Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Tour de Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim Sprint 15. september 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Robert Remmen

OL Trollelg

25:36

23:16

Jens Anton Andresen

Malvik IL

23:30

21:21

Ole Einar Andresen

Malvik IL

21:47

19:48

Guro Haaland

Wing OK

10:16

9:20

Martin Sæther Levin

Freidig

15:16

13:52

Eline Jøsang With

Wing OK

12:14

11:07

Eira Forsbak Asplem

Freidig

18:52

17:09

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

23:19

21:11

Linus Fossum Malmring

Freidig

19:26

17:40

DNS

Ivar David Ellerås Atkinson

Freidig

DNS

Johannes Stordal

Byåsen IL

DNS

Johannes Lerli

Melhus IL

DNS

Stina Gåsø

OL Trollelg

DNS

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

12:11

9:22

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

9:19

7:10

Nora Rossvold Otterlei

Byåsen IL

22:02

16:56

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Louise Nissen

Freidig

8:50

+0:00

6:47

2.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

8:57

+0:07

6:53

3.

Maria Strømdal Wik

Freidig

9:16

+0:26

7:07

3.

Una Kittilsen

Freidig

9:16

+0:26

7:07

5.

Guro Schjølberg

Tynset IF

10:17

+1:27

7:54

6.

Tora Kittilsen

Freidig

10:33

+1:43

8:06

7.

Silja Fuglem

Malvik IL

10:56

+2:06

8:24

DNS

Nora Sumstad Hanssen

Byåsen IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

9:36

+0:00

6:51

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

10:26

+0:50

7:27

3.

Mari Eidsmo

Freidig

10:31

+0:55

7:30

4.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

10:40

+1:04

7:37

5.

Silje Marie Nissen

Freidig

12:46

+3:10

9:07

6.

Anna Christensen

Freidig

14:21

+4:45

10:15

7.

Anna Aurora Nolte

Freidig

14:30

+4:54

10:21

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

15:08

+0:00

6:52

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

15:38

+0:30

7:06

3.

Vilde Lereim Storli

Freidig

16:44

+1:36

7:36

4.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

17:16

+2:08

7:50

5.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

18:04

+2:56

8:12

6.

Stine Aune

Nidarøst OK

18:22

+3:14

8:20

7.

Maren Viken

Byåsen IL

22:11

+7:03

10:05

DNS

Tale Tannvik Skei

Freidig

DNS

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Hallan

OK Skøynar

17:38

+0:00

11:01

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Grande

Frol IL

19:43

+0:00

7:18

2.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

19:51

+0:08

7:21

3.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

20:02

+0:19

7:25

4.

Malin Sandstad

Freidig

20:13

+0:30

7:29

5.

Oda Wennemo

Byåsen IL

20:24

+0:41

7:33

6.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

21:13

+1:30

7:51

7.

Line Sølberg

OL Trollelg

21:46

+2:03

8:03

8.

Oda Q Fossum

Freidig

22:00

+2:17

8:08

9.

Marit Schmid

OL Trollelg

22:22

+2:39

8:17

10.

Eva Tesarova

Wing OK

22:50

+3:07

8:27

11.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

22:51

+3:08

8:27

12.

Sunniva Morgan

Malvik IL

23:18

+3:35

8:37

13.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

24:32

+4:49

9:05

14.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

26:34

+6:51

9:50

15.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

26:50

+7:07

9:56

16.

Andrine Viken

Byåsen IL

28:49

+9:06

10:40

Brutt

Andrea Vindal

Wing OK

DNS

Kårhild Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

DNS

Åshild Kolstad

Freidig

DNS

Anna Renolen

Wing OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

17:02

+0:00

7:44

2.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

17:27

+0:25

7:55

3.

Tina Strømdal Wik

Freidig

19:36

+2:34

8:54

4.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

20:09

+3:07

9:09

5.

Liv Tennes

Wing OK

21:32

+4:30

9:47

6.

Mai Iren Almås

IL Leik

23:49

+6:47

10:49

7.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

25:03

+8:01

11:23

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

19:16

+0:00

8:45

2.

Eirin Lodgaard

Byåsen IL

20:34

+1:18

9:20

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

20:52

+1:36

9:29

4.

Grete Berge Owren

Freidig

21:10

+1:54

9:37

5.

Mona J. Mølnvik

Freidig

21:13

+1:57

9:38

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

21:44

+2:28

9:52

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

15:45

+0:00

11:15

2.

Anne Stenseth

Byåsen IL

31:53

+16:08

22:46

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

13:13

+0:00

9:26

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Leroyer

Freidig

9:33

7:20

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

14:19

11:00

Sivert Sæther Levin

Freidig

11:48

9:04

DSQ

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

13:21

36

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

7:00

+0:00

5:23

2.

Vegard Lereim Storli

Freidig

8:32

+1:32

6:33

3.

Jakob Jøsang With

Wing OK

10:50

+3:50

8:20

4.

Alf Petter Lynum

Freidig

11:16

+4:16

8:40

5.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

12:07

+5:07

9:19

6.

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Wing OK

13:59

+6:59

10:45

7.

Borgar Stavrum

Wing OK

16:03

+9:03

12:20

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

8:14

7:29

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Urset

IL BUL-Tromsø

8:50

+0:00

5:31

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

10:51

+2:01

6:46

3.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

11:09

+2:19

6:58

4.

Emil Grønli

Freidig

11:11

+2:21

6:59

5.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

11:16

+2:26

7:02

6.

Emil Leroyer

Freidig

11:55

+3:05

7:26

7.

Vemund Mølnvik

Freidig

12:04

+3:14

7:32

8.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

12:10

+3:20

7:36

9.

Ørjan Sæter

Melhus IL

12:13

+3:23

7:38

10.

August Maske

Freidig

13:00

+4:10

8:07

11.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

13:16

+4:26

8:17

12.

Erlend Aune

Byåsen IL

13:44

+4:54

8:35

13.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

13:56

+5:06

8:42

14.

Oskar Storler

Melhus IL

15:18

+6:28

9:33

15.

Espen Karlsen

Melhus IL

18:17

+9:27

11:25

DSQ

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

13:17

34

DNS

Erik Williams Strømsnes

Malvik IL

DNS

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

12:57

+0:00

5:37

2.

Jonas Grønli

Freidig

13:35

+0:38

5:54

3.

Tobias Alstad

Frol IL

13:58

+1:01

6:04

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

14:05

+1:08

6:07

5.

Jo Even Kolstad

Freidig

14:17

+1:20

6:12

6.

Vegard Kittilsen

Freidig

14:31

+1:34

6:18

7.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

15:07

+2:10

6:34

8.

Eskil Frischknecht

Alta OL

15:32

+2:35

6:45

9.

Mikkel Holt

Freidig

15:34

+2:37

6:46

9.

Jonas Vindal

Wing OK

15:34

+2:37

6:46

11.

Jørgen Schjølberg

Tynset IF

15:44

+2:47

6:50

12.

Matias Nissen

Freidig

15:56

+2:59

6:55

13.

Håkon Holstad

Freidig

16:42

+3:45

7:15

14.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

17:14

+4:17

7:29

15.

Gabriel Callanan

Wing OK

18:33

+5:36

8:03

16.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

19:04

+6:07

8:17

17.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

19:32

+6:35

8:29

18.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

20:11

+7:14

8:46

19.

Håvard Singsaas

Freidig

21:10

+8:13

9:12

20.

Albert Odin Klæbo Drevdal

Wing OK

22:10

+9:13

9:38

DNS

Tormod Kristian Geving

Freidig

DNS

Nikolai Renolen

Wing OK

Klasse: H 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Asplem

Freidig

12:31

+0:00

7:49

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

16:32

+0:00

5:20

2.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

16:48

+0:16

5:25

3.

Sindre Johannessen

Freidig

16:56

+0:24

5:27

3.

Gaute Friestad

Kristiansand OK

16:56

+0:24

5:27

5.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

16:57

+0:25

5:28

6.

Audun Heimdal

Konnerud IL

17:08

+0:36

5:31

7.

Mattis Holt

Freidig

17:12

+0:40

5:32

7.

Oskar Andrén

IL Leik

17:12

+0:40

5:32

9.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

17:26

+0:54

5:37

10.

Håvard Eidsmo

Freidig

17:44

+1:12

5:43

11.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

17:46

+1:14

5:43

12.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

18:04

+1:32

5:49

13.

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

18:12

+1:40

5:52

14.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

18:19

+1:47

5:54

15.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

18:21

+1:49

5:55

16.

Anders Haugskott

OL Trollelg

18:25

+1:53

5:56

17.

Adrian Opheim

Freidig

18:27

+1:55

5:57

18.

Tobias Kristensen

Larvik OK

18:40

+2:08

6:01

19.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

18:43

+2:11

6:02

20.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

19:14

+2:42

6:12

21.

Vegard Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

19:27

+2:55

6:16

22.

Olav Milian Schmitt Gran

Halden SK

19:32

+3:00

6:18

23.

Andreas Haaland

Wing OK

19:48

+3:16

6:23

24.

Øystein Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

19:59

+3:27

6:26

25.

Ola Keiserås

IL Leik

20:18

+3:46

6:32

26.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

20:25

+3:53

6:35

27.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

20:41

+4:09

6:40

28.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

20:51

+4:19

6:43

29.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

21:30

+4:58

6:56

30.

Sondre Lorentsen

OK Silsand

22:07

+5:35

7:08

30.

Håkon Raadal Bjørlo

Halden SK

22:07

+5:35

7:08

32.

Are Lodgaard

Byåsen IL

22:32

+6:00

7:16

33.

Fredrik Sandnes

Freidig

22:59

+6:27

7:24

34.

Frank Sandberg

NOTEAM

23:06

+6:34

7:27

35.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

23:48

+7:16

7:40

36.

Jens Didrik Berg

Larvik OK

25:22

+8:50

8:10

37.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

26:09

+9:37

8:26

DSQ

Peter Nordbrøden

Halden SK

19:32

136

DNS

Erlend Nydal

NTNUI

DNS

Mathias Stensland Lillevold

IL Tyrving

DNS

Oscar Lyngen

Freidig

DNS

Johannes Bakke Aashamar

Kristiansand OK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

14:26

+0:00

6:16

2.

Gjermund Urset

IL BUL-Tromsø

16:30

+2:04

7:10

3.

Lars O. Løseth

Harstad OL

16:30

+2:04

7:10

4.

Arild H Clausen

Freidig

16:40

+2:14

7:14

5.

Jon Holstad

Freidig

16:51

+2:25

7:19

6.

Kyrre Auran

Malvik IL

17:41

+3:15

7:41

7.

Morten Korsvold

Wing OK

17:42

+3:16

7:41

8.

Robert Otterlei

Byåsen IL

18:14

+3:48

7:55

9.

Espen Fyhn Nilsen

Stavanger Orienteringsklubb

18:24

+3:58

8:00

10.

Peter Carlsen

Sturla, IF

18:32

+4:06

8:03

11.

Olle Malmring

Freidig

18:45

+4:19

8:09

12.

Geir Schjølberg

Tynset IF

20:18

+5:52

8:49

13.

Harry Brandsen

Malvik IL

22:33

+8:07

9:48

DSQ

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

15:17

112

DSQ

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

15:53

112

DSQ

Eivind Lona

Wing OK

17:23

35

DSQ

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

19:42

DNS

Tomas Eidsmo

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

OL Trollelg

16:08

+0:00

7:00

2.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

16:30

+0:22

7:10

3.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

17:10

+1:02

7:27

4.

Knut Hagen

Byåsen IL

17:12

+1:04

7:28

5.

Petter Gullikstad

Røros IL

17:27

+1:19

7:35

6.

Øyvind Schjelderup

Freidig

18:00

+1:52

7:49

7.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

18:01

+1:53

7:50

8.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

19:09

+3:01

8:19

9.

Egil Hustvedt

Wing OK

19:46

+3:38

8:35

10.

Arne Grevskott

Frol IL

22:02

+5:54

9:34

11.

Jon Vindal

Wing OK

22:10

+6:02

9:38

12.

John Lerli

Melhus IL

23:02

+6:54

10:00

13.

Martin Frischknecht

Alta OL

23:12

+7:04

10:05

DSQ

Atle Pedersen

Melhus IL

16:50

115

DSQ

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

18:55

112

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

12:06

+0:00

7:33

2.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

13:17

+1:11

8:18

3.

Arnulf Villmo

Korgen IL

14:08

+2:02

8:50

4.

Jan Kåre Vatne

Mo OK

14:24

+2:18

9:00

5.

Nils Olav Vennevik

Freidig

17:09

+5:03

10:43

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

13:28

+0:00

8:25

2.

Magnus Landstad

Freidig

15:29

+2:01

9:40

3.

Roar Stenseth

Byåsen IL

16:11

+2:43

10:06

4.

Eigil Sørli

Malvik IL

18:05

+4:37

11:18

DSQ

Gunnar Østerbø

Freidig

13:58

39

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

15:47

104 35

DSQ

Robert Strøm

Wing OK

17:08

104

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Resell Nolte

Freidig

18:30

+0:00

8:24

2.

Mari Gullbrekken Schjølberg

Tynset IF

19:15

+0:45

8:45

3.

Katrine Lodgaard

Østmarka OK

20:21

+1:51

9:15

4.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

26:15

+7:45

11:55

5.

Merethe Olsen

NOTEAM

32:37

+14:07

14:49

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte P. H Andresen

Malvik IL

13:58

+0:00

9:58

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tarjei Vollset

Heming Orientering

9:05

+0:00

6:29

2.

Gaute Hagen Hallingstad

NOTEAM

9:30

+0:25

6:47

3.

Karoline Skåra

NTNUI

16:11

+7:06

11:33

4.

Johannes Zumpe

NTNUI

19:05

+10:00

13:37


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2017, 19:51:45

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

228

Antall startet:

208