Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #5 6. september 2017

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

21:51

+0:00

10:55

2.

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

25:56

+4:05

12:58

3.

Vilja Størksen

Kolbotn og Skimt OL

38:36

+16:45

19:18

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Gjetanger

Måren OK

19:10

11:58

Lea Leiren Günther

Kolbotn og Skimt OL

44:07

27:34

Susanne Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

49:14

30:46

Pernille Kristiansen

Kolbotn og Skimt OL

36:46

22:58

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

34:57

21:50

Akvile Petrakova

Ås-NMBU Orientering

34:59

21:51

Nora Haugen Hjelmert

Kolbotn og Skimt OL

43:42

27:18

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Noor Dirro

Måren OK

21:56

+0:00

8:46

2.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

24:57

+3:01

9:58

3.

Luciana Maria Svads

Måren OK

26:15

+4:19

10:30

4.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

27:17

+5:21

10:54

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arimantas Belousovas

Ås-NMBU Orientering

36:05

+0:00

18:02

DSQ

Greta Mattsson

Ås-NMBU Orientering

34:33

249

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carmen Dirro

Måren OK

45:42

+0:00

15:45

2.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

56:33

+10:51

19:30

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

40:46

+0:00

10:11

2.

KIne Dirro

Måren OK

41:14

+0:28

10:18

3.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

46:38

+5:52

11:39

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Roskifte

Kolbotn og Skimt OL

44:26

+0:00

15:19

2.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

48:35

+4:09

16:45

DNS

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

34:37

+0:00

11:56

2.

Ellen Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

48:39

+14:02

16:46

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

49:11

+14:34

16:57

DNS

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

DNS

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

1:03:40

+0:00

21:57

2.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

1:09:51

+6:11

24:05

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

39:03

+0:00

15:37

2.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

41:17

+2:14

16:30

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

15:54

+0:00

7:57

2.

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

21:43

+5:49

10:51

3.

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

39:06

+23:12

19:33

DNS

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

Klasse: H - 12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

25:54

16:11

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

17:22

10:51

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

20:03

12:31

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

27:13

17:00

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

25:48

16:07

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

24:58

15:36

Martin Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

29:53

18:40

DSQ

Fredrik Brandt Kjelsen

Måren OK

26:12

48

DNS

Håvard Endresen

Måren OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Gjetanger

Måren OK

22:32

+0:00

9:00

2.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

29:13

+6:41

11:41

DSQ

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

17:36

53 51 52 48 44 45

DNS

Magnus Endresen

Måren OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

59:58

+0:00

14:59

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarl Magnus Berge

Søgne og Songdalen OK

53:45

+0:00

8:57

2.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

1:03:07

+9:22

10:31

3.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:21:43

+27:58

13:37

DSQ

Gløer Winsvold

Sentrum OK

54:45

35 36 33 38 40 41 42 43 44

DSQ

Magnus Nordbrøden

Halden SK

1:02:40

34 35 37 38 39 40

DNS

Audun Bjerknes

Måren OK

DNS

Lars Leiren

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

44:47

+0:00

11:11

2.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:43:11

+58:24

25:47

DSQ

Lars Petter Endresen

Måren OK

19:27

39 40 35 32 43 44 45 249

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

37:34

+0:00

9:23

2.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

41:46

+4:12

10:26

3.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

41:49

+4:15

10:27

4.

Morten Karlsen

Måren OK

51:28

+13:54

12:52

5.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

52:51

+15:17

13:12

6.

Trond Holter

Måren OK

55:15

+17:41

13:48

7.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

1:16:48

+39:14

19:12

8.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

1:43:43

+1:06:09

25:55

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

41:49

41

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Klaveness

Måren OK

32:02

+0:00

11:02

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Odd Kletteli

Bækkelagets SPK

7:02

43 32 33 37 41 42 45 249

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

24:53

+0:00

9:57

2.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

28:02

+3:09

11:12

3.

Arne Kongsnes

Kolbotn og Skimt OL

28:33

+3:40

11:25

4.

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

47:38

+22:45

19:03

Klasse: åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

25:09

+0:00

12:34

2.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

30:56

+5:47

15:28


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2017, 20:13:01

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

78

Antall startet:

70