Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 8 7. september 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Aleksander Nolte

Freidig

13:11

7:45

Filip Leonard Nolte

Freidig

24:46

14:34

Kristine Braathen

Wing OK

23:31

13:50

Ole Ulseth Sylte

Freidig

17:36

10:21

Ragne Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

21:46

12:48

Elias Stenseth

Byåsen IL

19:32

11:29

Sondre Stenseth

Byåsen IL

31:04

18:16

Erlend Grønli

Freidig

17:47

10:27

Ole Einar Andresen

Malvik IL

29:45

17:30

Jens Anton Andresen

Malvik IL

21:18

12:31

Maia Ruano Strand

Wing OK

18:18

10:45

Oliver Vatterholm Jernberg

Freidig

17:47

10:27

Eystein Aske

Freidig

24:48

14:35

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

28:44

16:54

Thomas Gundersen

Nidarøst OK

26:46

15:44

Eivind Mjaaland

Nidarøst OK

35:18

20:45

Magnus Elden Eggen

Wing OK

23:06

13:35

Emma Imsland

Wing OK

20:14

11:54

Eirik Lyftingsmo

Wing OK

29:08

17:08

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

37:34

22:05

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

36:45

21:37

Hedda Trelstad Bakkevold

Malvik IL

25:02

14:43

Martin Melhuus

Wing OK

21:20

12:32

Odin Bang Lukassen

Wing OK

36:57

21:44

Martin Sæther Levin

Freidig

19:30

11:28

Henrik Bjørkan

Byåsen IL

34:21

20:12

Frida Skumsvoll

Malvik IL

24:50

14:36

Håkon Bakkevold

Malvik IL

38:24

22:35

Sondre Bakkevold

Malvik IL

37:39

22:08

Brage Bang Lukassen

Wing OK

36:01

21:11

DSQ

Linus Fossum Malmring

Freidig

24:36

111

DNS

Solveig Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

DNS

Eline Jøsang With

Wing OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

14:13

7:53

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

24:32

13:37

Ingeborg Kolstad

Wing OK

16:09

8:58

Nora Rossvold Otterlei

Byåsen IL

20:24

11:20

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

32:22

17:58

DSQ

Anna Emilie Lona

Wing OK

46:52

116 64

DNS

Stina Gåsø

OL Trollelg

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

23:08

+0:00

9:15

2.

Maria Strømdal Wik

Freidig

23:51

+0:43

9:32

3.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

24:14

+1:06

9:41

4.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

24:22

+1:14

9:44

5.

Marita Aske

Freidig

29:06

+5:58

11:38

6.

Silja Fuglem

Malvik IL

30:21

+7:13

12:08

7.

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

41:02

+17:54

16:24

8.

Karoline B. Hjelmen

OL Trollelg

57:47

+34:39

23:06

DSQ

Una Kittilsen

Freidig

19:32

116

DNS

Solveig Louise Nissen

Freidig

DNS

Tora Kittilsen

Freidig

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

1:09:05

+0:00

32:53

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

25:42

+0:00

8:34

2.

Mari Eidsmo

Freidig

25:48

+0:06

8:36

DSQ

Anna Aurora Nolte

Freidig

43:28

127 128 129 133 115 129

DNS

Anna Christensen

Freidig

DNS

Silje Marie Nissen

Freidig

DNS

Ane Malene Kolstad

Freidig

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma B. Hjelmen

OL Trollelg

34:35

+0:00

13:50

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elly Røskaft

Freidig

43:46

+0:00

17:30

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

35:35

+0:00

10:10

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

37:40

+2:05

10:45

3.

Stine Aune

Nidarøst OK

45:53

+10:18

13:06

4.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:23:15

+47:40

23:47

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

40:08

+0:00

11:28

2.

Andrine Viken

Byåsen IL

46:08

+6:00

13:10

3.

Anna Renolen

Wing OK

48:47

+8:39

13:56

4.

Martine Klock Fleten

Wing OK

49:30

+9:22

14:08

5.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

1:00:27

+20:19

17:16

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Leroyer

Freidig

14:34

8:05

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

30:45

17:05

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

15:34

8:38

Johannes Stordal

Byåsen IL

25:22

14:05

Iver Lund Gjerde

Byåsen IL

14:41

8:09

Sivert Sæther Levin

Freidig

13:33

7:31

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

15:11

+0:00

6:04

2.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

19:59

+4:48

7:59

3.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

22:25

+7:14

8:58

4.

Alf Petter Lynum

Freidig

24:18

+9:07

9:43

5.

Sofus H Lind

Wing OK

24:45

+9:34

9:54

6.

Borgar Stavrum

Wing OK

26:49

+11:38

10:43

7.

Vegard Lereim Storli

Freidig

29:47

+14:36

11:54

8.

Jørgen Aune

Byåsen IL

30:17

+15:06

12:06

9.

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

32:19

+17:08

12:55

10.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

34:39

+19:28

13:51

11.

Johan Bjørkan

Byåsen IL

34:45

+19:34

13:54

12.

Aksel Viken

Byåsen IL

35:26

+20:15

14:10

13.

Tobias Eid-Johansen

Nidarøst OK

36:56

+21:45

14:46

14.

Sander M Jensen

Byåsen IL

37:23

+22:12

14:57

15.

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Wing OK

37:44

+22:33

15:05

16.

Alfred F. Høysæter

Wing OK

38:43

+23:32

15:29

17.

Jakob Jøsang With

Wing OK

51:05

+35:54

20:26

18.

Odin Gåsvik

Nidarøst OK

57:58

+42:47

23:11

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

22:38

+0:00

10:46

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Leroyer

Freidig

25:23

+0:00

8:27

2.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

25:26

+0:03

8:28

3.

Emil Grønli

Freidig

25:31

+0:08

8:30

4.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

25:41

+0:18

8:33

5.

Petter Andreas Lona

Wing OK

26:55

+1:32

8:58

6.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

28:54

+3:31

9:38

7.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

32:44

+7:21

10:54

8.

Sverre Hellevik

Freidig

37:33

+12:10

12:31

9.

Erlend Aune

Byåsen IL

37:59

+12:36

12:39

10.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

38:02

+12:39

12:40

11.

Ørjan Sæter

Melhus IL

40:40

+15:17

13:33

12.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

44:52

+19:29

14:57

13.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

45:28

+20:05

15:09

14.

Kristoffer Isachsen Meling

Nidarøst OK

48:42

+23:19

16:14

15.

Erik Tofte jr

Melhus IL

52:19

+26:56

17:26

16.

Oskar Storler

Melhus IL

52:31

+27:08

17:30

DSQ

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

39:45

128

DSQ

Sigurd Braathen

Wing OK

43:30

129 144

DSQ

Martin Aune

Melhus IL

1:01:58

127 128 133 115 129

DNS

Kristoffer Lerli

Melhus IL

DNS

August Maske

Freidig

DNS

Magne Guttvik

Wing OK

DNS

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mons Løfaldli Hansen

Wing OK

38:07

+0:00

15:14

2.

Knut Hage

Melhus IL

53:17

+15:10

21:18

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dennis Indgjerd Holm

Nidarøst OK

1:05:09

+0:00

26:03

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

31:39

+0:00

7:02

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

33:52

+2:13

7:31

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

35:40

+4:01

7:55

4.

Lars Sandstad

Freidig

37:28

+5:49

8:19

5.

Jo Even Kolstad

Freidig

37:29

+5:50

8:19

6.

Håkon Holstad

Freidig

37:34

+5:55

8:20

7.

Jonas Grønli

Freidig

37:37

+5:58

8:21

8.

Mikkel Holt

Freidig

37:45

+6:06

8:23

9.

Jonas Vindal

Wing OK

43:42

+12:03

9:42

10.

Jostein Rø

Freidig

52:18

+20:39

11:37

11.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

1:09:44

+38:05

15:29

12.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

1:16:01

+44:22

16:53

13.

Henrik Braathen

Wing OK

1:29:25

+57:46

19:52

DSQ

Albert Odin Klæbo Drevdal

Wing OK

1:10:15

120

DNS

Johannes Langaas

Nidarøst OK

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Lodgaard

Byåsen IL

37:39

+0:00

8:22

Klasse: H 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Husby Aftret

Malvik IL

49:44

+0:00

16:34

2.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

1:02:14

+12:30

20:44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 oktober 2017, 23:00:12

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

138

Antall startet:

125