Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM stafett 3. september 2017

Klasse: H13-16

1.

Freidig 2

 

53:27

 

1

Lars Sandstad

17:46

1.

17:46

1.

2

Sverre Hellevik

17:50

7.

35:36

6.

3

Vegard Kittilsen

17:51

1.

53:27

1.

2.

Freidig 4

 

53:32

 

1

Håkon Holstad

18:09

7.

18:09

7.

2

Mathea Spets Storhov

16:19

1.

34:28

1.

3

Jo Even Kolstad

19:04

4.

53:32

2.

3.

Freidig 3

 

53:44

 

1

Matias Nissen

17:47

2.

17:47

2.

2

Emil Leroyer

17:11

4.

34:58

3.

3

Jonas Grønli

18:46

2.

53:44

3.

4.

Verdal OK 1

 

54:27

 

1

Fredrik Vehus Skjerve

18:04

5.

18:04

5.

2

Iver Gjedrem Lund

16:56

2.

35:00

4.

3

Martin Vehus Skjerve

19:27

5.

54:27

4.

5.

Steinkjer OK 1

 

54:42

 

1

Niklas Landsem Melhus

18:26

8.

18:26

8.

2

Fredrik Møller

17:18

5.

35:44

7.

3

Marius Møller

18:58

3.

54:42

5.

6.

Freidig 1

 

57:07

 

1

Simen Spets Storhov

17:49

3.

17:49

3.

2

Emil Grønli

17:06

3.

34:55

2.

3

Mikkel Holt

22:12

6.

57:07

6.

7.

OK Skøynar 1

 

1:01:47

 

1

Simen Hegstad

18:06

6.

18:06

6.

2

Håvard Veie

17:29

6.

35:35

5.

3

Hallvar Hallan

26:12

7.

1:01:47

7.

8.

Byåsen IL 1

 

1:03:04

 

1

Petter Liabakk Eriksen

17:51

4.

17:51

4.

2

Erlend Aune

18:15

8.

36:06

8.

3

Einar Eide

26:58

8.

1:03:04

8.

DSQ

Steinkjer OK 2

 

1:56:55

 

1

Henrik Belbo

24:35

9.

24:35

9.

2

Johan Daniel Holm Undhjem

29:38

.

0:00

.

DSQ

3

Sindre Tuset

1:02:42

.

0:00

.

Klasse: D17-

1.

Freidig 1

 

1:53:39

 

1

Malin Sandstad

42:54

3.

42:54

3.

2

Mari Angell-Petersen

33:15

1.

1:16:09

2.

3

Hanne Sandstad

37:30

1.

1:53:39

1.

2.

Byåsen IL 1

 

1:57:50

 

1

Ragnhild Eide

40:52

1.

40:52

1.

2

Lene Berg Hanssen

33:22

2.

1:14:14

1.

3

Helen Palmer

43:36

2.

1:57:50

2.

3.

Frol IL 1

 

2:12:57

 

1

Line Sundsvik

42:09

2.

42:09

2.

2

Sara Profors

42:18

3.

1:24:27

3.

3

Maren Grande

48:30

3.

2:12:57

3.

4.

Verdal OK 1

 

2:40:09

 

1

Sigrid Vehus Skjerve

50:39

4.

50:39

4.

2

Ann Sissel Vehus

47:13

4.

1:37:52

4.

3

Gunhild Bredesen

1:02:17

4.

2:40:09

4.

Brutt

Freidig 2

 

35:55

 

1

Randi Lillealtern

35:55

.

0:00

.

DSQ

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: H17-

1.

NTNUI 1

 

1:57:17

 

1

Olai Stensland Lillevold

47:09

4.

47:09

4.

2

Emil Granqvist

28:36

1.

1:15:45

2.

3

Jon Aukrust Osmoen

41:32

1.

1:57:17

1.

2.

Frol IL 2

 

2:01:55

 

1

Ulf Forseth Indgaard

43:24

1.

43:24

1.

2

Johan Asphjell Bjørnaas

31:18

2.

1:14:42

1.

3

Jo Forseth Indgaard

47:13

4.

2:01:55

2.

3.

Frol IL 3

 

2:07:20

 

1

Martin Vister

44:59

2.

44:59

2.

2

Jørgen Fiskum

39:52

5.

1:24:51

5.

3

Paul Sirum

42:29

2.

2:07:20

3.

4.

Frol IL 1

 

2:10:19

 

1

Lars Sandstad Skjeset

46:42

3.

46:42

3.

2

Tobias Alstad

38:01

4.

1:24:43

3.

3

Carl Petter Lyngen

45:36

3.

2:10:19

4.

5.

Freidig 1

 

2:18:21

 

1

Sindre Johannessen

52:32

5.

52:32

5.

2

Tomas Eidsmo

32:17

3.

1:24:49

4.

3

Oscar Lyngen

53:32

5.

2:18:21

5.

6.

Freidig 2

 

2:54:20

 

1

Mathias Hermstad

1:01:02

6.

1:01:02

6.

2

Olle Malmring

57:20

6.

1:58:22

6.

3

Johan Ivarsson

55:58

6.

2:54:20

6.

Brutt

NTNUI 2

 

1:04:45

 

1

Eirik Aal

1:04:45

7.

1:04:45

7.

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

DNS

OL Trollelg 1

 

0:00

 

1

Anders Haugskott

.

0:00

.

DNS

2

Frode Haugskott

.

0:00

.

DNS

3

Ove Baardsgaard

.

0:00

.

DNS

Klasse: D135-

1.

Byåsen IL 1

 

1:29:09

 

1

Kari Solem Aune

32:02

1.

32:02

1.

2

Gøril Eide

27:09

1.

59:11

1.

3

Rine Hanssen

29:58

1.

1:29:09

1.

2.

Steinkjer OK 1

 

2:36:10

 

1

Kari Grindberg

32:58

2.

32:58

2.

2

Mari Ann Landsem Melhus

1:13:10

2.

1:46:08

2.

3

Katrine Austmo Møller

50:02

2.

2:36:10

2.

Klasse: H135-

1.

Frol IL 1

 

1:59:38

 

1

Gunnar Vatn

36:59

1.

36:59

1.

2

Arne Grevskott

36:36

1.

1:13:35

1.

3

Jo Severin Matberg

46:03

1.

1:59:38

1.

2.

Byåsen IL 1

 

2:02:45

 

1

Torgeir Aune

37:04

2.

37:04

2.

2

Harald Storrønning

38:53

2.

1:15:57

2.

3

Øystein Wiggen

46:48

2.

2:02:45

2.

DSQ

Verdal OK 1

 

1:48:34

 

1

Kurt Ove Melbye

33:37

.

0:00

.

DSQ

2

Vidar Skjerve

41:31

.

0:00

.

3

Anton Bjartnes

33:26

.

0:00

.

DNS

Verdal OK 2

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: H180-

1.

Frol IL 1

 

1:43:02

 

1

Harald Bakken

32:00

3.

32:00

3.

2

Torbjørn Sirum

42:12

1.

1:14:12

2.

3

Olav Martin Indgaard

28:50

1.

1:43:02

1.

2.

Verdal OK 1

 

1:48:06

 

1

Tor Ove Hallem

30:29

2.

30:29

2.

2

John Kvaal

43:46

3.

1:14:15

3.

3

Karl Arne Melbye

33:51

2.

1:48:06

2.

3.

Freidig 1

 

1:48:27

 

1

Svein Terje Kolstad

25:25

1.

25:25

1.

2

Magnus Landstad

42:13

2.

1:07:38

1.

3

Nils Olav Vennevik

40:49

3.

1:48:27

3.

4.

Verdal OK 2

 

2:22:27

 

1

Inge Hafstad

32:19

4.

32:19

4.

2

Sverre Kristoffersen

47:22

4.

1:19:41

4.

3

Kristian Midthjell

1:02:46

4.

2:22:27

4.

Klasse: DH11-12

1.

Freidig 1

 

27:50

 

1

Hallvard Hellevik

14:06

3.

14:06

3.

1

Tora Kittilsen

14:06

3.

14:06

3.

2

Kristoffer Strømdal Wik

13:44

1.

27:50

1.

2.

Freidig 2

 

31:14

 

1

Maria Strømdal Wik

13:14

2.

13:14

2.

2

Una Kittilsen

18:00

3.

31:14

2.

3.

Byåsen IL 1

 

33:15

 

1

Vebjørn Bergh-Hansen

13:02

1.

13:02

1.

2

Jørgen Aune

20:13

5.

33:15

3.

4.

Frol IL 1

 

33:42

 

1

Martine Myhr Imsland

16:59

7.

16:59

7.

1

Selma Skjulsvik

16:59

7.

16:59

7.

2

Magnus Alstad

16:43

2.

33:42

4.

5.

Verdal OK 1

 

36:13

 

1

Thyra Fiskum

17:22

9.

17:22

9.

1

Aurora Haugen

17:28

10.

17:22

9.

2

Johanne Bjugan

18:51

4.

36:13

5.

6.

Steinkjer OK 1

 

38:14

 

1

Rakel Haltbrekken

16:36

5.

16:36

5.

1

Ranvi Overrein

16:36

5.

16:36

5.

2

Julian Fei Benum Luong

21:38

6.

38:14

6.

Klasse: D13-16

1.

Freidig 1

 

1:06:57

 

1

Vilde Lereim Storli

25:13

1.

25:13

1.

2

Ane Malene Kolstad

18:03

1.

43:16

1.

3

Mari Eidsmo

23:41

1.

1:06:57

1.

2.

Nidarøst OK / Byåsen IL 1

 

1:34:59

 

1

Stine Aune

29:13

2.

29:13

2.

2

Hanne Helmine Rogstad

25:55

3.

55:08

2.

3

Maren Viken

39:51

3.

1:34:59

2.

3.

Frol IL / OK Skøynar / Stjørdals-Blink Orientering 1

 

1:35:21

 

1

Marie Nielsen Solberg

35:54

3.

35:54

3.

2

Hege Hallan

24:36

2.

1:00:30

3.

3

Iselina Myhr Imsland

34:51

2.

1:35:21

3.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2017, 22:35:47

Arrangør:

Steinkjer OK

Antall deltagere:

121

Antall startet:

111