Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

hostlopet 16. september 2017

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

15:24

+0:00

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

14:58

+0:00

2.

Marie Scheele

Nydalens SK

17:08

+2:10

3.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

18:53

+3:55

4.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

20:10

+5:12

5.

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

21:28

+6:30

6.

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

22:50

+7:52

7.

Julie Heyerdahl Rødsten

Heming Orientering

27:22

+12:24

8.

Helene Margarethe Kristensen

Heming Orientering

28:23

+13:25

9.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

29:36

+14:38

10.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

29:37

+14:39

11.

Elise Nilsen Berg

Fossum IF

38:54

+23:56

12.

Vilja Størksen

Kolbotn og Skimt OL

1:02:15

+47:17

DNS

Ingvild Berner Myhre

Fossum IF

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Young Vik

Nydalens SK

27:24

+0:00

2.

Marie Saugestad

Nydalens SK

36:13

+8:49

3.

Noor Dirro-Helu

Måren OK

37:43

+10:19

4.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

40:03

+12:39

5.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

40:08

+12:44

6.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

41:12

+13:48

7.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

41:32

+14:08

8.

Frida Solsrud

Nydalens SK

41:39

+14:15

9.

Mari Brende

Fossum IF

42:03

+14:39

10.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

42:58

+15:34

11.

Alva Marika Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

43:10

+15:46

12.

Luciana Maria Svads

Måren OK

46:15

+18:51

13.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

46:32

+19:08

14.

Linnea Holst

IL Tyrving

46:46

+19:22

15.

Ella Berstad

Heming Orientering

47:28

+20:04

16.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

49:26

+22:02

17.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

50:14

+22:50

18.

Diane Ninauve-Jutulstad

Bækkelagets SK

50:48

+23:24

19.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

52:04

+24:40

DSQ

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

35:42

136

DSQ

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

50:12

136

DNS

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

DNS

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

33:14

+0:00

2.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

33:17

+0:03

3.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

34:25

+1:11

4.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

35:23

+2:09

5.

Oda Scheele

Nydalens SK

36:28

+3:14

6.

Yngvild Langedal Breivik

Nydalens SK

36:50

+3:36

7.

Mina Jørgensen

IL Tyrving

37:05

+3:51

8.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

38:45

+5:31

9.

Live Østvold

Heming Orientering

39:18

+6:04

10.

Marie Liland

Nydalens SK

39:28

+6:14

11.

Carmen Dirro

Måren OK

43:22

+10:08

12.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

43:29

+10:15

13.

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

45:13

+11:59

14.

Maya Arnesen

Heming Orientering

45:30

+12:16

15.

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

50:46

+17:32

16.

Isabel Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

51:24

+18:10

17.

Iris Holst

IL Tyrving

52:39

+19:25

18.

Ingrid Lund Hovden

IL Tyrving

53:23

+20:09

19.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

57:08

+23:54

20.

Ingrid Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

59:22

+26:08

21.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

1:04:40

+31:26

DSQ

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

15:19

154 135 156 157 141 136 137 138 160 150 249

DNS

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linn Mei Waaler

Måren OK

43:54

+0:00

2.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

45:48

+1:54

3.

Åse Bergan

Nydalens SK

47:27

+3:33

4.

Julie Bakke

Fossum IF

1:18:30

+34:36

DSQ

Maren Norderud

IL Tyrving

38:54

142 148 157 145 137 150 249

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Narum

Nydalens SK

35:46

+0:00

2.

Lene Moe Blom

Nydalens SK

42:00

+6:14

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

46:44

+10:58

4.

Malin Eijsink

Nydalens SK

47:48

+12:02

5.

Emma Lundman

OK Roslagen

1:08:39

+32:53

6.

Stine Austad

Raumar Orientering

1:42:45

+1:06:59

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Kravdal

Gjø-Vard OL

36:37

+0:00

2.

Kine Dirro

Måren OK

39:27

+2:50

3.

Heidi Tronbøl

Fet OL

41:42

+5:05

4.

Maiken Skirstad Mo

Nydalens SK

45:09

+8:32

5.

Sigrid Melander Vie

Fossum IF

1:04:51

+28:14

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

36:55

+0:00

2.

Else Kari Scheele

Nydalens SK

39:07

+2:12

3.

Nora Skauen

IL Tyrving

41:38

+4:43

4.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

43:18

+6:23

5.

Katrine Bakke

Fossum IF

55:21

+18:26

6.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

56:50

+19:55

7.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:03:51

+26:56

DSQ

Monica Tørnqvist Halden

Nydalens SK

49:31

137

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

36:45

+0:00

2.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

38:08

+1:23

3.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

44:29

+7:44

4.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

44:43

+7:58

5.

Anne Dahl

Nydalens SK

47:11

+10:26

6.

Sigrun Nygård

Asker Skiklubb

50:58

+14:13

7.

Maria Persson

Asker Skiklubb

51:37

+14:52

8.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

58:20

+21:35

9.

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

1:03:34

+26:49

10.

Kathrine Lunøe

Nydalens SK

1:04:34

+27:49

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

41:51

+0:00

2.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

53:48

+11:57

3.

Unni Rye

Asker Skiklubb

58:11

+16:20

4.

Grete Berntsen

Måren OK

1:00:12

+18:21

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Bakken

Måren OK

1:26:58

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:00:22

+0:00

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:23:43

+0:00

DSQ

Aase Tove Golden

Måren OK

1:37:13

149 138

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

1:17:58

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacob Finstad Land

IL Tyrving

29:41

+0:00

DNS

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

DNS

Håvard Endresen

Måren OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

15:51

+0:00

2.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

19:03

+3:12

3.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

21:54

+6:03

4.

Jonas Johansen Hicken

IL Koll

22:16

+6:25

5.

Markus Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

23:45

+7:54

6.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

26:29

+10:38

7.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

26:37

+10:46

8.

Erlend Bakke

Fossum IF

38:22

+22:31

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elia Thorvik

Nydalens SK

27:59

+0:00

2.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

29:20

+1:21

3.

Gaute Bergan

Nydalens SK

29:53

+1:54

4.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

31:13

+3:14

5.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

32:44

+4:45

6.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

34:08

+6:09

7.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

34:11

+6:12

8.

Nils Anders Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

34:18

+6:19

9.

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

35:05

+7:06

9.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

35:05

+7:06

11.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

35:09

+7:10

12.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

35:29

+7:30

13.

Axel Aalde

Nydalens SK

36:12

+8:13

14.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

36:32

+8:33

15.

Tarje Espelin

Asker Skiklubb

36:40

+8:41

16.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

38:07

+10:08

17.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

38:58

+10:59

18.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

38:59

+11:00

19.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

39:04

+11:05

20.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

41:24

+13:25

21.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

41:47

+13:48

22.

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

42:41

+14:42

23.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

44:48

+16:49

24.

Elias Stubberud

Nydalens SK

51:15

+23:16

25.

Magnus Endresen

Måren OK

52:07

+24:08

26.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

55:38

+27:39

27.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

55:57

+27:58

28.

Kristian Norum Meløysund

Nydalens SK

56:16

+28:17

29.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:00:33

+32:34

30.

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

1:00:55

+32:56

31.

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

1:04:43

+36:44

32.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

1:17:05

+49:06

33.

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

1:24:42

+56:43

DSQ

Stian Måseide Sørlie

Raumar Orientering

47:28

141

DNS

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

DNS

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

DNS

Magnus Jystad

Østmarka OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Young Vik

Nydalens SK

25:25

+0:00

2.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

27:56

+2:31

3.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

28:25

+3:00

4.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

29:07

+3:42

5.

Isak Jonsson

Nydalens SK

29:37

+4:12

6.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

29:55

+4:30

7.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

30:06

+4:41

8.

Mikkel Katla

Fossum IF

32:00

+6:35

9.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

32:40

+7:15

10.

Henrik Reusch

Heming Orientering

33:04

+7:39

11.

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

33:50

+8:25

12.

Erlend Børli

Fossum IF

35:14

+9:49

13.

Kristian Østermann

Heming Orientering

35:41

+10:16

14.

Marius Bakke

Fossum IF

37:11

+11:46

15.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

37:35

+12:10

16.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

37:38

+12:13

17.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

37:55

+12:30

18.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

38:06

+12:41

19.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

39:39

+14:14

20.

Martin Birkelund

Asker Skiklubb

39:49

+14:24

21.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

45:19

+19:54

22.

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

47:37

+22:12

23.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

1:01:43

+36:18

24.

John Otterlei

Østmarka OK

1:02:38

+37:13

DNS

Anders Horvei

Raumar Orientering

DNS

Simen Fritzner

Nittedal OL

DNS

Tobias Espedal

Nydalens SK

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bergan

Nydalens SK

36:19

+0:00

2.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

37:22

+1:03

3.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

37:52

+1:33

4.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

38:50

+2:31

5.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

42:18

+5:59

6.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

46:12

+9:53

7.

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

51:53

+15:34

8.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

56:41

+20:22

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Fremstad

Bækkelagets SK

43:10

+0:00

2.

Thomas Nipen

Bækkelagets SK

45:31

+2:21

3.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

52:17

+9:07

4.

Thomas Roskifte

OK Moss

54:45

+11:35

5.

Hallvard Koren

OK Moss

59:44

+16:34

6.

Morten Tangen

OK Moss

1:14:01

+30:51

7.

Vegar Arnesen

Indre Østfold OK

2:05:11

+1:22:01

DNS

Henning Røberg

Nittedal OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

39:58

+0:00

2.

Torstein Hole

Nydalens SK

44:31

+4:33

3.

Kristian Bernhard Nilsen

Fossum IF

45:39

+5:41

4.

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

51:32

+11:34

5.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

59:08

+19:10

6.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:24:12

+44:14

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Scheele

Nydalens SK

35:58

+0:00

2.

Harald Bakke

Fossum IF

37:55

+1:57

3.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

39:48

+3:50

4.

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

40:01

+4:03

5.

Frode Strisland

Fossum IF

40:21

+4:23

6.

Eirik Jørgensen

IL Tyrving

43:06

+7:08

7.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

45:43

+9:45

8.

Snorre Veggan

Oppsal Orientering

47:00

+11:02

9.

Ståle Heitmann

Fossum IF

49:03

+13:05

10.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

52:19

+16:21

11.

Lars Petter Endresen

Måren OK

56:44

+20:46

12.

Olav Hasaas

Fossum IF

57:01

+21:03

13.

Lehel Fenyo

Greater Vancouver Orienteering Club

58:04

+22:06

14.

Christian Reusch

Heming Orientering

1:07:00

+31:02

15.

Magne Aas

Asker Skiklubb

1:29:37

+53:39

DSQ

Håkon Børli

Fossum IF

42:21

161 52 53 150 249

DNS

Hans Jevanord

Fossum IF

DNS

Trond Myhre

Fossum IF

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Østermann

Heming Orientering

40:53

+0:00

2.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

42:54

+2:01

3.

Håkon Jendal

Fossum IF

43:42

+2:49

4.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

44:38

+3:45

5.

Einar Lunøe

Nydalens SK

45:10

+4:17

6.

Arild Andresen

Fossum IF

46:31

+5:38

7.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

46:37

+5:44

8.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

49:06

+8:13

9.

Stein H. Hagen

Fossum IF

49:12

+8:19

10.

Nils Bergan

Nydalens SK

52:01

+11:08

11.

Nils Henrik Jendal

Fossum IF

53:09

+12:16

12.

Vegard Halden

Nydalens SK

57:40

+16:47

13.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:02:40

+21:47

14.

Are Njåstein

IL Tyrving

1:08:02

+27:09

15.

Erik Borg

IL Koll

1:12:18

+31:25

16.

Sigbjørn Odden

Måren OK

1:21:10

+40:17

DSQ

Knut Erling Øen

Heming Orientering

43:42

155

DSQ

John Vagle

Kolbotn og Skimt OL

1:24:04

39 40 133 143 156 144 142 146 147 148 155 51 5...

DNS

Trond Holter

Måren OK

DNS

Bjørn Hallan

Lommedalens IL

DNS

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

38:33

+0:00

2.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

43:41

+5:08

3.

Johan Lunde

IL Koll

43:43

+5:10

4.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

47:32

+8:59

5.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

48:14

+9:41

6.

Halvor Jutulstad

Bækkelagets SK

49:39

+11:06

7.

Martin Granly

Lillomarka OL

50:53

+12:20

8.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

51:04

+12:31

9.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

53:16

+14:43

10.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

54:21

+15:48

11.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

55:00

+16:27

12.

Morten Kongsberg

IL Tyrving

1:06:52

+28:19

DSQ

Mons Kr. Løvfald

Nydalens SK

53:55

142 146 147 148

DSQ

Morten Karlsen

Måren OK

55:54

142 146 147 148 155 51 53 150

DSQ

Erik Næss

Østmarka OK

57:46

156

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

32:41

+0:00

2.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

32:48

+0:07

3.

Sören Jonsson

Nydalens SK

33:06

+0:25

4.

Einar Jensen

Nydalens SK

33:36

+0:55

5.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

40:06

+7:25

6.

Roy Gjerding

OK Moss

48:34

+15:53

7.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:04:26

+31:45

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

37:41

+0:00

2.

Jimmy Nordli

Trøsken IL

41:08

+3:27

3.

Stein Turtumøygard

Måren OK

43:06

+5:25

4.

Per Øhlckers

IL Tyrving

43:51

+6:10

5.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

51:52

+14:11

6.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

54:47

+17:06

DNS

Harald Aasheim

Oppsal Orientering

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

34:34

+0:00

2.

Willy Grønstad

Gimle IF

38:51

+4:17

3.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

49:08

+14:34

4.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

50:05

+15:31

5.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

52:01

+17:27

6.

Kjell Gorm Røkke

IL Tyrving

52:22

+17:48

7.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

55:45

+21:11

8.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

1:03:11

+28:37

9.

Thor Palmgren

Halden SK

1:03:58

+29:24

10.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:50:03

+1:15:29

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

42:08

+0:00

2.

Øystein Madsen

Haugerud IF

59:56

+17:48

3.

Arne Øfsthus

Fugero

1:36:26

+54:18

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal OL

1:05:16

158 141 142 149 138 139 150

DNS

Bjørn Egner

Heming Orientering

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

1:13:33

+0:00

2.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

1:22:18

+8:45

Klasse: N-HC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alvin Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

27:49

Tonje Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

18:01

Klasse: N-ÅPEN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Otterlei

Østmarka OK

18:50

Astrid Reusch

Heming Orientering

21:01

Odin Vie Strisland

Fossum IF

31:23

Hermine Odden

Måren OK

50:47

Isolde Odden

Måren OK

51:29

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

23:24

Sindre Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

45:45

Susanne Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

45:40

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

20:17

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

30:10

Herman Finstad Land

IL Tyrving

29:09

Einar Lundman-Stridkvist

OK Roslagen

25:35

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

25:19

Kristoffer Katla

Fossum IF

15:46

Nora Haugen Jelmert

Kolbotn og Skimt OL

25:51

Pernille Kristiansen

Kolbotn og Skimt OL

42:41

Henrik Vagle Varland

Kolbotn og Skimt OL

1:04:45

Marie Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

21:56

Lea Leiren Günther

Kolbotn og Skimt OL

37:45

Leanna Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

41:57

Bertine Mjøster

Østmarka OK

25:20

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

17:20

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

25:20

Iver Størksen

Kolbotn og Skimt OL

25:49

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

23:58

Maria Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

32:57

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

34:56

Sofia Almli

Kolbotn og Skimt OL

45:35

Astrid Glenne

Måren OK

50:40

Kidus Abiy Girma

IL Koll

36:20

Johanne Ragvin Rystad

Nydalens SK

48:46

Silje Nilsen Berg

Fossum IF

29:43

August Slettvold

Kolbotn og Skimt OL

42:20

Kaspian Høier Ohm

Privat

55:33

Maren Bergh

Privat

21:02

Olivia Roskifte

OK Moss

26:27

Oskar Roskifte

OK Moss

25:34

Amanda Hellebostad

Privat

1:35:55

Emmerensia Hellebostad

Privat

1:35:39

Klasse: C-ÅPEN-KORT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

22:31

+0:00

2.

Øivind Haug

Østmarka OK

34:42

+12:11

3.

Silje Melqvist

Kamp/Vestheim IF

37:56

+15:25

4.

Jørund Tolleshaug Skaugen

IL Koll

46:24

+23:53

5.

Shameel Saheer Tennegedara

IL Koll

46:26

+23:55

6.

Eldrid Otterlei

Østmarka OK

46:40

+24:09

7.

Liv Edle Grønstad

Gimle IF

48:29

+25:58

Klasse: A-ÅPEN-KORT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helena Axelsson

Nydalens SK

36:55

+0:00

2.

Hanne Nøvik

Nydalens SK

40:30

+3:35

3.

Terje Malm

Hamar OK

51:57

+15:02

4.

June Herredsvela

Østmarka OK

55:15

+18:20

5.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

56:16

+19:21

6.

Per Ongstad

Privat

59:09

+22:14

7.

Elena Grand

Nydalens SK

59:39

+22:44

8.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

1:00:50

+23:55

9.

Siri Spjelkavik

IL Tyrving

1:18:45

+41:50

10.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:21:06

+44:11

11.

Hildegunn Dal Fidje

Fidji Skiorientering

1:33:29

+56:34

12.

Svein Kvalheim

Oppegård

1:36:23

+59:28

13.

Knut Hangeraas

IL GeoForm

1:37:28

+1:00:33

14.

Inger Lise Bjordal

Privat

1:54:42

+1:17:47

15.

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

1:59:59

+1:23:04

DSQ

Alfred Fidje

Fidji Skiorientering

29:56

143 156 144 155 51 138 139 150 249

DSQ

Nora Ursin

Bærum kom

1:13:09

138 139

Klasse: B-ÅPEN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Stridkvist

OK Roslagen

58:07

+0:00

2.

Alexander Rødsten

Heming Orientering

59:32

+1:25

3.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

1:04:06

+5:59

4.

Torleif Galteland

Asker Skiklubb

1:08:18

+10:11

5.

Ingrid Skaarer

Nydalens SK

1:19:15

+21:08

6.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:20:20

+22:13

7.

Arne Kongsnes

Kolbotn og Skimt OL

1:24:00

+25:53

8.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

1:41:39

+43:32

9.

Hanne Brende

Fossum IF

1:44:39

+46:32

DSQ

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

1:05:51

48 49 148 51

DSQ

Rolf Berg

Nydalens SK

1:14:30

51

DSQ

Håvard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

1:19:06

148 51 139 150 249

DSQ

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

1:31:56

49 148 51

DSQ

Matthew Ng

Oslostudentenes IK

1:38:55

55

DSQ

Vidar Thorvik

Nydalens SK

DNS

Jane Karine Helmersen

Fet OL

Klasse: A-ÅPEN-MELLOM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Moe Blom

Nydalens SK

34:48

+0:00

2.

Brynjar Fredheim

Lillomarka OL

36:29

+1:41

3.

Rolv Anders Systad

Lyn

43:09

+8:21

4.

Paul Solheim

Privat

45:33

+10:45

5.

Anne Marie Bleken

Bækkelagets SK

46:39

+11:51

6.

Vidar Berteig

IL GeoForm

46:46

+11:58

7.

Jon Solsrud

Nydalens SK

47:37

+12:49

8.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

48:16

+13:28

9.

Trond Hetland

Kolbotn og Skimt OL

49:13

+14:25

10.

Stein Mella

Oppsal Orientering

52:24

+17:36

11.

Roar Pedersen

Oppsal Orientering

53:29

+18:41

12.

Anne Danielsen

Nydalens SK

54:30

+19:42

13.

Bodil Nordenström

Fossum IF

55:19

+20:31

14.

Per Kaarby

Fossum IF

55:35

+20:47

15.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

55:49

+21:01

16.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

56:36

+21:48

17.

Jørn Mjøster

Østmarka OK

59:32

+24:44

18.

Tor Halvor Bolkesjø

Bækkelagets SK

59:44

+24:56

19.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

1:00:50

+26:02

20.

Cristina Luis

Nydalens SK

1:01:02

+26:14

21.

Bent Kverme

Fossum IF

1:01:19

+26:31

22.

Stein Myhre

Oslo sporveier BIL

1:07:27

+32:39

23.

Kristin Jæger

Wing OK

1:08:20

+33:32

24.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

1:08:40

+33:52

25.

Rune Hultgreen

Oppsal Orientering

1:09:52

+35:04

26.

Solveig Bergan

Nydalens SK

1:14:22

+39:34

27.

Frida Aamot

Nydalens SK

1:22:29

+47:41

28.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:26:48

+52:00

29.

Bjørn Myhr

Privat

1:38:32

+1:03:44

30.

Øyvind Fidje

Fidji Skiorientering

1:39:22

+1:04:34

31.

Linda Fredh

OK Moss

1:44:13

+1:09:25

DSQ

Odd Kletli

Bækkelagets SK

48:42

147 148 155 51 53 150 249

DSQ

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:06:46

133

Klasse: C-ÅPEN-LANG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

42:49

+0:00

2.

Frode G. Waaler

Måren OK

57:58

+15:09

3.

Vera Halsaa

Asker Skiklubb

1:21:05

+38:16

4.

Laura Slaughter

Privat

2:16:40

+1:33:51

Klasse: A-ÅPEN-LANG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Kortner

Østmarka OK

47:25

+0:00

2.

RuneRystad

Nydalens SK

47:47

+0:22

3.

Lacho Iliev

Halden SK

48:41

+1:16

4.

Thor Mella

Oppsal Orientering

53:38

+6:13

5.

Nicole Ragvin

Nydalens SK

54:50

+7:25

6.

Knut Helland

Østmarka OK

55:56

+8:31

7.

Sindre Langaas

Nydalen SK

55:57

+8:32

8.

Holger Schlaupitz

Privat

56:37

+9:12

9.

Bo Engdahl

IL Koll

57:28

+10:03

10.

Ivar Seierstad

IL GeoForm

1:00:23

+12:58

11.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

1:03:37

+16:12

12.

Andreas Aabel

Privat

1:03:53

+16:28

13.

Stein Blomseth

Vålerenga

1:04:32

+17:07

14.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

1:07:57

+20:32

15.

Eivind Ruth

DNV

1:10:01

+22:36

16.

Jon Lahlum

IL GeoForm

1:10:42

+23:17

17.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:15:12

+27:47

18.

Per Osen

Statoil Oslo BIL

1:21:20

+33:55

19.

Harald Aulie

Koll IL

1:24:50

+37:25

20.

Trude Fixdal

IL Koll

1:24:51

+37:26

21.

Magne Vollen

OSI

1:25:24

+37:59

22.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

NGI

1:31:44

+44:19

DSQ

Hans Rusten Wang

Oslostudentenes IK

1:04:55

144

DSQ

Louise Oram

Bækkelagets SK

1:08:12

133

DSQ

Tore Kjølseth

Lundin

1:14:26

76 77 78 79 80 148 144


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2017, 14:41:44

Arrangør:

Ås IL o-gruppa og Kolbotn&Skimt

Antall deltagere:

428

Antall startet:

407