Klasse: RÃ¥tass | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Finn Einar Brandsen | Malvik IL | 16:22 | ||||||
Leo Benjamin Morgan | Malvik IL | 17:55 | ||||||
Lily Alexandra Morgan | Malvik IL | 27:52 | ||||||
Eirik Ingeberg Garahol | Malvik IL | 26:08 | ||||||
Einar Ingeberg Garshol | Malvik IL | 33:16 | 154 | |||||
Jens Anton Andresen | Malvik IL | 17:47 | 153 | |||||
Ole Einar Andresen | Malvik IL | 32:39 | 157 | |||||
Johan Oftedal | Malvik IL | 32:53 | 154 | |||||
Klasse: D-10C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Brutt | Frida Skumsvoll | Malvik IL | 46:16 | 117 102 112 110 114 115 116 | ||||
Brutt | Hedda Bakkevold | Malvik IL | 46:23 | 117 102 112 110 114 115 116 | ||||
Klasse: D13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Elise Ye Lunde | Malvik IL | 42:17 | +0:00 | ||||
2. | Norunn Vullum | Malvik IL | 54:43 | +12:26 | ||||
Klasse: H13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jens Husby Aftret | Malvik IL | 42:24 | +0:00 | ||||
Klasse: H13-16B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øystein Moltumyr | Malvik IL | 40:01 | +0:00 | ||||
Klasse: H13-16A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kenneth Kjelaas | Malvik IL | 1:03:40 | +0:00 | 100 | |||
Klasse: D17C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Runa Bostad | Malvik IL | 35:31 | +0:00 | ||||
2. | Thea Walseth | Malvik IL | 48:40 | +13:09 | ||||
Arrangør | Hege S. Lunde | Malvik IL | ||||||
Klasse: D17B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torunn Moltumyr | Malvik IL | 51:30 | +0:00 | ||||
Brutt | Tina Williams | Malvik IL | 59:29 | 113 111 101 112 109 104 105 108 115 116 | ||||
Klasse: H17B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Christian Skumsvoll | Malvik IL | 31:22 | +0:00 | ||||
2. | Eigil Sørli | Malvik IL | 34:08 | +2:46 | ||||
3. | Trond Damås | Malvik IL | 34:21 | +2:59 | ||||
4. | Marius Walseth | Malvik IL | 45:55 | +14:33 | ||||
Klasse: D17A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sunniva Morgan | Malvik IL | 45:39 | +0:00 | ||||
Klasse: H17A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nicholas Morgan | Malvik IL | 31:16 | +0:00 | ||||
2. | Trygve Reitan | Malvik IL | 38:00 | +6:44 | ||||
3. | Ingebrigt Fuglem | Malvik IL | 38:42 | +7:26 | ||||
4. | Øyvind Scheldrup | Freidig | 42:41 | +11:25 | ||||
5. | Kyrre Auran | Malvik IL | 45:44 | +14:28 | ||||
6. | Arild Skulbørstad | Malvik IL | 46:50 | +15:34 | ||||
7. | Harry Brandsen | Malvik IL | 1:00:24 | +29:08 | ||||
Arrangør | Tor Lunde | Malvik IL | ||||||
Arrangør | Christian Andresen | Malvik IL |
Sist oppdatert: | 11 september 2017, 19:33:11 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 34 |
Antall startet: | 34 |