Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Rekruttløp 26. mai 2010

Klasse: 1,5km N Åpen Uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja grandal

Tyrving, IL

27:04

+0:00

2.

Maria Backsater

Tyrving, IL

28:36

+1:32

3.

Charlotte egerberg

Tyrving, IL

28:38

+1:34

4.

Marte Ulven Jørgensen

Asker

28:51

+1:47

5.

Peter Andreas Gisholt

Fossum IF

29:21

+2:17

249

6.

Kristina Nordstang

Asker

30:05

+3:01

7.

Anbjørg Eline Stene

Asker

30:14

+3:10

8.

Eli Marie Istad

Asker

30:39

+3:35

9.

Lars Mikael Roark

Asker

35:31

+8:27

10.

Maria Gulseth

Asker

40:03

+12:59

11.

Sunniva Storbakken

Asker

40:15

+13:11

12.

Olav Birkeland

Fossum IF

42:33

+15:29

13.

Håkon Guterud

Fossum IF

43:46

+16:42

14.

Sunniva Bakke Moan

Fossum IF

54:43

+27:39

Klasse: 2,0 km D/H 11-12 Med tid Lett nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Rognerud Bøe

Fossum IF

23:15

+0:00

2.

Petter Storfjell

Fossum IF

25:14

+1:59

3.

Maren Norderud

Tyrving, IL

27:19

+4:04

4.

Kristian width

Tyrving, IL

27:21

+4:06

5.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

28:26

+5:11

6.

Sander Glosli Rukin

Asker

29:06

+5:51

7.

Sebastian Glosli Rukin

Asker

31:08

+7:53

8.

Sigurd Grevstad

Fossum IF

32:18

+9:03

9.

Andres Larsen

Tyrving, IL

32:31

+9:16

10.

Sondre Aaberg

Fossum IF

32:49

+9:34

11.

Maren Strupe Knutsen

Tyrving, IL

35:18

+12:03

12.

Lea Andenes

Tyrving, IL

35:37

+12:22

13.

Nikolaus Wieland

Fossum IF

36:20

+13:05

14.

Hedvig kallan

Tyrving, IL

36:43

+13:28

15.

Sindre Ulven Jørgensen

Asker

39:35

+16:20

16.

Didrik sand

Fossum IF

39:37

+16:22

17.

Tor Aksel Roark

Asker

41:38

+18:23

18.

Martin Gunnerød

Asker

46:36

+23:21

19.

Solveig elineberg

Tyrving, IL

49:55

+26:40

20.

Mille Gunnerød

Asker

53:56

+30:41

21.

Therese Noodt

Fossum IF

1:00:12

+36:57

22.

Anna Gravir

Asker

1:06:37

+43:22

23.

Ingvil Brustugu

Asker

1:06:39

+43:24

DSQ

Andreas Sivertsgård

Fossum IF

Klasse: 2,5 km D/H 13-16N Med tid Nybegynnerløype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tarjei Holo

Fossum IF

19:48

+0:00

2.

Eivind Øfshus Gravi

Asker

19:49

+0:01

3.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

22:44

+2:56

4.

Oda Sikkeland

Tyrving, IL

24:09

+4:21

5.

Margrethe Wisløff

Asker

24:11

+4:23

6.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

25:25

+5:37

7.

Oscar Grevstad

Fossum IF

29:08

+9:20

8.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

32:05

+12:17

9.

Cathrine Bang

Asker

33:55

+14:07

249

10.

Andreas Nilsson

Asker

37:15

+17:27

11.

Henrik Aas

Asker

37:17

+17:29

12.

Yann Kieffer

Fossum IF

39:13

+19:25

13.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

40:53

+21:05

14.

Harald Ramm Haugland

Fossum IF

45:27

+25:39

15.

Herman August Grytnes

Tyrving, IL

45:46

+25:58

16.

Sverre knudsen

Fossum IF

46:48

+27:00

17.

Åsne Holo

Fossum IF

47:23

+27:35

DSQ

Hanne Grandal

Tyrving, IL

41:07

49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 mai 2010, 20:36:54

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56