41:55

+10:37

5.

Oliver Nilsen

Fossum IF

44:03

+12:45

6.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

46:59

+15:41

7.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

1:01:35

+30:17

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Thorseng

Fossum IF

39:39

+0:00

2.

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

49:20

+9:41

3.

Fredrik Høyer

Fossum IF

56:09

+16:30

4.

Roar Hernes

Fossum IF

56:46

+17:07

5.

Hildegunn Grønseth

Fossum IF

1:16:26

+36:47

DSQ

Tale Mæhre Torjussen

Fossum IF

34:24

94 96 93 95 115 87

DNS

Boehlke Henrik

Fossum IF

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lucie Størmer

Fossum IF

35:38

+0:00

2.

Bodil Nordenström

Fossum IF

39:47

+4:09

3.

Kjersti Hov

Fossum IF

40:02

+4:24

4.

Kristin Nergaard Berg

Fossum IF

49:14

+13:36

5.

Marit Tørudbakken Jendal

Fossum IF

50:15

+14:37

6.

Kristin Melander Vie

Fossum IF

51:06

+15:28

7.

Katrine Bakke

Fossum IF

52:29

+16:51

8.

Julie Bakke

Fossum IF

55:11

+19:33

9.

Eldri Holo

Fossum IF

1:01:01

+25:23

DNS

Kristin Falk

Fossum IF

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Henrik Jendal

Fossum IF

45:56

+0:00

2.

Trond Myhre

Fossum IF

57:46

+11:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 august 2017, 19:57:03

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

130

Antall startet:

120