Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sprintcupfinale Bergen 26. september 2017

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Stord Orientering

32:50

+0:00

2.

Emilie Solvik

Gneist, IL

42:12

+9:22

3.

Live Grønnevet

IL Gular

42:37

+9:47

4.

Idun Hekland

IL Gular

42:39

+9:49

Klasse: D13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

17:40

+0:00

2.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

21:05

+3:25

3.

Marie Roll-Tørnqvist

Fana IL

21:19

+3:39

4.

Mari Stadsnes

IL Gular

40:52

+23:12

Klasse: D16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora Aasheim Nymark

TIF Viking

20:07

+0:00

2.

Mari Strømme Lid

TIF Viking

21:50

+1:43

3.

Ragnhild Vrålstad Løvås

Varegg Fleridrett

21:56

+1:49

4.

Ingunn Torød Buset

Gneist, IL

22:29

+2:22

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariell Arntzen

Gneist, IL

20:17

+0:00

2.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

24:03

+3:46

3.

Gunhild Forland

Askøy OL

24:33

+4:16

4.

Ragnhild Balsvik

Osterøy IL

24:51

+4:34

5.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

24:54

+4:37

6.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

25:03

+4:46

7.

Karianne Strømme

TIF Viking

25:27

+5:10

8.

Ida Feiring Haltia

IL Tyrving

29:13

+8:56

9.

Tove Aasheim

Askøy OL

29:36

+9:19

10.

Vibeke Rykkje

Varegg Fleridrett

32:40

+12:23

161

11.

Ingrid Eggen

Haugesund IL Orientering

33:13

+12:56

12.

Arnfrid Skjæveland

Stord Orientering

34:26

+14:09

13.

Vilde Hopland Skage

Gneist, IL

34:30

+14:13

14.

Linda Rykkje

Stord Orientering

34:40

+14:23

15.

Helene Reime Hellem

Varegg Fleridrett

40:14

+19:57

16.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

41:12

+20:55

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Ormberg

Gneist, IL

21:24

+0:00

2.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

29:53

+8:29

3.

Lise Balestrand Grønbech

Askøy OL

32:53

+11:29

4.

May-lill Damm

TIF Viking

33:10

+11:46

5.

Anne Westergård

Varegg Fleridrett

35:49

+14:25

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Nipen

Gneist, IL

19:15

+0:00

2.

Nina Soligard

Bergens TF

21:30

+2:15

3.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

26:49

+7:34

4.

Berit Hegdal

Bergens TF

26:52

+7:37

5.

Bjørg Midttun

Bergens TF

34:41

+15:26

6.

Astrid Ormberg

Fana IL

37:28

+18:13

7.

Kari Secher

Bergens TF

38:46

+19:31

8.

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

40:29

+21:14

9.

Astri Ese Hole

Bergens TF

45:38

+26:23

10.

Ingrid Roll

Fana IL

56:07

+36:52

11.

Kari Natås

Bergens TF

1:19:57

+1:00:42

DSQ

Astrid Ormberg

Fana IL

17:28

161 174 53 53

Klasse: DN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

12:11

Cecile Heldal Hersvik

Fana IL

12:15

Elisabeth Nymo

Varegg Fleridrett

11:28

Signe Lier Hansen

TIF Viking

31:43

Hege Ommedal

Varegg Fleridrett

15:03

Ragnhild Nervold

Varegg Fleridrett

9:13

Nora Ruth Wikestad

Os Orienteringsklubb

15:37

Ragnhild Ervik

Varegg Fleridrett

9:41

Klasse: HN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kirill Eikanger

Gneist, IL

12:45

Emil Øye Kragseth

IL Gular

14:38

Sjur Grønnevet

IL Gular

14:46

Amund Eeg Genberg

IL Gular

13:40

Jonas Bracke

TIF Viking

9:48

Sigurd Velle SIvertsen

Bergens TF

23:33

Isak Hovstad

Varegg Fleridrett

14:07

Gjert Grønnevet

IL Gular

15:38

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Shields Løkling

Gneist, IL

25:36

+0:00

2.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

28:11

+2:35

3.

Dagfinn Gjerstad

Osterøy IL

29:17

+3:41

4.

Vegard Aksnes

IL Gular

29:18

+3:42

5.

Mats Askeland Halvorsen

Gneist, IL

34:29

+8:53

6.

Marius Guidert

TIF Viking

38:47

+13:11

Klasse: H13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Bohne

Varegg Fleridrett

15:47

+0:00

2.

Ulrik Hellen

TIF Viking

17:36

+1:49

3.

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

18:52

+3:05

4.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

20:09

+4:22

5.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

20:12

+4:25

6.

Magnus Strømme Lid

TIF Viking

22:07

+6:20

7.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

22:15

+6:28

8.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

26:28

+10:41

9.

Mathias Heradstveit

Gneist, IL

26:29

+10:42

10.

Artem Sapontiz

Gneist, IL

29:13

+13:26

11.

Lars Evensen

Gneist, IL

29:26

+13:39

12.

Isak Wendelbo Nyre

Bergens TF

29:34

+13:47

13.

Hans Rogstadkjernet

Bergens TF

29:42

+13:55

14.

Olav Kvalbein

Bergens TF

35:53

+20:06

15.

Sondre Batalden

Fana IL

37:01

+21:14

Klasse: H16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

18:15

+0:00

2.

Mathias Rosenlund

Varegg Fleridrett

21:21

+3:06

3.

Andreas Grønbech

Askøy OL

22:56

+4:41

4.

Eirik Bjerke Otterå

TIF Viking

24:05

+5:50

5.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

24:36

+6:21

6.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

26:31

+8:16

7.

Martin Krokeide Ottesen

TIF Viking

31:48

+13:33

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Rykkje

Varegg Fleridrett

17:39

+0:00

2.

Markus Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

19:41

+2:02

3.

Bjørn Johannessen Field

Gneist, IL

19:46

+2:07

4.

Andreas Berge

Os Orienteringsklubb

19:57

+2:18

5.

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

20:30

+2:51

6.

Lars Røttingen

IL Gular

21:23

+3:44

7.

Kim-Andrè Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

21:30

+3:51

8.

Vegard Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

24:10

+6:31

9.

Knut Utne

Fana IL

24:26

+6:47

10.

Øyvind Johannessen

Gneist, IL

24:46

+7:07

11.

Sturle Nordeide

Gneist, IL

25:39

+8:00

12.

Magnus Gjerstad

Varegg Fleridrett

26:51

+9:12

13.

Magnus Rogne Halland

Varegg Fleridrett

28:38

+10:59

14.

Fredrik Hatling

Fana IL

29:22

+11:43

DSQ

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

14:51

50 51 52 53 161 174 53 146 149 53 175 150 11...

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Nymark

Askøy OL

18:52

+0:00

2.

Øistein Stemme

Hordaveg BIL

20:50

+1:58

3.

Tom Øyvind Johannessen

Gneist, IL

21:26

+2:34

4.

Kjetil Damm

TIF Viking

21:28

+2:36

5.

Bjart Are Hellen

TIF Viking

21:37

+2:45

6.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

22:00

+3:08

7.

Kristian Løvås

Varegg Fleridrett

22:37

+3:45

8.

Ronny Rykkje

Varegg Fleridrett

22:57

+4:05

9.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

24:49

+5:57

10.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

25:19

+6:27

11.

Bjarte Eikanger

TIF Viking

28:25

+9:33

12.

Sveinung Rykkje

Stord Orientering

28:36

+9:44

13.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

28:45

+9:53

14.

Jan Steineger

Gneist, IL

28:50

+9:58

15.

Ole Tørnqvist

Fana IL

28:52

+10:00

16.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

29:24

+10:32

17.

Jon Fredrik Hatling

Fana IL

30:06

+11:14

18.

Vemund Hansen

TIF Viking

31:30

+12:38

19.

Lars Fjellanger

Fana IL

35:17

+16:25

20.

Bjørn Sandvik

IL Gular

40:04

+21:12

21.

Tore Svein Nese

Askøy OL

46:09

+27:17

DSQ

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

30:32

174

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Natås

Bergens TF

19:05

+0:00

2.

Magne Raadal

Fana IL

24:37

+5:32

3.

Erling Strand

Bergens TF

27:42

+8:37

4.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

29:48

+10:43

5.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

33:18

+14:13

6.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

35:59

+16:54

7.

Otto Grahl-Nielsen

Bergens TF

37:46

+18:41


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 september 2017, 19:20:12

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

133

Antall startet:

133