Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen, løp 1 18. september 2017

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

41:40

+0:00

2.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

59:17

+17:37

3.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

1:01:45

+20:05

4.

Solveig Letmolie

Eiker OL

1:01:52

+20:12

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

40:18

+0:00

DNS

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

Klasse: D17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

59:54

+0:00

2.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

1:09:41

+9:47

3.

Ida Svanberg

Røyken OL

1:23:47

+23:53

4.

Line Sommerfeldt

Asker Skiklubb

1:42:49

+42:55

Klasse: H17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

39:00

+0:00

2.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

39:43

+0:43

3.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

46:41

+7:41

4.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

48:36

+9:36

5.

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

48:59

+9:59

6.

Torbjørn Sagberg

Tyrving IL

49:32

+10:32

7.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

50:40

+11:40

8.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

1:00:07

+21:07

9.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

1:00:23

+21:23

10.

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

1:01:03

+22:03

11.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:03:32

+24:32

12.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

1:03:49

+24:49

13.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

1:03:58

+24:58

14.

Stian Bergersen

IL Tyrving

1:04:45

+25:45

15.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:06:32

+27:32

16.

Stefan Ring

OK Löftan

1:07:31

+28:31

17.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:09:33

+30:33

18.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:21:31

+42:31

19.

Kjetil Kjernsmo

Sturla, IF

1:47:06

+1:08:06

20.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:58:33

+1:19:33

DSQ

Svein Granerud

Asker Skiklubb

1:05:22

41 43 44 45 47 58

DNS

Halvor Saunes

Nydalens SK

DNS

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

Klasse: D17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

59:07

+0:00

2.

Ruth Vingerhagen

Asker Skiklubb

1:03:39

+4:32

3.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:09:55

+10:48

4.

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:10:21

+11:14

Klasse: H17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

IL Tyrving

31:45

+0:00

2.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

33:02

+1:17

3.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

33:06

+1:21

4.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

33:54

+2:09

5.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

36:38

+4:53

6.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

36:51

+5:06

7.

Vidar Strand

Lierbygda OL

39:28

+7:43

8.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

39:32

+7:47

9.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

54:32

+22:47

10.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

56:29

+24:44

11.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

56:45

+25:00

12.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

58:33

+26:48

DNS

Morten Johannessen

Røyken OL

DNS

Peter Carlsen

Sturla, IF

DNS

André Jægtvik

Konnerud IL

DNS

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

DNS

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Torodd Kolbergsrud

Røyken OL

Klasse: D/H 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

31:36

+0:00

2.

Nora Christine Hansen

Røyken OL

47:22

+15:46

3.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

47:24

+15:48

DNS

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

DNS

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 oktober 2017, 20:29:40

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

60

Antall startet:

49