Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Tour de Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim Mellomdistanse 16. september 2017

Klasse: Babes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Våtsokk Ulvensøen

NTNUI

3:32:00

+0:00

11:46

2.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

4:15:00

+43:00

14:10

DSQ

Hedvig Åstebøl

NTNUI

3:25:00

DSQ

Johanne de Presno

NTNUI

3:25:00

DSQ

Martine Stjerneklart Åstebøl

NTNUI

3:25:00

DSQ

Una Bratlie

NTNUI

4:00:00

DSQ

Kristine Måneskinn Birkeli

NTNUI

4:00:00

Klasse: Dudes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Forseth Indgaard

IL Judas

4:45:00

+0:00

9:51

DSQ

Anders Einum

NTNUI Oldstars

2:53:00

DSQ

Andros Tiltos

NTNUI Oldstars

2:55:00

DSQ

Håvard Hangaren Mo Vaadal

NTNUI

2:55:00

DSQ

Henrik Upsal

NTNUI

2:55:00

DSQ

Jakob Sprekkern Kalvig Skogan

NTNUI

3:32:00

DSQ

Jørgen Mista det2 H. Madslien

NTNUI

4:01:00

DSQ

Brynjar Bakken Stoltenberg

NTNUI

4:15:00

DNS

Matias Hodne Hanisch

IL Judas

DNS

Sindre Mista det Østgulen Deisz

NTNUI

Savnet

C.G. Armfeldt

NTHI

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Robert Remmen

OL Trollelg

32:28

Ole Ulseth Sylte

Freidig

27:40

Olav Bjørkan

Byåsen IL

41:21

Jens Anton Andresen

Malvik IL

30:17

Ole Einar Andresen

Malvik IL

45:43

Guro Haaland

Wing OK

20:59

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

35:02

Maia Ruano Strand

Wing OK

21:51

Tuva Holck Sandberg

Wing OK

27:07

Ivar David Ellerås Atkinson

Freidig

25:20

Martin Sæther Levin

Freidig

18:50

Emil Aleksander Nolte

Freidig

22:11

Filip Leonard Nolte

Freidig

25:49

Oliver Vatterholm Jernberg

Freidig

16:21

Erlend Grønli

Freidig

17:00

Johannes Stordal

Byåsen IL

23:39

Eirik Lyftingsmo

Wing OK

25:23

Emma Imsland

Wing OK

24:08

Eline Jøsang With

Wing OK

29:26

Eivind Mjaaland

Nidarøst OK

32:19

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

35:14

Ulrik Ofte

OL Trollelg

32:19

Elias Stenseth

Byåsen IL

17:53

Sondre Stenseth

Byåsen IL

13:40

Eira Forsbak Asplem

Freidig

53:11

Eystein Aske

Freidig

50:08

Haakon Alexander Rogstad

Nidarøst OK

42:30

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

30:15

Mia Rossvold Otterlei

Byåsen IL

24:36

Linus Fossum Malmring

Freidig

29:44

Stina Gåsø

OL Trollelg

28:49

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

28:47

Arian Haukø

Nidarøst OK

24:17

Brage Bang Lukassen

Wing OK

39:39

Odin Bang Lukassen

Wing OK

40:49

Lina Sandquist

NOTEAM

26:47

Henrik Bjørkan

Byåsen IL

51:57

Sara Hallingstad

NOTEAM

50:51

Olav Hallingstad

NOTEAM

51:12

Ludvik

Velledalen IL

44:37

DSQ

David Hallingstad

NOTEAM

51:46

116

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Emilie Lona

Wing OK

38:48

Ingeborg Kolstad

Wing OK

22:51

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

35:38

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

20:08

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

29:37

Nora Rossvold Otterlei

Byåsen IL

23:21

Frida Holmqvist

Byåsen IL

Sigrid Høgstad

Byåsen IL

50:42

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora Kittilsen

Freidig

29:36

+0:00

2.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

30:01

+0:25

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

32:52

+3:16

4.

Maria Strømdal Wik

Freidig

33:41

+4:05

5.

Marita Aske

Freidig

33:57

+4:21

6.

Una Kittilsen

Freidig

34:47

+5:11

7.

Guro Schjølberg

Tynset IF

36:50

+7:14

8.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

54:13

+24:37

9.

Karoline Hjelmen

OL Trollelg

59:17

+29:41

10.

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

1:01:01

+31:25

11.

Mia Stormo

OL Trollelg

1:01:48

+32:12

Ubekreftet tid

Nora Sumstad Hanssen

Byåsen IL

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sandra Skogstad Danielsen

Nidarøst OK

32:02

Maya El Deek

Nidarøst OK

28:05

DNS

Tiril Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Aurora Nolte

Freidig

29:12

+0:00

10:25

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

31:02

+1:50

11:05

3.

Anna Christensen

Freidig

32:30

+3:18

11:36

4.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

33:31

+4:19

11:58

5.

Ane Malene Kolstad

Freidig

37:43

+8:31

13:28

6.

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

38:58

+9:46

13:55

7.

Silje Marie Nissen

Freidig

43:09

+13:57

15:24

DSQ

Mari Eidsmo

Freidig

25:14

166

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Hjelmen

OL Trollelg

1:01:17

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

38:04

+0:00

10:34

2.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

41:31

+3:27

11:31

3.

Vilde Lereim Storli

Freidig

43:57

+5:53

12:12

4.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

47:47

+9:43

13:16

5.

Frida Haugskott

OL Trollelg

58:11

+20:07

16:09

6.

Tale Tannvik Skei

Freidig

1:00:40

+22:36

16:51

7.

Stine Aune

Nidarøst OK

1:03:10

+25:06

17:32

8.

Maren Viken

Byåsen IL

1:12:19

+34:15

20:05

9.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:13:15

+35:11

20:20

10.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

1:22:32

+44:28

22:55

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hege Hallan

OK Skøynar

1:25:16

31 114 71

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

31:42

+0:00

8:07

2.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

33:27

+1:45

8:34

3.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

34:07

+2:25

8:44

4.

Kristine Fjeldbo

IL Tyrving

34:45

+3:03

8:54

5.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

35:26

+3:44

9:05

6.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

36:28

+4:46

9:21

7.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

38:23

+6:41

9:50

8.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

38:36

+6:54

9:53

9.

Ingvild Ramtvedt Næsset

Sarpsborg OL

39:55

+8:13

10:14

10.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

40:24

+8:42

10:21

11.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

41:01

+9:19

10:31

12.

Oda Wennemo

Byåsen IL

42:19

+10:37

10:51

13.

Oda J Sikkeland

IL Tyrving

44:23

+12:41

11:22

14.

Kristin Brekke

Lillomarka OL

44:26

+12:44

11:23

15.

Marit Schmid

OL Trollelg

47:22

+15:40

12:08

16.

Ingvild Brekke

NTNUI

48:05

+16:23

12:19

17.

Ane Ingeborg Kalbækken

Tynset IF

48:10

+16:28

12:21

18.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

50:23

+18:41

12:55

19.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

52:04

+20:22

13:21

20.

Kristin Antonsen

NTNUI

52:27

+20:45

13:26

21.

Maren Grande

Frol IL

52:31

+20:49

13:27

22.

Vibeke Falck Holte

Freidig

55:38

+23:56

14:15

23.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

56:08

+24:26

14:23

24.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

58:46

+27:04

15:04

25.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:00:43

+29:01

15:34

26.

Eva Tesarova

Wing OK

1:07:21

+35:39

17:16

27.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

1:17:36

+45:54

19:53

DSQ

Karine Vestøl

Vegårshei IL

45:12

129 166 137 134 32 50

DNS

Kårhild Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

DNS

Åshild Kolstad

Freidig

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrine Lodgaard

Østmarka OK

54:28

+0:00

136

DNS

Inga Ringdalen

NTNUI

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

38:43

+0:00

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

40:40

+1:57

3.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

48:06

+9:23

4.

Gøril Eide

Byåsen IL

48:13

+9:30

5.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:00:46

+22:03

6.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

1:05:32

+26:49

7.

Tina Strømdal Wik

Freidig

1:13:09

+34:26

DSQ

Margot Bolstad Lynum

Freidig

1:02:34

121 136 125 134

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

41:05

+0:00

2.

Mona J. Mølnvik

Freidig

42:00

+0:55

3.

Eirin Lodgaard

Byåsen IL

45:40

+4:35

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

54:46

+13:41

136

5.

Grete Berge Owren

Freidig

59:57

+18:52

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

1:01:14

+20:09

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

47:58

+0:00

2.

Anne Stenseth

Byåsen IL

1:30:33

+42:35

136

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

48:51

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Leroyer

Freidig

20:49

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

25:48

Sivert Sæther Levin

Freidig

32:36

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

19:36

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Lereim Storli

Freidig

33:23

+0:00

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

35:41

+2:18

3.

Martin Moseid Ulven

Freidig

40:25

+7:02

4.

Sofus H Lind

Wing OK

42:43

+9:20

5.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

44:24

+11:01

6.

Jakob Jøsang With

Wing OK

45:01

+11:38

7.

Tobias Eid-Johansen

Nidarøst OK

46:54

+13:31

8.

Borgar Stavrum

Wing OK

50:22

+16:59

9.

Odin Gåsvik

Nidarøst OK

1:38:50

+1:05:27

DSQ

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

22:18

134

DSQ

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

1:04:46

126 139 134

DSQ

Johan Bjørkan

Byåsen IL

1:13:33

126 139 134

Brutt

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

40 37 164 163 150 114 141 126 139 134 32 50

DNS

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Wing OK

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

21:43

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Mølnvik

Freidig

23:04

+0:00

8:14

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

23:19

+0:15

8:19

3.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

26:10

+3:06

9:20

4.

Emil Leroyer

Freidig

27:04

+4:00

9:40

5.

Erlend Aune

Byåsen IL

27:48

+4:44

9:55

6.

Hans Urset

IL BUL-Tromsø

28:50

+5:46

10:17

7.

Ørjan Sæter

Melhus IL

31:37

+8:33

11:17

8.

August Maske

Freidig

31:56

+8:52

11:24

9.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

37:13

+14:09

13:17

10.

Oskar Storler

Melhus IL

37:17

+14:13

13:18

11.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

39:03

+15:59

13:56

12.

Emil Grønli

Freidig

40:00

+16:56

14:17

13.

Magne Guttvik

Wing OK

40:13

+17:09

14:21

14.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

50:32

+27:28

18:02

15.

Martin Aune

Melhus IL

55:11

+32:07

19:42

16.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

55:56

+32:52

19:58

17.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

56:38

+33:34

20:13

18.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

58:36

+35:32

20:55

19.

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

1:00:28

+37:24

21:35

20.

Espen Karlsen

Melhus IL

1:05:24

+42:20

23:21

21.

Anders Tørum

Selbu OK

1:36:04

+1:13:00

34:18

22.

Jone Ingebrigt Samland

Selbu OK

1:44:57

+1:21:53

37:28

DNS

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

Ubekreftet tid

Erik Tofte jr

Melhus IL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hage

Melhus IL

1:12:43

+0:00

2.

Dennis Indgjerd Holm

Nidarøst OK

2:24:35

+1:11:52

DSQ

Michael Olsen

Melhus IL

1:38:10

164 163 150 141 126 139 134

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

28:46

+0:00

7:22

2.

Jo Even Kolstad

Freidig

33:25

+4:39

8:34

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

33:46

+5:00

8:39

4.

Jonas Grønli

Freidig

34:14

+5:28

8:46

5.

Tobias Alstad

Frol IL

34:37

+5:51

8:52

6.

Jørgen Schjølberg

Tynset IF

41:55

+13:09

10:44

7.

Eskil Frischknecht

Alta OL

42:14

+13:28

10:49

8.

Mikkel Holt

Freidig

42:47

+14:01

10:58

9.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

42:54

+14:08

11:00

10.

Jonas Vindal

Wing OK

43:00

+14:14

11:01

11.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

45:25

+16:39

11:38

12.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

47:31

+18:45

12:11

13.

Håkon Holstad

Freidig

51:16

+22:30

13:08

14.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

55:20

+26:34

14:11

15.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

57:37

+28:51

14:46

16.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

1:00:19

+31:33

15:27

17.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:05:09

+36:23

16:42

18.

Tormod Kristian Geving

Freidig

1:10:21

+41:35

18:02

DSQ

Matias Nissen

Freidig

52:30

166

DNS

Albert Odin Klæbo Drevdal

Wing OK

DNS

Håvard Singsaas

Freidig

Klasse: H 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Husby Aftret

Malvik IL

48:35

+0:00

DSQ

Brage Asplem

Freidig

45:56

166

DSQ

Mathias Enebak Iversen

Freidig

50:14

128 166

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

29:32

+0:00

6:33

2.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

31:00

+1:28

6:53

3.

Gaute Friestad

Kristiansand OK

31:09

+1:37

6:55

4.

Sindre Johannessen

Freidig

32:20

+2:48

7:11

5.

Håkon Raadal Bjørlo

Halden SK

32:26

+2:54

7:12

6.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

33:02

+3:30

7:20

7.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

33:12

+3:40

7:22

8.

Peter Nordbrøden

Halden SK

34:18

+4:46

7:37

9.

Olav Milian Schmitt Gran

Halden SK

34:36

+5:04

7:41

10.

Erlend Nilsen Sandnes

Emblem IL

34:37

+5:05

7:41

11.

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

34:39

+5:07

7:42

12.

Oskar Andrén

IL Leik

35:02

+5:30

7:47

13.

Anders Haugskott

OL Trollelg

35:37

+6:05

7:54

14.

Mats Eidsmo

Freidig

35:50

+6:18

7:57

15.

Andreas Haaland

Wing OK

36:30

+6:58

8:06

16.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

36:32

+7:00

8:07

17.

Johannes Bakke Aashamar

Kristiansand OK

36:34

+7:02

8:07

18.

Tobias Kristensen

Larvik OK

37:17

+7:45

8:17

19.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

37:34

+8:02

8:20

20.

Oscar Lyngen

Freidig

37:48

+8:16

8:24

21.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

38:23

+8:51

8:31

22.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

38:43

+9:11

8:36

23.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

38:56

+9:24

8:39

24.

Mathias Stensland Lillevold

IL Tyrving

39:31

+9:59

8:46

25.

Nicholas Morgan

Malvik IL

40:17

+10:45

8:57

26.

Øystein Grande Jaren

Freidig

41:10

+11:38

9:08

27.

Ola Keiserås

IL Leik

41:11

+11:39

9:09

28.

Sigurd Melsom

Fossum IF

41:32

+12:00

9:13

29.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

41:45

+12:13

9:16

30.

Øystein Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

41:49

+12:17

9:17

31.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

42:18

+12:46

9:24

32.

Adrian Opheim

Freidig

42:33

+13:01

9:27

33.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

43:27

+13:55

9:39

34.

Vegard Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

43:46

+14:14

9:43

35.

Stig Magnar Løvås

Freidig

44:34

+15:02

9:54

36.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

46:01

+16:29

10:13

37.

Are Lodgaard

Byåsen IL

47:13

+17:41

10:29

38.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

48:08

+18:36

10:41

39.

Mathias Hermstad

Freidig

48:10

+18:38

10:42

40.

Håvard Eidsmo

Freidig

49:00

+19:28

10:53

40.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

49:00

+19:28

10:53

42.

Joakim Blix Prestmo

Wing OK

52:38

+23:06

11:41

43.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

55:26

+25:54

12:19

44.

Magnus Christie Ørke

Stavanger Orienteringsklubb

58:44

+29:12

13:03

45.

Christian Andre Andresen

Malvik IL

59:56

+30:24

13:19

46.

Jens Didrik Berg

Larvik OK

1:12:24

+42:52

16:05

DSQ

Frank Sandberg

NOTEAM

138

Brutt

Sondre Lorentsen

OK Silsand

DNS

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

DNS

Mattis Holt

Freidig

DNS

Erlend Nydal

NTNUI

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Urset

IL BUL-Tromsø

28:50

+0:00

2.

Lars O. Løseth

Harstad OL

33:00

+4:10

3.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

34:35

+5:45

4.

Jon Holstad

Freidig

36:56

+8:06

5.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

38:05

+9:15

6.

Robert Otterlei

Byåsen IL

41:24

+12:34

7.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

42:05

+13:15

8.

Morten Korsvold

Wing OK

42:19

+13:29

9.

Espen Fyhn Nilsen

Stavanger Orienteringsklubb

43:13

+14:23

10.

Geir Schjølberg

Tynset IF

43:26

+14:36

11.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

44:37

+15:47

12.

Olle Malmring

Freidig

47:03

+18:13

13.

Eivind Lona

Wing OK

47:39

+18:49

14.

Arne Inge Kolstad

Wing OK

53:02

+24:12

15.

Harry Brandsen

Malvik IL

1:16:02

+47:12

DSQ

Øystein Husby

Malvik IL

41:34

124 129 166 127 137 134

DSQ

Peter Carlsen

Sturla, IF

1:18:02

127

DNS

Andreas Sylte

Freidig

DNS

Tomas Eidsmo

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Strand

Wing OK

34:53

+0:00

2.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

36:36

+1:43

3.

Atle Pedersen

Melhus IL

38:27

+3:34

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

39:24

+4:31

5.

Jon Vindal

Wing OK

41:25

+6:32

136

6.

Petter Gullikstad

Røros IL

41:32

+6:39

7.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

41:36

+6:43

8.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

41:48

+6:55

9.

Frode Sjøvold

Røros IL

42:18

+7:25

10.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

44:09

+9:16

11.

Arne Grevskott

Frol IL

47:09

+12:16

12.

Agnar Renolen

Wing OK

49:30

+14:37

136

13.

Frode Haugskott

OL Trollelg

51:25

+16:32

14.

John Lerli

Melhus IL

55:18

+20:25

136

15.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

57:34

+22:41

16.

Martin Frischknecht

Alta OL

1:07:56

+33:03

DSQ

Egil Hustvedt

Wing OK

45:36

31 124 138 129 136 125 134

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

28:21

+0:00

2.

Jan Kåre Vatne

Mo OK

38:27

+10:06

3.

Kjell Maroni

Byåsen IL

39:17

+10:56

4.

Arnulf Villmo

Korgen IL

41:02

+12:41

5.

Anders Waage

Freidig

46:08

+17:47

136

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

48:38

+20:17

136

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

34:08

+0:00

2.

Tore Angell-Petersen

Freidig

38:06

+3:58

136

3.

Magnus Landstad

Freidig

50:23

+16:15

4.

Robert Strøm

Wing OK

1:17:07

+42:59

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

26:54

167 128 166 138 136 125 134 32 50

DSQ

Gunnar Østerbø

Freidig

49:48

167 128 166 136 134

DSQ

Roar Stenseth

Byåsen IL

1:17:30

168 128 166 136 125 134

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

49:45

+0:00

2.

Trond Sletner

Freidig

51:13

+1:28

3.

Markus Gran Stiansen

Luftkrigsskolen

51:14

+1:29

4.

Helge Eriksen

Byåsen IL

51:43

+1:58

136

5.

Mette Resell Nolte

Freidig

1:07:09

+17:24

6.

Lene Therese Myrland

NTNUI

1:13:48

+24:03

7.

Espen Dåsvatn

Luftkrigsskolen

1:44:54

+55:09

DSQ

Sina Blix Prestmo

Wing OK

39:58

124 136 138 127 137 125

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Guttvik

Wing OK

38:37

+0:00

2.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

40:22

+1:45

3.

Rune M Holt

Freidig

47:30

+8:53

4.

Are Rogstad

Nidarøst OK

51:22

+12:45

5.

Rudolf Schmid

OL Trollelg

54:11

+15:34

6.

Bjørn Kvaale

NTNUI

57:33

+18:56

7.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

1:04:02

+25:25

8.

Andre Ekra

Freidig

1:07:46

+29:09

9.

Pål Christensen

Freidig

1:08:27

+29:50

DSQ

Nelly Maske

Freidig

53:26

166 134 32 50

Brutt

Susanna Brynhildsen

Wing OK

17:34

128 164 166 31 114 71 139 134 32 50

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thomas Thon

Freidig

32:56

32

DSQ

Merethe Olsen

NOTEAM

1:35:22

141 126 139 134 32

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Os

NTNUI

21:47

+0:00

2.

Gaute Hagen Hallingstad

NOTEAM

30:29

+8:42

3.

Tarjei Vollset

Heming Orientering

33:41

+11:54

4.

Ingvill Korsvoll

NTNUI

35:54

+14:07

170 37 128 164 166 31

5.

Eirik Mofoss

NTNUI TRIATHLON

45:47

+24:00

6.

Hans Laupsa

Øystese IL

46:20

+24:33

7.

Madeleine Hovland

NTNUI

57:35

+35:48

8.

Karoline Skåra

NTNUI

1:31:51

+1:10:04

9.

Kine Helgheim

LKSK

1:46:59

+1:25:12

10.

Fons Dingenen

NTNUI

+0:0-47

DSQ

Phua Yu Ning

NTNUI

2:43:51

71 139 32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 november 2017, 11:28:25

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

353

Antall startet:

338