Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Folloløpet på Nesodden 10. september 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

22:57

Astrid Reusch

Heming Orientering

16:04

Theo Winsents Sæter

Nydalens SK

21:28

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

34:06

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

34:07

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

28:08

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

20:11

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

16:43

Hermine Odden

Måren OK

45:14

Isolde Odden

Måren OK

45:30

Selma Feyling

Kolbotn og Skimt OL

37:35

Fredrik Brandt-Kjelsen

Måren OK

17:13

Mary Eleanor MacLachlan-Reistadbakk

Raumar Orientering

26:30

Simen Bergstrøm

IL Tyrving

44:52

Hanna Birkeland

24:52

Selma Birkeland

24:44

Eivind Kjernsmo

Sturla, IF

28:39

Synne Kjernsmo

Sturla, IF

24:34

Therese Gjerding

26:46

Astrid Grøtjord Glenne

Måren OK

45:04

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Gjetanger

Måren OK

23:46

DNS

Silja Berstad

Heming Orientering

DNS

Lilja Celina Kjær Jørgensen

Måren OK

12:57

130 131 132 147

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Aarseth

Nydalens SK

27:19

+0:00

2.

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

39:09

+11:50

3.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

57:31

+30:12

4.

Sofie Kjær Jørgensen

Måren OK

1:08:59

+41:40

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

32:10

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alva Marika Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

30:14

+0:00

2.

Mari Brende

Fossum IF

38:15

+8:01

3.

Noor Dirro-Helu

Måren OK

40:25

+10:11

4.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

42:14

+12:00

5.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

43:32

+13:18

6.

Luciana Maria Svads

Måren OK

45:14

+15:00

7.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

51:02

+20:48

8.

Ella Berstad

Heming Orientering

56:08

+25:54

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Sogn Haug

Fossum IF

39:23

+0:00

2.

Marielle Michelsen

Fossum IF

41:43

+2:20

3.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

46:21

+6:58

4.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

56:36

+17:13

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carmen Dirro

Måren OK

1:06:21

+0:00

2.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

1:18:04

+11:43

3.

Adine Blakkestad Ingesen

Sarpsborg OL

1:21:55

+15:34

DSQ

Isabel Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

1:51:55

108 109 111 112 129 150

DNS

Live Østvold

Heming Orientering

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Moe Blom

Nydalens SK

52:45

+0:00

2.

Malin Eijsink

Nydalens SK

59:47

+7:02

3.

Linn Mei Waaler

Måren OK

1:12:02

+19:17

DNS

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

53:32

+0:00

2.

Hanne Brende

Fossum IF

1:14:00

+20:28

3.

Laila Eriksen Blom

Fet OL

1:30:06

+36:34

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:11:58

136 143 144 133 150 249

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

42:11

+0:00

2.

Silje Syversen

Oppsal Orientering

1:00:14

+18:03

3.

Paula Berstad

Heming Orientering

1:20:43

+38:32

DSQ

Marianne Reusch

Heming Orientering

53:24

111 112 129 150 249

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pamela Åsten

Kolbotn og Skimt OL

45:18

+0:00

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

49:16

+3:58

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

52:00

+6:42

4.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

1:09:13

+23:55

5.

Unni Rye

Asker Skiklubb

1:17:20

+32:02

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

1:02:48

+0:00

2.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:17:55

+15:07

3.

Jessica Kathle

Måren OK

1:19:41

+16:53

4.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:34:30

+31:42

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

1:01:43

+0:00

2.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

1:03:20

+1:37

3.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:09:39

+7:56

4.

Unni Drage

Haugerud IF

1:16:20

+14:37

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger E. Vamnes

Hamar OK

1:23:12

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

18:33

DSQ

Mattis Trønsdal Legat

Måren OK

130 131 132 147 134 135 150 249

DSQ

Iver Aarseth

Nydalens SK

26:08

134

DSQ

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

34:59

134

DSQ

August Myklebust Leopolder

IL Koll

30:06

134

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Anders Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

27:45

+0:00

DSQ

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

1:02:00

144

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

32:59

+0:00

2.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

55:22

+22:23

3.

Oliver Nilsen

Fossum IF

1:00:11

+27:12

4.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

1:00:56

+27:57

5.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

1:02:07

+29:08

6.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

1:03:32

+30:33

7.

Kasper Kjær Jørgensen

Måren OK

1:18:52

+45:53

8.

Magnus Jystad

Østmarka OK

1:34:44

+1:01:45

DSQ

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:30:35

116 126 127 144 133

DNS

Andreas Gjetanger

Måren OK

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

46:56

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

43:18

+0:00

2.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

52:56

+9:38

3.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

56:22

+13:04

4.

Kristian Østermann

Heming Orientering

56:57

+13:39

5.

Erlend Børli

Fossum IF

1:03:24

+20:06

6.

Mikkel Katla

Fossum IF

1:12:29

+29:11

DSQ

Henrik Reusch

Heming Orientering

52:29

109 110 111 128 129 150

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Michelsen

Fossum IF

58:53

+0:00

2.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:04:11

+5:18

3.

Morten Tangen

OK Moss

1:06:33

+7:40

4.

Andreas Aabel

1:12:46

+13:53

DSQ

Markus Månum Moen

Måren OK

1:25:44

102

Klasse: H 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

42:39

+0:00

2.

Terje Brende

Fossum IF

50:36

+7:57

3.

Matthew Ng

Oslostudentenes IK

1:07:11

+24:32

DSQ

Espen Brandt-Kjelsen

Måren OK

1:49:08

144

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

46:00

+0:00

2.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

50:11

+4:11

3.

Hans Jevanord

Fossum IF

55:53

+9:53

4.

Christian Reusch

Heming Orientering

1:32:10

+46:10

DNS

Dag Strisland

Kolbotn og Skimt OL

DNS

Torstein Hole

Nydalens SK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bengt Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

35:13

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

37:15

+2:02

3.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

37:35

+2:22

4.

Arild Andresen

Fossum IF

38:21

+3:08

5.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

39:03

+3:50

6.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

39:30

+4:17

7.

Bjørn Hallan

Lommedalens IL

40:13

+5:00

8.

Øystein Østermann

Heming Orientering

40:59

+5:46

9.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

41:01

+5:48

10.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

41:14

+6:01

11.

Gjermund Røren

Eiker OL

41:45

+6:32

12.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

42:08

+6:55

13.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

42:41

+7:28

14.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

43:12

+7:59

15.

Håkon Jendal

Fossum IF

43:31

+8:18

16.

Nils Henrik Jendal

Fossum IF

48:52

+13:39

17.

Martin Granly

Lillomarka OL

51:37

+16:24

18.

Stein Mella

Oppsal Orientering

52:45

+17:32

19.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

1:06:10

+30:57

DNS

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

DNS

Petter Gullikstad

Røros IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

41:15

+0:00

2.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

43:11

+1:56

3.

Bård Natvig

Nittedal OL

55:12

+13:57

4.

Roy Gjerding

OK Moss

58:12

+16:57

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Kårvåg IL

1:01:17

+20:02

6.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:04:03

+22:48

7.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

1:08:22

+27:07

8.

Ketil Åstebøl

Oppsal Orientering

1:09:22

+28:07

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

43:01

+0:00

2.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

47:20

+4:19

3.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

51:05

+8:04

4.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

51:39

+8:38

5.

Kåre Thorbjørnsen

Larvik OK

52:39

+9:38

6.

Thor Palmgren

Halden SK

54:20

+11:19

7.

Bjørn Egner

Heming Orientering

54:43

+11:42

8.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

55:02

+12:01

9.

Erik Johan Grorud

Haslum IL

56:53

+13:52

10.

Øystein Madsen

Haugerud IF

58:21

+15:20

11.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

1:00:13

+17:12

12.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:00:51

+17:50

13.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

1:05:02

+22:01

14.

Steinar Ruud

Konnerud IL

1:17:20

+34:19

15.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:45:29

+1:02:28

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Haugerud IF

57:52

+0:00

DSQ

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

1:57:08

129

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Moe Blom

Nydalens SK

42:40

+0:00

2.

Anne Marie Bleken

Bækkelagets SK

55:21

+12:41

3.

Tor Halvor Bolkesjø

Bækkelagets SK

1:00:16

+17:36

4.

Espen Messel

IL Koll

1:07:36

+24:56

5.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:17:00

+34:20

6.

Kjetil Kjernsmo

Sturla, IF

1:17:27

+34:47

7.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:37:29

+54:49

DSQ

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

16:45

103 104 123 109 110 111 128 129 150 249

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kongsnes

Kolbotn og Skimt OL

1:03:26

+0:00

2.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

1:18:32

+15:06

3.

Siri Wilberg Aabel

Bækkelagets SK

1:50:22

+46:56

Brutt

Kinga Aabel

DNS

Pål Winsents

Nydalens SK

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Gjerding

46:21

+0:00

2.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

1:01:15

+14:54

Klasse: Direkte N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

36:29

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 september 2017, 15:59:04

Arrangør:

Måren OK

Antall deltagere:

173

Antall startet:

163