Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM lang Sør-Trøndelag 3. september 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linus Fossum Malmring

Freidig

18:31

16:49

Johannes Stordal

Byåsen IL

9:36

8:43

Mathias Leintrø Lian

Melhus IL

6:42

6:05

Ole Ulseth Sylte

Freidig

7:25

6:44

Ingrid Farstad

Melhus IL

18:07

16:28

Margrethe Farstad

Melhus IL

18:05

16:26

DSQ

Erlend Grønli

Freidig

12:38

144

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

10:46

9:47

DSQ

Anna Emilie Lona

Wing OK

11:00

33

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Strømdal Wik

Freidig

16:03

+0:00

9:40

2.

Una Kittilsen

Freidig

16:11

+0:08

9:44

3.

Tora Kittilsen

Freidig

18:25

+2:22

11:05

4.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

18:32

+2:29

11:09

5.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

18:37

+2:34

11:12

6.

Nora Halvorsen

Freidig

21:15

+5:12

12:48

7.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

23:14

+7:11

13:59

8.

Nora Sumstad Hanssen

Byåsen IL

24:14

+8:11

14:35

DSQ

Silja Fuglem

Malvik IL

28:54

61 33 149 153 65

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Schjølberg

Røros IL

11:59

+0:00

10:53

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

27:11

+0:00

11:55

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

29:30

+2:19

12:56

3.

Mathea Spets Storhov

Freidig

38:31

+11:20

16:53

DSQ

Anna Aurora Nolte

Freidig

56:35

143

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

47:02

+0:00

14:50

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

58:40

+11:38

18:30

3.

Stine Aune

Nidarøst OK

1:08:35

+21:33

21:38

4.

Maren Viken

Byåsen IL

1:29:37

+42:35

28:16

5.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:52:42

+1:05:40

35:33

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Sæther

NTNUI

44:36

+0:00

14:04

2.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

55:27

+10:51

17:29

3.

Norunn Kvistad Dengerud

NTNUI

58:52

+14:16

18:34

4.

Synne Fossøy

NTNUI

1:02:02

+17:26

19:34

5.

Siri Stensgård

NTNUI

1:17:34

+32:58

24:28

DSQ

Maria Dahl Fosby

NTNUI

39:03

51 52 53 143 146 62 65 100

DSQ

Lovise Fremstad

NTNUI

54:26

54 60 143 146 62

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

51:11

+0:00

13:03

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

53:56

+2:45

13:45

3.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

1:08:46

+17:35

17:32

4.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

1:10:55

+19:44

18:05

5.

Dina Reitan

Freidig

1:13:18

+22:07

18:41

6.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:21:38

+30:27

20:49

7.

Anna Renolen

Wing OK

1:23:42

+32:31

21:21

DSQ

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

1:23:51

52 53 147

DNS

Vera Melkild

Freidig

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

51:27

+0:00

10:19

2.

Åshild Kolstad

Freidig

53:24

+1:57

10:43

3.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

54:39

+3:12

10:58

4.

Sonja Mellberg

NTNUI

1:03:16

+11:49

12:42

5.

Ingvild Ramtvedt Næsset

Sarpsborg OL

1:07:55

+16:28

13:38

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:25:36

+34:09

17:11

DNS

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

DNS

Vilde Malmei

NTNUI

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Lindkvist

NTNUI

1:06:47

+0:00

10:40

2.

Marta Ulvensøen

NTNUI

1:12:15

+5:28

11:32

3.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

1:25:04

+18:17

13:35

4.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

1:27:00

+20:13

13:53

5.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

1:28:14

+21:27

14:05

6.

Camilla Öhman

NTNUI

1:28:54

+22:07

14:12

7.

Ingvild Torgersen

NTNUI

1:37:49

+31:02

15:37

8.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

1:38:54

+32:07

15:47

9.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

1:56:25

+49:38

18:35

DSQ

Silje Arntzen

NTNUI

42 43 48 47 46 45 57 59 61 146 148 151 6...

DSQ

Aurora Fossøy

NTNUI

1:00:28

42 43 48 47 46 45

DNS

Martine Åstebøl

NTNUI

DNS

Sigrid Alexandersen

NTNUI

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

54:44

+0:00

10:59

2.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

1:02:56

+8:12

12:38

3.

Tonje Bostad

Nidarøst OK

1:12:11

+17:27

14:29

4.

Vibeke Falck Holte

Freidig

1:12:13

+17:29

14:30

5.

Mari Moseid

Freidig

1:18:12

+23:28

15:42

6.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

1:20:30

+25:46

16:09

7.

Tina Strømdal Wik

Freidig

1:30:59

+36:15

18:16

8.

Kristin Jæger

Wing OK

1:34:51

+40:07

19:02

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

54:11

+0:00

13:49

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:02:22

+8:11

15:54

3.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:21:03

+26:52

20:40

4.

Sabine Boenig

OLV Uslar

2:20:35

+1:26:24

35:51

DNS

Kari Ulseth

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

48:05

+0:00

12:15

2.

Heidi Arnesen

Freidig

51:41

+3:36

13:11

3.

Mona Høiås Sæther

Freidig

1:07:29

+19:24

17:12

4.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

1:17:27

+29:22

19:45

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:21:22

+33:17

20:45

DSQ

Rine Hanssen

Byåsen IL

14:49

52 53 54 60 152 147 62 65 100

DNS

Mona J. Mølnvik

Freidig

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

52:32

+0:00

16:34

2.

Anthea Feaver

LOST

58:21

+5:49

18:24

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

49:57

+0:00

15:45

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

1:06:04

+16:07

20:50

3.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

1:46:44

+56:47

33:40

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

56:47

+0:00

22:42

2.

Gunn Kari Hygen

Freidig

1:12:45

+15:58

29:06

DSQ

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

2:04:52

147

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Åse Eng Musum

OL Trollelg

DNS

Katharina Mo Berge

Freidig

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Hoøen

Melhus IL

11:33

10:30

Sigurd Schrøder

Melhus IL

11:34

10:30

Erik Bakk

Melhus IL

6:39

6:02

Mathias Leroyer

Freidig

9:55

9:00

Bo Lindahl-Rønning

Freidig

8:53

8:04

Sven Nevin

Freidig

8:56

8:07

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

12:04

+0:00

7:16

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

14:46

+2:42

8:53

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

16:33

+4:29

9:58

4.

Jørgen Aune

Byåsen IL

16:50

+4:46

10:08

5.

Ådne Stordal

Byåsen IL

21:26

+9:22

12:54

6.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

21:41

+9:37

13:03

7.

Alf Petter Lynum

Freidig

22:24

+10:20

13:29

8.

Martin Moseid Ulven

Freidig

26:55

+14:51

16:12

9.

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

29:21

+17:17

17:40

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Marius Torsethaugen

Wing OK

DNS

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Wing OK

38:16

+0:00

15:18

2.

Emil Grønli

Freidig

39:43

+1:27

15:53

3.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

40:42

+2:26

16:16

4.

Emil Leroyer

Freidig

44:23

+6:07

17:45

5.

August Maske

Freidig

45:18

+7:02

18:07

6.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

46:51

+8:35

18:44

7.

Ørjan Sæter

Melhus IL

48:44

+10:28

19:29

8.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

51:49

+13:33

20:43

9.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

54:16

+16:00

21:42

10.

Andreas Aagesen

Melhus IL

55:07

+16:51

22:02

11.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

56:33

+18:17

22:37

12.

Erik Tofte jr

Melhus IL

58:26

+20:10

23:22

13.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

1:04:11

+25:55

25:40

14.

Martin Aune

Melhus IL

1:07:12

+28:56

26:52

15.

Kristoffer Isachsen Meling

Nidarøst OK

1:07:51

+29:35

27:08

16.

Oskar Storler

Melhus IL

1:08:06

+29:50

27:14

17.

Erlend Aune

Byåsen IL

1:11:07

+32:51

28:26

DNS

Vemund Mølnvik

Freidig

DNS

Espen Karlsen

Melhus IL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Michael Olsen

Melhus IL

44:15

+0:00

26:39

2.

Knut Hage

Melhus IL

46:31

+2:16

28:01

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

37:54

+0:00

9:40

2.

Jo Even Kolstad

Freidig

42:46

+4:52

10:54

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

42:56

+5:02

10:57

4.

Jonas Grønli

Freidig

43:48

+5:54

11:10

5.

Matias Nissen

Freidig

45:51

+7:57

11:41

6.

Lars Sandstad

Freidig

46:31

+8:37

11:51

7.

Håkon Holstad

Freidig

47:59

+10:05

12:14

8.

Mikkel Holt

Freidig

51:01

+13:07

13:00

9.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

54:23

+16:29

13:52

10.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:13:48

+35:54

18:49

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorstein Wang

NTNUI

48:12

+0:00

12:17

2.

Philip Føyen

Gjø-Vard OL

1:15:37

+27:25

19:17

3.

John Petter Gåsvik

Nidarøst OK

1:37:04

+48:52

24:45

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

45:31

+0:00

9:08

2.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

47:25

+1:54

9:31

3.

Oskar Spets Storhov

Freidig

49:24

+3:53

9:55

4.

Mats Eidsmo

Freidig

49:26

+3:55

9:55

5.

Oscar Lyngen

Freidig

49:41

+4:10

9:58

6.

Mathias Hermstad

Freidig

52:33

+7:02

10:33

7.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

1:02:25

+16:54

12:32

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Bakke Aashamar

Kristiansand OK

52:25

+0:00

8:22

2.

Audun Heimdal

Konnerud IL

54:26

+2:01

8:41

3.

Håvard Eidsmo

Freidig

55:21

+2:56

8:50

4.

Adrian Opheim

Freidig

59:54

+7:29

9:34

5.

Peter Martinus Freyborg Uran

NTNUI

1:49:28

+57:03

17:29

DNS

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

DNS

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

DNS

Brage Jørum

Byåsen IL

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

OL Trollelg

1:11:38

+0:00

8:55

2.

Stig Alvestad

IK Grane Arendal Orientering

1:12:48

+1:10

9:03

3.

Bjørn Lundanes

NTNUI

1:13:25

+1:47

9:08

4.

Sindre Johannessen

Freidig

1:15:52

+4:14

9:26

5.

Oskar Andrén

IL Leik

1:15:53

+4:15

9:26

6.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

1:16:29

+4:51

9:31

7.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

1:18:13

+6:35

9:44

8.

Mattis Holt

Freidig

1:18:58

+7:20

9:50

9.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

1:19:23

+7:45

9:53

10.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

1:20:30

+8:52

10:01

11.

Henry McNulty

NTNUI

1:25:19

+13:41

10:37

12.

Kristoffer Nesland

NTNUI

1:26:07

+14:29

10:43

13.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

1:37:30

+25:52

12:08

14.

Adrian Opheim

NTNUI

1:41:06

+29:28

12:35

15.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

1:43:13

+31:35

12:51

16.

Lars O. Løseth

Harstad OL

1:44:23

+32:45

12:59

17.

Vegard Line

NTNUI

1:51:13

+39:35

13:51

18.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:55:26

+43:48

14:22

19.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

2:02:12

+50:34

15:13

20.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

2:23:01

+1:11:23

17:48

DSQ

Gaute Friestad

Kristiansand OK

56:59

58 37 51 52 53 59 152 62 65

DSQ

Erik Gustafsson

NTNUI

1:02:59

52 53 59 152 62 65 100

DNS

Håkon Kindem

NTNUI

DNS

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

DNS

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

DNS

Henrik Upsal

NTNUI

DNS

Ola Keiserås

IL Leik

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

Wing OK

1:04:54

+0:00

10:22

2.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

1:09:49

+4:55

11:09

3.

Skjalg Stordal

Byåsen IL

1:13:28

+8:34

11:44

4.

Eivind Lona

Wing OK

1:33:39

+28:45

14:57

DNS

Snorre Gangaune

OL Trollelg

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

45:03

+0:00

9:02

2.

Tomas Eidsmo

Freidig

45:31

+0:28

9:08

3.

Jon Røstum

OL Gaula

57:37

+12:34

11:34

4.

Vegard Grønli

Freidig

57:42

+12:39

11:35

5.

Torgeir Aune

Byåsen IL

59:11

+14:08

11:53

6.

Olle Malmring

Freidig

1:07:47

+22:44

13:36

7.

Øystein Husby

Malvik IL

1:08:35

+23:32

13:46

8.

Trond Benum

Byåsen IL

1:14:13

+29:10

14:54

9.

Jan Hage

IL Leik

1:18:32

+33:29

15:46

DSQ

Arild H Clausen

Freidig

57:43

59

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

44:46

+0:00

8:59

2.

Jens Even Storhov

Freidig

50:18

+5:32

10:06

3.

Stig Magnar Løvås

Freidig

56:37

+11:51

11:22

4.

Frode Haugskott

OL Trollelg

57:19

+12:33

11:30

5.

Harald Storrønning

Byåsen IL

58:23

+13:37

11:43

6.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:00:52

+16:06

12:13

7.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:01:37

+16:51

12:22

8.

Øyvind Schjelderup

Freidig

1:07:43

+22:57

13:35

9.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

1:16:32

+31:46

15:22

10.

Stefan Boenig

OLV Uslar

1:32:26

+47:40

18:33

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Sæther

Freidig

44:47

+0:00

11:25

2.

Frode Sjøvold

Røros IL

47:07

+2:20

12:01

3.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

51:37

+6:50

13:10

4.

Petter Gullikstad

Røros IL

52:59

+8:12

13:30

5.

Jostein Alvestad

Wing OK

53:58

+9:11

13:46

6.

Svein Olav Åmot

IL Leik

55:01

+10:14

14:02

7.

Geir Arnesen

Freidig

57:03

+12:16

14:33

8.

Terje Schjølberg

Røros IL

1:00:14

+15:27

15:21

9.

John Lerli

Melhus IL

1:06:34

+21:47

16:58

DNS

Bernt Rognes

Freidig

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

45:46

+0:00

14:26

2.

Knut Lillealtern

Freidig

52:53

+7:07

16:40

3.

Steinar Aasvang

Wing OK

55:43

+9:57

17:34

4.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

56:22

+10:36

17:46

5.

Tom Bugge

Byåsen IL

59:55

+14:09

18:54

6.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

1:01:14

+15:28

19:18

7.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:05:10

+19:24

20:33

8.

Anders Waage

Freidig

1:12:04

+26:18

22:44

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell-Petersen

Freidig

49:21

+0:00

15:34

2.

Øivind Magne Rogndalen

Byåsen IL

50:12

+0:51

15:50

3.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

56:59

+7:38

17:58

4.

Magnus Landstad

Freidig

1:01:09

+11:48

19:17

5.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

1:33:15

+43:54

29:24

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Brurok

Nidarøst OK

48:24

+0:00

19:21

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

49:39

+1:15

19:51

3.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

52:10

+3:46

20:52

4.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

52:41

+4:17

21:04

5.

Robert Strøm

Wing OK

1:09:38

+21:14

27:51

DSQ

Leif Engen

Nidarøst OK

52:13

55 56 60 61

DNS

Odd Musum

OL Trollelg

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

55:10

+0:00

24:11

2.

Gunnar Smistad

OL Trollelg

1:14:44

+19:34

32:46

Klasse: A-direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

38:09

+0:00

9:43

2.

Elise Egseth

Nydalens skiklubb

47:57

+9:48

12:13

3.

Gro Eidsmo

Freidig

51:37

+13:28

13:10

4.

Vegard Hansen

OL Trollelg

59:45

+21:36

15:14

5.

Marit Schmid

OL Trollelg

1:13:23

+35:14

18:43

6.

Bjørn Brenne

OL Trollelg

1:24:04

+45:55

21:26

7.

Janne Thygesen

IK Grane Arendal Orientering

1:31:32

+53:23

23:21

8.

Are Rogstad

Nidarøst OK

1:34:07

+55:58

24:00

9.

Robert Boenig

ULV Uslar

2:15:49

+1:37:40

34:38

10.

Anne-Line Dahlen

NTNUI

2:18:26

+1:40:17

35:18

11.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

13:20:50

+12:42:41

3:24:17

DSQ

Morten Korsvold

Wing OK

59:10

52

DSQ

Gina Didriksen

NTNUI

1:21:07

50 52 53 54 60 152 147 62 65

DSQ

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:26:04

52 53

DNS

Janne Fossum Malmring

Freidig

Klasse: B-direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Freidig

1:21:16

+0:00

32:30

2.

Rune M Holt

Freidig

1:50:38

+29:22

44:15

DSQ

Anne Lise Brenne

OL Trollelg

38 55 56 60 61 147 151 65

DSQ

Nelly Maske

Freidig

Klasse: C-direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingerid Reinertsen

Freidig

23:11

+0:00

13:57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2017, 23:50:14

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

267

Antall startet:

240